Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. dziewczynki jeśli ktoś zorganizuje bazarek dla biedaka podeślemy troszeczkę fantów.
  2. strasznie mi przykro :( :( :( żegnaj psiaku kochany :(
  3. Luneczka ślicznotka :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:
  4. ciocia bez Was nic bym sama nie zrobiła :) w GRUPIE SIŁA !!!!!!! :)
  5. oj tak tak czekamy :) jak tylko wpłyną wszystkie wpłaty dla Luneczki z właśnie zakończonego bazarku fantowego zaraz się przelejemy :) a za pamięci poprosze o numerek konta do wpłat :)
  6. zdrówka dziewczynko kochana :* :)
  7. odwiedzam ślicznotke :) miniaturkę dobermana :) cudna jest :)
  8. jak najbardziej :) przed wizytą u dr Gierka trzeba wcześniej zadzwonic i się umówic :) wierzę że i Kraków ma specjalistów w tej dziedzinie :) :) :)
  9. Jolunia jestem z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. Cudny z niego psiak :) zdrówka !!!!!!! zdrówka !!!! zdrówka !!!!
  11. no i płaczę jak dziecko :( bardzo wzruszające zdjęcie. Miłeczko przepiękna sunieczko bądź szczęśliwa kochana psinko :* :) "Pożegnanie z Gretą"
  12. ależ tu cudne wieści :) pozdrawiamy rodzinkę i Olenka :* :)
  13. Dziewczynki czy ma ktoś tabletki Provera ?
  14. trzymam kciuki zarówno za zdrówko Pani Eli jak i Luneczki !!!!!!!! :) Bądźcie dzielne dziewczyny :)
  15. jestem pewna że chłopak już niedługo przejdzie metamorfozę roku a domki będą się biły :) oby jeszcze tylko zdrówko chłopakowi dopisało!!!!!!!!
  16. ależ się cieszę :) Ciocia Tola jesteś WIELKA !!!! :)
  17. I jeszcze jeden bazarek dla dziewczynki :) Zapraszamy :) :) :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148314-bilety-na-koncert-lady-pank-w-katowicach-1809-2000/
  18. ..............
×
×
  • Create New...