Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. I my zaglądamy do Czesterka z nadzieją na dobre wiadomości :)
  2. Nie mogę w to wręcz uwierzyć :( Psinko kochana a miało być tak dobrze :(
  3. wojtuś zapytaj proszę ile ewentualnie kosztował by transport Gwiazdeczki .....no tak my bez stałych deklaracji :( ech....jutro się biorę za rozsyłanie wątku i udaje się na żebry :( Proszę o pomoc inne cioteczki ;)
  4. [quote name='Beatkaa']Przyszła wpłata : ANULA42 -200zł :loveu::loveu: Dziękujemy :multi::multi:[/QUOTE] Pięknie DZIĘKUJEMY cioteczko za to jak bardzo wspierasz nasze i nie tylko nasze psiaki:loveu:
  5. [quote name='Beatkaa'][B]yumanji [/B] a jaki byłby koszt miesięczny utrzymania Gwiazdki?:)[/QUOTE] Kochana Yumanji pisała już na wątku 300 zł + jedzenie.
  6. [quote name='gorki330']Sterylizacja Stelli umówiona na wtorek 19.04 , koszt 350 zł , muszę naskarżyć na naszą Babkę , dziś Stella robi wiosenne porządki - powyciągała koce z wszystkich bud , znosi na jedną stertę i i ich pilnuje :)[/QUOTE] Kasiu ona po prostu chciała Cię wyręczyć i Ci pomóc ;) Porządnicka Stellcia:cool3:
  7. [quote name='yumanji']Jest taka mozliwosc,moj wet juz zrobil kilka "dogomaniackich"suczek.Cena nie przekroczyla nigdy 250 zl.Na kilka dni biore wtedy suke do domu.[/QUOTE] Świetnie :) Myślę że ta opcje jest najlepsza w tej sytuacji. Cioteczki proszę o pomoc w szukaniu transportu do hoteliku u Yumanji.
  8. [quote name='yumanji']Nie doczytalam na watku,czy Gwiazdka jest juz wysterylizowana....brak czasu,ale...robilam tydzien temu sterylke ON-ki Lucy od Toyoty u siebie.Wyszlo 200 zl.[/QUOTE] Nie nie jest wysterylizowana. Jesli była by mozliwość sterylizacji Gwiazdki na miejscu było by super :)
  9. [quote name='anula42']witam dziewczyny- dzis przelałam 200zł na dobry poczatek dla ślicznotki, może uda sie ją stamtąd wyciągnąć???[/QUOTE] :multi::multi::multi: trzeba zrobić wszystko żeby ją wyciągnąć! Piękna dziewczynka!
  10. Świetnie :) Zatem musimy prosić o pomoc w sterylizacji cioteczki :)
  11. Cioteczki i wujaszki dzwoniłam do Kasi która nie może się nachwalić naszej kochanej Stellci :) Sunia jest radosna, wesoła, stan zdrowia się poprawia :) Brzusio chętnie wystawia do miziania :loveu: To wspaniały, kochany, cudowny i przepiękny psiak :loveu:
  12. [quote name='wojtuś']Następny weekend to 16,17 kwietnia, jak pisze Furciaczek byłaby szansa na zabranie Gwiazdki do Yumanji - Garwolin k.Warszawy Jestem na wątkach Rudusia i Lapsia, są u Yumanji - szczegółowo Yumanji nie znam, dzwoniłem kilkakrotnie w tamte wakacje kiedy mogą przyjechać Psiaki (Dzika_Figa była na wakacjach i zgłosiłem się do przypilnowania Psiakom transportu) Tu Kochani wątek hotelikowy Yumanji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187399-gdzie%C5%9B-jest-TAKI-DOM...gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostaj%C4%85-Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-i-odzyskuj%C4%85-Wiare/page18[/url] Kontakt do Yumanji : 500-893-485 Yumanji na wątkach wstawia zdjęcia Psiaków i opisuje ich pobyt, wozi Psiaki do Lecznicy. Przy ogłoszeniach Psiaków do adopcji podawane są też jej namiary. Czy możemy pozostać w takim składzie na wątku jak jest teraz: Martika - Prowadząca Beatkaa - Księgowa i My pozostali, to prawda że stanęliśmy przed faktem hoteliku bez stałych deklaracji, ale z drugiej strony nie zostawimy przecież Gwiazdki, Na pokrycie kosztów sterylek Stelli i Gwiazdki moglibysmy napisać do akcji sterylkowej Soemy, pierwszeństwo mają Sunie bezdomne, a takie teraz są nasze Dziewczynki[/QUOTE] Bardzo dziękujemy wojtuś że cały czas jesteś z nami na wątku :) Czy napisałeś do Soemy w sprawie sterylizacji ???
