Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. Zdjęcia naszej kochanej Stellci :loveu: przesłane przez Kasie :):):) Ja jej po prostu nie poznaje :crazyeye: Taka piękna dziewczynka :loveu: [IMG]http://i55.tinypic.com/57k8n.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/11ttp2w.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2iw6nw8.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Beatkaa']nikt Cię nie odwiedza Czesterku :( Jak znajdę chwilkę to zrobię Ci bazarek.Niedługo cioteczka Beatkaa odwiedzi Cię swiątecznie ;)[/QUOTE] Cioteczko kochana my wciąż zaglądamy i nadziei na kochający domek nie tracimy :) Świąteczne buziaki w słodki nosek dla Czesterka. [IMG]http://i53.tinypic.com/28vr2ib.gif[/IMG]
  3. Jestem za :) Imię jak najbardziej do niego pasuje :):):) I również czekam na odpowiedź czy właściciele zrzekli się psiaka ???
  4. [quote name='Bazyliszek']Rozmawiałam z wetem o tej karmie i proponuje zmianę[/QUOTE] Napisz na jaką i dlaczego wet proponuje zmiane????
  5. [quote name='Bazyliszek']A mam pytanie dlaczego ona dostaje tą karmę?[/QUOTE] Karma była polecona przez Panią Beatkę z Hoteliku w Aleksandrowie gdzie przebywała Gwiazdka ....wybrana właśnie ta ze względu na słabe stawy.
  6. [quote name='Bazyliszek']No więc tak okazało się że Gwiazdeczka ma o wiele więcej problemów niż myślałam. Została zaszczepiona tylko na wściekliznę ze względu na uszy. Nadal ma zapalenie uszu i dostała krople 1 dziennie przez 2 tygodnie. Na stawy lekarstwa odbiorę dopiero jutro. Dzisiaj została odrobaczona i odpchlona. Okazało się również że ma świerzba co mnie bardzo martwi bo kontaktowała sie z moimi zwierzętami. Rachunki wezmę wszystkie razem w następnym tygodniu. Sterylizacja jakość koniec następnego tygodnia. Gwiazdeczka waży 30 kg :cool3:[/QUOTE] Ojej :( można się było tego spodziewać że po tylu przejściach jej zdrowie jest zaniedbane :( ech...ale wierzę że teraz juz tylko będzie lepiej :)
  7. Dziewczyny ja również jestem za tym żeby przenieść psiaka jak najszybciej do DT .......Bo aż serce boli jak się czyta co już przeszedł :(
  8. [quote name='Agnieszka_K']cudny jest, po ciuchu liczę na to, że ktoś go z allegro wypatrzy, ale na razie tam ruchu nie ma...:([/QUOTE] Kochana nie traćmy nadziei ....ja wierzę że Cezarek będzie jeszcze szczęsliwy i kochany przez człowieka!
  9. [quote name='Agnieszka_K']kochana psineczka...:([/QUOTE] Cioteczko kochana i taka dzielna !!!
  10. [IMG]http://i51.tinypic.com/35hn6lk.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/73knkm.jpg[/IMG]
  11. Wstawiam zdjęcia z mierzenia Cezarka - nadesłane przez Ada-jeje :) [IMG]http://i51.tinypic.com/15ejiv.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/25gqxxu.jpg[/IMG]
  12. :( naprawdę smutna historia ...ech :( w jakiej miejscowości jest psiak ?
  13. [quote name='Ada-jeje']A my juz mamy Cezarka pomierzonego, zaraz pomiary wysylam mailem do producenta, tak ze pomiary beda juz czekaly. Po za tym bede tez z producentem od jutra w kontakcie telefonicznym. Na szczescie juz w tym tygodniu nie mam zadnych wiecej terminow.[/QUOTE] :multi::multi::multi:
  14. O rany jaki smutas :( psiak jest nadal w schronisku ? :(
  15. Rozmawiałam z Klaudią nasza Gwiazdeczka pójdzie jutro do weterynarza :) Beatkaa proszę napisz kochana Klaudi na PW na kogo mają być rachuneczki.
  16. [quote name='anula42']dziewczyny- o pieniadze się nie martwcie, dla Cezarka wszystko, przecież pokochałam go od samego początku-jednego tylko żałuję- ze nie mam warunków żeby go zabrac do siebie:placz:[/QUOTE] Anula kochana mam to samo co TY :( już dawno wzięłabym go do siebie gdybym tylko nie mieszkała w bloku na 3 piętrze :(!!!
