Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='doris66']Skopiowałam z wątku emirowskiego. Wygląda na to, że to niezłe małe ziółko. Aż strach pomysleć co jeszcze zrobi. "nużeniec w zeskrobinach w dalszym ciagu; stan skóry lepszy; suka ogólnie w świetnej formie i kondycji.Sierść ma lśniącą i wygląda b. ładnie tylko na boczkach i na środku główki ma jeszcze strupy. Rozpruła cały bok fotela i potargała na drobne gąbkę ze środka. wlazła na stól i wygryzła dziurę na środku obrusa, rozstrzepała całe duże opakowanie chusteczek jednorazowych , ogryza listki z roślin doniczkowych stopjących na parapecie- to działania z ostatnich dni .Po za tym kradnie wszystko do czego dostanie pysiem, a łazi po stole, łóżku i szafce całkiem swobodnie. Jak narozrabia to na mój widok włazi pod łózko i udaje,że jej tam nie ma. Jak wyjdę z pokoju zaraz wychodzi stamtąd i znów zaczyna "swoją robotę" i...pyskuje okrutnie!"[/QUOTE] :knuje::knuje::knuje::knuje::knuje::knuje::knuje:to niezle ziolko z malutkiej,a niedawno taka bida byla.
  2. [quote name='zoja.']Integracja imprezowo-spacerowa? :) 25 sierpnia? Chipsy, paluszki, kanapeczki i piffo (dla posiadaczy dowodów osobistych)? Ja tańczę z Azylem![/QUOTE] Spytajcie Jole,czy Was przyjmie:eviltong::lol:Pewnie tak, tylko najpierw psy trzeba ogarnac:megagrin::megagrin::megagrin: Kejciu PKS jezdza:lol:
  3. weimaromaniaczko choc nie czuje sie "swieta krowa" to czuje sie obrazona. Nie obrazilam tu nikogo i nie zycze sobie podobnych epitetow. Paros co by nie napisal i co by nie zrobil to wszystko na "nie",zawsze mozna sie do czegos przyczepic,tak dla zasady. [SIZE=2]
  4. [quote name='anett']Jestem zniesmaczona i oburzona takim ignorowaniem i lekceważeniem osób zainteresowanych losem Iwana przez bajk21 i wolontariuszy przytuliska jeszcze niedawno tak aktywnych na tym wątku...:shake: Oprócz pytań, które mimo iż pogrubionym tekstem pozostają bez odpowiedzi, wiele osób nie pisze ale regularnie zagląda na wątek bo po prostu zaangażowało się emocjonalnie.[/QUOTE] Wolontariusze z przytuliska tez cztyaja i tak jak Ty sa zniesmaczeni postami,niektorych osob.To po co maja pisac. I uwierz mi tez jestem bardzo,bardzo zaangazowania emocjonalnie.
  5. Rozmawialam dzis z Jola i jest tak;essentiale lub esselive jak i karma Hepatic tylko do czasu dobrych wynikow watroby,ale nie wiemy ile czasu to potrwa
  6. [quote name='Diora']Szczęściara :) Gdzie teraz mieszka?[/QUOTE] Warszawa-Czerniakow:multi:
  7. [quote name='xxxx52']a ale tam jest do zabrania 200 psow,moj Boze jeden pies,na to miejsce zjawilo sie 20[/QUOTE] Nie jeden tylko dwa.Moze pojedz i tez zabierz 2 psy.Bedzie mniej.
  8. xxxx52 ja tez za droga nie mieszkam i nie wszyscy co wyciageli psy sie tym chwala.Mam zdjecia suni,ktora "kadra zarzadzajaca' przywiozla do lecznicy.W stanie agonalnym.Nie miala sily stac:-( Po pobycie w bdt (5 miesiecy)szczesliwa w nowym domu.I szczeniak w typie onka oddany dobrowolnie,szkielet psa,wystraszony na maxa.Tez w nowym domku. I widzisz,ze nie tylko biadole, ale cos robie,wprost przeciwnie do Ciebie. A co do klikaczy,to tez sa potrzebni,jezeli klikaja w dobrej wierze. Jezeli dziewczynom z fundacji "Zwierzaki w potrzebie",opadly rece naprawde nie jest wesolo.
