-
Posts
32956 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
O! Ile cioteczek na wątku, bardzo mi miło i Kajtusiowi również. Cioteczki zapraszam serdecznie w odwiedziny, jeszcze dam znać kiedy, bo w ten weekend mam dwie rodzinne imprezy. Ja też Was wszystkie serdecznie pozdrawiam oraz Wasze pieski, kotki itd. Kajtunio oczywiście także pozdrawia i przesyła moc buziaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
Gabi79 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Ale boski ten Stefanek !!!!!!!!!!!!!!!! -
[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://www.e-gify.com/gify/1995.gif[/IMG]Kajtuniowy nosek calujemy . i Nimfuniowy tez :loveu::loveu::loveu: dzis czekam na ciebie Gabryniu:multi:do zobaczonka , pozdrawiam , patrze i patrze na te zdjateczkaaaaaaaa , slicznosciiiiiii:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Zgodnie z życzeniem obie mordeczki wycałowane. Chciałabyś Ewuniu osobiście poznać Kajtunia?
-
[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://www.e-gify.com/gify/2033.gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.com/gify/2033.gif[/IMG]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:Gabryniu juz przylecialam wkoncu do was! Ale cudenkosciiiiiiiiiiiiiii psie serdunko o matenko jaki slicznyyyyy:crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu:czytam z ciekawoscia od poczateczku i widze ze cudnie trafil Kajtunio ksieciunio:loveu::multi::multi::multi:pozdrawiam was kochani i do zobaczenia:multi:[/QUOTE] Jak miło Ewuniu gościć Cię na wątku Kajtunia. Dawno tu nie pisałam, może dlatego, że u Nas wszystko po staremu. Kajtunio szczęśliwy ze mną, a ja z NIM. Księciunio z Niego pierwsza klasa. Poza tym to pies wielozadaniowy. W zależności od sytuacji zaczepno-obronny, pocieszyciel, przytulanka. Nie lubi facetów w czapce z daszkiem i z dużą torbą, no i yorków też nie lubi. Inne pieski różnie, czasem się cieszy, a czasem nieco mniej. Ale najbardziej lubi bawić się z Nimfą. Obce kotki na ulicy też próbuje zachęcić do zabawy. Jest wspaniały!!!!!!
-
Przelałam moją skromniutką miesięczną wpłatę dla Ślicznotki
-
Ja też mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Zestresowała się bidulka
-
[quote name='AgusiaP']Kurcze bo przeprowadziłam się już na Mydlice, ale intrrnet nam nie działa:angryy::angryy::angryy: Super Myszko możemy się kiedyś umówic na wspólny spacerek może Gabi do nas dołączy:lol::lol::lol::lol: Wezme wtedy Majeczke bo z dwoma to nie dam rady :evil_lol: Bardzo chętnie do WAS dołączę, dajcie tylko znać gdzie i kiedy to się z Kajtuniem dostosujemy.
-
Co tak tu cichutko u Majeczki? Pozdrowienia dla całej rodzinki!
-
Zaglądam do Emusi ślicznej. Właśnie przelałam piątaka za wrzesień
-
[quote name='AgusiaP']Gabi jesteśmy na Starej Pogorii czyli na 1 na ośrodku między Omegą a Katamaranem. Zapraszamy :loveu: Nie wiem jak Maja, ale Gabrysia to będzie w szoku jak Kajtusia zobaczy (chyba, ze już nie będą siebie pamiętac):evil_lol:[/QUOTE] Kurcze nie ma mnie kto podrzucić, a z tego co się orientuję od autobusu tam jest daleko. Chyba poczekam aż wrócicie do bloków i wtedy pospacerujemy po Mydlicach.
-
[quote name='AgusiaP']Gabi u nas wszystko ok. Majeczka szalała dzisiaj na spacerku jak wariatka. Ja nie musiałam nawet za dużo spacerowac bo ja jedno kółeczko na około domków a Majeczka cztery. Tak szalała, ze czasami bałam się czy nie przywali główką w jakiś domek:evil_lol: Miałam straszne problemy z Dogood piątku cały czas mnie wywalało:angryy:[/QUOTE] Kajtuś też lubi czasem tak pobiegać jak torpeda. aga, na której Wy jesteście Pogorii? Tak sobie pomyślałam, że mogła bym któregoś popołudnia zabrać Kajtunia i tam podjechać, poszły byśmy na wspólny spacerek. Tylko czy Majeczka by się nie zestresowała?
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Gabi79 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Jak miło popatrzeć na fotki wesołego Bruna, słodki jest! Teraz dobry domek mile widziany! -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
Gabi79 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Weszłam na wątek przez przypadek, najpierw trafiłam na Cinkowy bazarek. Słodziak z Niego! -
Już znalazłam wątek Majeczki! Dzisiaj mam urlop i muszę załatwić kilka spraw. Kajtuś poczeka u moich rodziców.
-
Wreszcie znalazłam wątek Majeczki, bo gdzieś mi się zagubił. Agusiu, co tam u Was?
-
Kurcze, kilka dni temu napisałam długiego posta i go "wcięło". U nas wszystko OK, Kajtunio to pies na medal. Aga, bardzo Cię proszę prześlij mi link do wątku Majeczki, bo też mi gdzieś zaginął. Pozdrawiamy i gratulujemy Majeczce cudownego domku!!! GiK
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Gabi79 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Ale biedak, niestety nie dam rady wspomóc finansowo. Mam kilka rzeczy na bazarek - maskotki itp. Jeśli by się przydały to mogę komuś kto robi bazarki. Jestem z Dąbrowy Górniczej -
Cudny Dingo, widać że jest szczęśliwy. WSPANIALE!