-
Posts
52953 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martika&Aischa
-
Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.
Martika&Aischa replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
uffffffffff.....zdrowiej nam chłopaku !!!!!!!!! Kciuki wciąż zaciśnięte za zdrówko Kaja !!!!!!!! -
Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.
Martika&Aischa replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
o matko !!!!!!!! Bądź dzielny psiaczku kochany :( zaciskam kciuki z całych sił i czekam na wieści :( -
Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!
Martika&Aischa replied to Agmarek's topic in Już w nowym domu
ja też zaglądam ale co tu pisać :( zdjęcia cudne jak zawsze :) -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Martika&Aischa replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
zaglądam do Marsika w oczekiwaniu na wieści ...oby jak najlepsze !!!!!! -
czy Luneczka na codzień przyjmuje jakieś leki na chrząstkę stawową ??? warto by było gotowac jej też rapki kurze :) są naprawdę wspaniałe :) ja gotuję duży garnek z dodatkiem marcheweczki i ryżu :) mrożę i dzielę na porcje :) psiak zachwycony a co najważniejsze każda porcja wychodzi na zdrówko :) no i to chyba najtańszy lek :) warto by było wprowadzic Luneczce Arthro HA - 90 tabletek to koszt ok 55 zł podaje link : http://sklep.modernpet.pl/pl/suplementy-i-odzywki/1966-Arthro-HA-90-tabl.html 2 tabletki dziennie przez 6 miesięcy.
-
ech skąd ja to znam :( moja Aisha waży w okolicach 30 kg i jak tylko na dworze plucha zwyrodnienia dają jej w kośc :( znoszę i wnoszę dzien w dzień na 3 piętro. Co zrobic :( Aisha oczywiście nie narzeka a wręcz paskudny z niej oszust ;) jak się zagalopuje to wnoszę i wnoszę a ona księżniczka czeka na podwózkę bo po co się męczyc ;)
-
Czekamy jeszcze na potwierdzenie dwóch wpłat z bazarku koncertowego :) Bgra : 90 zł Martika@Aischa : 135 zł Link do bazarku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148314-wszystkie-sprzedane-bilety-na-koncert-lady-pank-w-katowicach-1009-2000/page-17 w sumie z bazarku biletowego poleciało na konto Luneczki : 675 zł 80 gr Po potwierdzeniu przez DT można śmiało wpisać w ogólne rozliczenie naszej dziewczynki :)