Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32956
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. O! Ile cioteczek na wątku, bardzo mi miło i Kajtusiowi również. Cioteczki zapraszam serdecznie w odwiedziny, jeszcze dam znać kiedy, bo w ten weekend mam dwie rodzinne imprezy. Ja też Was wszystkie serdecznie pozdrawiam oraz Wasze pieski, kotki itd. Kajtunio oczywiście także pozdrawia i przesyła moc buziaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Ale boski ten Stefanek !!!!!!!!!!!!!!!!
  3. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://www.e-gify.com/gify/1995.gif[/IMG]Kajtuniowy nosek calujemy . i Nimfuniowy tez :loveu::loveu::loveu: dzis czekam na ciebie Gabryniu:multi:do zobaczonka , pozdrawiam , patrze i patrze na te zdjateczkaaaaaaaa , slicznosciiiiiii:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Zgodnie z życzeniem obie mordeczki wycałowane. Chciałabyś Ewuniu osobiście poznać Kajtunia?
  4. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://www.e-gify.com/gify/2033.gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.com/gify/2033.gif[/IMG]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:Gabryniu juz przylecialam wkoncu do was! Ale cudenkosciiiiiiiiiiiiiii psie serdunko o matenko jaki slicznyyyyy:crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu:czytam z ciekawoscia od poczateczku i widze ze cudnie trafil Kajtunio ksieciunio:loveu::multi::multi::multi:pozdrawiam was kochani i do zobaczenia:multi:[/QUOTE] Jak miło Ewuniu gościć Cię na wątku Kajtunia. Dawno tu nie pisałam, może dlatego, że u Nas wszystko po staremu. Kajtunio szczęśliwy ze mną, a ja z NIM. Księciunio z Niego pierwsza klasa. Poza tym to pies wielozadaniowy. W zależności od sytuacji zaczepno-obronny, pocieszyciel, przytulanka. Nie lubi facetów w czapce z daszkiem i z dużą torbą, no i yorków też nie lubi. Inne pieski różnie, czasem się cieszy, a czasem nieco mniej. Ale najbardziej lubi bawić się z Nimfą. Obce kotki na ulicy też próbuje zachęcić do zabawy. Jest wspaniały!!!!!!
  5. Przelałam dla Sabuni październikowe 10 zł
  6. Przelałam moją skromniutką miesięczną wpłatę dla Ślicznotki
  7. Ja też mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Zestresowała się bidulka
  8. [quote name='AgusiaP']Kurcze bo przeprowadziłam się już na Mydlice, ale intrrnet nam nie działa:angryy::angryy::angryy: Super Myszko możemy się kiedyś umówic na wspólny spacerek może Gabi do nas dołączy:lol::lol::lol::lol: Wezme wtedy Majeczke bo z dwoma to nie dam rady :evil_lol: Bardzo chętnie do WAS dołączę, dajcie tylko znać gdzie i kiedy to się z Kajtuniem dostosujemy.
  9. [quote name='li1']Nie chce zapeszac, tfu, tfu, bo dopiero 4 pazdziernika bede miala odpowiedz w sprawie tymczasu Saby, ale jest szansa na wspaniale, domowe, tymczasowe miejsce dla suni (w Warszawie).[/QUOTE] Jatakże trzymam kciuki za Sabunię
  10. Co tak tu cichutko u Majeczki? Pozdrowienia dla całej rodzinki!
  11. Zaglądam do Sabuni, czy dotarła moja skromna wpłata?
  12. Przelałam właśnie wrześniowe 10 zł dla Sabuni
  13. Zaglądam do Emusi ślicznej. Właśnie przelałam piątaka za wrzesień
  14. [quote name='AgusiaP']Gabi jesteśmy na Starej Pogorii czyli na 1 na ośrodku między Omegą a Katamaranem. Zapraszamy :loveu: Nie wiem jak Maja, ale Gabrysia to będzie w szoku jak Kajtusia zobaczy (chyba, ze już nie będą siebie pamiętac):evil_lol:[/QUOTE] Kurcze nie ma mnie kto podrzucić, a z tego co się orientuję od autobusu tam jest daleko. Chyba poczekam aż wrócicie do bloków i wtedy pospacerujemy po Mydlicach.
  15. [quote name='AgusiaP']Gabi u nas wszystko ok. Majeczka szalała dzisiaj na spacerku jak wariatka. Ja nie musiałam nawet za dużo spacerowac bo ja jedno kółeczko na około domków a Majeczka cztery. Tak szalała, ze czasami bałam się czy nie przywali główką w jakiś domek:evil_lol: Miałam straszne problemy z Dogood piątku cały czas mnie wywalało:angryy:[/QUOTE] Kajtuś też lubi czasem tak pobiegać jak torpeda. aga, na której Wy jesteście Pogorii? Tak sobie pomyślałam, że mogła bym któregoś popołudnia zabrać Kajtunia i tam podjechać, poszły byśmy na wspólny spacerek. Tylko czy Majeczka by się nie zestresowała?
  16. Weszłam na wątek przez przypadek, najpierw trafiłam na Cinkowy bazarek. Słodziak z Niego!
  17. Już znalazłam wątek Majeczki! Dzisiaj mam urlop i muszę załatwić kilka spraw. Kajtuś poczeka u moich rodziców.
  18. Wreszcie znalazłam wątek Majeczki, bo gdzieś mi się zagubił. Agusiu, co tam u Was?
  19. Kurcze, kilka dni temu napisałam długiego posta i go "wcięło". U nas wszystko OK, Kajtunio to pies na medal. Aga, bardzo Cię proszę prześlij mi link do wątku Majeczki, bo też mi gdzieś zaginął. Pozdrawiamy i gratulujemy Majeczce cudownego domku!!! GiK
  20. Ale biedak, niestety nie dam rady wspomóc finansowo. Mam kilka rzeczy na bazarek - maskotki itp. Jeśli by się przydały to mogę komuś kto robi bazarki. Jestem z Dąbrowy Górniczej
  21. Zaglądam do Sabuni, Moja koleżanka deklaruje 10zł miesięcznie dla suni - od września
  22. Cudny Dingo, widać że jest szczęśliwy. WSPANIALE!
  23. Nie ma za co, to tylko 10 zł. Jak będą jakieś ustalenia odnośnie zbiórki to bardzo proszę o pw bo niestety nie jestem na Dogo zbyt często.
×
×
  • Create New...