  17. [quote name='Agnieszka_K']oby sie z tym wózeczkiem udało wszystko dobrze załatwić. tak mi strasznie szkoda Cezarka... trzymajcie mocno kciuki za allegro - na razie chętnych nie ma - zaraz mężowi każe kupić z jego konta, żeby się trochę rozruszało - zawsze tak jest - im więcej ludzi już kupiło-tym więcej kupuje;)[/QUOTE] Kochana jesteś wspaniała. Wierzę że allegro się rozrusza i pomoc dla Cezarka będzie wielka :)
  18. [quote name='Ada-jeje']Wozek pojechal, jutro bedzie na miejscu, koszt wysylki[B] 40 zl.[/B][/QUOTE Super w takim razie trzymam mocno kciuki żeby go idealnie dopasowali dla Cezarka:)
  19. [quote name='Agnieszka_K']no własnie moge tylko dodac w info na dole - ale trochę taka lipa pisać, że pies jednak 2x starszy;) przepraszam no kurcze nie wiedziałam, że tak będzie a czekałam z edycją na więcej opinii, żeby wszystko na raz zmienić...[/QUOTE] To zostaw kochana .....to allegro jest i ogłoszeniowe i cegiełkowe więc jak ktoś bedzie zainteresowany aby dać domek Cezarkowi to zadzwoni, napisze, wypyta o niego.
  20. [quote name='Agnieszka_K']dobra to poprawię wiek póki co, albo go w ogóle wyrzucę no i literówki, a ewentualnie jeszcze później coś poprawię tylko mogę do 20 chyba bez konsekwencji, że to będzie wyglądało inaczej:) Edit: no i d... blada nie mogę już nic zmienić tylko dopisać - może dlatego, że ktoś (ja;p) już kupił cegiełkę? kurcze no lipa, może wystawię jeszcze raz??? na swój koszt[/QUOTE] Kochana to tylko dodaj ...jak wchodzisz to powinno się dodać w dodatkowych informacjach ...coś takiego i wtedy na dole pojawi się dodano dnia 20.04. i się wyświetli dodatkowa informacja;) A jak się nie da to tak zostaw. Najwyżej jak wystawimy ponownie to zmienimy ;)
  21. [quote name='Agnieszka_K']ok no to trudno - ja napisałam, że na wózek i wystawiłam 200 sztuk na allegro - teraz już nie będę chyba tego zmieniać nie? :)[/QUOTE] Może tak zostać kochana ...przynajmniej tak sądze. Bo kto wie czy wózeczka nowego nie będziemy potrzebowali. Na razie jest wysłany do przeróbki jak wróci to mam nadzieję że będzie odpowiedni.
  22. [quote name='Agnieszka_K']o kurczaki 10 lat??? gdzieś przeczytałam, że 5 na wątku, ale może to było info wstepne...;) co jeszcze poza wiekiem zmienić? ile w ogóle potrzeba na ten wózeczek? o i jeszcze jakies literowy zauwazylam - poprawię wszystko na raz tylko powiedzcie co jeszcze mogę zmienić?:)[/QUOTE] Kochana wózeczek Cezarek dostanie po Kosteczku który już niestety za TM :( Potrzebne będą pieniążki na dostosowanie tego wózeczka do potrzeb Cezarka i koszty przesyłek. Dodatkowo pieniążki na leki i karmę. Leki na wzmocnienie cały czas musi dostawać aby mógł jakoś funkcjonować. To leki najprawdopodobniej na wzmocnienie mięśni :(
  23. Biedny psiak ....roześlę troszeczkę wątek i postaram się ściągnąć tu cioteczki :( szkoda psiaka bo naprawdę piękny chłopak ;)
  24. [quote name='anett']Felka, jz10 bardzo dziękujemy za pomoc!!:loveu: Deklaracje stałe: 75zł Roland_De 50zł Makrela 45zł żabol 25zł Martika@Aischa 10zł Felka z Bagien 30zł jz10 ??? piescofajnyjest razem: 235zł [FONT=Arial Black]brakuje 65zł miesięcznie[/FONT]:-( Deklaracje jednorazowe: 40zł monikab 50zł What May NN 50zł Romka razem: 140zł Więzień potrzebuje jeszcze księgowej!!czy ktoś mógłby udostępnić konto i poprowadzić rozliczenia biedaka?? Cioteczko kochana a nie mogłabyś zostać księgową naszego słodkiego więźnia ?
  25. [quote name='furciaczek']Trzeba nad ogloszeniami pomyslec, niech juz dziewczyny grzeja doopki w swoich domkach:)[/QUOTE] Tu na razie obie sunie są ogłaszane. [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Stella,37871"][COLOR=#4444ff]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...y/Stella,37871[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Gwiazdka,37673"][COLOR=#4444ff]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...Gwiazdka,37673[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...