Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='księżniczka Daisy'][url]http://www.youtube.com/watch?v=scuUFlBNFuw&feature=youtu.be[/url] :))))[/QUOTE] Cudna rodzinka!!! Cioteczki kochane błagam o ogłoszenia dla Daffi. Pani, która chciała ja zaadoptować zrezygnowała, bo stwierdziła, że już ma za dużo lat i jednak nie chce żadnego zwierzątka. Ja byłam już bliska zatrzymać Daffi na zawsze, ale naprawdę nie mogę!!!! Daffunia jest bardzo grzeczna,w domu nic nie niszczy, nie jest hałaśliwa. Na dworze chce się bawić z pieskami i próbuje gonić ptaki. Po prostu ma ochotę na zabawę i szaleństwa, jak każdy piesek w jej wieku. Czasami szczeka na duże psy - ze strachu. Jest bardzo mądra. Oczywiście śpi na fotelu lub na łóżku. Cały czas zachęca mojego Kajtusia do zabawy, co nie zawsze mu się podoba. Jest wspaniała i zasługuje ( z resztą jak każdy piesek) na najwspanialszy dom na świecie, na to by była dla kogoś najważniejsza.
  2. [quote name='Karolcia_ko5']Dziękujemy Gabi79. Zaglądam do sunieczek.....[/QUOTE] Dzięki serdeczne, że zajrzałaś
  3. [quote name='Isiak']A próbowałaś znaleźć kogoś, kto zna tę osobę? Może warto na czarne kwiatki wpisać? Bo to świństwo jest :angryy: A na wątek już zaglądam.[/QUOTE] Nie chcę dawać tej osoby na czarne kwiatki, podobno ma problemy zdrowotne i osobiste. W tym wypadku sprawdza się przysłowie " umiesz liczyć, licz na siebie". Dzięki, że zajrzałaś na wątek
  4. Dołączam się do prośby Martiki. Jeśli chodzi o DS dla Daffi to rzeczywiście pewne na 99% ale jeszcze nie chciałam nic pisać. Pewna pani jest nia zainteresowana. Trzymajcie kciuki
  5. [quote name='Karolcia_ko5']Zaglądam...[/QUOTE] Dzięki Karolciu
  6. Kochani, wpadłam na Dogo jak po ogień, bo tylko na chwilę mam w domu laptopa. Tak jak napisała Agusia, wczoraj Daffi została wysterylizowana. Miały być najpierw szczepienia, ale po baaaaaaaaaaaardzo długich przemyśleniach stwierdziłam, że skoro domku na razie nie widać, a u mnie nie może zostać zbyt długo to najlepiej jak sterylkę będzie miała jak najszybciej za sobą. Przez weekend z nią posiedzę, a przez kilka kolejnych dni będzie u moich rodziców. Już kilka razy była tam ze mną, więc nie będzie się bardzo stresować. Ja po pracy będę zaraz do niej biegła. Wczoraj Daffunia trochę popiskiwała. Dzisiaj ładnie zjadła ryż z kurczakiem i paróweczkę z ukrytą tabletką. Jest naprawdę wspaniała, psi ideał. Naprawdę nie wiem jak ja się z nią rozstanę. Chyba serce mi pęknie!!! Biję się z myślami, nie śpię po nocach. Doszłam jednak do wniosku, że trzeba się kierować zdrowym rozsądkiem. Naprawdę nie mogę sobie pozwolić na drugiego psa na stałe. Daffi miała być góra na tydzień, a wygląda na to, że zostanie dłużej. Oby znalazła wspaniały domek!!!! Pozdrawiam cioteczki bardzo cieplutko i serdeczni, Daffunia i szalony Kajtuś również. Dziękuję, że jesteście na wątku i pomagacie sunieczkom.
  7. Cudownie patrzeć na zdjęcia szczęśliwej Śnieżki. Strasznie mi głupio, bo jakiś czas temu przekazałem pewnej dogomaniaczce sporo rzeczy na bazarek i obiecałam tu na wątku, ze dochód z niego będzie dla Śnieżki. Niestety od tamtej pory nie mam kontaktu z tą osobą i chyba fanty przepadły. Tak mi głupio!!!!!!!!!! Kochane cioteczki proszę zajrzyjcie na wątek dwóch suń, z których jedna jest u mnie w BDT, są takie cudne jak Śnieżka, tyle, że nie mają stałego domku [url]http://www.dogomania.pl/threads/220628-Dwie-male%C5%84kie-sunie-wyrzucone-na-ulic%C4%99-%21%21%21-Mama-i-c%C3%B3rcia-%21%21%21-Pom%C3%B3%C5%BCcie-Prosz%C4%99-[/url] [B] [/B]
  8. Przelałam moją skromną deklarację dla Emusi za styczeń. Cioteczki zapraszam na wątek dwóch małych suń, jedna z nich jest u mnie w BDT, Bardzo proszę zajrzyjcie. http://www.dogomania.pl/threads/2206...e-Prosz%C4%99-!!!
