Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. i ja przybiegam po dobre wieści .....kciuki cały czas zaciśnięte !!! :)
  2. przybiegam do ślicznych dziewczynek :)
  3. przybiegam do bidulków na zaproszenie cioci buniaaga :(
  4. mój Boże :( Senduś kochana psinko :( Do zobaczenia słoneczko kochane :* [*]
  5. Bgro nasza kochana wierzę że wspólnymi siłami damy radę !!! :) bo przecież żadne pieniądze nie powinny byc przeszkodą w drodze po lepsze życie !!! Zrobimy kolejny bazarek dla Luneczki :) :) :) grosik do grosika .... ;)
  6. strasznie to przykre :( jeszcze w czerwcu Sendusia była we wspaniałej kondycji :(
  7. szczęsliwy pychol :) nawet nie wie ile miał szczęscia :)
  8. bardzo bardzo się cieszę :) najważniejsze że Boguś już bezpieczny :)
  9. błyskawicznie :) polecam :) http://zapodaj.net/
  10. ewu kochana dopiero teraz zauważyłam że dzwoniłas ....dziś już poźno więc drynknę jutro ;)
  11. Olenko jeśli będą potrzebne fanty zapakuję i oczywiście wyślę. Trzymaj się chłopaku !!!! Wierzę że już niebawem Twój los się odmieni!!!!! :* :)
  12. i poranne cwiczenia z Chodakowską ;)
  13. a jak już posprzątałem to się pobawię ;)
  14. ależ radosny pycholek :) Miłeczko tak się cieszę :) cudowny domek Ci się trafił :)
×
×
  • Create New...