Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='paros']napisałam na wątku Boryska ale nikt tam nie zaglądał :shake: [B]Borys[/B] jest po wizycie u kardiologa (dr Garncarz) [B]jest bardzo ciężko chory[/B], ma rozstrzeń serca :-( Dostał leki na serce i na odwodnienie (ma płyn w klatce piersiowej i w brzuchu). Stan jest poważny i nie wiadomo ile Borysek jeszcze pożyje :cry: Przy okazji i [B]Gapcia[/B] była u kardiologa i okazało się, że [B]ma wrodzoną wadę serca (dziurę w sercu)[/B]. :-( Pani dr powiedziała, że z taką wadą psy nie mogą żyć i jest zdziwiona jak ona daje sobie radę.[/QUOTE] Ja bylam na watku Borysa,ale naprawde nie wiem co napisac,Strasznie mi przykro.To moja milosc przytuliskowa.Zakochalam sie od pierwszego wejrzenia,taki fajny juz sie robil.Jakby traume zostawil w poprzednim miejscu.Karmilam go z reki,(po kryjomu):eviltong:juz sie nie bal.I co ?????????????????????????? Zaglosowalam na Szydlowiec.
  2. [quote name='Nikus']no.....długi ten tydzień się zrobił:shake:[/QUOTE] Juz prawie sroda:lol:
  3. [quote name='zoja.']zagłosowane. Nic tylko psy i psy.. a dla nas ciasteczka? ;)[/QUOTE] Ewa upiecze:evil_lol:
  4. [quote name='unixena']Jak sie czyta takie cudowe wiesci ,to serce podskakuje z radosci .Kochana malutka bedzie miec ludzia :multi: [IMG]http://framboise78.free.fr/Coeurs/coeur773.gif[/IMG][/QUOTE] tylko dla siebie:lol:
  5. Bric cos wiesz,Nie moge sie dodzwonic:-( Dostalam propozycje przekazania kasy na psa znajdkowego w zwiazku z tym poprosilam o wplate na Borysa. WiosnaA bardzo Ci dziekuje.:multi:
  6. Komisja w skladzie jednoosoowym:lol:(czyli ja) zadecydowala,ze pieniazki,ktore przekaze WiosnaA,beda przekazane na Borysa. A na zlot w sierpniu za calkowita darmoche upiecze ciasteczka.Nie dla nas :shake:dla piesiow:loveu: Bardzo dziekujemy.:modla:
  7. No wiec tak.Szykujcie Perelke w droge. Teraz bedzie WARSZAWIANKA:multi:pelna geba. A ze to niedaleko mnie to i na wizytke sie wybiore. Cieszycie sie.:multi:bo ja tak.I jednej bidy mniej. Reszte ustali p.Monika z Iwonka.
  8. [quote name='Livka']Witaj Aronku :loveu: z niecierpliwością czekamy na sobotę ;)[/QUOTE] A my bedziemy z niecierpliwosca czekac na zdjecia i wiesci z domku.:multi: Tez sie ciesze.
  9. [quote name='Nikus']no proszę:mad: znaczy,że nie tylko ja miałem nastawiony tryb głośnomówiący:evil_lol:[/QUOTE] Jak w ABW.:cool1:
  10. Borys ma klopoty z sercem i krazeniem.:-( Jola jutro bedzie dzwonic i umawiac wizyte u kardiologa.
  11. [quote name='Livka']Jesteśmy po rozmowie z p. Jolą - wszystko na dobrej drodze :) Wieczorem będziemy wiedzieć więcej ... ;) Pati C wróci z trasy i uzgodnimy szczegóły łącznie z wizytą pa :)[/QUOTE] Slyszalam rozmowe:eviltong:to teraz nalezy zyczyc powodzenia Wam i Aronowi.:multi:
  12. [quote name='Livka'][B]To jest wersja pesymistyczna, której nie zakładamy bo nasza Livia fajnie dogaduje się z innymi psiakami.[/B] Gdyby jednak psiaki nie znalazły wspólnego języka Aron nie musiałby spędzić w trasie całego dnia (360 km x 2) to jednak rekonwalescent trzeba go oszczędzać. Przychylamy się do każdej opcji i ... czekamy na wizytę pa - obojętnie czy zrobi ją Pati C czy ktoś inny :)[/QUOTE] No to jestem spokojna:lol:Pati wiozla juz od nas haszczanke. Teraz milestujcie Jole :eviltong:
  13. Bric Borys chyba nie mial zakladanego watku.On u Joli jest juz dawno to moze zoja cos wie.On przyjechal w zime 2009r(chyba) Borys w lecznicy,ma klopoty z sercem i krazeniem.:-(:-(Taki fajny sie zrobil,nie chowal sie przed ludzmi,zawolamy przychodzil(troche nieufnie, moze nie tak jak Dziadek,bo ten to zachowuje sie jak szczeniak )ale zawsze to juz cos,dawalam mu zarcie z reki.Moja milosc:loveu:a teraz chory,bardzo:-( Co do prawnika to Ktos podawal na watku,ale nie moge znalezc.To jest chlopak od Labkow,moze ktos wie.