  9. Piekne zdjecia,bo i Nirka piekna:lol:
  10. [quote name='paula82']Mitusia jutro ma byc. Przez te upały i zepsutą klimatyzacje w samochodzie trzeba było odwlec troch w czasie. Dzwoniłam do nowej pani Mitusi, są super szcześliwi, pani uszyła i wyszyła specjalnie dla Mitusi mieciutkie podusie. Wszystko czeka już gotowe na przyjecie suńki. Szkoda tylko, że nikt oprócz Ani nie dołożył grosza na sterylke, która i tak nie była bardzo droga. Pies mocno w typie rasy, a zainteresowanie żadne. Smutne to troche. ...ale dom dla Mitusi super jest... :D[/QUOTE] Zapomnialam napisac,ze w domu jest papuga.:lol:Byla bardzo zzyta z poprzednim psem. Ciekawe co Mitusia na to:cool3:.
  11. [quote name='xxxx52']Szkoda psow ?,a co robisz zeby im pomoc? tyle lat siedza w skrzyniach ,umieraja ,sie plodza , i co kto im pomoze ? tylko biadolenie biadolenie i nic wiecej. Powinnas pomyslec ,ze moze kazdego dnai wyciagaja zaduszone psy ze skrzyn,i co kto je ma oplakiwac i pomoc? Czemu nie zabierzecie tych ca.200psow z tego miejsca i nie poszukasz im domow ?czemu one musza tak cierpiec ? wirtualnej pomocy,i zawodzenia one nie potrzebuja![/QUOTE] Nie chce mi sie tego komentowac. Mozesz sama pojechac i opowiesz co zrobilas.
  12. [quote name='bric-a-brac']Ula ;) Coś mi się obiło, że plaskacz chyba w weekend jedzie, ale mogłam coś pokręcić, bo moja pamięć zawodną. Ciekawe czy dr Garncarz się odzywał.[/QUOTE] Miala przyjechac miedzy 1-3 lipca to pytam,bo Paula sie nie odzywa. Wyobraz sobie,ze nowy Pan taki sam jak sunia.:lol:Plaskacz.Jego zona tak powiedziala. :eviltong:
  13. [quote name='AGA35']Panie Celina zrezygnowała z prowadzenia tego " schroniska" bo powstał konflikt pomiędzy zarządzającymi . Każdy ma ograniczoną cierpliwość .Gospodarstwo w którym prowadzone jest " schronisko " nie jest ich własnością i z tego co wiem wójt w dalszym ciągu pije do tego aby się ich pozbyć . Za psy odławiane w Radzyminie , Halinowie i Ząbkach dostawili pieniądze .Ja osobiście po dwóch latach na tą chwilę mam dosyć .[/QUOTE] Dziekuje za wyjasnienie. To na jakiej zasadzie te pieniadze im dawali?Gminy sprzeniewierzyly pieniadze podatnikow,to je by trzeba bylo za d*** wziasc Dawali i nie sprawdzali.Wojt tez cwaniak ich sie pozbyc,a co z psami. "Kadra zarzadzajaca"byla na festynie z okazji Dnia Ziemi,i zadnego konfliktu nie zauwazylam. Po prostu to ich przeroslo. Mowili,ze psy do Niemiec i Szwajcarji juz nie przez fundacje jezdza, tylko oni osobiscie nadzoruja.Podobno ktos z nich byl i widzial. Szkoda tych psow co teraz z nimi bedzie:-(
  14. [quote name='Annaa4']Ja nadal nie potrafię zrozumieć co ludźmi kieruje bo nie uwierzę że wszyscy to psychopaci. I ciesze się że Rudek ma dom :))[/QUOTE] Nie wszyscy:lol:a My:lol:
