-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
[quote name='gorki330']Sterylizacja Stelli umówiona na wtorek 19.04 , koszt 350 zł , muszę naskarżyć na naszą Babkę , dziś Stella robi wiosenne porządki - powyciągała koce z wszystkich bud , znosi na jedną stertę i i ich pilnuje :)[/QUOTE] Kasiu ona po prostu chciała Cię wyręczyć i Ci pomóc ;) Porządnicka Stellcia:cool3:
-
[quote name='yumanji']Jest taka mozliwosc,moj wet juz zrobil kilka "dogomaniackich"suczek.Cena nie przekroczyla nigdy 250 zl.Na kilka dni biore wtedy suke do domu.[/QUOTE] Świetnie :) Myślę że ta opcje jest najlepsza w tej sytuacji. Cioteczki proszę o pomoc w szukaniu transportu do hoteliku u Yumanji.
-
Lili ma fajny domek!Ślicznotko tylko szczęścia!!!
Martika&Aischa replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[quote name='anula42']witam dziewczyny- dzis przelałam 200zł na dobry poczatek dla ślicznotki, może uda sie ją stamtąd wyciągnąć???[/QUOTE] :multi::multi::multi: trzeba zrobić wszystko żeby ją wyciągnąć! Piękna dziewczynka! -
[quote name='wojtuś']Następny weekend to 16,17 kwietnia, jak pisze Furciaczek byłaby szansa na zabranie Gwiazdki do Yumanji - Garwolin k.Warszawy Jestem na wątkach Rudusia i Lapsia, są u Yumanji - szczegółowo Yumanji nie znam, dzwoniłem kilkakrotnie w tamte wakacje kiedy mogą przyjechać Psiaki (Dzika_Figa była na wakacjach i zgłosiłem się do przypilnowania Psiakom transportu) Tu Kochani wątek hotelikowy Yumanji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187399-gdzie%C5%9B-jest-TAKI-DOM...gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostaj%C4%85-Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-i-odzyskuj%C4%85-Wiare/page18[/url] Kontakt do Yumanji : 500-893-485 Yumanji na wątkach wstawia zdjęcia Psiaków i opisuje ich pobyt, wozi Psiaki do Lecznicy. Przy ogłoszeniach Psiaków do adopcji podawane są też jej namiary. Czy możemy pozostać w takim składzie na wątku jak jest teraz: Martika - Prowadząca Beatkaa - Księgowa i My pozostali, to prawda że stanęliśmy przed faktem hoteliku bez stałych deklaracji, ale z drugiej strony nie zostawimy przecież Gwiazdki, Na pokrycie kosztów sterylek Stelli i Gwiazdki moglibysmy napisać do akcji sterylkowej Soemy, pierwszeństwo mają Sunie bezdomne, a takie teraz są nasze Dziewczynki[/QUOTE] Bardzo dziękujemy wojtuś że cały czas jesteś z nami na wątku :) Czy napisałeś do Soemy w sprawie sterylizacji ???
-
[INDENT]Cioteczki kochane zapraszam Was na kolejny bazarek fantowy dla Oneczek i Cezarka. Wpadajcie,oglądajcie, podrzucajcie ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205798-Akcesoria-i-próbki-karm-dla-psiaków!-Dla-Oneczek-i-Cezarka-do-15.04"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2057...zarka-do-15.04[/COLOR][/URL]. [/INDENT]
-
[INDENT]Cioteczki kochane zapraszam Was na kolejny bazarek fantowy dla Oneczek i Cezarka. Wpadajcie,oglądajcie, podrzucajcie ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205798-Akcesoria-i-próbki-karm-dla-psiaków!-Dla-Oneczek-i-Cezarka-do-15.04"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2057...zarka-do-15.04[/COLOR][/URL]. [/INDENT]
-
Nora ma wspaniały domek i jest szczęśliwa! :)
Martika&Aischa replied to mru's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Cioteczki kochane proszę w wolnej chwili zajrzyjcie na wątek Onkowatej suni :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205135-Smutna-sunia-z-zamojskiego-schronu-nie-ma-nawet-imienia"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2051...-nawet-imienia[/COLOR][/URL]-( [/INDENT] -
Lili ma fajny domek!Ślicznotko tylko szczęścia!!!
Martika&Aischa replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny trzeba prosić o pomoc gdzie się tylko da dla suni. Zbierać na hotelik i ją wyciągnąć koniecznie! Ja już się biorę za rozsyłanie wątku gdzie tylko mogę. Postaram się ściągnąć jak najwięcej osób. Na razie tylko tyle mogę pomóc :( niestety :( -
Lili ma fajny domek!Ślicznotko tylko szczęścia!!!
Martika&Aischa replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Matko jaka biedna Oneczka :( Kolejna biedna dziewczynka Onkowa :shake: Cioteczki kochane ja na razie finansowo nie mogę pomóc :( przepraszam kochana psinko :( -
Bardzo się cieszę że wizyta się odbyła i wiadomości są dość optymistyczne! Będziesz jeszcze chodzi Cezarku!!! Ja w to wierzę cały czas.
-
[quote name='furciaczek']W nastepny weekend przyjezdza do mnie sucz CC z Wawy...mysle ze udaloby sie Gwiazdeczke w drodze powrotnej do yumanji odstawic jak cos.[/QUOTE] Było by super :) No to cioteczki ....hotelik jest ...transport jest ...więc Gwiazdeczka jedzie ??? a my troszczymy się o finanse! ;)