-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
[quote name='Beatkaa']nikt Cię nie odwiedza Czesterku :( Jak znajdę chwilkę to zrobię Ci bazarek.Niedługo cioteczka Beatkaa odwiedzi Cię swiątecznie ;)[/QUOTE] Cioteczko kochana my wciąż zaglądamy i nadziei na kochający domek nie tracimy :) Świąteczne buziaki w słodki nosek dla Czesterka. [IMG]http://i53.tinypic.com/28vr2ib.gif[/IMG]
-
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem za :) Imię jak najbardziej do niego pasuje :):):) I również czekam na odpowiedź czy właściciele zrzekli się psiaka ??? -
[quote name='Bazyliszek']No więc tak okazało się że Gwiazdeczka ma o wiele więcej problemów niż myślałam. Została zaszczepiona tylko na wściekliznę ze względu na uszy. Nadal ma zapalenie uszu i dostała krople 1 dziennie przez 2 tygodnie. Na stawy lekarstwa odbiorę dopiero jutro. Dzisiaj została odrobaczona i odpchlona. Okazało się również że ma świerzba co mnie bardzo martwi bo kontaktowała sie z moimi zwierzętami. Rachunki wezmę wszystkie razem w następnym tygodniu. Sterylizacja jakość koniec następnego tygodnia. Gwiazdeczka waży 30 kg :cool3:[/QUOTE] Ojej :( można się było tego spodziewać że po tylu przejściach jej zdrowie jest zaniedbane :( ech...ale wierzę że teraz juz tylko będzie lepiej :)
-
Historia Spaniela, która ma szczęśliwe zakończenie. MA DOM.
Martika&Aischa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ja również jestem za tym żeby przenieść psiaka jak najszybciej do DT .......Bo aż serce boli jak się czyta co już przeszedł :( -
[quote name='Agnieszka_K']cudny jest, po ciuchu liczę na to, że ktoś go z allegro wypatrzy, ale na razie tam ruchu nie ma...:([/QUOTE] Kochana nie traćmy nadziei ....ja wierzę że Cezarek będzie jeszcze szczęsliwy i kochany przez człowieka!
-
[quote name='Agnieszka_K']kochana psineczka...:([/QUOTE] Cioteczko kochana i taka dzielna !!!
-
[IMG]http://i51.tinypic.com/35hn6lk.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/73knkm.jpg[/IMG]
-
Wstawiam zdjęcia z mierzenia Cezarka - nadesłane przez Ada-jeje :) [IMG]http://i51.tinypic.com/15ejiv.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/25gqxxu.jpg[/IMG]
-
Historia Spaniela, która ma szczęśliwe zakończenie. MA DOM.
Martika&Aischa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
:( naprawdę smutna historia ...ech :( w jakiej miejscowości jest psiak ? -
[quote name='Ada-jeje']A my juz mamy Cezarka pomierzonego, zaraz pomiary wysylam mailem do producenta, tak ze pomiary beda juz czekaly. Po za tym bede tez z producentem od jutra w kontakcie telefonicznym. Na szczescie juz w tym tygodniu nie mam zadnych wiecej terminow.[/QUOTE] :multi::multi::multi:
-
Historia Spaniela, która ma szczęśliwe zakończenie. MA DOM.
Martika&Aischa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
O rany jaki smutas :( psiak jest nadal w schronisku ? :( -
[quote name='anula42']dziewczyny- o pieniadze się nie martwcie, dla Cezarka wszystko, przecież pokochałam go od samego początku-jednego tylko żałuję- ze nie mam warunków żeby go zabrac do siebie:placz:[/QUOTE] Anula kochana mam to samo co TY :( już dawno wzięłabym go do siebie gdybym tylko nie mieszkała w bloku na 3 piętrze :(!!!