  15. Ponawiam pytanie,bo pewnie Pauli umknelo Czy Aron potrzebuje wspomagaczy na watrobe?Zapytaj z laski swojej weta.
  16. Bric do "rezydencji" oplulam monitor:mdleje: Troche posmiece;Paula czy pekinka przyjechala do Warszawy?
  17. Klembow nie jest schroniskiem.Z tego co wiem,nie ma na to zadnego dokumentu.Sami mowia "azyl". W tamtych okolicach zadnego prawdziwego schroniska nie ma.Ma byc.Kiedy nie wiadomo. Moje pytania Czy gminy placily im za odlawianie psow??Czyj jest teren,na ktorym ten azyl sie znajduje?Moze ktos wie? Bylam,widzialam, warunki skandaliczne i te budy z krata i okiennicami.Okiennice sa zamykane,zeby psy nie szczekaly.Po kilka psow w jednej budzie.Przez pare dni nie moglam dojsc do siebie. Korabiewice za M.S.to bylo spa,choc wiemy jak tam bylo. Teraz jest wielki szum,bo psy nie maja co jesc.Jak beda mialy to p.Celina wroci i bedzie jak zawsze.
  18. [quote name='bric-a-brac']Dopisałam do rozliczenia deklarację Inci oraz mimiś z dodatkiem ;) Dziękujemy! :iloveyou: Odjęłam z rozliczenia 12zł za fiprex Rudzi oraz za badanie krwi 65zł. Rudzia jest śliczną sunią. Jest skoczna, co mnie zaskoczyło, bo wyobrażałam ją sobie jako psa - jakby to ująć - przypodłogowego :lol: Jest skoczna jak kangur. Faktycznie ma ładne futro, choć nie dotykałam, bo była w kojcu. Ale widać, że jest mięciutka. Fajna sunia :)[/QUOTE] No prosze,do miasta sie przybylo:crazyeye:
  19. [quote name='Incia']Wysłałam 20 zł dla Rudzi, za lipiec.[/QUOTE] Bardzo dziekujemy:modla:
  20. [quote name='thinkplando']no to szkoda - bo ja dostałam smsaod UlaFeta, że aron juz leków nie potrzebuje :( a miałam nagrane z jedną apteką esselive - kilka opakowań z datą ważności do października po świetnej cenie ;/ i zrezygnowałam[/QUOTE] Taka informacje dostalam z dt.od Kasi,wiec sama jestem zdziwiona,ze potrzebuje. Najlepiej jak Paula zapyta doktora,przez jaki czas trzeba trzeba ten esselive brac.Do konca zycia? A nie mozesz,jakby co, zapytac w aptece jeszcze raz.
  21. [quote name='bric-a-brac']Matylda, Dusia, Neptun, Bajka. Kociaki: rude, pręgowane, czarny[/QUOTE] A koty juz do adopcji? Te co byly karmione butelka to kotki ta czarna to Karolina na czesc Karoli a,pregowana to Domi. Duska na dt Rudzielcow nie widzialam:shake:to trzeba dzwonic do Joli. A Bajke i Neptuna juz mozna oglaszac?
  22. [quote name='UlaFeta']Olu,brak wiesci,to dobre wiesci.:multi:[/QUOTE] Ze zacytuje sama siebie Jemu tam wlos z glowy nie spadnie:lol:
  23. [quote name='Aleksandra95']Tylko jak my z dziewczynami jedziemy do przytuliska, to nie wszystkie tam psy sa.;) niektóre w DT, te co są w przytulisku chyba mają fajne fotki.;) ale sprawdź, jak możesz;)[/QUOTE] OLU Matylda potrzebna:evil_lol:
  24. Fajne zdjecia dalas do ogloszen Luski.Ona jest ladniejsza "na zywo" MATYLDA potrzebuje ogloszen"na gwalt"
×
×
  • Create New...