Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='paros']a mnie nie otwierają się :shake: - Ula nie wiem gdzie byłaś ale na tym bazarku na Dogo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233387-I-Bazarek-DogWay-owy[/URL] w pierwszym poście nie otwiera się link do tego wątku i link do fantów :cool3:[/QUOTE] mnie sie otwiera to moze mam jakis dziwny komputer:evil_lol:i moge powiedziec co tam jest:lol: Na dogo nie bylam,tylko na ich stronie,a moze niech Figolandia zrobi u nas tam fajne ksiazki sa i na nasz bazarek wiecej ludzikow zaglada.:lol:
  2. [quote name='paros']bo linki nie działają :shake: trzeba poprawić link do wątku na Dogo oraz link do fantów, bo rzeczywiście nie wiadomo jakie są fanty :shake:[/QUOTE] jak to nie dziala,ja wczoraj tam bylam,i dzis tez:lol:i wszystko widzialam. Figolandia ma w awatarku i przez to weszlam.
  3. [quote name='DOG Line'][I Bazarek DogWay'owy]Po czwartym dniu suma wygrywających ofert to kwota: [COLOR=#008000][B]198[/B][/COLOR] zł! :) Dziękujemy![/QUOTE] Moderator zamknal bazar:shake:
  4. Dziewczyny bardzo prosze podniescie czasem bazarek Figolandii tam sa fajne rzeczy a z dogo nikt nie zaglada:mad:to bazar dla Znajdkowych psow. Figolandia,bardzo dziekuje:iloveyou:
  5. [quote name='DOG Line'][quote name='"UlaFeta"']No coz, nic mnie juz nie jest w stanie zadziwic.Moge sie najwyzej w*****ć.{/quote] Na nas? :crazyeye: Nie no, luz, to mozemy nie jechać!:smhair2::smhair2::smhair2:[/quote] Wcielo mi wczorajszy post:mad: Figolandia nie na Was,na tego co wyrzucil chorego psa:mad:a jak pisala paros kazda para rak potrzebna.W przytulisku jest jeszcze "kupa do zrobienia":evil_lol:ZAPRASZAM i DZIEKUJE:modla::modla::modla: Ja nie moge pojechac,ide na szychte:cool3:
  6. [quote name='malagos']O matko.......... On ma ten grzbiet wygolony, czy taki łysy?.......[/QUOTE] Grzbiet ma wygolony,bo miał rany.Jest w lecznicy w Markach.Narazie nie wiemy co mu jest:shake:,jest diagnozowany.Tyle wiem,Joli padł telefon,wraca do domu.Jak ogarnie towarzystwo to moze coś napisze.
  7. Jolu nie mozna sie do Ciebie dodzwonic:placz:to moze przeczytasz tu.Jutro kejciu z Figolandja wybieraja sie do przytuliska. Kejciu napisala,ze okolo 12. No coz, nic mnie juz nie jest w stanie zadziwic.Moge sie najwyzej w*****ć.Chory pies to wyrzucić:diabloti:i klopot z glowy.
  8. [quote name='DOG Line']Ula, bo to są foty z milda tylko, a Wy na łatwiznę poszłyście tylko na shorta :)[/QUOTE] To z shorta ni ma:mad:kejciu wczesniej nie mogla:lol: My twarde baby jestesmy,nastepnym razem zalapiemy sie od poczatku,ale zeby impra byla w sobote.Niedziela dla mnie nie jest dobra,wiesz ja do pracy wstaje o 4 rano:diabloti:
  9. [quote name='paros']na zdjęciach dojrzałam rhodesiana - kopię mojego Paroska, nawet biała łatę ma w tym samym miejscu[/QUOTE] to byla sunia i nawet nie mozna bylo jej poglaskac,dziewczyna mowila,ze bardzo boi sie ludzi.:-( latala luzem
  10. [quote name='kejciu']no raczej nie inaczej :) a jak jeździmy we dwie to zawsze jest git domek :) więc szukamy szukamy :)[/QUOTE] Taki ze złotymi klamkami i kanapą,bo Dziad nie moze spac na podlodze:lol:.Zima idzie a on biedak w budzie :-(
  11. [FONT=arial black]Figolandia[FONT=arial] Lejdusia ma nowy domek[/FONT][/FONT]:multi:[FONT=arial black][FONT=arial],zdejmij ze swojej strony[/FONT][/FONT]
