ja tu wory fantów przytargałam z myślą o nowym bazarku dla Luneczki a tu taki surprise :D ogromnie się cieszę :) a bazarek przeznaczymy dla kolejnych potrzebujących biedaków :)
buuu :( to może Luneczka rzeczywiście powinna być na suchej karmie ? są psiaczki którym gotowane niestety nie służy. U nas jest odwrotnie sucha beee a Pani do garów ;) jak nie ma gotowanego to cwaniara suchego nie ruszy :)
ciocia wprowadź koniecznie dietkę. Ryż z marcheweczką i troszeczkę mięska z kurczaka ale naprawdę niewiele. I malutkim porcjami 3 razy dziennie po kilka łyżeczek. Powinno się uspokoić. Trzymam kciuki za zdrówko :)
Tak jest :) Aishunia już zdrowa i dokazuje :) a ja się staram jak mogę ale jak na razie bez skutku :( czym więcej leków biorę tym gorzej się czuje :( ech ...ale nie dam się !!! :)
ciocia to chyba jakieś paskudztwo w powietrzu :( moja Aisha od dwóch dni ma biegunkę. Biegam z nią od dwóch dni po kilka razy w nocy i już mam serdecznie dosyć :( dziś zabrałam dziewczynę ze sobą do pracy aby mieć ją na oku ;)