-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
[quote name='Luzia']Jak coś ja mogę poprowadzić księgowość. Na chwilę obecną zbieram pieniążki tylko na 2 psiaki. Oczywiście jeśli inne osoby wyrażą na to zgodę.[/QUOTE] Ja jestem jak najbardziej za :) Trzeba zbierać szybciutko deklaracje bo czas goni i nigdy nie wiadomo co Ci ludzie są z minuty na minutę w stanie wymyśleć żeby pozbyć się "problemu":shake:
-
Fakt jest faktem dziewczyny psiaka trzeba stamtąd szybko zabrać zanim rzeczywiście ludzie zrobią mu krzywdę!!!
-
[quote name='elinka']Witam! Otrzymałam link od wojtusia. Cieszę się, że chociaż jakoś mogłam pomóc Gwiazdeczce. A jeszcze bardziej, że sunia zamieszka w Inowrocławiu. Bazyliszek będzie dobrze opiekować się Gwiazdeczką. Może jeszcze tylko dodam, że Gwiazdeczka do towarzystwa będzie miała u Bazyliszka kolegę Bazyla (taki chłopak do połowy łydek) i dwa milusińskie kotki.:):):)[/QUOTE] Z pewnością dziewczynka będzie zachwycona ;) a takie wiadomości dodają otuchy i naprawdę cieszą :)
-
[quote name='wojtuś']Kochani:) Elinka była wczoraj na wizycie u Bazyliszka i domek jako DT oceniła pozytywnie:) A to jej podsumowanie wizyty z PW: [COLOR=red]""[I]Reasumując myślę, że Klaudia jest odpowiedzialną osobą i Gwiazdeczka może spokojnie u niej zamieszkać.""[/I][/COLOR][/QUOTE] Wspaniałe wiadomości !!!! :):):) Czyli Gwiazdeczka jedzie do Bazyliszka :):):)
-
[quote name='Agnieszka_K']jestem za zaproszenie Maritka@Aischa; zapisuję wątek - przeczytałam na szybko. Wspaniały jest ten Cezarek!:( trzeba mu pomóc! Czy zbieramy na wózek? czy na to dopasowanie? w razie allegro-służę pomocą no i szukamy DT z psiakiem miłym i ogrodem tak?[/QUOTE] Tak cioteczko .....w sumie to wózeczek jest tylko trzeba go dostosować na potrzeby Cezarka ....Tytuł wątku zostanie zmieniony. Teraz najwazniejsze to znaleźć DT dla Cezarka :(
-
[quote name='Ada-jeje']Nie potrafie odpowiedziec na Twoje pytania, obiecane bylo ze wozek bedzie wyslany juz w ubieglym tygodniu, ale nie jest :shake: a ja sama nie jestem w stanie zalatwic wszystkiego od reki. To nie wynika z mojej niecheci, ale z braku czasu i sily. Mysle ze Allegro zrobi Kasiek. Pomysl nad nowym tytulem to Natalia go zmieni. Szukam w myslach od wczoraj DT dla Cezarka ale nic nie znalazlam. Jedyne co moge zrobic to poprosic Beate zeby dala ogloszenie do gazety Krakowskiej. Tez nie chce zeby Cezar zostal w tym DT.[/QUOTE] Cioteczko allegro pilnie potrzebne!!! Jeśli ktoś zrobi to bardzo się cieszę. Chciałabym żeby ten wózeczek Cezarek dostał jak najszybciej i wierzę że robisz wszystko żeby tak było. Tytuł wątku należy pilnie zmienić...np. Cezarek Już Nigdy Nie Będzie Chodził!!! Pilnie poszukujemy DT!!! Pozwólmy mu żyć!!! Nie wiem coś takiego może to tylko tak na szybko propozycja. Jak zostanie zmieniony tytuł zaraz rozsyłam wątek gdzie się da! Do piekła wejdę jeśli będzie trzeba !!!!!!!!!!!!
-
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
Martika&Aischa replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
Cioteczki przepraszam ale błagam zajrzycie !!! Chcą powiesić psa !!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206090-Misiek-pies-do-powieszenia[/URL] -
Cioteczko jak długo Cezarek będzie musiał czekać na ten wózek ??? I rozumiem że musimy mu szybko szukać innego DT ??:shake: Boże kto go przygarnie ? Cioteczko proszę zmień koniecznie tytuł. Będę rozsyłała wątek gdzie się da. Myśle że może warto by zrobić Cezarkowi allegro. I te cegiełkowe i te ogłoszeniowe ...może ktoś tak jak my tutaj pokocha tego biednego psiaczka :(
-
Jestem na zaproszenie cioteczki Agnieszka K .....to się w głowie nie mieści!!! Powiesić zdrowego psa ??????? Rozsyłam wątek dalej! Trzeba tu ściągnąć jak najwięcej osób.
