-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Opiekun umarł - staruszek do schroniska - MA DOMEK!!!!!! :)
Martika&Aischa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
W górę psinko pokaż się cioteczkom!!!:multi: -
[quote name='Agnieszka_K']Zrobiłam Cezarkowi allegro z racji, że nie dostałam gotowego teksu ani info - oto moja inwencja twórcza;) [CENTER][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1573118824[/URL][/CENTER] [LEFT]Zgłaszajcie prędko co poprawić/dopisać/usunąć - czekam :)[/LEFT] [/QUOTE] Kochana z tego co wiem to Cezarek ma ok 10 lat chyba :roll: a Allegro wspaniałe, cudowne i takie pomysłowe :multi: Ty poprostu jesteś niezastąpiona kochana w tych swoich pomysłach. Z całego serduszka Ci dziękuję :loveu:
-
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczki prosimy o wpłaty i deklaracje ....tego psiaka trzeba wydostać!!!! -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Martika&Aischa replied to terra's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Ja ogłaszam z takim tekstem: Kirys to piękny 3 letni duży puchaty pies. Duży - jest większy od owczarka niemieckiego. Wyjątkowy - czy widziałeś kiedykolwiek długowłosego wilka? Piękny - w jego żyłach płynie krew wilczaka lub husky. Przyjazny - uwielbia ludzi, gdy tylko ktoś podejdzie do jego kojca, wtula się w kraty i prosi o głaski. Jest spragniony ludzkiej miłości... Kirys najlepsze lata swego życia spędza w schronisku, pozbawiony ludzkiego ciepła, pozbawiony domu... Jak długo jeszcze ma czekać? Jak długo jeszcze będzie marzł w dziurawej budzie? Pomóż Kirysowi wydostać się zza krat! Pies przebywa w Schronisku dla zwierząt w Ostrowi Mazowieckiej. Kontakt w sprawie adopcji Kirysa:....... Modyfikuj do woli ;)[/QUOTE] Kochana tekst jest świetny i modyfikować nawet nie śmiem ;) Wystawię allegro do piątku kochana bo mam straszny młyn w pracy. Mam nadzieję że ktoś da Kiryskowi wspaniały, kochający domek :) -
[quote name='gorki330']Stella już po zabiegu i odpoczywa u siebie , z relacji weterynarza to była maszynka do robienie szczeniaczków :( , ale to juz przeszłość teraz tylko do przodu .[/QUOTE] :( to przykre co musiała przechodzić :( ale najwazniejsze kochana że teraz jest szczęsliwym psiakiem ;) Ucałuj ją od cioci w ten słodki nochal :loveu: Beatkaa zwróci za sterylizację kochana ....jeśli możesz proszę prześlij rachuneczek.
-
Lili ma fajny domek!Ślicznotko tylko szczęścia!!!
Martika&Aischa replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Lili kochana sunieczko i ja bardzo się cieszę :) wspaniałe wiadomości:multi: -
[quote name='Agnieszka_K']Cezarku błagam jeszcze jedne dzień i cioteczka zasiada do allegro bo się z rozumem nie może ogarnąć:)[/QUOTE] Kochana poczekamy :) I pięknie dziękujemy w imieniu Cezarka :)
-
Nora ma wspaniały domek i jest szczęśliwa! :)
Martika&Aischa replied to mru's topic in Już w nowym domu
:( dawno mnie tu nie było i weszłam z nadzieją że Norcia już w domku :( ale wierzę że domek szybciutko dziewczynka znajdzie bo jest naprawdę przepiękna:loveu: -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Martika&Aischa replied to terra's topic in Już w nowym domu
Cioteczki czy któraś może mi podrzucić tekst do allegro ? -
Tymeczku kochany ....zdjęcia cudowne i ta radość na pyszczku:loveu:
-
Cioteczko jak się czuje Cezarek ? Do kiedy może zostać w obecnym DT ?