  12. [quote name='DOG Line'][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=421392216&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwarszawa.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D421392216%26Guid%3D13a4f037-9060-a20b-26d4-87ccfffc8e17MXadDelayedMZ24&secev=AQAAATpNHuAAAM0AAAABACIxM2E0ZjAzN2ViMi5hMjBiMjZmLjM1YWExLmZmZjhlZjgwAAAAAQAAAAAZHe9YAMtROgVQE7TPK55o74zzeP%2BOf%2B%2Bf&wmid=421392216"]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=421392216&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwarszawa.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D421392216%26Guid%3D13a4f037-9060-a20b-26d4-87ccfffc8e17MXadDelayedMZ24&secev=AQAAATpNHuAAAM0AAAABACIxM2E0ZjAzN2ViMi5hMjBiMjZmLjM1YWExLmZmZjhlZjgwAAAAAQAAAAAZHe9YAMtROgVQE7TPK55o74zzeP%2BOf%2B%2Bf&wmid=421392216[/URL] nowe ogłoszenie Tolka :) A jak on się miewa?[/QUOTE] Dziekujemy juz dobrze,ale stracha mam napedzil:-( Dlaczego nie ma nas na zdjeciach:mad:bo nie uwierza ze bylysmy:evil_lol:
  13. [quote name='malibo57']Jestem tu z wątku LEKI - jutro wysyłam na adres Paula82 2 op. Vetmedinu 5mg ( razem 100 szt.) i 2 lekko "nadgryzione" opakowania Furosemidu.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:dziekujemy
  14. [quote name='kejciu']Bono szuka odpowiedzialnego domku na swoje ostatnie lata życia :-)[/QUOTE] i jak juz go znajdzie:lol:to osobiscie go przeswietle(domek oczywiscie)to musi byc baaaaaaaaaaaaaardzo dobry domek
  15. [quote name='paula82']mój Max na pewno dałby rade, ja wierze w niego i polecam na kolejny "spacer". :D[/QUOTE] W takim razie zapraszamy:lol:z Kaktusem Figolandia dardzo dziekujemy za bazarek dla naszych psiakow:loveu:i za milo spedzona niedziele.
  16. Kejciu Ty plociuchu:diabloti:Chcialam jeszcze dodac,ze z naszymi psami to nie ma co sie wybierac,bo one nie podolaja tyle kilosow isc:shake:(chyba,ze kejciu bedzie ktoregos niosla:roflt::roflt:) nie mowiac o Joli z chorym kolanem:-( TOLUS jest silny da rade:multi:musi.
  17. Z Tolkiem bez zmian,:-(Jola jedzie do lecznicy.Dobrze,ze choc Bruno wrocil do zywych.:lol:
  18. [quote name='EVA2406']Wetka powiedziała, że jak przeżyje dzisiejszą noc, to będzie cud :([/QUOTE] Trzeba wierzyc w cuda,a wtedy sie uda:lol: Figolandia dzieki za apel:modla:
  19. [COLOR=#ff0000][SIZE=5]Pilnie potrzebna surowica na parwo[/SIZE][/COLOR]:-([SIZE=3]pisze na prosbe Joli[/SIZE]
  20. Jola pojechala do lecznicy.Tolek chory.:-(
  21. Paula, dopisz.prosze jeszcze opis psow,ktore sa u Ciebie:modla::modla::modla: Kejciu,dziekuje pieknie:loveu:a jakbyś mogla jeszcze wrzucic opis Borysa i Iwana to byłabym wdziecza.Jak Figolandia bedzie miala wiecej opisow to sobie wybierze,ktore zechce. Bardzo przepraszam, ale do czwartku nie jestem czasowa:-(
  22. Kochani nic na sile,Aron najadl sie na zapas :lol:a potem odpuscil.:eviltong:Mowie Wam nic mu nie bedzie.
  23. [quote name='blackgerl']cały czas odswierzam Bonkowi ogloszenie. ech te staruszki, przykra sprawa, w tygodniu jade do staruszka dalamta, ktorego włąściciele chcieli uśpić ze wzglęcu na jego wiek, ale jest w dobrej kondycji wiec wet tego nei zrobił. no ale psiak został u nich i teraz szukamy mu domku na starość.[/QUOTE] Dziekujemy za odswierzanie.:loveu:A tych wlascicieli to niech ktos na stare lata tez wyrzuci:angryy:
  24. [quote name='kejciu']Zrobilam Matyldzie kilka ogloszen dzisiaj[/QUOTE] Super:multi: czekamy na odzew
×
×
  • Create New...