Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='Figolandia']o, właśnie coś takiego. Brakuje mi jeszcze jakiegoś zdania, dlaczego akurat dla tego psiaka sterylka jest istotna. Czy jest to zapobieganie dalszemu rozmnożeniu jako procedura przedadopcyjna, czy ze względów zdrowotnyc... I kilku zdań typowo o psiaku - jaki jest, do dzieci, do kotów, energiczny, dla starszych, ma lub nie ma kłopotów zdrowotnych, jest alergikiem itp :) Tak, żeby przy okazji dogwaya rozreklamować te psiaki od katem adopcji też A w ogóle mam pytanie: czy jest szansa, żeby przynajmniej część z tych psiaków przyjechała z Wami na DogWaya lub chociaż samo ognisko?[/QUOTE] Pewnie by mogla. Tylko gdzie i kiedy?Napisz prosze o co konkretnie chodzi,bo z tego co piszesz to ja nie bardzo rozumiem. Sa zbierane pieniazki na sterylke jednego konktetnego psa?W ramach konkursu czy jak. Sterylki robione sa pod katem adopcji i zdrowotnosci.
  2. Sunia ma na imie Luna i zamieszkala na Woli.Na zdjeciach jest w podkoszulku nowej Pani,bo bardzo twarzowy kaftanik posterylkowy zostal zarzygany.Panie wetki nakarmily ja przed zabraniem. Sunia trafila do fajnego domku z dwojgiem dzieci.Za przewodnika wybrala sobie Pana.To taki cieply domek.Jestem przekonana,ze jej tam "wlos z glowy nie spadnie"Panstwo kupili suni lezanke,ale ona wolala lozko:lol:Wie co dobre. Bardzo ladnie chodzi na smyczy.Bala sie wejsc do windy to Pani powiedziala,ze ja bedzie wnosic.:multi: Powodzenia malenka:lol: Co do Bruna,to niestety ma parwo.Szefowa na droge dostala zastrzyki i jakies leki.Nie wiem jakie:shake: Podczas pobytu w lecznicy nic sie nie dzialo,ale jak go zabralysmy to zaczal rzygac:-(Wetka powiedziala,ze jak na parwo to nawet niezle sie trzyma.To bedzie piekny pies.Taki molosowaty,w moim typie:lol:Trzymajcie kciuki,zeby inne psiaki sie nie pochorowaly. Masakra jakas.Dropek,Bruno,a jeszcze sa Tosiek i Tolcia.:-(
  3. Poranne niewesole wiesci z przytuliska.Bruno chory,Jola podejrzewa PARWO:-(pojechala szukac testow.W lecznicy w Zabkach nie ma:-(
  4. [quote name='Figolandia']co do autorstwa, uprzedzałam, że ściągnę ze strony i była na to zgoda. Mam nadzieję, że nie będzie i z Waszej strony sprzeciwów :)[/QUOTE] Nigdy w zyciu:multi:a za wszystko co robisz dla naszego przytuliska wielkie dzieki:modla::modla::modla:
  5. [quote name='paros']Zgodnie z zaleceniem prof. Galanty, Iwanek dzisiaj jest kastrowany[/QUOTE] to czekamy na wiesci od Joli,jak bedzie miala sile napisac:shake:
  6. k***a jeszcze jedna bida.:-( Jak jakis zwierzak pojdzie do adopcji to pojawia sie kolejny.Zycie nie znosi prozni.
  7. [quote name='Igam']U Bipka OK. Pańcia zakochana :) (choć Bipek nadal nie lubi zostawać sam w domu - szczeka ;) )[/QUOTE] super wiesci,tak trzymac:lol:pozdrawiamy Pancie i Bipka:lol::multi:
  8. [quote name='Iljova']Cudownie że taka poprawa zdrowia :-) Śliczności kochane :-) Aronku Twoja rodzinka ma ogromne szczęście mając Ciebie :-)[/QUOTE] Aron ma ogromne szczesie,ze przygarneli go Tacy Ludzie:loveu:
  9. [quote name='Igam']super foto-relacja :) dzięki a Bruna pod labka da się podciągnąć? czy on mniejszy będzie?[/QUOTE] On maly nie bedzie,to jeszcze szczeniak nie wszystkie zeby ma stale,a jak na szczeniaka to jest duzy i lapy ma grube. Dobra mysl z tym labkiem:lol:
  10. [quote name='kejciu']Eva ta kawa to nie u mnie :) ale przeszła już do historii :) Do końca życia zapamietam że Ula to woli espresso :)[/QUOTE] Ewcia kava z maszyny,w smiesznym auchan:diabloti:bylo jej na jeden łyk :mad:i jeszcze maszyna za malo mi wydala reszty,rewelka:diabloti:,nie chciała bys tego wypic:cool3:bez kitu
  11. Ja tez sie ciesze,bardzo:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Przy takiej opiece to nie moglo byc inaczej:loveu:
  12. [quote name='kejciu']Rudemu się udało bez kitu :) Ula ja Ci dziękuję :-) zapraszam na kawę:) wiesz gdzie i wiesz jaką :D[/QUOTE] I jeszcze trzeba dopisac,ze po marmurach chodzi i pije z fontanny.Bez kitu:lol:
  13. Cudna sunia,nie niszczy,w domku zachowuje czystosc,do psow,do kotow, domku gdzie jestes:-(
  14. [quote name='EVA2406']Kasiu, bardzo dziękuję za super relację, ale najbardziej dziękuję za rudzielca :Rose: Bardzo się cieszę, że i jemu się wreszcie udało :)[/QUOTE] a mnie kto podziekuje:mad: to napisze jeszcze ,ze rudzik do palacu trafil :multi:jak to mu sie udalo:crazyeye:,musialo tak byc:lol: nasza zwierzaki tylko do bardzo dobrych domkow trafiaja,wiadomo kto na kontrole jezdzi:cool3:
