Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. [quote name='gorki330']Stella zrobiła dizś krok milowy w powrocie do równowagi , szczeka , bawi się , "biega" juz z całym stadem , zabiera zabawki , obszczekuje obcych , pilnuje plotu ,poprostu szok , nie mam pojecia dlaczego tak się dzieje , myślę że to może zasługa tebletek na depresje i przedewszystkim juz sie najadła i nie pochłania jedzenie w tempie 3 sekund , tylko je powoli , nawet troszkę zostawia - jest jeszcze nieśmiała ale jak sie zapomni to poprostu szczęśliwy wyluzowany psiak , no i jeszcze to - juz nie chowa sie w kojcu tylko prosi o spacery - będzie dobrze i napewno wróci do równowagi . :)[/QUOTE] Kochana i takie właśnie wieści cieszą najbardziej :) Kochana z niej dziewczynka! :):):)
  2. [quote name='gorki330']Może Martika niech wstawi link do tych zdjęć , wtedy będzie moza je powiększać , ja tez nie mogę ich powiększyć , za przelew dziękuję sprawdzę wieczorem czy doszło. Nowe wieści od Stelli to - dziewczyna szczeka i to jak..:)[/QUOTE] Kasiu próbowałam je powiększyć i wychodzi wtedy bardzo romazane ...zupełnie nie czytelne. Stellcia szczeka ? No proszę jak się dziewczynka pewnie poczuła:lol: Jak dobrze że Cię ma cioteczko :lol:
  3. Dziewczyny nie straszcie !!! On musi tam być po prostu musi no !!!!!!
  4. [quote name='dominikabankert']Martika to my chyba podobny gust mamy bo i podobne ciuchy nam sie podobaja i psiaki!!!!! ja na animal planet ogladam taki program ,,wszystko o psach" i oni tam mowili ze seterki maja bardzo wrazliwe zołądki i czesto cierpia na wady serca.Oby chłopcy znalezli szybko domki.....piekni sa po prostu:)[/QUOTE] Oj tak kochana to fakt nie do podważenia;)
  5. Tak tak wiem :) Mam przyjaciółkę która ma seterkę :) Jest przecudownym psiakiem :) Kochającym i oddanym :) A cierpliwym jak mało jaki psiak :) Wierzę że psiaczki trafią na wspaniałych ludzi!!!!
  6. [quote name='togaa']Pani zakochana.! Pan ma bardziej sceptyczne podejście do tej adopcji. Narazie deklaracji nie było i dom jest tylko DT. O [B]Tymku[/B] niewiele wiadomo. Pędzi narazie żywot rekonwalescenta. Na pewno mu sie nudzi, bo jest odseperowany od stada Irenki z uwagi na dożarty charakter rezydenta ...[/QUOTE] No to czekam na dalszy rozwój sytuacji bo on po prostu skradł mi serce cioteczki ;) i tu przyznaje się bez bicia ;)
  7. [quote name='gorki330']Dziś ją odrobaczyłam , dziewczynka jest coraz bardziej wyluzowana , sama prosi o spacerek i wychodzi z kojca , dzis pierwszy raz jadła powoli i nawet troszkę zostawiła , humor dopisuje , nawet próbowała bawic się z Rolikiem :)[/QUOTE] I takie wieści cieszą najbardziej! Kasiu ucałuj naszą Stelcię od cioteczek prosto w ten cudny noseczek :loveu:
  8. A to już nasza kochana Stellcia :loveu::loveu::loveu: Tylko spójrzcie cioteczki jaka jestem kochana :loveu: [IMG]http://i55.tinypic.com/1zz50ky.jpg[/IMG]
  9. Rachuneczki i opis wizyty przesłane przez Kasię od weterynarza - Wizyta Stellci. [IMG]http://i53.tinypic.com/2911ees.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/v7tpbr.jpg[/IMG]
  10. Czekamy na cudowne informacje :) Oby domek się znalazł jak najszybciej bo psiaczek jest cudowny!!!
  11. A u Kiryska nadal taka cisza :( Taki piękny psiak :( ech ....
  12. [quote name='piołun']zakochani w Bafim, chyba go nie oddadzą/???/ ale Tymuś cały czas szuka domku, on jest naprawdę spokojny, ma dużo siły, rzecz naturalna przy takiej rasie, ale jest potulny jak baranek wielkanocny[/QUOTE] A jak on z innymi psiaczkami się dogaduje ?
  13. [quote name='gorki330']Fur - zdjęcia cuuudne , wysłałam rachunek jeszcze raz , tym razem zmniejszyłam rozmiar .[/QUOTE] Kasiu ja walcze z moim telefonem za nic nie chce przerzucić mi zdjęcia Stelci:angryy: Mam ochotę go wyrzucić przez okno tak mnie wyprowadził z równowagi :angryy::angryy::angryy: Masz możliwość przesłać mi zdjęcia na @ ???? :(
  14. Śliczny psiaczek z niego :) i ta mordka taka szczęśliwa na spacerku! Beatko jak dobrze że Czesterek Cię ma!!!
  15. Cioteczki kochane Kasia przesłała mi zdjęcie naszej Stellci kochanej ale mój telefon zgłupiał i nie chce mi przerzucić zdjęć na komputer:shake: no oszalał no :shake:
  16. Cioteczko Fur Ty nam chyba sunie podmieniłaś:-o:-o:-o To nie jest ten sam psiak :lol: Gwiazdeczka jest po prostu przepiękna!!! I ta radość w oczach :lol::loveu:
  17. Jestem i ja! Podniosę ten cudny pyszczek!
  18. [quote name='togaa']Na zdjeciach powyżej jest ten młodszy,[B] Bafi. [/B] Tak mu sie powodzi w tymczasowym domku...[/QUOTE] Ojej :( a ja myślałam że to Tymuś kochany :(
  19. [quote name='Argat']Dostałam nr konta, nawet dwa razy :) Już wysłałam, poprosiłam o dopisywanie że wpłata jest na Onki i z allegro[/QUOTE] Super :) Pięknie dziękujemy :)
  20. Tymuś na zdjęciach jest po prostu cudowny [IMG]http://i53.tinypic.com/v5fzuf.gif[/IMG] Kochany psiaczek !!!
  21. [quote name='Beatkaa']Juz wysłałam dane do przelewu do Argat :)[/QUOTE] No to super :) Całujemy w noski naszą kochaną Stellcię oraz Gwiazdeczkę [IMG]http://i53.tinypic.com/v5fzuf.gif[/IMG]
  22. [quote name='Argat']Prosiłabym jeszcze raz o konto, mam na allegro kilku chętnych do wpłat...[/QUOTE] Cioteczko już proszę Dominiczkę o przesłanie nr konta :)
  23. Domek musi się znaleźć ....wierzę w to i z całego serduszka trzymam kciuki za słodziaka :*
  24. W końcu dotarłam do Kubusia ...bardzo się cieszę że jest szczęśliwy!!! Buziaki w nosek kochana psinko :*
  25. Widać po oczkach jaki to cudowny psiak. Wierzę że jeszcze wszystko będzie dobrze. Co tam ...Ja wiem że będzie dobrze!!! Nie daj się kochana psinko.
×
×
  • Create New...