Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Livka,Nikus :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:to ode mnie
  2. [quote name='Erin32']UlaFeta, a w innym terminie można Panią Jolę odwiedzić? Paros i Eva2406 bardzo dziękuję za olewanie i walnie kłód pod nogi. Pani Jola na pewno to doceni :roll:[/QUOTE] Do Joli mozna jechac zawsze,ale trzeba najpierw zadzwonic,i upewnic sie czy bedzie.
  3. [quote name='Erin32']Dziękuję :) A kiedy to party?[/QUOTE] 25 sierpien od rana:evil_lol:
  4. [quote name='Erin32']Zgadnij :cool1:[/QUOTE] Chcesz wpasc na party?Czuj sie zaproszona.:lol: Roboty starczy dla wszystkich:evil_lol:
  5. Super sie to czyta.:lol: Dziekujemy za wiesci,bo mysle,ze ludki czytaja,ale nie pisza.
  6. [quote name='Erin32']Zapraszamy na Znajdkowy wątek na Miau :) [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=133990[/URL] A przy okazji mam pytanie: czy do Pani Joli można w miarę bezproblemowo dojechać z Tłuszcza, ewentualnie którejś stacji PKP na trasie Warszawa - Tłuszcz/Małkinia (Wołomin, Kobyłka)?[/QUOTE] mozna dojechac do Tluszcza,pozniej Jola wyjedzie. Czemu pytasz?
  7. Podaje adres gdzie Aron byl leczony. str. internetowa- przychodnia"jatagan".pl warszawa-ząbki skontaktujcie sie z dr. Marzena C. Napiszcie czy Wam sie udalo.:lol:
  8. Jutro bede molestowac Jole,a jak bede mogla to pojade do lecznicy i poprosze weta o wypisanie.Zrobie co w mojej mocy zebyscie je dostali.
  9. Molestujcie Jole o te wyniki.Tam gdzie mieszka czesto nie ma zasiegu a i net kiepsko dziala. Dzwoncie do skutku. Jakich nie macie wynikow?Aron byl leczony najpierw w Radzyminie a potem w Warszawie. Bardzo dziekujemy za info na biezaco.:lol:i smutno,ze piesio ma chore uszy.:-(
  10. Jezeli gdzie pojawi sie Kometa to zawsze sa zadymy.Ja to wiem.
  11. Aron ma u Was raj,nalezy mu sie za to co przeszedl.:multi: A Livka tyz pikna:lol:
  12. a jakies zdjatko to mozna prosic:lol:
  13. [quote name='edyseja']A co to takiego? Sprzątanie boksów przy muzyce? :D[/QUOTE] Nie tylko --kawa:kaffee_2: na poczatek,pozniej:eating: jeszcze pozniej:beerchug::chlup:jeszcze,jeszcze pozniej:cunao:a na koncu sprzatanie:-D(jak ktos bedzie jeszcze mial sile i checi) A na odchodnym P.Prezas tak nam podziekuje:-x
  14. [quote name='Nikus']A my dziękujemy Wam za opiekę nad Aronem...bo bez Was mogloby go już nie być...a To taki piękny i ufny psiak .Bardzo Wam za niego dziękujemy :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] To my dziekujemy ze cudowny domek dla Arona.Mysle,ze lepiej trafic nie mogl.:iloveyou::iloveyou:
  15. [quote name='iwonamaj']Właśnie wróciłam...W poniedziałek zadzwoniła do mnie Myszka, że wizyta przedadopcyjna ok :). Zaraz zadzwoniłam do pani Moniki i powiedziała mi, że Perełka pojedzie do domu 2 sierpnia z jej koleżanką :). Dzwoniłam 2 razy do DT, w poniedziałek Perełka będzie miała zdjęte szwy i szczepienie -wirusówki. 2 sierpnia pojadę do Sławkowa i będę przy przekazaniu malutkiej. Zosia pisze, że Perełka jest słodka i troszkę rozrabia :)...[/QUOTE] Nareszcie jakies wiesci:lol:Szkoda,ze dopiero 2 sierpnia.Wczesniej sie nie dalo? Domek super.:multi:Do takich domow to ja moge codziennie.:lol:
  16. No iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  17. wystartowali:eviltong: ja tez sprzatam choc wizyty pa.nie mam:evil_lol:
  18. Jola w drodze do dt.wydac Arona pati c.Jak wyrusza to napisze.Oki.:lol: A o wizyte sie tak bardzo nie martwcie.:shake:W koncu to domek dogomaniacki:loveu:Oby tylko sie zwierzyniec dogadal.
  19. Dobry wieczor:lol: Juz piatek łykendu poczatek:multi:a jutro o tej porze Aronek bedzie Wasz.:multi:
  20. [quote name='Livka']jeszcze trochę czekania przed nami :roll: ale i tak nieźle nam idzie ;)[/QUOTE] Widzisz, jak z nami szybko mija czas:-D
  21. Dzien dobry. Prawie piatek:multi:to ile jeszcze zostalo:lol:
  22. [quote name='Livka']Jeszcze 3 dni ... :mdleje: Mam pytanie - czy Aronek boi się burzy albo wystrzałow w stylu tych sylwestrowych ?[/QUOTE] Nie wiemy.Zostal przygarniety w kwietniu . Jak to sie mowi"obiad zjedzony,dzien zaliczony" Prawie czwartek:lol:
  23. Dzien dobry:lol: Odliczamy razem z Wami:multi:Jeszcze 3 dni:lol:
  24. [quote name='mmmonika']No a od srody to już z gorki :)[/QUOTE] Trzeba Ich jakos pocieszac:lol:
×
×
  • Create New...