Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='kolejna kobietka']tyle bid w schronach, a u mnie w okolicy widze, ze przybywa albo yorkow albo chichuachua, shih tzu itd pewnie wiekszosc za 200-400 zl z pseudo, szkoda gadac, a w schronie takie Uszatki czekaja na wybawienie egh :-([/QUOTE] Dla niektórych jest nie do pomyślenia jak można wziąć psa ze schroniska i to dorosłego, a jak słyszą o kastracji i sterylizacji, to są oburzeni. Niektórzy są po prostu niereformowalni!!!!!!!!!!!!!!
  2. [quote name='obiezyswiat75']Oj Uszatka, w skrócie Uszka :) i wszystko się zgadza. Nie wiem czemu garkotluki kupują szczeniaki w pseudo. Nigdy nie kupowalam, bo wolę psie bidy czy to ze schroniska, czy z tymczasu. Tylko ze moje psy do niczego nie podobne ;) Może to właśnie o rasę chodzi?[/QUOTE] Tylko, że te z pseudo rzadko przypominają rasowe!!!!!!! Ostatnio pewna pani ode mnie z bloku zakupiła rasowego szczeniaka . Może to by nie było takie przykre, gdyby nie fakt, że ta pani jest gruuuuuuuuubo po 70-tce i nie ma żadnej rodziny. Nie życzę nikomu śmierci, ale gdy piesek będzie miał 12 - 13 lat pani będzie miała prawie 90, nie wierzę że będzie w stanie opiekować się pieskiem. I gdzie tu logika??????????????
  3. [quote name='kolejna kobietka']toyota jest stalym darczynca to zglosi!!! :loveu:[/QUOTE] Fajnie, ale czy już teraz czy poczekamy aż sunia się trochę oswoi z otoczeniem????????
  4. [quote name='obiezyswiat75']A wiecie ze Maksio jest ....ze statku? Tak się dziś w przedszkolu dowiedziałam :) Moje córki wiedzą, ze pojechałam po Maksia do Łodzi, ale dla nich miasto Łódź to abstrakcja. W związku z tym logika przedszkolaka stwierdziła, ze Maksio jest wzięty z łódki. No ale łódka mała jest, a mama mówiła ze tam było dużo piesków. Czyli to była duża łódka. A każdy przedszkolak wie, ze duża łódka to statek. I zostałam dziś odpytana przez panią przedszkolankę o co chodzi z tym statkiem :)[/QUOTE] Cudne dziewczynki, opowiadały w przedszkolu o Maksiu:loveu:
  5. Bardzo przepraszam, że jeszcze nie wpłaciłam mojej skromnej deklaracji za sierpień, lada dzień zrobię przelew. Zosiu czy mogła byś mi przesłać jeszcze raz dane do wysyłki, bo sobie nie zapisałam w zleceniach stałych, a nie mogę z niewiadomego powodu otworzyć wyciągów z poprzednich miesięcy.
  6. [quote name='kolejna kobietka']Gabi mysle, ze odnosnie sterylizacji malenka bedzie mozna zglosic tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/URL][/QUOTE] [B] Cioteczki, a jeśli chodzi o tą Akcję, to chyba najlepiej by było, gdyby ktoś kto wpłaca tam stałe deklaracje zgłosił Uszkę, żeby dostać 100% zwrotu ( chyba, że coś pokręciłam, bo czytałam pobieżnie )[/B]
  7. [quote name='ewa gonzales']:bye::modla::iloveyou: [COLOR=#800080][SIZE=3]kolejny janiol nam sie objawil:iloveyou::iloveyou::bye::bye: Gabryniu i ja czekam calym sercem:loveu:[/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Oj tak, cioteczki piszcie coś, bo mi się strasznie dłuży
  8. [quote name='obiezyswiat75']Ale emocje :). Jak jechałam po Maksia to całą noc nie spalam tak się stresowałam. Będzie dobrze![/QUOTE] Maksiu jest boski!!!!!!!!!!!! Nie wiem czemu takie różne garkotłuki kupują szczeniaki w pseudohodowlach zamiast adoptować psiaka ze schronu albo dt. To daje tyle radości.:loveu:
  9. [quote name='ewa gonzales']:thumbs:[FONT=courier new]czekamy i zaciskamy ![/FONT]:thumbs:[/QUOTE] Ewunia, ja chyba zaraz padnę, już nie mogę się doczekać
  10. [quote name='obiezyswiat75']Wszyscy tu są aniołami:) Uszka słodka jest. Taka do zacałowania :)[/QUOTE] Oj tak do zacałowania, odliczam minuty, jeszcze około godziny..............................
  11. [quote name='kolejna kobietka']bo ta cioteczka obiezyswiat75 to jakis aniol!!! :multi: :iloveyou:Prime i Mokke z watku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229791-Prima-i-Mokka-jad%C4%85-do-DT-Potrzebne-na-leczenie-guza-u-Primy-%28"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229791-Prima-i-Mokka-jadą-do-DT-Potrzebne-na-leczenie-guza-u-Primy-( [/URL]rowniez wspomogla ogromna kwota na transport! ♥♥♥♥♥♥ Na fb umiescilam apel, ze jezeli ktos preferuje inna forme pomocy niz wplate, to ty i Uszatka bedziecie ogromnie wdzieczne rowniez za przeslana karme.[/QUOTE] Popieram w 100% całą wypowiedź, cioteczka obiezyswiat75 to anioł, a jakiego cudnego psiaka adoptowała:loveu: Co do innej pomocy niż finansowa, to ja nawet bym wolała gdyby ktoś zamówił suchą kamę np. w sklepie internetowym z wysyłką do mnie. Nie musicie się obawiać, że Kajti coś z tego uszczknie, bo on je Bosch Light, gdyż mu się troszkę przytyło po kastracji.
  12. "Przydreptałam" tu na zaproszenie obiezyswiat75, Kochana, jak zobaczyłam Maksia tylko się potwierdziło moje odczucie, że jesteś cudowną osobą. Jeszcze nie przeczytałam całego wątku, bo nie mam do tego głowy, czekając na Uszkę. Obejrzałam zdjęcia, Maksiu jest po prostu boski, uwielbiam psie staruszki, bo mają w sobie magię. Oby było więcej ludzi takich jak TY i Twoi bliscy. Wszystkiego dobrego dla Was i dla Maksia:loveu:
  13. [quote name='obiezyswiat75']poszedl przelew :)[/QUOTE] Bardzo dziękuję w imieniu Uszki!!!!!!!!!!!!!! [COLOR=#ff0000][B]Słuchajcie, a raczej czytajcie, właśnie sprawdziłam konto i oniemiałam! Cioteczka obiezyswiat75 wpłaciła 100 zł na transport Uszki, czyli całą potrzebną kwotę!!!![/B][/COLOR] Nie mam tyle gotówki, ale jak tylko Pati-c poda mi nr konta zaraz zrobię przelew Pati-c właśnie mi pisała, że będę z Uszką ok. 22.00- 22.30
  14. Cudownie, że sunieczki we wspaniałym hoteliku. Wczoraj razem z nimi opuściła schronisko Uszka, która przyjeżdża do mnie za jakieś 2 godziny na tymczas:lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229649-Jestem-ma%C5%82a-i-%C5%9Bliczna-czekam-ju%C5%BC-6-lat-na-wybawienie-(?p=19639752#post19639752[/url]
  15. [quote name='ewu']To ja jeszcze 20 zł dorzucę, więcej teraz nie dam rady. Zaraz wyślę:) Jeszcze jakaś ciotka na wątku obiecywała:)[/QUOTE] Dzięki serdeczne, już od osoby która deklarowała wpłatę wysłałam pw:lol:
  16. [quote name='toyota']W schronisku była odrobaczana, ale przy takiej ilości psów to zdecydowanie lepiej to powtórzyć i także trzeba ją odpchlić. Gabi79, jeśli to nie jest dla Ciebie problem to zbieraj proszę na transport.[/QUOTE] [SIZE=4][B][COLOR=#ff0000] Ok. Jeśli ktoś ma ochotę dorzucić grosik na transport Uszki to szybciutko wyślę nr konta. Uszka bardzo prosi, bo jest na minusie[/COLOR][/B][/SIZE]
  17. Cały czas czekam i już nie mogę wysiedzieć. Toyota, wiem, że jestem monotematyczna , ale czy Ty zbierasz na transport, czy ja mam zbierać. Trzeba jak najszybciej zebrać kasę i oddać Pati, bo tak głupio mieć dług Dobrze, że mała ma szczepienia, a czy jest odrobaczona???????? Jeśli obróżkę ma to jutro jej kupię smycz i szelki, Ewu przesłała 50 zł, o czym wcześniej już wspomniałam
