Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='terra']Fela, serdecznie dziękuję za zdjęcia i wieści od Kiryska :loveu: Najszybciej jak się da zajmę się ogłoszeniami z nowymi zdjęciami. Proszę o pomoc cioteczki sympatyzujące z Kiryskiem, we wszelkich możliwych ogłoszeniach. Może w końcu ktoś zauważy tego pięknego psa i dam u dom.[/QUOTE] Kochana a może by mu tak wystawić allegro ??? ;) zdjęcia Kiryska:loveu:
  2. [quote name='Ada-jeje']Nie ma Kasiek nie odbiera telefonu.[/QUOTE] W takim razie może poproszę Agnieszka_K aby zrobiła Cezarkowi allegro ? Cioteczka ma w tym wprawę ;)
  3. :( to przykro:( Cały czas zaglądam z nadzieją na jakiekolwiek informacje.
  4. [quote name='asika5']Witam wszystkich przepraszam, że pisze nie na temat, ale mam problem. Jestem na wekendzie w Lublinie a dokładnie w Strzeszkowicach . Dziś na spacerze z psami poszłam w pola i natknęłam sie na biednego wystraszonego wychudzonego pieska. Próbowałam dać mu wody i jeść ale nieststy nie dał do siebie podejść. Uciekał w popłochu z podkulonym ogonkiem. Zostawiłam mu tam miseczki, ale czy zje???? Ja wyjeżdzam w niedziele do siebie do Białegostoku błagam pomóżcie jakoś zaopiekować sie tym pieskiem. Dzwoniłam do straży dla zwierząt w Lublinie rozmawiał z bardzo miłym Panem i obiecał mi że wpłynie na gminę (bo to do niej należy obowiązek zaopiekowania sie tym pieskiem) ale to dopiero w poniedziałek. A piesek w tym polu jest skazany na okrutna śmierć głodową. Chętnym do pomocy podaję nr tel. 606965443 Joanna[/QUOTE] Zupełnie nie mam pomysłu jak pomóc :( Cioteczki może któraś coś pomoże?
  5. Dziewczyny zróbcie wszystko aby wyciągnąć tego psiaka :( aż serce boli :( 3 lata w komórce ......człowiek już dawno by zgłupiał a to niewinne stworzenie walczy z dnia na dzien i z nadzieją na lepsze życie :( Jak będzie decyzja dokładam się do hoteliku.
  6. Czy Cezarek ma już allegro ??? Myślę że potrzebne jest i cegiełkowe i ogłoszeniowe. Nie ma na co czekać jeśli jak najszybciej musi opuścić aktualny dom.
  7. [quote name='Renata N'][url]http://labradory.info/viewtopic.php?t=15236&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url] to watek ślicznej labiszonki Vivienne, która śmiga na wózeczku. Wątek ma ponad 100 stron, więc trochę długawy, ale są tam cudowne zdjęcia suni, która mimo kalectwa biega i bawi się z kolegami. To tak ku pokrzepieniu serc...[/QUOTE] Dlatego ja wierzę że jak będzie miał wózeczek będzie mu dużo łatwiej ....jest w nim chęć życia!!!! I musimy walczyć o jego życie jak długo tylko się da!!!!! Myślę że Cezarek musi być także pod stałą opieką jednego weterynarza! Czy to będzie dr Olender ????
  8. Rusty cioteczka nie zapomniała i pare "grosików" wpłaciła ;) pod koniec miesiąca wpłacę jeszcze pare "groszy". Trzymam mocno kciuki psiaczku kochany.
