-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
[quote name='anula42']Martika- nie ma sprawy, tylko poprosze o jakiś adres na który tę odżywkę skieruję[/QUOTE] Cioteczko narazie Stelcia odżyweczki nie potrzebuje jej stawy są słabe bo jest ogólnie wycieńczona :( dużo sunieczka przeszła :( Odżyweczkę przekażemy najwyżej Gwiazdeczce, choć wiem że narazie ma podawany preparat na stawy.
-
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
Martika&Aischa replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
Cioteczki allegro cegiełkowe potrzebne na już! Pieniązki suni będą bardzo potrzebne! Tam ludzie chętnie pomagają psiakom w potrzebie! A to naprawdę przypadek wyjątkowo tragiczny :( -
Baranek otoczony miłością czeka na dom w DT
Martika&Aischa replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
Smutny psiaczku pokaż się cioteczkom!!! Najgorsza jest w tym wszystkim ta bezradoność jak nie można pomóc :( ech...Będziemy zaglądać! -
[quote name='piołun']tak, Tymuś jest u naszego "Psiego Anioła" - Irenki, która prowadzi DT[/QUOTE] No to kamień z serca! Będziemy zaglądać! Podrzucać bazarek! Z pieniążkami niestety narazie krucho :( Przepraszam Tymusiu że niewiele mogę zrobić :(
-
Jeśli będziesz miała problem ze skanerem ...zrób zdjęcie apartem lub telefonem i prześlij mi na @ a ja wrzucę do rozliczenia i Beatkaa zwróci pieniążki. A ja wszystkie cioteczki pięknie proszę w imieniu naszych dziewczynek o wsparcie :( podrzucanie bazarku;) Przed nami koszty - sterylizacja, karma na stawy dla Gwiazdki i deklaracje na hotelik bo przecież musimy szukać!
-
[quote name='gorki330']Na razie nie potrzeba , słabe łapy to poprostu brak mięśni , łapki sa w porządku jak na jej wiek , mam caniviton forte w razie potrzeby , w tej chwili trzeba pannę podtuczyć :)[/QUOTE] No to super :) Bardzo się cieszę dziewczynki że wszystko się powolutku układa i żadne paskudztwo w naszej Stelci nie siedzi :)
-
[quote name='gorki330']Stella zaliczyła dziś wizytę u weterynarza , jutro wyślę kopię opisu niestety skaner mi się popsuł , Stella ma gorączkę i zapalenie macicy, zabieg sterylizacji zapisany na przyszły tydzień , dostała antybiotyki i trzeba to troszkę podleczyć,macica nie jest zamknięta i narazie nie ma paniki ,stan ogólny to straszne zaniedbanie,brak tkanki tłuszczowej.zanik mięsni z powodu zagłodzenia , stawy ok ,ona poprostu nie ma siły chodzić , zrobione są badania krwi - morfologia i biochemia . wątroba nerki,trzustka w porządku , duzo robali , tak dużo że wet powiedział że nie widział tak wysokich parametrów , oczy,uszy też ok , prawdopodobnie trochę nie dosłyszy , zęby a właściwie ich szczątki starte do korony , wiek Stelli to prawdopodobnie około 10 lat , wiele razy rodziła , niewielki guz na sutku - do usunięcia podczas sterylizacji . Leczenie -augmentin , fluoksetyna - to na depresje , karnityna - odbudowa mięśni , i intensywne odrobaczanie. Stella bardzo sie tym wszystkim zestresowała i zaczynamy socjalizację od początku . Rokowania są wbrew pozorom optymistyczne , będzie dobrze tylko potrzeba jej czasu na ponowna wiarę w człowieka .[/QUOTE] Cioteczko wstaw rachuneczek jeśli będziesz mogła i podaj dokładny koszt wizyty i leków. Stellcia nasza kochana dziewczynka ..napewno ją to dużo stresu kosztowało.
-
Będzie dobrze! Ja w to wierzę z całego serca!!!! Gdzie on w tej chwili przebywa ? rozumiem że ma DT ??
-
Fakt jest faktem to 50 minut drogi od Zielonej Góry.
-
czekamy zatem na wiadomości z Tych a z Wrocławiem chyba lepiej dać sobie spokój!
-
[quote name='Martika@Aischa']Cioteczko Pani z FB zalicytowała na aukcji bo nie bardzo się zorientowała o co chodzi ...deklaruje wpłatę dla dwóch suń ...proszę prześlij jej nr konta ....trzeba to allegro zmienić kochana na cegiełkowe.[/QUOTE] Czy cioteczka prowadząca allegro ma konto do wpłat ??? Pytam tu bo nadal nie mogę wysłać :( skrzyneczka pełna :(
-
[quote name='Argat'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1531899898[/URL] Piszcie co zmienić, jaki dać kontakt telefoniczny i jakie konto podawać gdyby ktoś chciał wpłacić...[/QUOTE] Cioteczko Pani z FB zalicytowała na aukcji bo nie bardzo się zorientowała o co chodzi ...deklaruje wpłatę dla dwóch suń ...proszę prześlij jej nr konta ....trzeba to allegro zmienić kochana na cegiełkowe.
-
[quote name='Beatkaa']Kochani to jak z karmą??? Moim zdaniem skoro sunia dostaje już sumplementy na stawy to może jednak warto kupić taką karmę,dzięki,której spadnie z wagi?[/QUOTE] Myślę że ta druga karma będzie odpowiedniejsza ...Pani Beatka z hoteliku zna naszą Gwiazdeczkę i poleciła że ta będzie najodpowiedniejsza. Myślę że ta będzie dobra ;)
-
Cioteczko Żary to chyba w zielonogórskim
-
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Martika&Aischa replied to terra's topic in Już w nowym domu
Prosimy pięknie o aktualne zdjęcia psiaczka :( -
[quote name='anula42']co za radość - to całkiem inna sunia-mordeczka jakby usmiechnieta, oczka bardziej zywe- istne cudo-a jesli chodzi o te stawy, to może mogłabym coś zaproponować- zanim moja Sabula odeszła też już miała klopoty z chodzeniem,i zamówiłam dla niej odżywkę Gelacan Fast (podobno bardzo dobra), korzystała z niej dosłownie kilka dni i reszte przesłałam dla Cezarka (tego psiaczka kochanego który jest pod opieka fundacji Pro-Animals),mogę ja zamówić tylko prosiłabym o jakiś adres na który ja prześlę (o kwestie finansowe nie musicie się martwić bo ja pokrywam koszty)[/QUOTE] Cioteczko może tą odżyweczkę przesłać Kasi dla Stelci ?
-
[quote name='gorki330']Gwiazdka - cudo , Stella też nie narzeka na humor , jest coraz bardziej śmiała ,chętnie wychodzi z kojca i chyba załapała o co mi chodzi z tymi spacerami bo w nocy i przez cały dzisiejszy dzień nie załatwiła się u siebie ,ze spacerami to też nie za długo poniewaz jej łapki sa szybsze niż Stella i panna się potyka , a tak poważnie to ma bardzo słabe nogi i po 20 min zaczynają się trząśc i trzeba się położyć , apetyt bez zmian czyli ogromny , całuśna bardzo , podsumowując wszystko idzie ku dobremu , jutro wizyta u weta , poproszę dane na jakie mam wpisać Stellę .[/QUOTE] Cioteczko a o jakie dane dokładnie chodzi ???? o dane do faktury od weterynarza ????