Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. no to się Skipciu wywczasował :D
  2. ja tu wory fantów przytargałam z myślą o nowym bazarku dla Luneczki a tu taki surprise :D ogromnie się cieszę :) a bazarek przeznaczymy dla kolejnych potrzebujących biedaków :)
  3. zapiszę sobie biedaki :(
  4. ależ wieści :D :D :D Powodzenia sunieczko nasza kochana :* :* :* :)
  5. Marsiku zdrówka zdrówka zdrówka :* :)
  6. i ja i ja i ja :) choc dalej walczę z choróbskiem musiałam tu choc na chwilkę zajrzec :)
  7. za to trzymam kciuki z całych sił :)
  8. W środę operacja Marsika !!!!! Prosimy o kciuki!!! Ja już dziś bardzo się denerwuję o naszego staruszka. Bądź dzielny nasz Marsiku kochany :*
  9. taki radosny pycholek to miod na moje serce :wub: :wub: :wub: od razu poprawilo mi sie samopoczucie :wub: :wub: :wub:
  10. buuu :( to może Luneczka rzeczywiście powinna być na suchej karmie ? są psiaczki którym gotowane niestety nie służy. U nas jest odwrotnie sucha beee a Pani do garów ;) jak nie ma gotowanego to cwaniara suchego nie ruszy :)
  11. chłopak nam stracha napędził :) ale cieszę się że wszystko wraca do normy :)
  12. ciocia wprowadź koniecznie dietkę. Ryż z marcheweczką i troszeczkę mięska z kurczaka ale naprawdę niewiele. I malutkim porcjami 3 razy dziennie po kilka łyżeczek. Powinno się uspokoić. Trzymam kciuki za zdrówko :)
  13. Tak jest :) Aishunia już zdrowa i dokazuje :) a ja się staram jak mogę ale jak na razie bez skutku :( czym więcej leków biorę tym gorzej się czuje :( ech ...ale nie dam się !!! :)
  14. ciocia to chyba jakieś paskudztwo w powietrzu :( moja Aisha od dwóch dni ma biegunkę. Biegam z nią od dwóch dni po kilka razy w nocy i już mam serdecznie dosyć :( dziś zabrałam dziewczynę ze sobą do pracy aby mieć ją na oku ;)
  15. Luneczko kochana nie liżemy łapeczek :) oj jak tak dalej pójdzie to dziewczynka dorobi się klosza na łepetynkę ;) a to nic przyjemnego.
×
×
  • Create New...