  13. Cioteczki pomóżcie w zbieraniu deklaracji ...rozsyłajcie wątek. Potrzebujemy zebrać 300 zł miesięcznie żeby utrzymać Gwiazdeczkę w hoteliku :shake: a jak na razie deklaracji stałych mamy okrągłe zero :shake:
  14. Która cioteczka zna dobrze yomanji ??? Trzeba organizować przenosimy Gwiazdeczki i ustalić szczegóły jej pobytu.
  15. [INDENT]Cioteczki kochane zapraszam Was na kolejny bazarek fantowy dla Oneczek i Cezarka. Wpadajcie,oglądajcie, podrzucajcie ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205798-Akcesoria-i-próbki-karm-dla-psiaków!-Dla-Oneczek-i-Cezarka-do-15.04"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2057...zarka-do-15.04[/COLOR][/URL]. [/INDENT]
  16. [INDENT]Cioteczki kochane zapraszam Was na kolejny bazarek fantowy dla Oneczek i Cezarka. Wpadajcie,oglądajcie, podrzucajcie ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205798-Akcesoria-i-próbki-karm-dla-psiaków!-Dla-Oneczek-i-Cezarka-do-15.04"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2057...zarka-do-15.04[/COLOR][/URL]. [/INDENT]
  17. [INDENT]Cioteczki kochane proszę w wolnej chwili zajrzyjcie na wątek Onkowatej suni :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205135-Smutna-sunia-z-zamojskiego-schronu-nie-ma-nawet-imienia"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2051...-nawet-imienia[/COLOR][/URL]-( [/INDENT]
  18. Dziewczyny trzeba prosić o pomoc gdzie się tylko da dla suni. Zbierać na hotelik i ją wyciągnąć koniecznie! Ja już się biorę za rozsyłanie wątku gdzie tylko mogę. Postaram się ściągnąć jak najwięcej osób. Na razie tylko tyle mogę pomóc :( niestety :(
  19. Matko jaka biedna Oneczka :( Kolejna biedna dziewczynka Onkowa :shake: Cioteczki kochane ja na razie finansowo nie mogę pomóc :( przepraszam kochana psinko :(
  20. Bardzo się cieszę że wizyta się odbyła i wiadomości są dość optymistyczne! Będziesz jeszcze chodzi Cezarku!!! Ja w to wierzę cały czas.
  21. [quote name='Beatkaa']Dziękujemy stokrotnie ! :loveu::loveu: Bez Ciebie to dziewczynki raczej nie dałyby rady finansowo..[/QUOTE] Oj tak Beatkaa święte słowa !!! Podpisuję się pod tym dwiema "łapkami" ;)
  22. [quote name='anula42']dziewczyny - jutro przesylam pieniażki[/QUOTE] Anula :lol: Pięknie Ci Dziękujemy!!!!:loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='furciaczek']W nastepny weekend przyjezdza do mnie sucz CC z Wawy...mysle ze udaloby sie Gwiazdeczke w drodze powrotnej do yumanji odstawic jak cos.[/QUOTE] Było by super :) No to cioteczki ....hotelik jest ...transport jest ...więc Gwiazdeczka jedzie ??? a my troszczymy się o finanse! ;)
  24. [quote name='Pola17']Czy wstawiłyście tą dogo maniaczkę czarne kwiatki?[/QUOTE] Myślę że cioteczki z wątku zbiorczego o to zadbały;)
×
×
  • Create New...