Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. czekamy na nowe wieści na temat zdrowia naszego przystojniaka :)
  2. w weekend z yolanovi odwiedzimy naszego Masika :)
  3. i ja sobie zaglądam do przystojniaka :) cudny psiak :)
  4. nasza cudna ślicznotka :) :) :) tak bardzo się cieszę z tych małych kroczków :) oby tak dalej :)
  5. wróciłam i nadrabiam szybciutko zaległości :) pieniążki powinny byc już na koncie :) pięknie proszę o potwierdzenie abym mogła zamknąc bazarek :) link powyżej :) dziękuję :* :)
  6. wróciłam i nadrabiam szybciutko zaległości :) pieniążki powinny byc już na koncie :) pięknie proszę o potwierdzenie abym mogła zamknąc bazarek :) link powyżej :) dziękuję :* :)
  7. przybiegam na zaproszenie naszej kochanej cioci Bogusik i szybciutko zapisuję :)
  8. po przerwie zaglądam do chłopaka.
  9. Gabi kochana dziękuję za zaproszenie :) dopiero co wróciłam z urlopu. W wolnej chwili wrócę do maleńkiej.
  10. Tomisiu zaglądam i zaciskam kciuki za Twoje zdrówko z całych sił kochany psiaku :*:*:*
  11. i ja z dziewczynkami dołączam się do kciuków za ogonki :* :)
  12. Bardzo proszę o potwierdzenie abym mogła zamknąć bazarek.
  13. Zosiu ja myślę że dobry ortopeda to podstawa i trzeba działac szybko a dług jakoś spłacimy. Myślę że sama konsultacja nie będzie aż tak kosztowna.
  14. absolutnie nie ma za co :) polecam się na przyszłośc :)
  15. oj tak tfu tfu oby nie zapeszyc ;) to jest domek którego szukałyśmy :) i wszystkim strachulcom właśnie takich domków życzę :)
  16. i Pani z tego powodu jest bardzo zadowolona :D oby tak dalej :)
  17. Elunia Elenka po naszym wyjściu chodziła po stołach...krzesłach ...meblach ...parapetach szukając Emiś ....chciała nawet zwiac przez okno. Pani jednak dała jej spokój aby się wyciszyła i skończyło się tak że ostatecznie się napiła ...zjadła i wpakowała Pani do łóżka :D :D :D
  18. Belciu żartujesz ? " czy ktoś zadzwoni" :D jesteśmy w stałym kontakcie z Panią bo przecież to oczko w głowie naszej Emiś :D
  19. ciocia z tego co wiem Rafcik przeszedł wczoraj zabieg kastracji :)
  20. żegnaj psiaku kochany [*] :( strasznie smutno :(
  21. przypomnę się bo chciałabym zamknąc bazarek :)
  22. czekamy na wiadomości o Gowinku oby były optymistyczne ........
×
×
  • Create New...