  14. No prosze takie wiesci:loveu:a Jola mi nic wczoraj nie mowila:-( A kto mialby zrobic wizyte pa.bo ja uczulona jestem?:evil_lol: Z opisu domek oki.,ale jakby to mialo wygladac logistycznie?Jedzie pati w pol drogi tam zapoznaja sie psy i co,jak sie dogadaja to Aron jedzie do ds,a jak nie:-(to wraca.Dobrze zrozumialam?
  15. [quote name='EVA2406']A na kiedy planujecie ten wyjazd? Ze mną nigdy nie wiadomo......ale bardzo bym chciała :) Jeślinie będę mogła pojechać, to chociaż coś Wam upiekę ;)[/QUOTE] Wolimy Ciebie,a ciasto przy okazji.Nic nie planuj na ten dzien i nie....cho...j.:loveu:
  16. [quote name='bajk21.']Piszcie pisma do Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami Oddzial w Warszawie i do VIVY, czym więcej przyjdzie pism, tym większe prawdopodobieństwo wstrzymania wywozu, podobno Powiatowy wyraża na to zgodę. Jeśli zaś chodzi o C, to już wrocila.[/QUOTE] Tak myslalam,karma jest,wysylka jest to i wrocila
  17. Umowilam sie na wizyte pa. w poniedzialek na 18,jak wyjde to dryndne do Myszy. Co do umowy,to ja mam swoj wzor na TOZ ,oczywiscie z danymi Iwonki,ale mysle,ze mozna ja podpisac jak ja przywieziecie.
  18. [quote name='EVA2406']A o mnie to już zapomniałyście :([/QUOTE] Eva,przepraszam:oops:a moglabys pojechac?
  19. [quote name='kejciu']UlaFeta - ja bym sie przejechala może z Tobą?nigdy nie byłam na takiej wizycie - mogłabym zobaczyć jak się przeprowadza i w przyszłości może pomóc :)ale ja mogę najwcześniej [po 18 na Tarcho być :)[/QUOTE] Jak by co to moge Cie ze soba zabrac.:eviltong:Dobry dzieciak jestes:loveu: a na nauke nigdy nie za pozno.:lol:
  20. Przyszlam z watku przytuliska znajdki.pl jezeli mi zaufacie to moge zrobic wizyte pa. Nie mieszkam wprawdzie na Tarchomine,ale mam niedaleko.
  21. [quote name='zoja.']No tak, 10 osób to może być kłopot.. ale jakby tak..: 1.UlaFeta, 2.bric-a-brac, 3.Ola (Aleksandra P.) 4.Kejciu, 5.Mimiś, 6.Paros, 7.Paula (nicku nie pamiętam), 8.Igam 9.JB 10.ja + goście -to się nagle mógłby zrobić nowy kłopot, z namiotami ;) [SIZE=2][...a JB siedzi tam za szybą i zgrzyta zębami z przerażenia, że się na nią "najazd krzyżacki" szykuje ;) ][/SIZE][/QUOTE] Jeszcze Anna4 kejciu Karola Milena Dominika i moze by jeszcze z fb.przyjechali i bysmy zaprosily tajemniczego Ktosia,bo jemu tez biesiada sie nalezy.:cool2: SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUper by bylo,ale Zoja to marzenie scietej glowy:shake: Tylu fajnych ludzi naraz:lol: Jola nie wie o spisku:eviltong:bo nie ma netu.Pani Prezes by sobie odpoczela,a my bysmy wszystko zrobily. Mnie pasuje kazdy termin, to ustalajcie
  22. [quote name='kejciu']Wyprawa na pół dnia PKS by była - a nawet więcej :D więc muszę carem :D[/QUOTE] Keyciu jak do dobrego PKS-a wsiadziesz to w pol godziny dojedziesz:multi:.Ja kiedys ze 2 godz jechalam,zorientowalam sie ze cos za dlugo jade.Wysiadlam w najblizszej wsi i tel.do Joli.Kurde, nawet nie wiedzialam,gdzie jestem.Ale jakos sie znalazlysmy. Jak juz jechalysmy do przytuliska to znow Jola pomylila drogi.:shake: Zoja gdzie te 10 osob znajdziesz:-(,ale fajnie by bylo.Nawet bez p..a.
  23. Bric ja nie znikne:eviltong:.I dziekuje Ci bardzo za to co napisalas.:multi:
  24. Az sie poplakalam.:-( On to taka *******a,w schronie by zginal.Dziekuje za zdjecia. Warto bylo jechac i oddac Rudaska w takie rece.:loveu:
×
×
  • Create New...