-
[quote name='jz10']Witam, proszę o maila do tej Ilony, bo nie znam tu zbytnio nikogo, bo nie działałam na Dogomanii, mieszkam we Wrocławiu i tu działam bezpośrednio, sama albo z pomocą organizacji, na terenie Polski jestem bezradna. Musi się znaleźć ktoś z bliższej okolicy. Moja koleżanka mówi, że może zrobić jedynie zdjęcie komórki, jak pojedzie na święta, psów nie widać, bo są zamknięte. Podejrzewam, że jej rodzina nie ma aparatu, a poza tym, tych psów nie widać przez 99% dnia, bo są zamknięte! Dam jej aparat i zrobi chociaż z zewnątrz zdjęcie. To mała wiocha, ludzie są zżyci i tez boją się zacząć działać, donosić do organizacji. Błędne koło. Zaraz dzwonie do pogotowia z Trzcianki zapytam co udało im się zrobic w tej sprawie. Zgłoszę też sprawę zaraz do innych orgazniacji, ale oni wiedząc, że ja działąm z daleka, tez w natłoku spraw, mogą odkładać tę sprawę ...Dziękuję za wszystko z góry! Asia[/QUOTE] Tu masz @ .......[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]
-
[quote name='gorki330']Wojtuś , Stella ma sterylkę we wtorek , jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie bo jeszcze krwawi . A ogólnoe streszczając - Stella to perszing wcielony , tak zasuwa że dorównuje reszcie bandy , oczywiście w głupotach , jest radosna ,bawi się jak młody psiak , polubiła głaskanko po brzuchu i teraz jak mnie widzi to rzuca się pod nogi cała gotowa do góry kopytami i czeka na mizianko . Jest jeszcze ostrożna do obcych ale już nie zwiewa i nie odwraca głowy tylko obserwuje , apetyt ogromny nadal , uwielbia gotowane jedzonko , pewnie z powodu zębów . Jest zdrowa i całkowicie zadoowiona i zgrana z resztą stada , ostatnio miała kontakt z małym psiakiem , na początku ostrożna a po chwili zeszła do jego poziomu i czołgając się zabawa na całego .[/QUOTE] Kasiu cudowne wiadomości :):):) Jak ja lubię słuchać i czytać jak opowiadasz o naszej kochanej Stellci :) Aż mam ochotę ucałować monitor jak to czytam ;) Kochana dziewczynka z tej naszej Stellci :):):) I tak się cieszę że się otworzyła i zadomowiła :)
-
[quote name='Bazyliszek']Oj zmęczona strasznie teraz śpi i nawet głowy jej się podnosić nie chce :evil_lol: A na 2 zdjęciu smutas bo nie spodobał jej się pomysł opuszczenia mojego łóżka:cool3: Bo kiedy wróciłyśmy o 6,30 ze spaceru łóżko miałam jeszcze niezłożone i piłam kawę siedząc na nim ona uznała że u mnie jest wygodniej i sobie przyszła :cool3:[/QUOTE] Oj Gwiazdeczka wie co w życiu dobre ;)
-
[quote name='Bazyliszek']Przepraszam że dopiero teraz piszę ale była na wystawie psów ponieważ fundacja miała stoisko i zbieraliśmy podpisy pod ustawą:cool3: Gwiazdeczka jest bardzo grzeczna u spałam dziś u ojca razem z nią i całą noc ładnie przespała na swojej sofce :lol: Dziś rano tylko miała małą wpadkę ponieważ zaraz po spacerku jak wróciła do domu załatwiła się na podłogę ale to nic ;) Była razem ze mną zbierać podpisy grzecznie siedziała obok stoiska nie zwracała nawet uwagi na kręcące się psy. Po wystawie poszłyśmy zapoznać Gwiazdeczkę z moją gromadką i bez większych konfliktów:cool3: Koty trochę przerażone jej wielkością jednak ona na nie nie reagowała z Bazusiem też się dogadała razem byli na spacerku ;) Wzięłam ją również na pole aby się wybiegała i godzinę biegała za piłeczką. Teraz dość ważne jest aby się dowiedzieć jak u niej ze szczepieniami odrobaczeniem i odpchleniem. Z pchełkami chyba ma problem bo zauważyłam że dość często się drapie. A tak poza tym wszystko super ;)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za tak dobre informacje :) W miarę możliwości bardzo prosimy o zdjęcia naszej dziewczynki ;)
-
[quote name='lika1771']Cioteczko pisz[/QUOTE] Ok już piszę !!! :)
-
Czy napisał już ktoś do Ilon_n ????????
-
Lili ma fajny domek!Ślicznotko tylko szczęścia!!!
Martika&Aischa replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Trzymamy mocno kciuki:) -
[quote name='lika1771']Moze napisac do Ilion_n nie wiem czy dobrze napisałam,ale cioteczko dobrze działa i jest z Torunia[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł...Ilonka jest na miejscu i myślę że zainteresowałaby się tą sprawą!
-
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Martika&Aischa replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hmm...to w sumie niedaleko mnie. Gdyby była potrzebna pomoc to jestem. Mam w Sławkowie 2 studentki ewentualnie wypytam o tego psiaka jak będzie potrzeba.