UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']a mnie nie otwierają się :shake: - Ula nie wiem gdzie byłaś ale na tym bazarku na Dogo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233387-I-Bazarek-DogWay-owy[/URL] w pierwszym poście nie otwiera się link do tego wątku i link do fantów :cool3:[/QUOTE] mnie sie otwiera to moze mam jakis dziwny komputer:evil_lol:i moge powiedziec co tam jest:lol: Na dogo nie bylam,tylko na ich stronie,a moze niech Figolandia zrobi u nas tam fajne ksiazki sa i na nasz bazarek wiecej ludzikow zaglada.:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']bo linki nie działają :shake: trzeba poprawić link do wątku na Dogo oraz link do fantów, bo rzeczywiście nie wiadomo jakie są fanty :shake:[/QUOTE] jak to nie dziala,ja wczoraj tam bylam,i dzis tez:lol:i wszystko widzialam. Figolandia ma w awatarku i przez to weszlam. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='DOG Line'][I Bazarek DogWay'owy]Po czwartym dniu suma wygrywających ofert to kwota: [COLOR=#008000][B]198[/B][/COLOR] zł! :) Dziękujemy![/QUOTE] Moderator zamknal bazar:shake: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Dziewczyny bardzo prosze podniescie czasem bazarek Figolandii tam sa fajne rzeczy a z dogo nikt nie zaglada:mad:to bazar dla Znajdkowych psow. Figolandia,bardzo dziekuje:iloveyou: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='DOG Line'][quote name='"UlaFeta"']No coz, nic mnie juz nie jest w stanie zadziwic.Moge sie najwyzej w*****ć.{/quote] Na nas? :crazyeye: Nie no, luz, to mozemy nie jechać!:smhair2::smhair2::smhair2:[/quote] Wcielo mi wczorajszy post:mad: Figolandia nie na Was,na tego co wyrzucil chorego psa:mad:a jak pisala paros kazda para rak potrzebna.W przytulisku jest jeszcze "kupa do zrobienia":evil_lol:ZAPRASZAM i DZIEKUJE:modla::modla::modla: Ja nie moge pojechac,ide na szychte:cool3: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='malagos']O matko.......... On ma ten grzbiet wygolony, czy taki łysy?.......[/QUOTE] Grzbiet ma wygolony,bo miał rany.Jest w lecznicy w Markach.Narazie nie wiemy co mu jest:shake:,jest diagnozowany.Tyle wiem,Joli padł telefon,wraca do domu.Jak ogarnie towarzystwo to moze coś napisze. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jolu nie mozna sie do Ciebie dodzwonic:placz:to moze przeczytasz tu.Jutro kejciu z Figolandja wybieraja sie do przytuliska. Kejciu napisala,ze okolo 12. No coz, nic mnie juz nie jest w stanie zadziwic.Moge sie najwyzej w*****ć.Chory pies to wyrzucić:diabloti:i klopot z glowy. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='DOG Line']Ula, bo to są foty z milda tylko, a Wy na łatwiznę poszłyście tylko na shorta :)[/QUOTE] To z shorta ni ma:mad:kejciu wczesniej nie mogla:lol: My twarde baby jestesmy,nastepnym razem zalapiemy sie od poczatku,ale zeby impra byla w sobote.Niedziela dla mnie nie jest dobra,wiesz ja do pracy wstaje o 4 rano:diabloti: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']na zdjęciach dojrzałam rhodesiana - kopię mojego Paroska, nawet biała łatę ma w tym samym miejscu[/QUOTE] to byla sunia i nawet nie mozna bylo jej poglaskac,dziewczyna mowila,ze bardzo boi sie ludzi.:-( latala luzem -
