Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Ja mam mokre oczy, dobrze, że tym razem ze szczęścia!!!!!!!!!
  2. [quote name='ewu']W sumie to nie trzeba kieleckiej wsi żeby zobaczyć nienawiść do zwierząt:( Kiedy wiozłam Stasia pociągiem ( do domku), jechałam wagonem Cegielskiego.Z drugiej strony przejścia były wszystkie miejsca wolne. Do wagonu weszła młoda dziewczyna , dobrze ubrana , pewna siebie z ogromną walizką, towarzyszyła jej matka.Na widok Stasia , leżącego obok mnie, twarz dziewczyny nabrała wyrazu "wymiotnego", chwyciła walizkę i z manifestacyjnym obrzydzeniem przeszła obok nas... Matka chciała usiąść na tych wolnych miejscach ale panienka zaczęła wrzeszczeć,że tam nie usiądzie....Wiem ,że przez Stasia... Pomyślałam:"kreatura"......:angryy:[/QUOTE] Dlaczego w ludziach jest tyle nienawiści do zwierząt????????:-( Biedny Morek, w całej miejscowości ani jednej dobrej duszy, same kreatury:mad: Oby szybko doszedł do siebie
  3. [quote name='AgusiaP']O matko Gabi Ty jej może nie chwal lepiej A zmieniłaś ten żwirek Gabrysiu?[/QUOTE] No chyba lepiej Tolci nie chwalić:evil_lol: Co do żwirku, to akurat jak była dyskusja nt. zmiany kupiłam w Realu tani, ale to sikanie to raczej nie kwestia żwirku. Jak ten się skończy kupię lepszy lub to o czym pisała Dancik (takie drewienka)
  4. [quote name='AgusiaP']Gabi napisz nam kochana czy masz jeszcze pieniązki na Tolcię? To jeszcze kocie dziecko wszystko co się rusza ją interesuje. Mam nadzieję, że jej przejdzie, albo, że ktoś w końcu zadzwoni[/QUOTE] Aguś, oczywiście, że mam rozliczenie jest w trzecim poście, który mi odstąpiłaś;), wpisuję tam wydatki co do grosika, w razie potrzeby mam paragony. Przedwczoraj pochwaliłam Tolcię, że nie sika na kołdrę, no i wczoraj nad ranem obsikała koc.... Dzisiaj papugi ją nie interesują, ale zaraz wychodzę i znów muszę przenieść je do łazienki. Tolcia i Kajtuś przesyłają cioteczkom buziaki:loveu:
  5. [quote name='agucha007']mamy kasiorę więc jestem za![/QUOTE] Ja również!!!
  6. [IMG]http://images10.fotosik.pl/2161/aeeba54a10f0a444.jpg[/IMG] Jaki kochany, zamyślony. Buziaczki dla Gabrysia
  7. [quote name='Mysza2']Gabuniu, żadne z tych zdjęć które z komóry robiłam do niczego nie podobne. Wpadnę kiedyś z aparatem[/QUOTE] Eluniu, będę bardzo wdzięczna, Tolunia musi mieć ładne zdjęcie do plakatu, a ja nie mam czym zrobić:-( Danusiu, jak Myszka zrobi zdjęcia, to Ci prześle, ja mam w telefonie tylko te, które są na wątku i które były wykorzystane do ogłoszeń. Może ze względu na nie najlepszą jakość zdjęć nikt nie zadzwonił, ludzie są wzrokowcami.... Problemy Toli z sikaniem się skończyły (odpukać), niestety od dwóch dni ciągle od 5tej rano próbuje zapolować na papugi, nawet wskakuje na klatkę. Jak się ją stamtąd weźmie przez chwilę się pobawi i znowu wraca.
  8. [quote name='agucha007']no i psygarnij.pl się już nie odzywają... nie wiem czemu... :angryy:[/QUOTE] To niedobrze, poczekajmy jeszcze, może się odezwą.....................
  9. [quote name='agucha007']No właśnie, też pisałam im, że chcemy sprawdzić dom, a oni się obrazili i powiedzieli, że ich domu nikt nie będzie sprawdzał a szczególnie z dogomanii... powiedzieli że mogę ja przyjechać albo rodzina lub znajomy z Warszawy, wkurza mnie coś takiego bo przez takiego "typa" Gabrysiowi może śmignąć sprzed nosa fajny dom :shake:[/QUOTE] Nie rozumiem, czemu się zawzięli i nie chcą, żeby ktoś z Dogo sprawdził dom. Może to jakaś ich "rywalizacja" z Dogomanią. Jeśli któraś z Was by pojechała z Gabrysiem to ok. Ale nie ma co go puszczać z kimś obcym (jakby ktoś taki oferował transport). Nie sądzę, żeby to była jakaś mistyfikacja z tym domem, ale ostrożności nigdy za wiele. Czekamy na rozwój sytuacji..........
  10. Witajcie cioteczki!!!!! Dwie doby bez sikania poza kuwetą - sukces. Ale chyba to jeszcze o niczym nie świadczy, bo już raz był spokój przez kilka dni. Poczekamy zobaczymy. Najbardziej mnie martwi fakt, że nikt nie dzwoni w spr. Tolusi:-( Co do żwirku, to do tej pory kupowałam ten najtańszy w kilku sklepach. Wczoraj również, ale chyba następnym razem kupię jakiś zapachowy. Szczerze mówiąć ten najtańszy jest byle jaki. Tolunia i Kajtuś pozdrawiają wszystkie cioteczki:lol:
  11. Dzięki Agucha za wyjaśnienie. Moim zdanie Gabryś powinien jechać, tym bardziej, że to ma być DS. Jeśli pani była do tej pory BDT dla piesków to znaczy, że ma doświadczenie i wielkie serce. Myślę, że przemyślała sprawę adopcji Gabrysia, że nie jest to kaprys. W domu byłby bez innych zwierząt i całą uwagę pani by mogła skupić na nim. Jeśli umowa ma być podpisana z przygarnij.pl może pani nie pomyślała o tym, by skontaktować się z kimś kto obecnie opiekuje się Gabrysiem. Może po prostu oczekuje, że psiak do niej przyjedzie i tyle. Tylko jedno mnie zastanawia, dlaczego umowa ma być podpisana z przygarnij?????????? Agucha, a co z tą propozycją darmowego transportu z przygarnij. Musiał by ktoś pojechać, żeby sprawdzić warunki i żeby nie wysyłać Gabrysia samego nie wiadomo z kim. Najlepiej chyba jednak by było, aby pojechał z Patrycją i jej mamą i jeszcze z Pianką. Pianka brała pod uwagę taką opcję:lol:
  12. Zaglądam do Bostonka:lol: Oby szybko go ktoś wypatrzył. Przecież to ideał, śliczny, mądry, wesoły, bezproblemowy psiak:loveu:
  13. Ja też uważam, że trzeba mu pomóc, nie ma co liczyć, że zrobi to ktoś inny, że go przygarnie z ulicy. Tylko jak go teraz odszukać?
