-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
[quote name='Beatkaa']Ojoj to niefajnie :(:( Kochana w tym rozliczeniu trzeba pomyśleć jak to zrobić,bo np.teraz wygląda na to,że deklaracja stała już przyszła i się wszystko plącze..więc jakoś osobno trzeba to wrzucić i oznaczać,że przyszło.Np.ja tak prowadzę rozliczenie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpusiowi-grozi-powrót-do-schronu.BRAKUJE-30-ZŁ-STAŁYCH-DEKLARACJI-!PILNIE![/URL][/QUOTE] Beatkaa to ja może wpłaty jednorazowe będę uzupełniała po wiadomośći że wpłynęły a stałe z dopiskiem - wpłynęło ??? Tak może być ??? Zaznaczyłam żeby nie umknęło kochana.
-
[quote name='Beatkaa']No to czekamy na wypowiedź elinki,ale myślę,że powinno być wszystko ok :):) Zaciskam kciuki:) Ps. Cioteczki i wujkowie jak myślicie ile Gwiazdeczka ma lat?:)Chciałabym już np wrzucić na cafeanimal,ale nie wiem jaki wiek wpisać.[/QUOTE] Beatkaa z tego co pisało na wcześniejszym wątku ma 3 lata :)
-
[quote name='wojtuś']Martiko no to pięknie się robi na wątku :evil_lol: Kto dla Dziewczynek Naszych zbankrutuje, będzie na BDT w Sosnowcu albo Krakowie:):) :loveu:Kochani tak naprawdę wszystko sie liczy:loveu: i wpłaty po 5 zł, i po 350 zł - tyle ile ktoś w danej chwili może:) i obecność na wątku:multi: Niektórzy mają sporo deklaracji i jak nie teraz to za jakiś czas poratują Dziewczynki wpłatą:) Pozdrawiam pięknie;);)[/QUOTE] :evil_lol: oj tak założymy BDT dla naszych kochanych cioteczek :evil_lol: Przyjmiemy, ugościmy, czym chata bogata :evil_lol:
-
[quote name='Bazyliszek']No więc i ja pojawię się na tym wątku:cool3: cóż mam nadzieje że elinka nie będzie miała zastrzeżeń bo Gwiazdeczka jest cudowna ;) A nie ma mi za co dziękować opieka nad psami to dla mnie przyjemność :lol:[/QUOTE] Witamy na wątku :) I mimo wszystko już dziś pięknie dziękujemy za chęć pomocy :):):)
-
[quote name='an-na']Zawołali mnie to przyszłam :). Niestety nie mogę zaoferować deklaracji stałej, ale mogę zapłacić za sterylkę jednej suni czyli 350 zł. Na razie tyle. Może za jakiś czas coś jescze uda mi się wysupłać :). Numer konta bym prosiła.[/QUOTE] Kochana to dla nas OGROMNA POMOC !!!!! :crazyeye: Pięknie Dziękujemy :multi::loveu:
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Zmieniłam tytuł wątku, i nie jest to z mojej strony żart. Bardzo proszę o pomoc.[/QUOTE] Matko :( Spajki chłopaku :( Naprawdę nie można już nic zrobić żeby został ???? :( -
Nora ma wspaniały domek i jest szczęśliwa! :)
Martika&Aischa replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kociabanda2']miałam przed chwilą jeden telefon od Pana z Bytomia. Na razie chciał tylko wiedzieć czy ogłoszenie jeszcze aktualne. Ma zadzwonić ewentualnie wieczorem.[/QUOTE] Trzymamy mocno kciuki ....może tym razem domek bedzie właściwym :) -
Nora ma wspaniały domek i jest szczęśliwa! :)
Martika&Aischa replied to mru's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do dziewczynki z nadzieją na dobre wiadomości :( no kurcze ....taki piękny z niej psiak ..domek musi się znaleźć po prostu musi !!!!!!!