-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Telefon o Lalunię wreszcie zadzwonił, Pani ze Świdnicy. Ma podjechać dzisiaj między 16 a 17-tą. Trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Myszko, zawsze jak zobaczę Twój wpis od razu serce mi podchodzi do gardła, bo mam nadzieję, że ktoś zadzwonił w sprawie Laluni. A jakie pani wywarła na Tobie wrażenie, co mówiła, o co pytała??????? Kciuki zaciśnięte:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Znacie może kogoś kto robi ładne plakaciki? Może bym porozwieszała u wetów ;) Co o tym myslicie?[/QUOTE] To świetny pomysł Tolci też by się przydał plakacik, było by wspaniale, gdyby był taki bazarek, lub gdyby któraś z cioteczek wyczarowała -
Zaglądam do ślicznej Tinki i przesyłam buziaki!!!!!!!!!
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Gabi tak grzmociło i trzepało gradem po parapetach że nie można było spać ...ależ Ci zazdroszczę takiego snu :-o ja wyłączałam alarm samochodu 6 razy bo wył jak opętany ![/QUOTE] Będąc rano na spacerze z Kajtkiem spotkałam taką znajomą panią od suni Diany. Sunia jest pełnoletnia i pani się bała, że nie przeżyje tego upału w dzień, a potem tej burzy w nocy. Ale Dianka była dzielna - nie dała się pokonać pogodzie;) Ja nic a nic nie słyszałam:evil_lol: -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Rozliczenie na bieżąco w poście trzecim[COLOR=#ff0000][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/COLOR] -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Cioteczki, tak jak napisała Agusia, wyników jeszcze nie było. Kajtuś dostał 1 zastrzyk i niestety miał podwyższoną temperaturę Oddałam mocz Tolci do badania. Zdaniem weta mocz jest za jasny i trochę mętny. Zobaczymy, co się okaże, mam nadzieję, że Tolcia nie jest chora. Jej zachowanie na to nie wskazuje. Wczoraj nad ranem zrobiła ogromną kałużę na łóżko, w kuwecie miała czysto. Ja już mam jakąś obsesję z tą kuwetą, np. jak się przebudzę w nocy to idę sprawdzić, czy się nie załatwiła, żeby cały czas miała czysto. Wczoraj jeszcze przed wizytą u weta kupiłam za 20zł kuwetę, taką z nakładanymi brzegami, żeby Tolka nie rozsypywała żwirku. Dotychczas miała tą pożyczoną od naszej kochanej Iwonki, ale tak szalała, że żwirek był rozsypany po całym mieszkaniu i non stop musiałam odkurzać. Do nowej kuwety Tolka na dzień dobry walnęła ogromną qpę. Ja po wczorajszej wyprawie do weta autobusem i wcześniejszych trzech spacerach z Kajtkiem wieczorem zasnęłam jak zabita. Nie słyszałam burzy, uwierzycie??????????? Tak to jest, jak człowiek przez kilka tygodni jest unieruchomiony - totalny brak kondycji. Jutro czeka mnie wizyta u chirurga, a o 15.30 z Kajtkiem u weta. Nadal się martwię Kajtuniem i jeszcze Tolcią. Acha, jeśli chodzi o ten odstraszacz dla kotów, to pani w sklepie zamówiła i ma być na jutro. Cena około 11-12 zł [B][COLOR=#ff0000]Wczoraj na konto Toli wpłynęło 50zł od Dancik, Danusiu dzięki serdeczne[/COLOR][/B]:loveu: -
[quote name='ceris']Nie ma piesków :shake:[/QUOTE] A niech to...............
-
6 kg NIEWIDOMY dotkliwie POGRYZIONY głębokie rany na ciele:( MA DOM
Gabi79 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dancik']Aha ...to fajnie :) Komar na jedzenie jest jak przysłowiowy chłop na baby :) Gdy tylko wyczuje jakieś jedzenie natychmiast jest pierwszy i z całych sił śmiesznie wymachuje ogonkiem żeby się złapać na jakiś kąsek ;) W sumie jakby ktoś nie wiedział to wcale by nie załapał że on słabo widzi, świetnie sobie radzi :)[/QUOTE] Buziaczki dla Komarka i reszty słodziaków.:loveu: -
Kojot - na skraju śmierci głodowej, podrzucony pod drzwi
Gabi79 replied to Vlk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vlk']no i było srogo ;) Podobno gdzieniegdzie grad okna wybił. Ale Kojot chyba ze stoickim spokojem to zniósł :) Dobrze, że mieszka w solidnym domu i nie słyszał tak bardzo nawałnicy :)[/QUOTE] Ja nic nie słyszałam, taki mam twardy sen. Moje futrzaki chyba też;) Buziaczki dla Kojocika -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Beatkaa']Też zaciskam mocno kciuki za Kajtusia i jego zdrówko :)[/QUOTE] Dzięki Beatko!!!!!!!! -
Mojego skromnego piątaka przeznacz proszę dla psiaków z punktu
-
Wchodzę tu sprawdzić co z wyjazdem pieska do dt, a tu taka wiadomość. Bobrze kkasiiiar, że był u Ciebie, przez te ostatnie dni. Żegnaj słodki staruszku:-(
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='iwonamaj']Ja trzymam z całych sił, będzie dobrze, zobaczysz :)[/QUOTE] Dzięki Iwonko:loveu: -
[quote name='Ewelinaaa']Te wakacje to koszmarny okres dla psow ze schronisk i nie tylko. Bardzo ciezko jest im wtedy znalezc nowe domy, ale nie zawsze. zdarzają sie i dobre zakonczenia nawet w wakacje :) Już sierpien , wakacje powoli sie kończą moze za niedługo w końcu coś ruszy :) A jeśli chodzi o dt Tina mi każdego dnia dziekuje za niego wtulając swoją główke w moje rece, ciągle podrzuca moje dłonie mordką bym tylko ją głaskała,przyulała i pieściła. Wtedy ona jest w 7 niebie i nic jej wiecej nie potrzeba :)[/QUOTE] Uważam, że nie ma nic wspanialszego, niż dać dom stały lub tymczasowy psiakowi po przejściach (tzn. ze schronu lub znalezionemu). Mój Kajtuś został znaleziony na stacji benzynowej przez AgusięP z dogomanii. Od razu mnie pokochał, już pierwszą noc spędził na łóżku przytulony do mnie. W styczniu br wzięłam na tymczas 7-miesięczną sunię. Okazała się bardzo inteligentna i kochana, w maju miałam przez 2 dni sunię, której pozbyto się jak śmiecia, wracała pod drzwi mieszkania i była za to bita i kopana. Nie mogła u mnie zostać, bo byłam unieruchomiona po operacji. Pojechała do wspaniałego hoteliku, gdzie czeka na domek. jest takim słodziakiem jak Tinka, też mimo wielu ogłoszeń chętnych do adopcji brak. Teraz mam tymczasowo 2miesięczną kotkę Mam nadzieję, że niedługo zastój w adopcjach minie. Buziaczki dla kochanej Tinki
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Kochane cioteczki dziękuję za wszystkie sugestie i rady. Dancik, wielkie dzięki za chęć pomocy. Wyślę Ci zaraz nr konta. Najpierw napisałam, że dziękuję za pomoc finansową, bo na Tolę jest jeszcze 40 zł z bazarku Myszy2 (AgusiaP ma na koncie), z bazarku Beatki też będzie ok. 100zł, ale nie wiem kiedy mi dziewczyny przeleją. Poza tym jak jakieś pieniążki zostaną, zawsze można wspomóc innego biedaka Tola w sumie kilka razy nasikała na pościel (wieczorem, w nocy lub rano), raz w przedpokoju do butów, raz na torbę i dwa razy (w tym wczoraj) na posłanie Kajtusia. Nie mam pojęcia dlaczego akurat w te miejsca. Kajtuniem się bardzo martwię, zobaczymy co wyjdzie z badania krwi. Może to nic poważnego, ale mnie się od razu przypomina, jak było z poprzednikiem Kajtka - Misiem. Też badanie krwi, niby zatrucie, leki nie pomagały, więc USG i wyrok - nowotwór złośliwy naczyń krwionośnych. Wiem, że teraz takiego czegoś nie usłyszę, a jednak stres mnie zżera. [COLOR=#000080]Proszę trzymajcie kciuki, żeby Kajtuś szybciutko wyzdrowiał[/COLOR] -
Tinka cudowna, psi ideał:loveu: Powinna się po nią kolejka ustawić. Niestety w wakacje jest zastój w adopcjach. Zupełnie tego nie rozumiem. Czy wszyscy potencjalni nowi właściciele wyjeżdżają. I to na całe wakacje???????// Jeśli ktoś po wakacjach zdecyduje się na adopcje ważne aby pamiętał, by na kolejny urlop zabrać pieska, albo zapewnić mu należytą opiekę u znajomych czy rodziny na czas wyjazdu. Na pewno prędzej czy później ktoś zechce Tinkę zaadoptować, najważniejsze że jest we wspaniałym dt, a nie w schroniskowym boksie. Ewelinaaa, dziękuję Ci w imieniu sni, że dałaś jej dt.
-
Dziękuję za zaproszenie, teraz nie mam czasu, ale wieczorem poczytam o Tince i będę do niej zaglądać Jest słodka:loveu:
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Beatkaa']Tolunia podpatruje w tv i też chce zdobyć jakiś medal :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Martika@Aischa']Mały rozbójnik :loveu:[/QUOTE] Podpatruje, czasem siądzie przed tv albo monitorem i z zaciekawieniem się przygląda. Niestety Kajtuś dzisiaj znowu gorzej się poczuł:placz: Dostał 2 zastrzyki i miał pobraną krew do badania. Wyniki będą w pn po południu. Jest podejrzenie, że to może być helikobakteria, albo jakieś inne cholerstwo. Bardzo się denerwuję, może aż za bardzo.... Rozmawiałam z wetem nt. Toli. Między innymi o tym sikaniu na pościel i w inne miejsca. I dowiedziałam się, że czasami koty w ten sposób sygnalizują, że coś jest nie tak z ich zdrowiem. Doktor powiedział, żebym złapała próbkę moczu i przyniosła do badania. Ale jak mam to zrobić. Może Tola już nie posika pościeli, a jeśli tak, to wszystko wsiąknie i nici z zebrania nawet kropli. Musiała by zrobić na płytki, albo panele........... Masakra -
Kojot - na skraju śmierci głodowej, podrzucony pod drzwi
Gabi79 replied to Vlk's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000080][B]Vlk, uratowaliście mu życie. [/B][/COLOR] Biedak mimo okrucieństwa jakiego doznał ufa człowiekowi i jest radosny. Mnie też się wydaje, że był gdzieś przetrzymywany. Niestety finansowo nie mogę pomóc:-( Będę zaglądać co u Kojota -
[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/418766_506943032665982_832175061_n.jpg[/IMG] Cudownie, widać że Negra szczęśliwa. Wszystkim pieskom życzymy takich domków:loveu:
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Beatkaa']Gabrysiu,czekam jeszcze na wpłatę od naszej Ewci i przelewam Ci całość z bazarku :):):)[/QUOTE] Ok. Beatko, czekam cierpliwie. Tola właśnie biega jak perszing, a ja oglądam zmagania polskich sportowców na olimpiadzie -
[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/milosne_34.gif[/IMG]jest :multi::sweetCyb::sweetCyb::modla::modla:[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/milosne_34.gif[/IMG]jest od wczoraj u panciostwaaaaaa:multi::loveu:zaszlam , patrze m chodzi cudny jakis po ogrodzie , ale to nie on:shake:! ...mysle sobie .... wolam , wychodzi pani a ten , niunio usmiechniety zaraz leci ku mnie sie :loveu::multi:witac i calowac!ja jego nie poznallam! poprostu juz jest u siebie a jak mortunka zadowolona hoho , miodzio na serce, mowie wam kochane , skakal na pancie z radoscia i do mnie tez:loveu: tr wychudzony jest nasz piesiunio , boc zostal chyba wyczesany pieknie w schronisku:loveu:i dlatego ja jego nie poznalam , boc juz zostaly tylko kolorki jak u owczarka[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/11_1_120.gif[/IMG]jaki szczesliwy pysiooooo az serce moje odzylo , oby tak juz zawsze! pancio chodzi na spacerki z Aresem , bo teraz tak wolaja panstwo na niunia. Lezakuje sobie na werandzie , jak za goraco , to wchodzi na przedpokoj , bardzo kochaha pana , pan byl w pracy , ale najbardziej czeka na pancia , nie odstepuje na krok , poniewaz burza u nas , wiec nie bralam telefonu , za jakis czas pojde w odwiedzinki , i porobie zdjecia ......[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/zakochany.gif[/IMG]szczesliwyyyyy prawdziwie nasz piesio , kochane trzymajmy razem mocno kciukiiiii za zdrowenko i za calosc :multi:[/QUOTE] Jak cudownie czytać takie wieści:loveu:
-
[quote name='ceris']Samotne - masz rację [B]asiuniab -[/B] i potrzebny dla nich dom. Tracę nadzieję. Gdy już zamknę któregoś u siebie, to w mig ucieka. edit. Dzięki p. Ewie z suwalskiego TOZu jest opracowany jeden plan. Może się uda. Muszę jedynie psy złapać i na siłę zatrzymać, dla ich dobra nawet uwiązać na kilka godzin. To będzie najtrudniejszy punkt do wykonania, dalej mam nadzieję pójdzie jak z płatka.[/QUOTE] [B]Z niecierpliwością czekam na rozwój sytuacji[/B]
-
6 kg NIEWIDOMY dotkliwie POGRYZIONY głębokie rany na ciele:( MA DOM
Gabi79 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dancik'][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2388/komar3.jpg[/IMG][/QUOTE] Taki z niego słodki nieboraczek:lol: -
[quote name='Martika@Aischa']Pożegnanie Perełki przez Panią Zosię i naszą Iwonkę :) [IMG]http://i46.tinypic.com/4g6zk4.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/p0iv6.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/ouw948.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/v6u8n5.jpg[/IMG][/QUOTE] Nareszcie jestem, nie mogłam wcześniej wejść na dogo. Perełka/Negrusia cudna!!!!!! Wszystkiego dobrego psinko, dla Ciebie i Twojej ludzkiej rodzinki!!!!!!!!!!! A ślicznemu Smykowi i p. Zosi pewnie smutno