-
Posts
32983 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Eluniu, zapisz ode mnie 10 zł stałej, ale dopiero od czerwca, w maju już nie dam rady wykrzesać ani złotówki - niestety, same wydatki, a kasy mało.......... -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Aguś, może wrzuć link do bazarku do 1go posta -
Cioteczki kochane, chyba Emusia się nie obrazi, jak zaproszę na bazarek dla Laluni http://www.dogomania.pl/forum/threads/227321-Pe%C5%82na-szafa-dla-dzieciaczk%C3%B3w-i-nie-tylko-%29-30-05-20-00
-
Powodzenia sunieczko!!!!!!!! cioteczki bardzo proszę zajrzyjcie do Laluni [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227201-Male%C5%84ka-przera%C5%BCona-sunieczka-wyrzucona-na-ulice[/url]
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Byłam przez 2 dni bez internetu........... Dobrze, że Agusia na bieżąco informowała mnie, co z Lalunią. Cioteczki dziękuję za pomoc dla Laluni. Ona jest wspaniała!!! Obejrzałam filmik, popłakałam się ze wzruszenia. Lala ma teraz jak w niebie. Jak sobie pomyślę, że tak się tułała po osiedlu, głodna, z tymi chorymi ząbkami i jeszcze by się oszczeniła............ Na szczęście Agusia JĄ wypatrzyła, zawinęła w kocyk i zabrała!!!!!!!!! Agusia już ma wprawę, jest mistrzynią w takich akcjach. I tylko serce boli z powodu śmierci Toniego................... -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']Trzymam kciuki za sunię i poproszę o to samo bo zdaje się mam podobny przypadek..:angryy:[/QUOTE] Niestety wiele takich przypadków........ Lalunia śpi słodko na fotelu, nieświadoma tego, że dziś wyrusza do hoteliku. Proszę trzymajcie kciuki, by dojechała szczęśliwie. Ja prawie całą noc nie spałam. U kogoś Lalunia była przez kilka lat i została potraktowana jak śmieć, u mnie jest niecałe dwie doby i już ją pokochałam. Czy ze mną jest coś nie tak????????????? -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Lalunia życzy dobrej nocy, dziękuje wszystkim za zainteresowanie i prosi o pomoc oraz obecność na wątku!!!!!!!!!! -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='daga31081980']cioteczki jesteście wspaniałe.Próbowałam wczoraj coś wskurać z szukaniem transportu ale lipa.Dobrze że macie wszystko pod kontrolą.A sunia tylko lepiej już teraz będzie miała.Zbierajmy deklaracje za hotelik.[/QUOTE] O tak, deklaracje na hotelik mile widziane i w ogóle wszelka pomoc, tak jak wspomniałam wcześniej. Dziękuję wszystkim za obecność na wątku!!!!!!!!!! -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Lalunia już nie jest tak bardzo zestresowana, jak wczoraj. Noc przespała spokojnie, na kocyku. Rano wyszła na spacerek, po powrocie podeszła do mnie, a potem nawet do Kajtusia i merdała tym swoim uroczym kikutkiem. Zjadła sporo karmy i kiełbaskę koktajlową. Pochodziła po pokoju, obwąchała wszystkie kąty, a potem położyła się na fotelu. Teraz leży na posłaniu Kajtusia i jak usłyszy jakieś odgłosy na klatce schodowej to podszczekuje. Kochana sunia. Mnie serce pęka na myśl o tym, że pojedzie znów w nowe miejsce i, że na pewno znalezienie jej dobrego domku nie będzie proste, ale lepsze to niż tułaczka i śmierć. Ona sobie tak grzecznie leży, jest smutna bo pewnie tęskni za "domem", nie wie, że tam jej nikt nie chce, że stała się dla swojej ukochanej pani problemem, który trzeba zlikwidować. -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MartynaP']do Wrocławia może mógłby podrzucic ja mój maz,czesto tam jezdzi jak ma trase z pracy pojechałabym ewentualnie z nim zeby sunia sie zajac[/QUOTE] Dzięki serdeczne za propozycję i zainteresowanie!!! Z tego co wiem dziewczyny są w trakcie rozmów na temat transportu, zobaczymy co im się uda załatwić. Jeśli nic chętnie skorzystamy z Twojej propozycji -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Lala nie jest na szczęście ranna, to czerwone to obróżka, nie wiem ile może ważyć, jest wyższa od jamnika, może około 8 kg -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Martusiu, masz jeszcze te moje rzeczy, które miały być na bazarek dla Daffi i Daisy? Te o których zapomniałam za pierwszym razem i potem Aga woziła je przez jakiś czas w samochodzie? -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Sunia nie jest bardzo zaniedbana, drapie się, więc może mieć pchły lub po prostu skóra ją swędzi, sierść ma w nie najgorszym stanie, pazurki trochę za długie, ale nie jest tragicznie. Tragiczny jest stan zębów, jak tylko otworzyła pyszczek w całym mieszkaniu rozniósł się brzydki zapach. Sunia po powrocie od weta weszła do mieszkania pewna siebie, merdając króciutkim ogonkiem, zwiedziła wszystkie kąty i położyła się na posłaniu Kajtusia. Jak Aga wyszła (musiała pędzić do swoich zwierzaków, które zostały same w domu) sunia wyła i piszczała, ale na szczęście nie trwało to długo. Sunia może zostać u mnie tylko do jutra i to dzięki temu, iż ubłagałam moją koleżankę, żeby wyszła z nią jutro rano. Ach, trzeba ją jakoś nazwać ja do niej mówię Lalunia, ale jak macie lepsze propozycje to bardzo proszę piszcie -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Sunia jest w Dąbrowie Górniczej, woj śląskie. -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771'][quote name='EVA2406']A macie już miejsce w hoteliku? Jakby co to jest od dzisiaj jedno miejsce u DIF w bardzo dobrych warunkach i za godziwą cenę. Dobry i sprawdzony.[/QUOTE] Dzięki za informację, jak Aga wróci z sunią od weta pomyślimy co dalej. A czy to domowy tymczas? -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Właśnie wstała, napiła się i zjadła trochę karmy -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Dziękuję wszystkim za przybycie i ofiarowaną pomoc w postaci bazarków. Każda pomoc mile widziana, bo sunia nie ma NIC, oprócz strachu i przerażenia. Jeśli chodzi o hotel, to Marta się tym zajmuje, będzie coś wiadomo za kilka godzin. Sunia leży na kocyku pod drzwiami, jest bardzo smutna i zrezygnowana, pewnie chce wrócić do domu. Nie wie biedactwo, że tam już jej nie chcą i że niedługo mieli jej zafundować odejście za Tęczowy Most. Ona nawet nie chce do mnie podejść, nie je i nie pije.... Jak ona teraz musi się czuć?! -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Sunieczka jest chwilowo u mnie, Aga mi ją przywiozła. Może zostać tylko parę godzin. Ja jestem unieruchomiona po operacji, nie mogę chodzić. Mieszkam sama i kilka razy dziennie ktoś przychodzi żeby wyjść z moim Kajtkiem. W innej sytuacji nie było by pośpiechu, ale tak trzeba suni coś znaleźć na CITO! Ona jest bardzo zestresowana, trzęsie się ze strachu. Leży sobie na kocyku w przedpokoju. Nie podchodzi do mnie, ani do Kajtka. Na szczęście Kajtek też jej nie zaczepia (chyba się jej trochę boi). Bidulka miała być uśpiona..... -
Przelałam dzisiaj moją skromną deklarację dla Emusi za maj
-
Teofilciu :( żegnaj kochany przyjacielu........[*][*][*]
Gabi79 replied to margoth137's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trafiłam na wątek przypadkowo i czytając poryczałam się ze wzruszenia. Teoś cudowny, staruszki są kochane. Wszystkiego dobrego dla Teosia i całej jego rodzinki!