Jump to content
Dogomania

Martika&Aischa

Members
  • Posts

    52953
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Martika&Aischa

  1. taki właśnie jestem kochany i grzeczny dziadeczek :) i te oczka wyczekujące przysmaka ;)
  2. dokładnie tak :) Marsik dziadeczek :) kochany dziadeczek :)
  3. super :) a my już jutro odwiedzimy chłopaków :)
  4. Powodzenia cudny Alfiku :)
  5. niech chłopakowi wyjdzie na zdrówko :) ja tu cały czas zaciskam kciuki z całych sił aby w końcu los się do chłopaka uśmiechnął :)
  6. tak jak obiecałyśmy :) razem z yolanovi zapraszamy na bazarek dla sunieczki :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333704-jesienna-edycja-fashion-by-milady-zapraszamy-0512-2000/
  7. tak jak obiecałyśmy :) razem z yolanovi zapraszamy na bazarek dla Spajkiego :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333704-jesienna-edycja-fashion-by-milady-zapraszamy-0512-2000/
  8. .........................
  9. Wymiziamy :) odwiedzimy Marsika 11 listopada :)
  10. ależ jestem poważny chłopak ;)
  11. super psiak :) ludzie otwórzcie oczy!!! Super Spajk szuka kochającego domu !!! :)
  12. i ja przyszłam odwiedzic "aniołka" ;)
  13. no tak. Gdyby Spajkuś był yorczkiem z pewnością w mig by znalazł dom a tak biedak siedzi :( pamiętam yorczkę Megan którą miałam na tymczasie i mimo że nigdzie nie była oficjalnie ogłaszana mój telefon nie przestawał dzwonic. Kiedy tylko proponowałam innego psiaka natychmiast telefon się rozłączał.
  14. kurcze aż trudno uwierzyć że super Spajk wciąż bez domu :( moja przygoda z dogomanią zaczęła się w 2010 roku właśnie od wątku Spajka. Wesprzemy chłopaka w listopadzie bazarkiem :)
  15. aż serce rośnie :) :) :) Ewu głowa do góry i rób swoje kochana kobietko :*
  16. przecudna maleńka :) słodziak po prostu :* :* :* :)
  17. w listopadzie wspomożemy malutką bazarkiem :)
  18. :) w listopadzie odwiedzimy naszego staruszka :)
  19. zaglądam do Frania rozrabiaki :) oj masz Ty ciocia z Franiem bal ;) z pewnością Ci się nie nudzi :)
  20. Dziękujemy :* :) Rafciku najwyższa pora do domu chłopaku !!!
  21. Aneczko ogromnie mi przykro :( ostatnio kursuje i nie pracuje na miejscu :( tytuł zwalił mnie z nóg :( Aneczko sprawdź proszę w wolnej chwili czy ja się przelałam dla Czarnuszka z bazarku bo za nic w świecie nie mogę odnaleźć przelewu na koncie. Jak tylko dorwę się do swojego komputera jeszcze raz na spokojnie sprawdzę przelewy.
×
×
  • Create New...