UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Erin32']UlaFeta, a w innym terminie można Panią Jolę odwiedzić? Paros i Eva2406 bardzo dziękuję za olewanie i walnie kłód pod nogi. Pani Jola na pewno to doceni :roll:[/QUOTE] Do Joli mozna jechac zawsze,ale trzeba najpierw zadzwonic,i upewnic sie czy bedzie. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Erin32']Dziękuję :) A kiedy to party?[/QUOTE] 25 sierpien od rana:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Erin32']Zgadnij :cool1:[/QUOTE] Chcesz wpasc na party?Czuj sie zaproszona.:lol: Roboty starczy dla wszystkich:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Erin32']Zapraszamy na Znajdkowy wątek na Miau :) [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=133990[/URL] A przy okazji mam pytanie: czy do Pani Joli można w miarę bezproblemowo dojechać z Tłuszcza, ewentualnie którejś stacji PKP na trasie Warszawa - Tłuszcz/Małkinia (Wołomin, Kobyłka)?[/QUOTE] mozna dojechac do Tluszcza,pozniej Jola wyjedzie. Czemu pytasz? -
a jakies zdjatko to mozna prosic:lol:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='edyseja']A co to takiego? Sprzątanie boksów przy muzyce? :D[/QUOTE] Nie tylko --kawa:kaffee_2: na poczatek,pozniej:eating: jeszcze pozniej:beerchug::chlup:jeszcze,jeszcze pozniej:cunao:a na koncu sprzatanie:-D(jak ktos bedzie jeszcze mial sile i checi) A na odchodnym P.Prezas tak nam podziekuje:-x -
[quote name='iwonamaj']Właśnie wróciłam...W poniedziałek zadzwoniła do mnie Myszka, że wizyta przedadopcyjna ok :). Zaraz zadzwoniłam do pani Moniki i powiedziała mi, że Perełka pojedzie do domu 2 sierpnia z jej koleżanką :). Dzwoniłam 2 razy do DT, w poniedziałek Perełka będzie miała zdjęte szwy i szczepienie -wirusówki. 2 sierpnia pojadę do Sławkowa i będę przy przekazaniu malutkiej. Zosia pisze, że Perełka jest słodka i troszkę rozrabia :)...[/QUOTE] Nareszcie jakies wiesci:lol:Szkoda,ze dopiero 2 sierpnia.Wczesniej sie nie dalo? Domek super.:multi:Do takich domow to ja moge codziennie.:lol: