Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32960
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Dziękujemy za fotki, śliczna z Laluni fotomodelka, chłopaki też super fotogeniczni!!!!!!! CUD, MIÓD I ORZESZKI:loveu::loveu::loveu:
  2. Co nowego u Laluni i chłopaków????????????????
  3. [quote name='margoth137']sama chętnie bym się rozłożyła w takim sadzie.....:biggrina:[/QUOTE] I ja też:lol:
  4. [quote name='Kocurek']Ciocie podajcie numer konta podesle marne 5 zeta....:)[/QUOTE] [B]Dziękujemy serdecznie, każdy grosz na wagę złota.[/B]:multi: Eluniu, wysłałam już cioteczce Kocurek nr konta - proszę nie bądź zła, że tak się rządzę ;)
  5. [quote name='MALWA']Zagladam do sunieczki...[/QUOTE] Dziękujemy, zapraszamy!!!!!!!!!! Obejrzę sobie jeszcze raz zdjęcia Laluni
  6. [quote name='AgusiaP']Gabi staram się na tyle na ile czas w pracy pozwoli :cool3: Gosiu pięknie dziekujemy:loveu: Ja będę miała internet dopiero w poniedziałek, więc bardzo proszę zaglądajcie do naszej Laluni;) Laluniu trzymaj się dzielnie jesteś pod wspaniałą opieką;)[/QUOTE] Wiem Aguś, że masz internet tylko w pracy. Fajnie, że akurat zajrzałaś jak była mowa o zmianie tytułu i szybciutko zmieniłaś. :loveu:Jak będzie się coś ciekawego działo na wątku w weekend to napiszę Ci smsa.
  7. [quote name='AgusiaP']Ja nie mam :shake:wstyd sie przyznac:oops::oops::oops:[/QUOTE] Ja też nie, Aguniu widzę że jak zwykle działasz błyskawicznie - tytuł już zmieniony
  8. A może by tak zmienić tytuł, że Lalunia potrzebuje grosza? Jak myślicie?
  9. [quote name='michelle04']Z całuskami od Cioteczek nie będzie problemu, bo Niuńka chętnie rozdaje i przyjmuje buziaki :)[/QUOTE] Słodka, kochana Lalunia i pomyśleć, że "właścicielka" chciała ją wysłać za Tęczowy Most. Mówiła o uśpieniu, ale ja się obawiam, że mogłaby się jej pozbyć w bardziej drastyczny sposób.........
  10. Cudna Lalunia w fartuszku, też jestem zdania, że to pewnie pierwsza książeczka w jej życiu. Cioteczki wycałujcie ją ode mnie!!!!
  11. Dzielna Lalunia, jak dobrze, że już najgorsze za nią. Teraz musi szybciutko dojść do siebie. Maleństwo kochane. Co do ceny to naprawdę rewelacyjna!
  12. Dino cudny. Stanowią wspaniałe trio. Lalunia ma dwóch adoratorów.............
  13. Ale słodki cukiereczek z Tuptusia!!!!!!!!!!!!!
  14. [quote name='Gabi79']Zaglądam do Adasia. Czy dotarła moja skromna deklaracja za kwiecień, bo nie widzę w rozliczeniu, a zrobiłam przelew 12.04.[/QUOTE] Sama siebie zacytuję, wpłaciłam też piątaka za maj. Czemu rozliczenie kończy się na marcu?
  15. [quote name='Dancik']Też się dołączam z trzymanymkciukasem :)...oby wszystko się udało :)[/QUOTE] Musi się udać!!!!!!!!!!!!! Cierpliwie czekamy na wieści.
  16. [quote name='michelle04']Na koniec przybiegly z pytaniem w oczach: Jestes z nas zadowolona? [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi13407/fb27fa110004410b4fbd3347/sdc17103[/IMG][/QUOTE] Na pewno byli z siebie dumni!!!!!!!!!
  17. O rany, widzę że Lalunia pierwsza pobiegła do furtki zidentyfikować zapach................ I nie chciała odpuścić krówce
  18. [quote name='iwonamaj']Zdrówka życzę cioteczce Gabi. A ja mam młyn totalny, w sobotę córki wesele, a siedzę sobie na Dogo :eviltong:...[/QUOTE] Dziękuję bardzo, a ja już dziś życzę wspaniałego weselicha i wszystkiego dobrego Państwu Młodym na nowej drodze życia
  19. [quote name='andegawenka']Ooooo, to chyba lepiej już w pracy..... i zdrowym być:)[/QUOTE] O tak, ja już od 17go kwietnia jestem uziemiona, ale pocieszam się, że teraz już będzie z górki. Szpital i operacja to było najgorsze
  20. [quote name='andegawenka']Właśnie tak:siara:[/QUOTE] Cioteczko miłej pracy!!! Ja na L4 więc mogę cały dzień być na dogo
  21. Gdzie się podziały cioteczki, które obiecały zaglądać do Laluni?
  22. [quote name='michelle04']To jest krótka historia, ale musi zostac "okraszona" fotkami. Jak wrzucę fotki to zrelacjonuję i zobrazuję :)[/QUOTE] Już nie mogę się doczekać fotorelacji. Jak minęła Laluni noc?
  23. [quote name='Martika@Aischa']Ciocia andegawenka to skarb nie kobieta ;) :loveu::loveu::loveu: Jak zwykle cioci dziękujemy :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dziękujemy z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!
  24. Obejrzę sobie jeszcze raz filmik z Lalunią i jej kolegami!!!!!!!!!!!
  25. [quote name='michelle04']Sunieczka nie lubi zostawać sama, nawet gdy jest w towarzystwie innych psich towarzyszy, wystarczy że wyjdziemy na drugą część ogrodu, która jest odddzielona tylko siatką, a malutka już podnosi krzyk na cale podwórko. Placze i bardzo się żali :( ale gdy jest przy niej czlowiek to istna iskiereczka, wystawia dupke do glaskania i sama juz nie wie za kim ma biegać :)[/QUOTE] Bidulka, pewnie się boi porzucenia, cioteczki wycałujcie małą ode mnie!!!!
×
×
  • Create New...