Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Taka słodka mordeczka i tyle lat bez kochającego człowieka :( Dobrze że ma ciocię Beatkę chociaż ;)
  2. [quote name='Ania+Milva i Ulver']nie mam nic przeciwko wyjeździe Gwiazdy do yumanji:) i tak potrzebne deklaracje....jak wyglada sprawa finansowa dziewczyn?[/QUOTE] Mamy tyle wpłat co w rozliczeniu na pierwszej stronie :( pieniążki potrzebne i deklaracje koniecznie! Stelusia ma umówioną sterylizację za którą musimy zapłacić w przyszłym tygodniu. Więc te pieniążki za chwilę nam znikną z konta :( Ech...no musimy zacząć działać i zbierać finanse.
  3. Jest jeszcze jeden hotelik który zgodziłby się przyjąć naszą Gwiazdkę pod swoją opieką ale dopiero za dwa tygodnie będzie miejsce dla Gwiazdeczki. Hotelik wszyscy znamy a o wspaniałej opiece mieliśmy się okazję już przekonać :):):)
  4. Urocza dziewczynka z tej naszej Gwiazdeczki ...prawdziwa Gwiazda :):):) Dziewczyny i co postanawiamy w sprawie hoteliku ???? Jeśli hotelik jest sprawdzony to myślę że trzeba podjąć już decyzję i odciążyć cioteczkę Fur!
  5. [quote name='Ada-jeje']Rana sie zmniejsza, i strup niedlugo powinien odpasc. Jesli nic nie stanelo na przeszkodzie to dzisiaj Cezar pojechal do Tychow. Wozek na dniach bedzie wyslany do Wroclawia, do dopasowania dla Cezara. Natalio prosze odejmij od wplat [B]378 zl.[/B] za 36 kg. karmy dla Cezarka.[/QUOTE] W takim razie z niecierpliwością czekam na informacje ...oby dobre:shake: A co tam ...muszą być dobre po prostu muszą !!!
  6. [quote name='yumanji']300 plus zarcie,czyli pewnie worek 15-kg mniej wiecej...[/QUOTE] Dziewczyny czyli koszt utrzymania Gwiazdeczki już znamy ...trzeba zatem podjąć decyzje. No i co najważniejsze zacząć zbierać finanse na utrzymanie Gwiazdki w Hoteliku!
  7. Czekamy na informacje :) Jaka była by cena za hotelik ? Znaleźć coś musimy bo czas ucieka a Gwiazdka gościnnie jest u cioteczki Fur.
  8. Zaglądamy do dziewczynki z nadzieją na dobre wiadomości :)
  9. Na foteczki ciągle czekamy!!! Kirysku czy znajdziesz kiedyś kochający domek ? :(
  10. Mocno trzymam kciuki za domek dla Norci :)
  11. [quote name='yumanji']Wojtus mnie zaprosil.Czy gwiazdka moglaby byc w boksie ze starszym ,spokojnym samcem?Ten boks jest zakratowany do sufitu,ewentualnie mam boks tylko dla niej,ale sciany do wys 180 cm.Pytanie,w jakiej jest kondycji i czy probowalaby zwiac?[/QUOTE] Myślę że Fur musiałaby się wypowiedzieć bo u niej jest Gwiazdeczka więc pewnie już wiele o niej może powiedzieć. Już piszę PW żeby zajrzała na wątek.
  12. Pokaż się Czesterku ponownie cioteczkom:multi:
  13. Matko jaka urocza mordeczka :( Zapiszę sobie dziewczynkę niestety finansowo narazie nie mogę pomóc :(
  14. Zaglądam i trzymam mocno kciuki żeby wynik okazał się w porządku a Tymuś był szczęśliwym psiaczkiem w kochającym go domu !!!
  15. Ja niestety też spłukana zupełnie ale zaglądała będę!!! :( Myślę że szybciutko znajdzie domek z kochającymi ludźmi bo jest naprawdę uroczy :)
  16. Mam nadzieję że ta wizyta w sobotę coś rozjaśni i podjęte zostanie dalsze leczenie i rehabilitacja :( bo aż serce boli jak się patrzy na tak pięknego psiaczka :( Osobie która go tak skrzywdziła sama wymierzyłabym sprawiedliwość!!! Cezarku kochany będzie jeszcze dobrze!!!
  17. Kochana czy on ten wózeczek dostosowany do swoich potrzeb już dostał :( Płakać mi się chce jak widzę go takiego biednego :(
  18. [quote name='dominikabankert']my placilismy za onke 300zł na miesac, teraz niestety placimy 380zl bo nasza onka sie pogryzla , narobila duzych szkod i w ogole:( martika wejdz sobie na naszym bazarku tym dla onki i bokserow- to jest wlasnie ta onka.[/QUOTE] Wiem Dominiczko wiem która ....słodka dziewczynka :)
  19. [quote name='wojtuś']Napisałem z prośbą o miejsce dla Gwiazdki, za 2 Psiaki Spaniela i ON mamy ulgowo 500 zł/miesiąc, poczekajmy na odp. yumanji, jutro do Niej zadzwonię gdyby nie było wiadomości:)[/QUOTE] No to super :) Mam nadzieję że uda się znaleźć szybciutko miejsce dla Gwiazdeczki :) Bardzo dziękujemy za pomoc. A w roli wyjaśnienia Panią Beatkę z Hoteliku osobiście przeprosiłam i sprawa została zamknięta raz na zawsze!!! To przemiła i bardzo wyrozumiała osoba :)
  20. [quote name='dominikabankert']u Jumanji jest jedna onka na ktorej watku jestem juz dlugo i ktorej dosyc pomagam i nie narzekamy na Jumanji.....a propos ze sie tak spytam czy szkodnik Arktyka zostala znaleziona , dala znac ze gdzie wegetuje sobie? wie cos ktos czy ja schwytali????[/QUOTE] A pytał ktoś Jumanji czy miałaby miejsce ???? i jaki jest koszt miesięczny utrzymania dużej Oneczki ???
  21. O rany jak się cieszę że RUSTI JEST cały i zdrowy:multi:
  22. [quote name='Ania+Milva i Ulver']10zł +karma Uważam , że byłoby lepiej gdyby jednak Gwiazda pojechała gdzie indziej.[/QUOTE] A dlaczego ????
  23. [quote name='anula42']witam dziewczyny- czy już sa może jakieś wiadomości na temat wizyty u weta z naszym kochanym Cezarkiem?[/QUOTE] Kochana wizyta chyba w sobotę ma się odbyć z tego co pamiętam:roll: Sama siedzę jak na szpilkach :shake:
  24. [quote name='wojtuś']Dziewczynki pieknie sie zbierają:) Napisałem do [B]yumanji [/B]z prośbą o miejsce dla Gwiazdki i zaprosiłem na wątek;) Tak jeszcze sobie myślę, Hotelik w Aleks.Kujawskim miał propozycję 10zł/doba, czy nie warto byłoby się zastanowić, gdybyśmy mieli kłopot z innym hotelikiem?[/QUOTE] Warto warto ....;)
  25. [quote name='anula42']:multi:witam-widzę że dziewczynki mają się coraz lepiej[/QUOTE] Oby jeszcze tylko udało nam się znaleźć dla nich kochający domek cioteczko :(
×
×
  • Create New...