Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. kolejna bieda z Cieszyna :( dziewczynki i chłopcy proszę zajrzyjcie :( http://www.dogomania...makuje-wolność/
  2. kolejna bieda z Cieszyna :( dziewczynki i chłopcy proszę zajrzyjcie :( http://www.dogomania...makuje-wolność/
  3. kolejna bieda z Cieszyna :( dziewczynki i chłopcy proszę zajrzyjcie :( http://www.dogomania...makuje-wolność/ a za wizytę i domek trzymam kciuki z całych sił !!!!!!! :)
  4. kolejna bieda z Cieszyna :( dziewczynki i chłopcy proszę zajrzyjcie :( http://www.dogomania...makuje-wolność/
  5. kolejna bieda z Cieszyna :( dziewczynki i chłopcy proszę zajrzyjcie :( http://www.dogomania...makuje-wolność/
  6. kolejna bieda z Cieszyna :( dziewczynki i chłopcy proszę zajrzyjcie :( http://www.dogomania...makuje-wolność/
  7. kolejna bieda z Cieszyna :( dziewczynki i chłopcy proszę zajrzyjcie :( http://www.dogomania...makuje-wolność/
  8. kolejna bieda z Cieszyna :( dziewczynki i chłopcy proszę zajrzyjcie :( http://www.dogomania.com/forum/topic/148035-pomocyczarny-ju%C5%BC-nie-pami%C4%99ta-jak-smakuje-wolno%C5%9B%C4%87/
  9. w sobotę przejmę fanty od naszej Anetki od zawsze nas wspomagającej. Więc po niedzieli ruszymy z bazarkiem.
  10. przybiegam :( :( biedak straszny :( będziemy wspomagac chłopaka bazarkami. Jakoś wspólnymi siłami damy radę !!!!!!!!!!!
  11. Dziewczynki ponieważ Heniu uparciuszek na którego organizowałyśmy bazarek wciąż na wolności postanowiłyśmy że pieniążki przekażemy dla Maxia :) bardzo proszę o przesłanie na PW numeru konta do wpłat a jak pieniążki dolecą o potwierdzenie również na bazarku :) dziękuję :) kwota którą wspomożemy Maxia to 192 zł 80 gr :) Link do bazarku :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146077-prosimy-o-adresy-fashion-by-milady-wiosenna-kolekcja-ciuszk%C3%B3w-w%C5%82oskie-orzechy-zapraszamy-2303-2000/
  12. oj widzę że Skipciu już strzaskany od słońca ;) po prostu czekoladka :D
  13. i ja dołącze do zaciskaczy kciuków ;)
  14. Dziewczynki pięknie Wam dziękujemy że pamiętacie o Marsiku :)
  15. niech Felusiowi wyjdą na zdrówko :* :)
  16. zaglądam sobie do Tomisia :* :)
  17. Mikrusek jest po prostu uroczy :) do schrupania :)
  18. cudny chłopak :) :) :) oj będą domki się biły :) oj będą :)
  19. Rumburak ma problemy zwyrodnieniowe :( ciężko jej wstac i ruch sprawia jej ból :( Uzbierane pieniążki z bazarku zostaną przeznaczone na zakup środków przeciwbólowych oraz przeciwzapalnych.
  20. aż mi łza poleciała :) Elenka :wub: :wub: :wub: wierzę że z czasem i uśmiech na mordeczce ślicznej zawita i ogonek pójdzie w ruch ;) :) :) :)
  21. Nasze słodkie kochane Marsiątko :* :)
  22. "07.07. Marta Z z Grodziska Mazowieckiego – 10zł 07.07. Edyta S. z Raniżowa – 30zł 13.07. Yolanowi- bazarek 184zł 14.07. Agnieszka S. z Cieszyna – 50zł 16.07. Dorota D-K z Jasienicy- 100zł Razem 184 zł DZIĘKUJEMY!!! :)))" Zosiu Razem 374 zł ??? ;)
  23. Gowinek z lampą na łepetynce ;) zdrowiej nam chłopaku !!!!!! z niecierpliwością czekam zatem na wieści od ortopedy nieustannie zaciskając kciuki :)
×
×
  • Create New...