-
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
Martika&Aischa replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
Cioteczko a sunia nie ma już allegro ????????? [URL]http://allegro.pl/uratuj-mi-zycie-to-tylko-5-zl-cegielka-i1561525643.html[/URL] No chyba że mi się już poplątało i sunieczki tak strasznie do siebie podobne:roll: -
Opiekun umarł - staruszek do schroniska - MA DOMEK!!!!!! :)
Martika&Aischa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Piękny kudłacz i taki szczęśliwy na spacerku ....zapisuję wątek i będę zaglądała. Trzymaj się kochana psinko bo trzeba wierzyć że znajdzie się jeszcze ktoś kto Cię całym serduszkiem pokocha psineczko!!!!!!! -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Martika&Aischa replied to terra's topic in Już w nowym domu
Cały czas wypatruje nowych i dobrych wiadomości .....Kirysku. -
[quote name='Beatkaa']Super,dam znać jak dojdzie :) kochana tekst jest strzałem w 10,naprawdę jest super :loveu: Jak ktoś będzie chętny do robienia ogłoszeń to od razu mu posyłam.Tekst chwyta za serce...naprawdę dobra robota:thumbs: EDIT: Jutro wystawię Stellci cafeanimal ;) Przyszły takie wpłaty: an-na - 350zł :loveu: paulinken - 50zł :loveu: CELEBRINFEA - 10zł :loveu:[za kwiecień-stała deklaracja] Dziękujemy :multi::multi:[/QUOTE] Pięknie dziękujemy za wsparcie naszych kochanych dziewczynek!!! Co tu dużo mówić Cioteczki jesteście WIELKIE !!!!!!!!!!:multi::multi:
-
[quote name='Ada-jeje']Jutro pojade odebrac wozek, i jesli starczy mi czasu to w piatek wysle go do Wroclawia. Ludzilam sie ze prace w Fundacji sie rozlozyly i troche bede mogla przerzucic obowiazkow na kogos innego. Pobozne zyczenia. :-( Prosze was pomozcie Cezarkowi bo moja pomoc zwierzakom dobiega konca.:-([/QUOTE] Cioteczko mnie się chce krzyczeć po tym co przeczytałam !!!!!! Rycze jak bóbr i mam ochotę wynieść się stąd raz na zawsze :( Dać sobie spokój bo tyle mnie los tego psiaka nerwów kosztuje:( tak bardzo wierzyłam w lepsze jutro :( Ja GŁUPIA i NAIWNA :( Wzięłabym go od razu bez mrugnięcia oka żeby mu zapewnić wszystko co najlepsze do końca jego dni ale ja mieszkam w bloku na 3 piętrze i jestem BEZRADNA !!!!!!!!! Cholernie BEZRADNA i wścikła sama na siebie że NIC nie mogę na dzień dzisiejszy zrobić :(:(:(
-
:(:(:(:( Boże a ja tak wierzyłam :(:(:( Tak trzymałam kciuki :(:(:( Ada-jeje koniecznie trzeba mu ulżyć tym wózeczkiem!!!!!!! koniecznie!!!!!!!! Wierzę że jeszcze wiele lat przed nim i ten wózeczek mu to ułatwi :( Boże nie potrafię nawet zebrać myśli :(
-
Baranek otoczony miłością czeka na dom w DT
Martika&Aischa replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mani2000']to zaglądajcie bardzo dziękuje.... czy na pewno nie możecie go zabrać do siebie ?[/QUOTE] Kochana ja mieszkam w bloku na 3 piętrze i mam dużą goldenkę :( Dla jednego psiaka to juz uciążliwa sytuacja bo to blok a co dopiero dla dwóch :( Ja kombinuje żeby jak najwięcej się wybiegała i zatrudniam jak jestem w pracy to mamę to tatę to przyjaciółkę to brata ....i tak sobie daje radę żeby nie siedziała 8 godzin sama :( Jak mam wolniejszy dzień w pracy to zabieram ją ze sobą ;) Tak to u mnie wygląda ;) -
Lili ma fajny domek!Ślicznotko tylko szczęścia!!!
Martika&Aischa replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Pokaż się sunieczko cioteczkom!!! -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Martika&Aischa replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Z niecierpliwością czekam na informacje co dalej ze Spajkim :( -
:lol::lol:Przyłączamy się do życzeń:lol: I z nadzieją czekamy na wyniki Tymeczka!
-
Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!
Martika&Aischa replied to dudson13's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']no właśnie co tam u "maleńkiej" Sabulki?????? może jakieś forteczki żeby ciotki oczy nacieszyły????[/QUOTE] Oj tak pięknie prosimy o foteczki dziewczynki :)