-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
[quote name='gorki330']Stella zrobiła dizś krok milowy w powrocie do równowagi , szczeka , bawi się , "biega" juz z całym stadem , zabiera zabawki , obszczekuje obcych , pilnuje plotu ,poprostu szok , nie mam pojecia dlaczego tak się dzieje , myślę że to może zasługa tebletek na depresje i przedewszystkim juz sie najadła i nie pochłania jedzenie w tempie 3 sekund , tylko je powoli , nawet troszkę zostawia - jest jeszcze nieśmiała ale jak sie zapomni to poprostu szczęśliwy wyluzowany psiak , no i jeszcze to - juz nie chowa sie w kojcu tylko prosi o spacery - będzie dobrze i napewno wróci do równowagi . :)[/QUOTE] Kochana i takie właśnie wieści cieszą najbardziej :) Kochana z niej dziewczynka! :):):)
-
[quote name='gorki330']Może Martika niech wstawi link do tych zdjęć , wtedy będzie moza je powiększać , ja tez nie mogę ich powiększyć , za przelew dziękuję sprawdzę wieczorem czy doszło. Nowe wieści od Stelli to - dziewczyna szczeka i to jak..:)[/QUOTE] Kasiu próbowałam je powiększyć i wychodzi wtedy bardzo romazane ...zupełnie nie czytelne. Stellcia szczeka ? No proszę jak się dziewczynka pewnie poczuła:lol: Jak dobrze że Cię ma cioteczko :lol:
-
Dziewczyny nie straszcie !!! On musi tam być po prostu musi no !!!!!!
-
[quote name='dominikabankert']Martika to my chyba podobny gust mamy bo i podobne ciuchy nam sie podobaja i psiaki!!!!! ja na animal planet ogladam taki program ,,wszystko o psach" i oni tam mowili ze seterki maja bardzo wrazliwe zołądki i czesto cierpia na wady serca.Oby chłopcy znalezli szybko domki.....piekni sa po prostu:)[/QUOTE] Oj tak kochana to fakt nie do podważenia;)
-
Tak tak wiem :) Mam przyjaciółkę która ma seterkę :) Jest przecudownym psiakiem :) Kochającym i oddanym :) A cierpliwym jak mało jaki psiak :) Wierzę że psiaczki trafią na wspaniałych ludzi!!!!
-
[quote name='togaa']Pani zakochana.! Pan ma bardziej sceptyczne podejście do tej adopcji. Narazie deklaracji nie było i dom jest tylko DT. O [B]Tymku[/B] niewiele wiadomo. Pędzi narazie żywot rekonwalescenta. Na pewno mu sie nudzi, bo jest odseperowany od stada Irenki z uwagi na dożarty charakter rezydenta ...[/QUOTE] No to czekam na dalszy rozwój sytuacji bo on po prostu skradł mi serce cioteczki ;) i tu przyznaje się bez bicia ;)
-
[quote name='gorki330']Dziś ją odrobaczyłam , dziewczynka jest coraz bardziej wyluzowana , sama prosi o spacerek i wychodzi z kojca , dzis pierwszy raz jadła powoli i nawet troszkę zostawiła , humor dopisuje , nawet próbowała bawic się z Rolikiem :)[/QUOTE] I takie wieści cieszą najbardziej! Kasiu ucałuj naszą Stelcię od cioteczek prosto w ten cudny noseczek :loveu:
-
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Martika&Aischa replied to terra's topic in Już w nowym domu
A u Kiryska nadal taka cisza :( Taki piękny psiak :( ech .... -
[quote name='piołun']zakochani w Bafim, chyba go nie oddadzą/???/ ale Tymuś cały czas szuka domku, on jest naprawdę spokojny, ma dużo siły, rzecz naturalna przy takiej rasie, ale jest potulny jak baranek wielkanocny[/QUOTE] A jak on z innymi psiaczkami się dogaduje ?
-
[quote name='gorki330']Fur - zdjęcia cuuudne , wysłałam rachunek jeszcze raz , tym razem zmniejszyłam rozmiar .[/QUOTE] Kasiu ja walcze z moim telefonem za nic nie chce przerzucić mi zdjęcia Stelci:angryy: Mam ochotę go wyrzucić przez okno tak mnie wyprowadził z równowagi :angryy::angryy::angryy: Masz możliwość przesłać mi zdjęcia na @ ???? :(
-
Malutki Figo - odnalazł Go własciciel (?) juz w domku
Martika&Aischa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja! Podniosę ten cudny pyszczek! -
[quote name='togaa']Na zdjeciach powyżej jest ten młodszy,[B] Bafi. [/B] Tak mu sie powodzi w tymczasowym domku...[/QUOTE] Ojej :( a ja myślałam że to Tymuś kochany :(
-
Tymuś na zdjęciach jest po prostu cudowny [IMG]http://i53.tinypic.com/v5fzuf.gif[/IMG] Kochany psiaczek !!!
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Martika&Aischa replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
W końcu dotarłam do Kubusia ...bardzo się cieszę że jest szczęśliwy!!! Buziaki w nosek kochana psinko :* -
Widać po oczkach jaki to cudowny psiak. Wierzę że jeszcze wszystko będzie dobrze. Co tam ...Ja wiem że będzie dobrze!!! Nie daj się kochana psinko.