  9. Jestem i ja ;) cały czas zaglądam i wyczekuję dobrych informacji o zdrowiu sunieczki.
  10. Wspaniałe wiadomości :) Pięknie dziękujemy i prosimy o informacje oraz zdjęcia naszej cudownej dziewczynki :):):) Oczywiście w miarę możliwości ;)
  11. [quote name='Beatkaa']A jednak dziś dałam radę i cafeanimal dla Stellci jest :loveu::loveu: Tutaj link : [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Stella,37871[/URL] Furciaczku,jak tam Gwiazdeczce smakuje karma? ;)[/QUOTE] Stellcia:loveu: Ktoś musi przecież pokochać tak śliczną dziewczynkę ;)
  12. Trzymam mocno kciuki za psinkę i oczekuję na dalsze wiadomości ......
  13. Jestem na zaproszenie Celebrinfea :) Biedna Oneczka ...zapisuję.
  14. [quote name='kurylec'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/members/114247-Martika-Aischa"][B][COLOR=#4444ff]Martika@Aischa[/COLOR][/B][/URL] - to może ja jednak spróbuję założyć wątek sama pod Twoim kierownictwem - to się nauczę coby w razie czego móc robić bazarki ( Na razie nauczyłam się tu wklejeć foty ) . To jakby co będę kierować do Ciebie pytania . Rozejrzę się w weeckend co mam na bazarek . Sarenka też może jakieś foty fantów podeśle i jakoś damy rade kicię utrzymać.[URL="http://www.dogomania.pl/threads/members/114247-Martika-Aischa"][B][COLOR=#4444ff]:kociak:[/COLOR][/B][/URL]Dziękujję dziewczyny , ze jesteście .Póki co idę jej uprać jakieś ręczniki bo nie ma nic miękkiego do leżenia - wszystko po strylizacji zostało zasiusiane i śpi na twardym .[/QUOTE] Kochana no to tak jak założyłaś wątek tak robisz bazarek ......:) tylko opis fantu i zdjęcie .....cena i na jaki cel :) i to tyle!!!
  15. Bardzo bym chciała aby ktoś zrobił foteczki psiaka .....ja jestem za daleko :(
  16. I ja jestem na wątku .....kochana rozsyłaj wątek gdzie się da ....niech przybędą cioteczki ......bazarek oczywiście mogę wystawić ;) albo dać Ci wskazówki jeśli sama chcesz to zrobić :)
  17. Świetnie bo iskierka nadziei dla Sunieczki się pojawiła:multi: Z całego serducha trzymam mocno oby domek okazał się właściwym :multi:
  18. [quote name='terra']Też uważam, że bez dobrych fotek niewielkie są szanse, dodatkowo te zdjęcia się opatrzyły. I jeśli ktoś szuka psiaka to w te ogłoszenia może już nie zagląda :([/QUOTE] Cioteczko a kto może zrobić Kiryskowi aktualne zdjęcia ?
  19. [quote name='an-na']Wczoraj Arisek został ostrzyżony. Dzisiaj wieczorkiem wstawię zdjęcia:)[/QUOTE] Czekamy i my na zdjęcia Kudłacza ;)
  20. Cioteczki ewentualnie może warto by napisać do hotellillki na jednym z wątków proponowała hotelik gdyż ma aktualnie wolne miejsce :roll:
  21. [quote name='PaulinKa030894']Dobra czyli ja również sama psychicznie nastawiam się na przybycie psiaka. Jeju ja już chce go uściskać, i wiedzieć że jest bezpieczny! Tak mi go szkoda , że aż ciężko nie pomóc .. Misiek chodź do mnie obróć się do nich doopą i przyjeżdżaj :) cioteczka Paulina czeka :) A tak propo mnie też ktoś musiał by spatrolować jeśłi chcę go na DT?[/QUOTE] Kurcze kochana trzeba pamiętać jednak że psiak nie jest przyjaźnie nastawiony do innych :( Więc boję się czy znajdzie porozumienie z Twoimi psiakami i nie narobi kłopotu :(
  22. To ja bardzo ale to bardzo przepraszam :oops: Najwazniejsze że allegro cegiełkowe już jest ;)
  23. [quote name='PaulinKa030894']Również jestem za ! :D To jak robimy? Bo nie wiem czy przygotować psychicznie rodziców na psinkę ? Oferuję DT[/QUOTE] Kochana na wszelki wypadek już popracuj nad rodzicami ;)
  24. Z całego serca Wam pięknie dziękuję dziewczyny :* Ważne że jesteście!!! :)
×
×
  • Create New...