Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='Luzia']Jak coś ja mogę poprowadzić księgowość. Na chwilę obecną zbieram pieniążki tylko na 2 psiaki. Oczywiście jeśli inne osoby wyrażą na to zgodę.[/QUOTE] Ja jestem jak najbardziej za :) Trzeba zbierać szybciutko deklaracje bo czas goni i nigdy nie wiadomo co Ci ludzie są z minuty na minutę w stanie wymyśleć żeby pozbyć się "problemu":shake:
  2. Fakt jest faktem dziewczyny psiaka trzeba stamtąd szybko zabrać zanim rzeczywiście ludzie zrobią mu krzywdę!!!
  3. Oj tak wojtuś ....Cezarek niestety nie będzie już nigdy chodził!!! :( Czekamy na wózeczek aby mu ulzyć:( I nie powiem że ta wiadomość wczoraj nie zwaliła mnie z nóg i zupełnie załamała :(
  4. [quote name='elinka']Witam! Otrzymałam link od wojtusia. Cieszę się, że chociaż jakoś mogłam pomóc Gwiazdeczce. A jeszcze bardziej, że sunia zamieszka w Inowrocławiu. Bazyliszek będzie dobrze opiekować się Gwiazdeczką. Może jeszcze tylko dodam, że Gwiazdeczka do towarzystwa będzie miała u Bazyliszka kolegę Bazyla (taki chłopak do połowy łydek) i dwa milusińskie kotki.:):):)[/QUOTE] Z pewnością dziewczynka będzie zachwycona ;) a takie wiadomości dodają otuchy i naprawdę cieszą :)
  5. [quote name='dominikabankert']czyli oby dwie beda na bezplatnym tymczasie tak?[/QUOTE] Z tego co wiem tak .....potrzebne pieniążki na specjalistyczną karmę, sterylizację obu dziewczynek, weterynarza, leki.
  6. [quote name='wojtuś']Kochani:) Elinka była wczoraj na wizycie u Bazyliszka i domek jako DT oceniła pozytywnie:) A to jej podsumowanie wizyty z PW: [COLOR=red]""[I]Reasumując myślę, że Klaudia jest odpowiedzialną osobą i Gwiazdeczka może spokojnie u niej zamieszkać.""[/I][/COLOR][/QUOTE] Wspaniałe wiadomości !!!! :):):) Czyli Gwiazdeczka jedzie do Bazyliszka :):):)
  7. [quote name='Agnieszka_K']jestem za zaproszenie Maritka@Aischa; zapisuję wątek - przeczytałam na szybko. Wspaniały jest ten Cezarek!:( trzeba mu pomóc! Czy zbieramy na wózek? czy na to dopasowanie? w razie allegro-służę pomocą no i szukamy DT z psiakiem miłym i ogrodem tak?[/QUOTE] Tak cioteczko .....w sumie to wózeczek jest tylko trzeba go dostosować na potrzeby Cezarka ....Tytuł wątku zostanie zmieniony. Teraz najwazniejsze to znaleźć DT dla Cezarka :(
  8. Kochane cioteczki błagam zajrzyjcie :(:(:( Cezarek już NIGDY Nie będzie chodził !!!!! :(:(:( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183599-Cezar-mix-DONa.-Czeka-na-nowy-dom-!-Chrzanów.-Zbieramy-na-operacje-!/page21[/URL]
  9. [quote name='Ada-jeje']Nie potrafie odpowiedziec na Twoje pytania, obiecane bylo ze wozek bedzie wyslany juz w ubieglym tygodniu, ale nie jest :shake: a ja sama nie jestem w stanie zalatwic wszystkiego od reki. To nie wynika z mojej niecheci, ale z braku czasu i sily. Mysle ze Allegro zrobi Kasiek. Pomysl nad nowym tytulem to Natalia go zmieni. Szukam w myslach od wczoraj DT dla Cezarka ale nic nie znalazlam. Jedyne co moge zrobic to poprosic Beate zeby dala ogloszenie do gazety Krakowskiej. Tez nie chce zeby Cezar zostal w tym DT.[/QUOTE] Cioteczko allegro pilnie potrzebne!!! Jeśli ktoś zrobi to bardzo się cieszę. Chciałabym żeby ten wózeczek Cezarek dostał jak najszybciej i wierzę że robisz wszystko żeby tak było. Tytuł wątku należy pilnie zmienić...np. Cezarek Już Nigdy Nie Będzie Chodził!!! Pilnie poszukujemy DT!!! Pozwólmy mu żyć!!! Nie wiem coś takiego może to tylko tak na szybko propozycja. Jak zostanie zmieniony tytuł zaraz rozsyłam wątek gdzie się da! Do piekła wejdę jeśli będzie trzeba !!!!!!!!!!!!
  10. Cioteczki przepraszam ale błagam zajrzycie !!! Chcą powiesić psa !!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206090-Misiek-pies-do-powieszenia[/URL]
  11. Cioteczko jak długo Cezarek będzie musiał czekać na ten wózek ??? I rozumiem że musimy mu szybko szukać innego DT ??:shake: Boże kto go przygarnie ? Cioteczko proszę zmień koniecznie tytuł. Będę rozsyłała wątek gdzie się da. Myśle że może warto by zrobić Cezarkowi allegro. I te cegiełkowe i te ogłoszeniowe ...może ktoś tak jak my tutaj pokocha tego biednego psiaczka :(
  12. Jestem na zaproszenie cioteczki Agnieszka K .....to się w głowie nie mieści!!! Powiesić zdrowego psa ??????? Rozsyłam wątek dalej! Trzeba tu ściągnąć jak najwięcej osób.