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']no raczej nie inaczej :) a jak jeździmy we dwie to zawsze jest git domek :) więc szukamy szukamy :)[/QUOTE] Taki ze złotymi klamkami i kanapą,bo Dziad nie moze spac na podlodze:lol:.Zima idzie a on biedak w budzie :-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[FONT=arial black]Figolandia[FONT=arial] Lejdusia ma nowy domek[/FONT][/FONT]:multi:[FONT=arial black][FONT=arial],zdejmij ze swojej strony[/FONT][/FONT] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='DOG Line'][URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=421392216&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwarszawa.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D421392216%26Guid%3D13a4f037-9060-a20b-26d4-87ccfffc8e17MXadDelayedMZ24&secev=AQAAATpNHuAAAM0AAAABACIxM2E0ZjAzN2ViMi5hMjBiMjZmLjM1YWExLmZmZjhlZjgwAAAAAQAAAAAZHe9YAMtROgVQE7TPK55o74zzeP%2BOf%2B%2Bf&wmid=421392216"]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=421392216&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwarszawa.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D421392216%26Guid%3D13a4f037-9060-a20b-26d4-87ccfffc8e17MXadDelayedMZ24&secev=AQAAATpNHuAAAM0AAAABACIxM2E0ZjAzN2ViMi5hMjBiMjZmLjM1YWExLmZmZjhlZjgwAAAAAQAAAAAZHe9YAMtROgVQE7TPK55o74zzeP%2BOf%2B%2Bf&wmid=421392216[/URL] nowe ogłoszenie Tolka :) A jak on się miewa?[/QUOTE] Dziekujemy juz dobrze,ale stracha mam napedzil:-( Dlaczego nie ma nas na zdjeciach:mad:bo nie uwierza ze bylysmy:evil_lol: -
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Bono szuka odpowiedzialnego domku na swoje ostatnie lata życia :-)[/QUOTE] i jak juz go znajdzie:lol:to osobiscie go przeswietle(domek oczywiscie)to musi byc baaaaaaaaaaaaaardzo dobry domek -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paula82']mój Max na pewno dałby rade, ja wierze w niego i polecam na kolejny "spacer". :D[/QUOTE] W takim razie zapraszamy:lol:z Kaktusem Figolandia dardzo dziekujemy za bazarek dla naszych psiakow:loveu:i za milo spedzona niedziele. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Kejciu Ty plociuchu:diabloti:Chcialam jeszcze dodac,ze z naszymi psami to nie ma co sie wybierac,bo one nie podolaja tyle kilosow isc:shake:(chyba,ze kejciu bedzie ktoregos niosla:roflt::roflt:) nie mowiac o Joli z chorym kolanem:-( TOLUS jest silny da rade:multi:musi. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Z Tolkiem bez zmian,:-(Jola jedzie do lecznicy.Dobrze,ze choc Bruno wrocil do zywych.:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']Wetka powiedziała, że jak przeżyje dzisiejszą noc, to będzie cud :([/QUOTE] Trzeba wierzyc w cuda,a wtedy sie uda:lol: Figolandia dzieki za apel:modla: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[COLOR=#ff0000][SIZE=5]Pilnie potrzebna surowica na parwo[/SIZE][/COLOR]:-([SIZE=3]pisze na prosbe Joli[/SIZE] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jola pojechala do lecznicy.Tolek chory.:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Paula, dopisz.prosze jeszcze opis psow,ktore sa u Ciebie:modla::modla::modla: Kejciu,dziekuje pieknie:loveu:a jakbyś mogla jeszcze wrzucic opis Borysa i Iwana to byłabym wdziecza.Jak Figolandia bedzie miala wiecej opisow to sobie wybierze,ktore zechce. Bardzo przepraszam, ale do czwartku nie jestem czasowa:-( -
Dziadek BONO - owczarek niemiecki W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UlaFeta replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
[quote name='blackgerl']cały czas odswierzam Bonkowi ogloszenie. ech te staruszki, przykra sprawa, w tygodniu jade do staruszka dalamta, ktorego włąściciele chcieli uśpić ze wzglęcu na jego wiek, ale jest w dobrej kondycji wiec wet tego nei zrobił. no ale psiak został u nich i teraz szukamy mu domku na starość.[/QUOTE] Dziekujemy za odswierzanie.:loveu:A tych wlascicieli to niech ktos na stare lata tez wyrzuci:angryy: -
Matylda i szczeniaki. Pomoc w ogłoszeniach potrzebna.
UlaFeta replied to paula82's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Zrobilam Matyldzie kilka ogloszen dzisiaj[/QUOTE] Super:multi: czekamy na odzew