-
[quote name='Agnieszka_K']oby sie z tym wózeczkiem udało wszystko dobrze załatwić. tak mi strasznie szkoda Cezarka... trzymajcie mocno kciuki za allegro - na razie chętnych nie ma - zaraz mężowi każe kupić z jego konta, żeby się trochę rozruszało - zawsze tak jest - im więcej ludzi już kupiło-tym więcej kupuje;)[/QUOTE] Kochana jesteś wspaniała. Wierzę że allegro się rozrusza i pomoc dla Cezarka będzie wielka :)
-
[quote name='Ada-jeje']Wozek pojechal, jutro bedzie na miejscu, koszt wysylki[B] 40 zl.[/B][/QUOTE Super w takim razie trzymam mocno kciuki żeby go idealnie dopasowali dla Cezarka:)
-
[quote name='Agnieszka_K']no własnie moge tylko dodac w info na dole - ale trochę taka lipa pisać, że pies jednak 2x starszy;) przepraszam no kurcze nie wiedziałam, że tak będzie a czekałam z edycją na więcej opinii, żeby wszystko na raz zmienić...[/QUOTE] To zostaw kochana .....to allegro jest i ogłoszeniowe i cegiełkowe więc jak ktoś bedzie zainteresowany aby dać domek Cezarkowi to zadzwoni, napisze, wypyta o niego.
-
[quote name='Agnieszka_K']dobra to poprawię wiek póki co, albo go w ogóle wyrzucę no i literówki, a ewentualnie jeszcze później coś poprawię tylko mogę do 20 chyba bez konsekwencji, że to będzie wyglądało inaczej:) Edit: no i d... blada nie mogę już nic zmienić tylko dopisać - może dlatego, że ktoś (ja;p) już kupił cegiełkę? kurcze no lipa, może wystawię jeszcze raz??? na swój koszt[/QUOTE] Kochana to tylko dodaj ...jak wchodzisz to powinno się dodać w dodatkowych informacjach ...coś takiego i wtedy na dole pojawi się dodano dnia 20.04. i się wyświetli dodatkowa informacja;) A jak się nie da to tak zostaw. Najwyżej jak wystawimy ponownie to zmienimy ;)
-
[quote name='Agnieszka_K']ok no to trudno - ja napisałam, że na wózek i wystawiłam 200 sztuk na allegro - teraz już nie będę chyba tego zmieniać nie? :)[/QUOTE] Może tak zostać kochana ...przynajmniej tak sądze. Bo kto wie czy wózeczka nowego nie będziemy potrzebowali. Na razie jest wysłany do przeróbki jak wróci to mam nadzieję że będzie odpowiedni.
-
[quote name='Agnieszka_K']o kurczaki 10 lat??? gdzieś przeczytałam, że 5 na wątku, ale może to było info wstepne...;) co jeszcze poza wiekiem zmienić? ile w ogóle potrzeba na ten wózeczek? o i jeszcze jakies literowy zauwazylam - poprawię wszystko na raz tylko powiedzcie co jeszcze mogę zmienić?:)[/QUOTE] Kochana wózeczek Cezarek dostanie po Kosteczku który już niestety za TM :( Potrzebne będą pieniążki na dostosowanie tego wózeczka do potrzeb Cezarka i koszty przesyłek. Dodatkowo pieniążki na leki i karmę. Leki na wzmocnienie cały czas musi dostawać aby mógł jakoś funkcjonować. To leki najprawdopodobniej na wzmocnienie mięśni :(
-
wiejski AJAX, zaniedbany przez człowieka, PILNIE szuka domu!
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Biedny psiak ....roześlę troszeczkę wątek i postaram się ściągnąć tu cioteczki :( szkoda psiaka bo naprawdę piękny chłopak ;) -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='anett']Felka, jz10 bardzo dziękujemy za pomoc!!:loveu: Deklaracje stałe: 75zł Roland_De 50zł Makrela 45zł żabol 25zł Martika@Aischa 10zł Felka z Bagien 30zł jz10 ??? piescofajnyjest razem: 235zł [FONT=Arial Black]brakuje 65zł miesięcznie[/FONT]:-( Deklaracje jednorazowe: 40zł monikab 50zł What May NN 50zł Romka razem: 140zł Więzień potrzebuje jeszcze księgowej!!czy ktoś mógłby udostępnić konto i poprowadzić rozliczenia biedaka?? Cioteczko kochana a nie mogłabyś zostać księgową naszego słodkiego więźnia ? -
[quote name='furciaczek']Trzeba nad ogloszeniami pomyslec, niech juz dziewczyny grzeja doopki w swoich domkach:)[/QUOTE] Tu na razie obie sunie są ogłaszane. [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Stella,37871"][COLOR=#4444ff]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...y/Stella,37871[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Gwiazdka,37673"][COLOR=#4444ff]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...Gwiazdka,37673[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR]