Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32964
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Trafiłam na wątek, bo przyciągnął mnie tytuł. Sunieczki po tylu latach schroniska i życiu na łańcuchu trafiły do raju. Wielkie ukłony dla nowej właścicielki i wszystkim, którzy suniom pomogli. Jak widać na szczęście nie każdy chce młodego, wesołego szczeniaczka. ja po prostu kocham ludzi, którzy dają dom psom po przejściach, przez innych uznanym za nieadopcyjne. Będę tu zaglądać. Powodzenia sunieczki!!!
  2. Kochane cioteczki!!! Rozmawiałam telefonicznie z P. Januszem - nowym panciem Daffuni. Cała rodzina zachwycona sunią. Pan powiedział, że to jest już ICH pies i za nic jej nie oddadzą, że zadomowiła się już w 100%-ach. Ponad to serdecznie zapraszał mnie, by odwiedzić Daffunię. Podziękowałam za zaproszenie i obiecałam, że za kilka dni wpadniemy z Agusią w odwiedziny. Jestem taka szczęśliwa, że Daffunia ma takich cudownych właścicieli, gdyby wszystkie psiaki i kotki w potrzebie miały takie szczęście było by cudownie.
  3. Dziękuję dziewczyny za słowa pocieszenia i otuchy. Wiem, że należy się cieszyć, że Daffi trafił się fajny domek, ale ciężko mi bardzo. Słoneczko właśnie podrzuca sobie pluszaka i nie zdaje sobie sprawy, że za 2 godziny, może nawet niecałe czeka ją rozstanie ze mną i Kajtusiem. Mam nadzieję, że będę miała kontakt z DS i że Daffi będzie szczęśliwa przez długie lata. ...... już ryczę.......
  4. Zaglądam do bastka. niestety w tym momencie nie jestem w stanie wspomóc finansowo, ale będę zaglądać na wątek
  5. [quote name='feliksik']super wieści - to obie sunie już prawie w domkach[/QUOTE] Jeśli chodzi o Daissy jest już w DS u pani Anetki, czyli tam gdzie była na tymczasie. A Daffi idzie do nowego domku jeszcze w tym tygodniu. Tak jak dziewczyny wspomniały domek sprawdzony, ludzie bardzo sympatyczni, kochający zwierzęta. Mimo to ja jestem pogrążona w rozpaczy. Wiem, że muszę się z nią rozstać, ale serce mi pęka. Nie śpię po nocach tylko płaczę. Pokochałam Daffunię i ona chyba mnie też. Mam nadzieję, że szybko pokocha nowych właścicieli, że będzie szczęśliwa w nowym domku.
  6. [quote name='księżniczka Daisy'][url]http://www.youtube.com/watch?v=scuUFlBNFuw&feature=youtu.be[/url] :))))[/QUOTE] Cudna rodzinka!!! Cioteczki kochane błagam o ogłoszenia dla Daffi. Pani, która chciała ja zaadoptować zrezygnowała, bo stwierdziła, że już ma za dużo lat i jednak nie chce żadnego zwierzątka. Ja byłam już bliska zatrzymać Daffi na zawsze, ale naprawdę nie mogę!!!! Daffunia jest bardzo grzeczna,w domu nic nie niszczy, nie jest hałaśliwa. Na dworze chce się bawić z pieskami i próbuje gonić ptaki. Po prostu ma ochotę na zabawę i szaleństwa, jak każdy piesek w jej wieku. Czasami szczeka na duże psy - ze strachu. Jest bardzo mądra. Oczywiście śpi na fotelu lub na łóżku. Cały czas zachęca mojego Kajtusia do zabawy, co nie zawsze mu się podoba. Jest wspaniała i zasługuje ( z resztą jak każdy piesek) na najwspanialszy dom na świecie, na to by była dla kogoś najważniejsza.
  7. [quote name='Karolcia_ko5']Dziękujemy Gabi79. Zaglądam do sunieczek.....[/QUOTE] Dzięki serdeczne, że zajrzałaś
  8. [quote name='Isiak']A próbowałaś znaleźć kogoś, kto zna tę osobę? Może warto na czarne kwiatki wpisać? Bo to świństwo jest :angryy: A na wątek już zaglądam.[/QUOTE] Nie chcę dawać tej osoby na czarne kwiatki, podobno ma problemy zdrowotne i osobiste. W tym wypadku sprawdza się przysłowie " umiesz liczyć, licz na siebie". Dzięki, że zajrzałaś na wątek
  9. Dołączam się do prośby Martiki. Jeśli chodzi o DS dla Daffi to rzeczywiście pewne na 99% ale jeszcze nie chciałam nic pisać. Pewna pani jest nia zainteresowana. Trzymajcie kciuki
  10. [quote name='Karolcia_ko5']Zaglądam...[/QUOTE] Dzięki Karolciu
  11. Kochani, wpadłam na Dogo jak po ogień, bo tylko na chwilę mam w domu laptopa. Tak jak napisała Agusia, wczoraj Daffi została wysterylizowana. Miały być najpierw szczepienia, ale po baaaaaaaaaaaardzo długich przemyśleniach stwierdziłam, że skoro domku na razie nie widać, a u mnie nie może zostać zbyt długo to najlepiej jak sterylkę będzie miała jak najszybciej za sobą. Przez weekend z nią posiedzę, a przez kilka kolejnych dni będzie u moich rodziców. Już kilka razy była tam ze mną, więc nie będzie się bardzo stresować. Ja po pracy będę zaraz do niej biegła. Wczoraj Daffunia trochę popiskiwała. Dzisiaj ładnie zjadła ryż z kurczakiem i paróweczkę z ukrytą tabletką. Jest naprawdę wspaniała, psi ideał. Naprawdę nie wiem jak ja się z nią rozstanę. Chyba serce mi pęknie!!! Biję się z myślami, nie śpię po nocach. Doszłam jednak do wniosku, że trzeba się kierować zdrowym rozsądkiem. Naprawdę nie mogę sobie pozwolić na drugiego psa na stałe. Daffi miała być góra na tydzień, a wygląda na to, że zostanie dłużej. Oby znalazła wspaniały domek!!!! Pozdrawiam cioteczki bardzo cieplutko i serdeczni, Daffunia i szalony Kajtuś również. Dziękuję, że jesteście na wątku i pomagacie sunieczkom.
  12. Cudownie patrzeć na zdjęcia szczęśliwej Śnieżki. Strasznie mi głupio, bo jakiś czas temu przekazałem pewnej dogomaniaczce sporo rzeczy na bazarek i obiecałam tu na wątku, ze dochód z niego będzie dla Śnieżki. Niestety od tamtej pory nie mam kontaktu z tą osobą i chyba fanty przepadły. Tak mi głupio!!!!!!!!!! Kochane cioteczki proszę zajrzyjcie na wątek dwóch suń, z których jedna jest u mnie w BDT, są takie cudne jak Śnieżka, tyle, że nie mają stałego domku [url]http://www.dogomania.pl/threads/220628-Dwie-male%C5%84kie-sunie-wyrzucone-na-ulic%C4%99-%21%21%21-Mama-i-c%C3%B3rcia-%21%21%21-Pom%C3%B3%C5%BCcie-Prosz%C4%99-[/url] [B] [/B]
  13. Przelałam moją skromną deklarację dla Emusi za styczeń. Cioteczki zapraszam na wątek dwóch małych suń, jedna z nich jest u mnie w BDT, Bardzo proszę zajrzyjcie. http://www.dogomania.pl/threads/2206...e-Prosz%C4%99-!!!
  14. [B] [/B] [INDENT] Przelałam moją skromną deklarację dla Sabuni za styczeń. Cioteczki zapraszam na wątek dwóch małych suń, jedna z nich jest u mnie w BDT, Bardzo proszę zajrzyjcie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220628-Dwie-male%C5%84kie-sunie-wyrzucone-na-ulic%C4%99-%21%21%21-Mama-i-c%C3%B3rcia-%21%21%21-Pom%C3%B3%C5%BCcie-Prosz%C4%99-"]http://www.dogomania.pl/threads/2206...e-Prosz%C4%99-[/URL]!!! [/INDENT]
  15. Przelałam moją skromną deklarację dla Adasia za styczeń. Cioteczki zapraszam na wątek dwóch małych suń, jedna z nich jest u mnie w BDT, Bardzo proszę zajrzyjcie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/220628-Dwie-male%C5%84kie-sunie-wyrzucone-na-ulic%C4%99-!!!-Mama-i-c%C3%B3rcia-!!!-Pom%C3%B3%C5%BCcie-Prosz%C4%99-[/url]!!!
  16. W takim razie Martika jeśli możesz zapytaj o koszty i poproś o możliwość zapłacenia razem za obie sunie. Ja mogę z Daffi się przejść nie ma problemu. Myszko, z góry dzięki za ogłoszenia.
  17. Nie pytałam weta o szczepienia, gdyż chyba najpierw musimy ustalić na wątku, co i jak, bo przecież tu zbieramy pieniążki. Nie chciała bym sama podejmować decyzji żeby potem ktoś mi czegoś nie zarzucił, albo żeby się okazało, że brak funduszy. Niestety nie stać nie na leczenie Daffi z własnej kieszeni. Jak byłyśmy wtedy z Agą to wet obejrzał Daffi powierzchownie. Wtedy najważniejsza była Daissi. Ja sama mogę iść z sunią do weta, żebyś nie musiała nas wozić Marticzko - daleko nie mam. A w aucie Daffi się stresuje. Tylko napiszcie, czy macie jakieś sugestie odnośnie wetów, czy mogę iść tam, gdzie chodzę z Kajtuniem, czyli do dr Klorygi? Ja najpierw się dowiem jaki będzie koszt wizyty i szczepień i dam znać, żeby wszystko było jasne. Co do ogłoszeń, to bardzo proszę którąś z cioteczek o tekst. Chyba z tego co pisałam na wątku da się coś sklecić. Ja nie mam takich zdolności - niestety.
  18. [quote name='diana79']jest jakiś tekst do ogłoszeń dla Daffi?[/QUOTE] Z tego co wiem, to nie ma. Ach, koleżanka z pracy mojej cudownej przyjaciółki i początkującej dogomaniaczki - Magda zrobiła naszym sunieczkom wydarzenie na fb, Madziu, wielkie dzięki i zapraszamy na forum!!!!!!!!!!!!!
  19. Wreszcie mam okazję wejść na wątek. Daffi nadal w domu jest aniołkiem, natomiast na dworze zaczęła szczekać na psy i niektórych ludzi. Może po prostu mnie broni. Błagam ogłaszajcie ją, bo ona biedna się do mnie przyzwyczai, a ja do niej i potem będzie dramat. Tak jak już wcześniej wspominałam nie może zostać u mnie na dt zbyt długo, a tym bardziej na stałe, mimo tego że już ją pokochałam. Cioteczki czy będziemy szczepić Daffi przed adopcją, bo boję się trochę, żeby jakaś wirusówka, czy inne świństwo jej nie dopadło. Daffi pozdrawia cioteczki gorąco i prosi o pomoc w znalezieniu super domku
  20. [quote name='kkasiiiar']sunki sa male?[/QUOTE] Z tego co wiem suńki są wielkości jamnika, lub trochę mniejsze
  21. Biedaczek, będę się rozglądać. Graniczna to okolice U.Miejskiego. O ile sie nie mylę AgusiaP pracuje niedaleko
  22. Dzięki Aga. Smutno bez Niej. Chętnie bym przygarnęła jakiegoś słodkiego stworka. Myślałam o zeberku, bo spodobały mi się te ptaki już dawno, ale raczej nie zdarzają się zeberki w potrzebie, a jeśli już to raczej nie często, więc muszę kupić w zoologicznym. A to nie to samo co dać dom zwierzakowi w potrzebie, takiemu, który dla innych staje się znudzoną zabawką. Augusiu, przesyłamy z Kajtuniem moc buziaków!!!!!!!!!!!!
  23. Dziękuję Ewuniu, ostatnio nie mam zbyt często możliwości korzystania z internetu. Mam nadzieję, że dostałaś mojego sms-a z życzeniami. Moja Róziunia przedwczoraj odeszła za TM. Ktoś by mógł powiedzieć, że to tylko chomik, ale ja rozpaczam po niej. Ułożyłam ją w pudełeczku wyłożonym trocinami i mój tata ją zakopał. Kajtuś ją polizał na pożegnanie i potem był bardzo smutny. A co tam Ewuniu u Ciebie słychać? Pozdrawiamy z Kajtuniem bardzo serdecznie i ślemy buziaczki!!!!
  24. Przelałam dzisiaj grudniową dyszkę dla kochanej Sabuni!
×
×
  • Create New...