Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32964
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Poprosiłam Ewę o bazarek dla Śnieżki, ale trzeba będzie trochę poczekać, bo Ewa jest zawalona prośbami i rzeczami ode mnie, a ma teraz kilka bazarków do ogarnięcia
  2. Cudownie, że Cinek nareszcie w domu stałym, wszystkiego dobrego dla niego i jego rodzinki
  3. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Pięknie dziękujemy!!! :)[/QUOTE] Nie ma za co, jeszcze nic nie robiłam. Podesłałam na razie Ewci link do wątku, może się tu zjawi. Śnieżka jest po prostu przepiękna!!!!!!!!!!!!!!!
  4. Jestem na zaproszenie. Tak jak napisałam w pw wspomóc finansowo nie mogę, ale pogadam z Ewą Gonzales na temat bazarku. Maleńka jest CUDNA!!!
  5. [quote name='Martika@Aischa']Ależ urocza dziewczynka:loveu::loveu::loveu: śliczna maleńka :loveu:[/QUOTE] Śliczna kicia, oby znalazła dobry domek i kochającego właściciela
  6. Zaglądam do cudnej Majeczki i przy okazji zapraszam serdecznie na bazarek dla Reksia - Borysa, mam nadzieję, że Majeczka mi wybaczy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/216441-Gabi79-dla-Reksia-Borysa!-sercem-prosimy!od22.10-2.11.do-22.00[/url]
  7. [quote name='DORA1020']Bardzo dziekujemy Gabi:multi::loveu:[/QUOTE] Nie ma za co, kupujący na bazarku mile widziani [url]http://www.dogomania.pl/threads/216441-Gabi79-dla-Reksia-Borysa!-sercem-prosimy!od22.10-2.11.do-22.00[/url]
  8. Aga, zapraszam do Nas w odwiedziny, to się przekonamy!!!!!!!!!!
  9. O! Ile cioteczek na wątku, bardzo mi miło i Kajtusiowi również. Cioteczki zapraszam serdecznie w odwiedziny, jeszcze dam znać kiedy, bo w ten weekend mam dwie rodzinne imprezy. Ja też Was wszystkie serdecznie pozdrawiam oraz Wasze pieski, kotki itd. Kajtunio oczywiście także pozdrawia i przesyła moc buziaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. Ale boski ten Stefanek !!!!!!!!!!!!!!!!
  11. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://www.e-gify.com/gify/1995.gif[/IMG]Kajtuniowy nosek calujemy . i Nimfuniowy tez :loveu::loveu::loveu: dzis czekam na ciebie Gabryniu:multi:do zobaczonka , pozdrawiam , patrze i patrze na te zdjateczkaaaaaaaa , slicznosciiiiiii:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Zgodnie z życzeniem obie mordeczki wycałowane. Chciałabyś Ewuniu osobiście poznać Kajtunia?
  12. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://www.e-gify.com/gify/2033.gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.com/gify/2033.gif[/IMG]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:Gabryniu juz przylecialam wkoncu do was! Ale cudenkosciiiiiiiiiiiiiii psie serdunko o matenko jaki slicznyyyyy:crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu:czytam z ciekawoscia od poczateczku i widze ze cudnie trafil Kajtunio ksieciunio:loveu::multi::multi::multi:pozdrawiam was kochani i do zobaczenia:multi:[/QUOTE] Jak miło Ewuniu gościć Cię na wątku Kajtunia. Dawno tu nie pisałam, może dlatego, że u Nas wszystko po staremu. Kajtunio szczęśliwy ze mną, a ja z NIM. Księciunio z Niego pierwsza klasa. Poza tym to pies wielozadaniowy. W zależności od sytuacji zaczepno-obronny, pocieszyciel, przytulanka. Nie lubi facetów w czapce z daszkiem i z dużą torbą, no i yorków też nie lubi. Inne pieski różnie, czasem się cieszy, a czasem nieco mniej. Ale najbardziej lubi bawić się z Nimfą. Obce kotki na ulicy też próbuje zachęcić do zabawy. Jest wspaniały!!!!!!
  13. Przelałam dla Sabuni październikowe 10 zł
  14. Przelałam moją skromniutką miesięczną wpłatę dla Ślicznotki
  15. Ja też mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Zestresowała się bidulka
  16. [quote name='AgusiaP']Kurcze bo przeprowadziłam się już na Mydlice, ale intrrnet nam nie działa:angryy::angryy::angryy: Super Myszko możemy się kiedyś umówic na wspólny spacerek może Gabi do nas dołączy:lol::lol::lol::lol: Wezme wtedy Majeczke bo z dwoma to nie dam rady :evil_lol: Bardzo chętnie do WAS dołączę, dajcie tylko znać gdzie i kiedy to się z Kajtuniem dostosujemy.
  17. [quote name='li1']Nie chce zapeszac, tfu, tfu, bo dopiero 4 pazdziernika bede miala odpowiedz w sprawie tymczasu Saby, ale jest szansa na wspaniale, domowe, tymczasowe miejsce dla suni (w Warszawie).[/QUOTE] Jatakże trzymam kciuki za Sabunię
  18. Co tak tu cichutko u Majeczki? Pozdrowienia dla całej rodzinki!
  19. Zaglądam do Sabuni, czy dotarła moja skromna wpłata?
  20. Przelałam właśnie wrześniowe 10 zł dla Sabuni
  21. Zaglądam do Emusi ślicznej. Właśnie przelałam piątaka za wrzesień
  22. [quote name='AgusiaP']Gabi jesteśmy na Starej Pogorii czyli na 1 na ośrodku między Omegą a Katamaranem. Zapraszamy :loveu: Nie wiem jak Maja, ale Gabrysia to będzie w szoku jak Kajtusia zobaczy (chyba, ze już nie będą siebie pamiętac):evil_lol:[/QUOTE] Kurcze nie ma mnie kto podrzucić, a z tego co się orientuję od autobusu tam jest daleko. Chyba poczekam aż wrócicie do bloków i wtedy pospacerujemy po Mydlicach.
  23. [quote name='AgusiaP']Gabi u nas wszystko ok. Majeczka szalała dzisiaj na spacerku jak wariatka. Ja nie musiałam nawet za dużo spacerowac bo ja jedno kółeczko na około domków a Majeczka cztery. Tak szalała, ze czasami bałam się czy nie przywali główką w jakiś domek:evil_lol: Miałam straszne problemy z Dogood piątku cały czas mnie wywalało:angryy:[/QUOTE] Kajtuś też lubi czasem tak pobiegać jak torpeda. aga, na której Wy jesteście Pogorii? Tak sobie pomyślałam, że mogła bym któregoś popołudnia zabrać Kajtunia i tam podjechać, poszły byśmy na wspólny spacerek. Tylko czy Majeczka by się nie zestresowała?
  24. Weszłam na wątek przez przypadek, najpierw trafiłam na Cinkowy bazarek. Słodziak z Niego!
×
×
  • Create New...