  15. Milo popatrzec na cudne psiny:multi: dziekuje i dobranoc:lol:
  16. [quote name='kejciu']537,95zł poleciało na konto Znajdek z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231522-zakonczony-rozliczam-SZAMPONOWY-ZAWRÓT-GŁOWY-do-15-09-na-Znajdki[/URL] proszę po otrzymaniu o potwierdzenie :):):)[/QUOTE] kejciu jestes wielka:modla:
  17. [quote name='Kamila Proc']chyba ja zmoglo na dobre...[/QUOTE] nie zmoglo :lol:robi foty na bazarek:multi:
  18. [quote name='kejciu']To ja się zgłaszam od zrobienia bazarku szamponowego - kilka sztuk zostało i żeli pod prysznic :) więc jak najszybcie postaram się zając jego tworzeniem :) Dzisiaj Paros przekazała mi również superfanty więc postaram się jak najszybciej zorganizować bazarek dla znajdek - cel szczytny więc nie można nie pomóc![/QUOTE] Kasiu dozuce Ci jeszcze co zostaly z innego bazarku.Juz widze jak sie cieszysz.:multi:
  19. [quote name='maja602']Dziękuję. Jakoś sobie radzę. Potrzebuję tylko domu dla dwóch burych kotek, które dokarmiam. Są to kotki wyrzucone przez poprzedniego własciciela na śmietnik. Tam razem z dzikimi kotami żyją. Odwiedzam je każdego dnia i dokarmiam. Nie są ufne wobec ludzi ale tak jest lepiej, ponieważ w tej okolicy ludzie kotów nie lubią. W sumie dokarmiam około 20 dzikusów. Aha! Obie kotki są wysterylizowane i po wizycie u weta. Kotki są zżyte ze sobą i najlepiej gdyby razem zostały adoptowane. Teraz tylko potrzebny dom i dobry człowiek. Ogłaszam je ale każdy chce małego przytulaska. Na dorosłego i niufnego chętnych brak. Pozostałe dzikusy raczej do adopcji się nie nadają.[/QUOTE] Zdjecia kociastych mozna tez wrzucic na Znajdki i napisz do Eva 2406 Ona w kotach'' siedzi"napewno bedzie starala sie pomoc.
  20. [quote name='bajk21.']Spróbuję pisać o wszystkich zwierzakach, ktore są pod moją opieką, ale nie mam czasu porobić im zdjęć. Postaram się to załatwić jak najprędzej. Na razie chcę poinformować, że z Żabusią i Teresą zabrałyśmy dzisiaj dziewięć szczeniaków i suczkę karmiącą, na oko szczeniaki mają około miesiąc do półtora, sunia jest mloda i terierowata, ale z pięknym umaszczeniem. Psiaki pojechaly do Żabusi i jak dobrze pójdzie a Żabusi druga połówka nie zamorduje, to pozostaną u niej dopuki nie znajdzie się dom staly lub tymczas. Żabusiu jesteś WIELKA:modla: Dziękuję ci bardzo za to :calus: , ale prosimy może znalazły by się jakieś domki, bo Żabusia przy tylu psach i takiej ilości szczeniorów nie wytrzyma, potrzebne tymczasy na CITO. Bylam dzisiaj również z Iwanem w lecznicy, ponieważ rozlizal sobie "jajka" i taką zmianę na nodze. Jest podejrzenie, że to nie zlośliwy rak zwany wodniakiem. Chcialam porozumieć się z Prof. Galantym, ale nie odbierał telefonów, bedę próbowala jeszcze jutro, bo chcę skonsultować to z nim, żeby to on podjął decyzję czy po wybraniu leków przez Iwana na te jądra i zmianę na nodze, będziemy go kastrować jak najszybciej zgodnie z sugestią lekarza czy robimy coś innego.[/QUOTE] Wielki szacun dla Zabusi:buzi:K***a to sie nigdy nie skonczy.A u mnie w pracy to niektorzy mysla,ze ja jakas nawiedzona jestem,bo tylko o sterylkach gadam.I takie glupoty wygaduja,ze nie mozna tego sluchac.Edukuje ich jak moge,ale ciemnota ludzka siega juz dna.:mad::diabloti::angryy:
  21. [quote name='maja602']Dziękuję za zaproszenie. Chętnie bym odwiedziła ale mam tutaj sporo roboty przy swoich podopiecznych i szczerze powiem, nikt mi nie pomaga ani osobiście ani nawet finansowo. Zatem skoro nie ma czasu na zrobienie nowych fot to pozostaną te, które już mam.[/QUOTE] bedziemy z kejciu w niedziele to zrobimy a jak Ci mozemy pomoc?
  22. [quote name='maja602']Ogłaszam, ogłaszam ale tylko na kilku stronach. Dobrze byłoby zrobić jej piekne foty i wyczesać. Koniecznie wyczesać.[/QUOTE] Zapraszamy do przytuliska:lol:kazda para rak na wage zlota:lol:
  23. skad wziasc wiecej takich domkow:???:
  24. [quote name='EVA2406']To znaczy, że jest przy nagrywaniu reklamy i pilnuje, żeby krówka za bardzo się nie przepracowała i miała odpowiednie warunki pracy. Ostatnio jak była to musiała kilkakrotnie interweniować, bo realizatorzy zapomnieli, że krowa to żywa istota, która potrzebuje jeść, pić i mieć przerwę na odpoczynek.[/QUOTE] Myslalam,ze zostanie to tajemnica:eviltong:zeby troche dziewczyny pomyslaly.A za szybko sie wydalo.:diabloti:Nic tu sie nie ukryje:mad:
×
×
  • Create New...