Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. znalazłam numerek konta i posłałam w świat ;) mam nadzieję że od września się nie zmienił :)
  2. Marudzia przypomnij mi proszę na PW numerek konta do wpłat. Będzie deklaracja stała dla Bartusia od cioci Elypsa. Ciocia Elypsa od lat wspierała naszego kochanego ślepaczka Maciusia [*]
  3. na takie zakończenie czekałam :) o takim zakończeniu marzyłam :) i oby więcej psiaków miało tyle szczęścia :)
  4. czekam cierpliwie :)
  5. Część już mamy rozważoną i zapakowaną. Reszta czeka. I teraz nie wiem czy wysłać to co już jest rozważone czy na razie zostawić i wysłać całość.
  6. Nie mogę się skontaktować z ewu ani z Danusią Cancer. Dziewczynki kto zamawiał dla Tomisia puste kapsułki do podzielenia Vetorylu ??? Niestety jest ich stanowczo za mało w tej chwili abyśmy mogły podzilić lek na 3 i 4 dawki. Czy ktoś może zamówić i mi szybciutko podesłać ???
  7. Dla Bolusia mamy 180 zł 70 gr z bazarku :) pięknie proszę o przesłanie na PW nr konta a jak pieniążki dolecą o potwierdzenie również na bazarku :) dziękuję :) Podaję link do bazarku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/251765-rozliczamy-puzzle-ubrania-dodatki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-bolusia-2009-2000/#entry16478042
  8. wszystko załatwione :) w poniedziałek Vetoryl jedzie do podzielenia :) rozdzielony przekażę jak zawsze naszej ewu :)
  9. :* Dziękuję kochana :* Dziewczynki do kiedy Tomisiowi starczy Vetorylu ??? Pani Dr która mi go rozdziela niestety na konferencji zagranicznej i muszę czekać aż wróci :(
  10. Franciszek zaprasza ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/333535-nowa-edycja-fashion-by-milady-viii-edycja-1510-2000-zapraszamy/?p=16584512
  11. zapraszamy :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333535-rozliczamy-fashion-by-milady-viii-edycja-1510-2000-zapraszamy/?p=16584512
  12. dodam link aby szybciej trafić ;) http://www.dogomania.com/forum/topic/333550-buty-na-ca%C5%82y-rok-i-kobiecy-telefon-dla-kojota-do-1610g2000/#entry16585791
  13. przecudny pycholek :D :* Dulcia jest wręcz do schrupania :)
  14. przybiegam do ślicznej sunieczki na zaproszenie cioci jolantina :)
  15. ciocia mam nadzieję że do środy stanę na nogi :) pracy mam tyle że dalsze L4 nie wskazane. Jeśli by mnie nie było Panie na portierni powiadomione :)
  16. Gusiaczku kochana DZIĘKUJĘ :* :* :*
  17. anico kochana ja niestety walczę z zapaleniem oskrzeli :( ale już mi doniesiono że leki dotarły i już czekają u mnie na biurku :) jak tylko dotrę do pracy zaraz się zajmiemy podziałem :)
  18. o jak ładnie i słodko :) Skipciu mój ulubieńcu kochany ciocia tu cały czas zaciska kciuki za zdrówko :)
  19. zaciśnięte z całych sił !!!! :) Bądź dzielny chłopaku kochany :*
×
×
  • Create New...