  13. Cioteczko a sunia nie ma już allegro ????????? [URL]http://allegro.pl/uratuj-mi-zycie-to-tylko-5-zl-cegielka-i1561525643.html[/URL] No chyba że mi się już poplątało i sunieczki tak strasznie do siebie podobne:roll:
  14. Piękny kudłacz i taki szczęśliwy na spacerku ....zapisuję wątek i będę zaglądała. Trzymaj się kochana psinko bo trzeba wierzyć że znajdzie się jeszcze ktoś kto Cię całym serduszkiem pokocha psineczko!!!!!!!
  15. Cały czas wypatruje nowych i dobrych wiadomości .....Kirysku.
  16. [quote name='Beatkaa']Super,dam znać jak dojdzie :) kochana tekst jest strzałem w 10,naprawdę jest super :loveu: Jak ktoś będzie chętny do robienia ogłoszeń to od razu mu posyłam.Tekst chwyta za serce...naprawdę dobra robota:thumbs: EDIT: Jutro wystawię Stellci cafeanimal ;) Przyszły takie wpłaty: an-na - 350zł :loveu: paulinken - 50zł :loveu: CELEBRINFEA - 10zł :loveu:[za kwiecień-stała deklaracja] Dziękujemy :multi::multi:[/QUOTE] Pięknie dziękujemy za wsparcie naszych kochanych dziewczynek!!! Co tu dużo mówić Cioteczki jesteście WIELKIE !!!!!!!!!!:multi::multi:
  17. [quote name='Ada-jeje']Jutro pojade odebrac wozek, i jesli starczy mi czasu to w piatek wysle go do Wroclawia. Ludzilam sie ze prace w Fundacji sie rozlozyly i troche bede mogla przerzucic obowiazkow na kogos innego. Pobozne zyczenia. :-( Prosze was pomozcie Cezarkowi bo moja pomoc zwierzakom dobiega konca.:-([/QUOTE] Cioteczko mnie się chce krzyczeć po tym co przeczytałam !!!!!! Rycze jak bóbr i mam ochotę wynieść się stąd raz na zawsze :( Dać sobie spokój bo tyle mnie los tego psiaka nerwów kosztuje:( tak bardzo wierzyłam w lepsze jutro :( Ja GŁUPIA i NAIWNA :( Wzięłabym go od razu bez mrugnięcia oka żeby mu zapewnić wszystko co najlepsze do końca jego dni ale ja mieszkam w bloku na 3 piętrze i jestem BEZRADNA !!!!!!!!! Cholernie BEZRADNA i wścikła sama na siebie że NIC nie mogę na dzień dzisiejszy zrobić :(:(:(
  18. :(:(:(:( Boże a ja tak wierzyłam :(:(:( Tak trzymałam kciuki :(:(:( Ada-jeje koniecznie trzeba mu ulżyć tym wózeczkiem!!!!!!! koniecznie!!!!!!!! Wierzę że jeszcze wiele lat przed nim i ten wózeczek mu to ułatwi :( Boże nie potrafię nawet zebrać myśli :(
  19. [quote name='Mani2000']to zaglądajcie bardzo dziękuje.... czy na pewno nie możecie go zabrać do siebie ?[/QUOTE] Kochana ja mieszkam w bloku na 3 piętrze i mam dużą goldenkę :( Dla jednego psiaka to juz uciążliwa sytuacja bo to blok a co dopiero dla dwóch :( Ja kombinuje żeby jak najwięcej się wybiegała i zatrudniam jak jestem w pracy to mamę to tatę to przyjaciółkę to brata ....i tak sobie daje radę żeby nie siedziała 8 godzin sama :( Jak mam wolniejszy dzień w pracy to zabieram ją ze sobą ;) Tak to u mnie wygląda ;)
  20. [quote name='gorki330']łoo matko , ja nie mam kompletnie talentu do pisania wzruszających tekstów , postaram się cos naskrobać , poproszę o adres na pw , gdzie mam wysłać moje wypociny :)[/QUOTE] Cioteczko wyślij na PW do Beatkaa :)
  21. Pokaż się sunieczko cioteczkom!!!
  22. Z niecierpliwością czekam na informacje co dalej ze Spajkim :(
  23. :lol::lol:Przyłączamy się do życzeń:lol: I z nadzieją czekamy na wyniki Tymeczka!
  24. Wchodzę tu i nadal nie wierzę :( Bądź szczęśliwy psiaczku za TM :( Miało być inaczej :( zupełnie inaczej :(
  25. [quote name='danavas']no właśnie co tam u "maleńkiej" Sabulki?????? może jakieś forteczki żeby ciotki oczy nacieszyły????[/QUOTE] Oj tak pięknie prosimy o foteczki dziewczynki :)
×
×
  • Create New...