  9. [B] [/B] [INDENT] Przelałam moją skromną deklarację dla Sabuni za styczeń. Cioteczki zapraszam na wątek dwóch małych suń, jedna z nich jest u mnie w BDT, Bardzo proszę zajrzyjcie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220628-Dwie-male%C5%84kie-sunie-wyrzucone-na-ulic%C4%99-%21%21%21-Mama-i-c%C3%B3rcia-%21%21%21-Pom%C3%B3%C5%BCcie-Prosz%C4%99-"]http://www.dogomania.pl/threads/2206...e-Prosz%C4%99-[/URL]!!! [/INDENT]
  10. Przelałam moją skromną deklarację dla Adasia za styczeń. Cioteczki zapraszam na wątek dwóch małych suń, jedna z nich jest u mnie w BDT, Bardzo proszę zajrzyjcie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/220628-Dwie-male%C5%84kie-sunie-wyrzucone-na-ulic%C4%99-!!!-Mama-i-c%C3%B3rcia-!!!-Pom%C3%B3%C5%BCcie-Prosz%C4%99-[/url]!!!
  11. W takim razie Martika jeśli możesz zapytaj o koszty i poproś o możliwość zapłacenia razem za obie sunie. Ja mogę z Daffi się przejść nie ma problemu. Myszko, z góry dzięki za ogłoszenia.
  12. Nie pytałam weta o szczepienia, gdyż chyba najpierw musimy ustalić na wątku, co i jak, bo przecież tu zbieramy pieniążki. Nie chciała bym sama podejmować decyzji żeby potem ktoś mi czegoś nie zarzucił, albo żeby się okazało, że brak funduszy. Niestety nie stać nie na leczenie Daffi z własnej kieszeni. Jak byłyśmy wtedy z Agą to wet obejrzał Daffi powierzchownie. Wtedy najważniejsza była Daissi. Ja sama mogę iść z sunią do weta, żebyś nie musiała nas wozić Marticzko - daleko nie mam. A w aucie Daffi się stresuje. Tylko napiszcie, czy macie jakieś sugestie odnośnie wetów, czy mogę iść tam, gdzie chodzę z Kajtuniem, czyli do dr Klorygi? Ja najpierw się dowiem jaki będzie koszt wizyty i szczepień i dam znać, żeby wszystko było jasne. Co do ogłoszeń, to bardzo proszę którąś z cioteczek o tekst. Chyba z tego co pisałam na wątku da się coś sklecić. Ja nie mam takich zdolności - niestety.
  13. [quote name='diana79']jest jakiś tekst do ogłoszeń dla Daffi?[/QUOTE] Z tego co wiem, to nie ma. Ach, koleżanka z pracy mojej cudownej przyjaciółki i początkującej dogomaniaczki - Magda zrobiła naszym sunieczkom wydarzenie na fb, Madziu, wielkie dzięki i zapraszamy na forum!!!!!!!!!!!!!
  14. Wreszcie mam okazję wejść na wątek. Daffi nadal w domu jest aniołkiem, natomiast na dworze zaczęła szczekać na psy i niektórych ludzi. Może po prostu mnie broni. Błagam ogłaszajcie ją, bo ona biedna się do mnie przyzwyczai, a ja do niej i potem będzie dramat. Tak jak już wcześniej wspominałam nie może zostać u mnie na dt zbyt długo, a tym bardziej na stałe, mimo tego że już ją pokochałam. Cioteczki czy będziemy szczepić Daffi przed adopcją, bo boję się trochę, żeby jakaś wirusówka, czy inne świństwo jej nie dopadło. Daffi pozdrawia cioteczki gorąco i prosi o pomoc w znalezieniu super domku
  15. [quote name='kkasiiiar']sunki sa male?[/QUOTE] Z tego co wiem suńki są wielkości jamnika, lub trochę mniejsze
  16. Biedaczek, będę się rozglądać. Graniczna to okolice U.Miejskiego. O ile sie nie mylę AgusiaP pracuje niedaleko
  17. Dzięki Aga. Smutno bez Niej. Chętnie bym przygarnęła jakiegoś słodkiego stworka. Myślałam o zeberku, bo spodobały mi się te ptaki już dawno, ale raczej nie zdarzają się zeberki w potrzebie, a jeśli już to raczej nie często, więc muszę kupić w zoologicznym. A to nie to samo co dać dom zwierzakowi w potrzebie, takiemu, który dla innych staje się znudzoną zabawką. Augusiu, przesyłamy z Kajtuniem moc buziaków!!!!!!!!!!!!
  18. Dziękuję Ewuniu, ostatnio nie mam zbyt często możliwości korzystania z internetu. Mam nadzieję, że dostałaś mojego sms-a z życzeniami. Moja Róziunia przedwczoraj odeszła za TM. Ktoś by mógł powiedzieć, że to tylko chomik, ale ja rozpaczam po niej. Ułożyłam ją w pudełeczku wyłożonym trocinami i mój tata ją zakopał. Kajtuś ją polizał na pożegnanie i potem był bardzo smutny. A co tam Ewuniu u Ciebie słychać? Pozdrawiamy z Kajtuniem bardzo serdecznie i ślemy buziaczki!!!!
  19. Przelałam dzisiaj grudniową dyszkę dla kochanej Sabuni!
  20. Właśnie przelałam moje grudniowe skromne 5 zł dla Adasia
  21. Zaglądam do ślicznej Psoci, bo dawno mnie tu nie było
  22. Aż zamarłam, jak przeczytałam tytuł. Mam nadzieję, że to będzie wspaniały domek!!!!
  23. Dzień Dobry piękny Adasiu!!!
  24. Jaki cudny, szczęśliwy psiak, a jaki uśmiechnięty!!!!
×
×
  • Create New...