  18. Czekam na Uszkę, już nie mogę wysiedzieć. Trzeba będzie z małą iść do weta na ogólne oględziny, a potem pomyśleć o sterylce. Czy ona jest zaszczepiona i odrobaczona? Jeśli nie to trzeba to zrobić w pierwszej kolejności. Doradźcie co najpierw sterylka czy szczepienia, bo ja zawsze zapominam. Na koncie uszki 50 zł od Ewu, wielkie dzięki. Na razie kupiłam tylko 1 puszkę karmy. Jak maleńka przyjedzie to ją wymierzę, żeby kupić odpowiednie szeleczki. Toyota mi mówiła przez tel. że wyposażyła sunię w obrożę i smycz, ale nie wiem, czy na stałe, czy mam to oddać? [COLOR=#ff0000][B]Toyota zbierasz na transport, czy ja mam zbierać????????? [/B][/COLOR][COLOR=#000000]Zaraz napiszę do moda o przyznanie mi pierwszego posta, żebym mogła tam umieścić rozliczenie Siedzę, jak na bombie............. [/COLOR]
  19. Wpadłam tylko na chwilę, bo mam do załatwienia coś bardzo ważnego Nie wiem o której Pati z sunią będą u mnie, ja będę w domu około 13tej, 14-tej. Jaka ona cudna!!! Mam nadzieję, że mój Kajtuś się nie wystraszy, bo jest od niego większa:lol: Wiecie co, obejrzałam te zdjęcia kilka razy i się poryczałam Wyszła po 6 latach
  20. [quote name='ewu']Posłałam Gabi 50 zł na szelki i smycz.Jutro powinnaś mieć na koncie:)[/QUOTE] Dzięki kochana w imieniu suni:lol: Cioteczki, czy któraś może mi odstąpić posta na pierwszej str. bo chciała bym tam umieścić rozliczenie
  21. [quote name='Martika@Aischa']Gabi kochana a posag Tolusi rozdysponowany w całości ??? Bo jeśli nie może przekazać go na karmę dla Uszatki tak na dobry początek :)[/QUOTE] Miałam właśnie taki zamiar, żeby posag Tolusi przeznaczyć dla Uszki. Tylko chciałam najpierw się upewnić czy Tola zostaje na 100% w ds. Dopiero jutro minie tydzień od adopcji, a zawsze czekamy dwa. Agusia jutro lub pojutrze zadzwoni do pana i będziemy miały jakieś wieści Kwota jest spora ponad 160 zł
  22. Jestem dopiero teraz. Nie wiem kto zbiera na transport. Ja mogę zbierać i potem przesłać Pati na konto. Poczekajmy co na to Toyota. Jestem taka podekscytowana, że na pewno nie zasnę. Najważniejsze, że maleńka już poza schronem:loveu: Ciekawe jak się sprawuje u Pati
  23. Kochane Uszka opuściła schronisko. Jutro Pati przywiezie ją do mnie. Trzeba zapłacić stówę za paliwo. Toyota napisze o szczegółach, teraz jest w schronie.
  24. Uporałam się z obiadem itp. czekam na wieści czy Uszka pojechała
  25. [quote name='ewu']No właśnie, żeby dotarła do Warszawy.Z Warszawy można nawet pociągiem- wiozłam sunię -69 zł- w weekend z przesiadkami.Uszka jest malutka, pociąg staje w Dąbrowie.[B]Jak dacie radę przez tydzień ją przechować w Warszawie i niczego nie znajdziemy , to ja ją przewiozę pociągiem w weekend. Koszt 69 zł -tylko:)[/B][/QUOTE] Ewu było by cudownie, tylko czy Uszatka dzisiaj pojedzie i czy awaryjny dt ją przyjmie?????????????
×
×
  • Create New...