Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Powiem Wam w tajemnicy,:nono:ze Szefowa dzis pilnuje krowy:roflt::roflt::roflt:cokolwiek to znaczy.
  2. [quote name='Beta&Czata']Od tych wyższych celów :shake: ??? Ja tam wolałabym chyba sprzątać te gówna z Iwoną... To jest konkret. Namacalny (i śmierdzący - niestety; coś o tym wiem po trzech latach z poudarową Czatą. A gówna z wykładziny dywanowej ciężko się sprząta). Lansować to się można na Harley'u...:diabloti:[/QUOTE] Wiesz ja jestem glownie do sprzatania gowien w przytulisku.I nie narzekam,ktos to robic musi.
  3. [quote name='Kamila Proc']ale przykra wiadomosc o tych kociakach:-(:-(:-([/QUOTE] to napisze jedna dobra dla rownowagi:lol: jeden rudy kociak w nowym domku w Tluszczu:lol:
  4. Nie moglam sie doczekac zdjec nowego czlonka rodziny i prosze sa.:multi:Wikus to cudo:lol:.Piszcie o wszystkich a ,ze na watku Arona to nie szkodzi.Mysle,ze nikt nie bedzie mial przeciw. Zycze Wam,aby Aronek juz nie musial byc na diecie i zeby nie chorowal.Lepszej opieki to nie moglam sobie wymarzyc.Bardzo,bardzo dziekuje. Mowilam juz ,ze Was :loveu:
  5. [quote name='bajk21.']Mniejsza i ciemniejsza to sunia a ten czarno bialy to piesek, prawdopodobnie mają gdzieś siedem , osiem miesięcy. Vega prócztego, że zjadla swój kaftanik w kwiatki i porozlizywala ranki po wenflonach, wydaje się w porządku. Iwan i Borys czują się dobrze, Dropek już czuje się bardzo dobrze i je za dziesięciu, a Neptun choć biega i wariuje jakby nic mu nie bylo, zjada calą porcję Intedtinala z dokladką, ale nadal wygląda jak szkieletor. Gabi znowu powygryzała sobie rany i trochę nogi jej przysiadly, jakby byla na lyżwach, a Pralinka już od kilku dni kuleje na przednią lapkę, jakby uszkodzila sobie u góry prawie przy tulowiu, jakby obojczyk.Reszta daj Boże dobrze. Takie rzeczy slychać u znajdek. Mamy jeszcze małego kotka, zdjecia pózniej. A jeszcze jedno, Bajka dostala cieczki.[/QUOTE] Z Bajka to takmyslalam,bo jak ostatnio bylam to dziwnie sie zachowywala:eviltong:A Ty Jolu zdrowa jestes,bo kto by ten zwierzyniec ogarnal:shake:
  6. [quote name='ludwa']No....niech wezmą ci co ich stać... tylko oni w gównach babrać się nie chcą, więc niech psy i koty zdychają a my dalej miejmy czyste rączki i dobre samopoczucie, przecież kochamy zwierzątka. Dopóki to nie my sobie rączki i główki zaprzątamy... To ja jednak wolę tych kontrowersyjnych, nawet jak ich szybko ponosi. Przynajmniej wiem, że intenje mają szczere Przede wszystkim jednak wiem, co robią i że jak to robią to w pełni i z serca.[/QUOTE] Bo jedni sa od sprzatania gowien,a inni od celow wyzszych.Iwona jest do sprzatania gowien,a Panstwo mieli byc od czego?
  7. [quote name='Alla Chrzanowska']Zaglądam do Rudzieńki i... Angeli:)[/QUOTE] Angele znow wcielo.Jak w piosence"pojawiasz sie i znikasz";)Wroci,musi innego wyjscia niet
  8. Wszyscy chca ogladac foty,nie tylko niektorzy:diabloti: Aron jest piekny,a mialo go juz nie byc:-(
  9. Paros gdzie ten dowcip wkleilas:crazyeye:nie moge znalezc:cool1:a by chciala sie posmiac:lol:
  10. podniose chuligana:lol:
  11. [quote name='bric-a-brac']Wsiąkłam, wiem....:oops: Nie ogarniam faktycznie... Mea culpa! Zaraz pouzupełniam rozliczenie. Dzien dobry kochana.Nareszcie.:Rose:
  12. [quote name='tripti']jakie piękne zdjęcia! wow aż nie mogę wyjść z podziwu[/QUOTE] ja tez:lol:
  13. [quote name='EVA2406']Jestem za. Bardzo dobrze Ci idzie :) Ula, rozmawiałaś z Marzenką?[/QUOTE] Tak,ma zadzwonic do tej kobity i sie umowic.:lol:
  14. [quote name='kejciu']Hopsnę Bono :-) pewnie wygrzewa się w słoneczku - bo dzisiaj bardzo ładna pogoda się jednak wyklarowała :-)[/QUOTE] wygrzewa na slonku stare kosci:lol:
  15. kejciu od dzisiaj zostajesz "pisarzem" znajdek:eviltong:
  16. [quote name='Alla Chrzanowska']To dobrze, uspokoiłaś mnie, ale i tak mi Angeli brakuje...[/QUOTE] i mi tez:-(
  17. dziekuje za zdjecia:loveu: P.Aniu jest Pani Wielka. na pierwszym zdjeciu widac Niunka to juz psina nie siedzi pod biurkiem:multi:cudownie
  18. zapisze Luske :lol:
  19. [quote name='pucka69']przelałam 54,00 z mojego "pokątnego" bazarku. jak dotrą - proszę o potwierdzenie:)[/QUOTE] bardzo dziekujemy:modla:
  20. [quote name='pucka69']Ja taki pokątny bazarek zrobiłam dla sonek666 bo ona szukała książek a ja je miałam w związku z czym będzie z niego 54,00 i poproszę jakiś nr konta do wpłaty[/QUOTE] Nr konta jest na str..znajdki.pl dziekujemy:modla::modla::modla:
  21. [quote name='Igam']Zerknijcie proszę - szukają niedużej suni [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231753-Szukamy-niedużej-spokojnej-młodej-suczki-(Warszawa)?p=19624612#post19624612[/URL][/QUOTE] w tej sprawie dzwonilam do Pauli,ale nie odbierala:mad:a na watku Rudzi podalam namiar na nasza strone:lol:
  22. [quote name='Izabela124.']Ile Rudzia ma lat? Proszę o szczegółowe info o suni. Szukam suczki dla pewnej Pani z Warszawy[/QUOTE] wejdz na str.znajdki.pl tam sa sunie do adopcji. Jest jeszcze jedna mala nazywa sie Lusia
  23. ja ją widze co tydzien:lol: znaczy Bajke
  24. [quote name='EVA2406']Czarna seria się nie kończy :([/QUOTE] to co jeszcze:shake:az boje sie zagladac
×
×
  • Create New...