oj tak tak czekamy :) jak tylko wpłyną wszystkie wpłaty dla Luneczki z właśnie zakończonego bazarku fantowego zaraz się przelejemy :) a za pamięci poprosze o numerek konta do wpłat :)
I jeszcze jeden bazarek dla dziewczynki :) Zapraszamy :) :) :)
http://www.dogomania.com/forum/topic/148314-bilety-na-koncert-lady-pank-w-katowicach-1809-2000/