  14. W sumie mnie się wszystko wydaje ok. może dlatego, że nie jestem z natury podejrzliwa. Przecież ci ludzie z przygarnij chcą pomóc, tak jak napisała Agucha warto skorzystać z ich kontaktów i doświadczenia Nie zmienia to faktu, że trzeba by było porozmawiać z tą panią i sprawdzić warunki. Czy to DT z opcją DS? A co z pomysłem, że Patrycja z mamą zawozi Gabrysia i któraś z cioteczek jedzie z nimi? Wiem, to trochę ryzykowne, bo jak będzie coś nie tak Gabryś będzie musiał wrócić, ale uważam, że warto zaryzykować. To może być życiowa szansa dla Gabrysia
  15. nie wiem co napisać, chyba szlag mnie zaraz trafi:angryy: Biedny Cypisek:-(
  16. [quote name='giselle4']pani telefonuje i płacze mi do sluchawki bo Dino...mało je:( Ten łobuz ktory pierwszy leciał do miseczki,..... pani pyta ,,czym jego karmiłyscie?,, gotuje jemu kurczaka i kupila purinke i nic ..a po godzinie zjadł kurczka i bułke z pasztetem noo przeprosil sie z jedzeniem ja rozumiem maly stres ale zna juz panie przedszkolanki i kolezanki Oli i widzicie wszyscy mieliscie pretensje ze psiaki u nas pracują...a tam musi odprowadzac Ole do przedszkola i tez pracuje najlepsze jest wychowywanie przez prace hibihihi:)[/QUOTE] Wspaniały Dinek:lol:
  17. [quote name='Beatkaa']Kochana z czystym sumieniem,mogę powiedzieć,że Tolusi na pewno nic nie jest.Koty już tak mają i albo z czasem się oduczą albo ... już im tak zostaje :mad: Kot od mojej koleżanki lubi to robić szczególnie demonstracyjnie,kiedy jest w kuchni wskakuje na stół i sika z premedytacją np.na cukier czy sól....:shake: Złośnik normalnie :evil_lol: Na wyjeździe bardzo fajnie,nie powiem.Pogoda troszkę nie dopisała,ale jak już wyszło słoneczko to od razu biegłyśmy na spacerek z koleżanką.;) Człowiek pobył trochę z przyrodą ,naładował akumulatorki i naprawdę od razu lepiej :) Pierwsze co mi przyszło na myśl jak wysiadłam z auta po przyjeździe: "jeny.....jaki tutaj smród :lol:".[/QUOTE] Mam nadzieję, że Tola się oduczy tego sikania. Nie dość, że chętnych na adopcję brak, to jak w końcu zdarzy się cud i ktoś ją adoptuje, to pewnie szybko zwróci z powodu tego sikania. Wczoraj wieczorem POŻĄDNIE spryskałam całą CZYŚCIUTKĄ pościel Akyszkiem, stwierdziliśmy, że trzeba wytrzymać ten intensywny zapach dla dobra sprawy. Obudziłam się przed trzecią w nocy i poszłam sprawdzić kuwetę - było czysto. Budzę się ok. ósmej - mokra kołdra, a w kuwecie nadal czysto. Po prostu się załamałam..... Beatko, cieszę się, że było fajnie. A z pogodą wiadomo jak jest dopisze lub nie. Wstyd się przyznać, ale ja nie byłam na wakacjach od czterech lat. Ale zawsze jak wracałam, też zauważałam, a raczej czułam, że strasznie u nas śmierdzi.:angryy:
  18. [quote name='Martika@Aischa']A ja pięknie poproszę o numerek konta dla naszego łobuza Toluni :loveu: Ponieważ Perełka już ma domek pieniążki z tego bazarku zdecydowałyśmy się przekazać właśnie Tolci na karmę. ( 31 zł ) Jak dolecą proszę o potwierdzenie na tym bazarku :) ślicznie dziękuję :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228458-Rozliczamy-Szpilki-Cz%C3%B3%C5%82enka-Buty-Gwiazd-i-NIE-TYLKO-Dla-Pere%C5%82ki-22-06-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228458-Rozliczamy-Szpilki-Czółenka-Buty-Gwiazd-i-NIE-TYLKO-Dla-Perełki-22-06-20-00[/URL][/QUOTE] Dzięki serdeczne w imieniu Tolusi już wysyłam nr konta:loveu:
  19. [quote name='Beatkaa']I ja się również dołączam :loveu: :):):)[/QUOTE] I ja:lol:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. [quote name='ewa gonzales']:iloveyou::bye:Jankunio hula po podworeczku i wpatrzony w pancia , sciskajmy mocno caluni czas:thumbs: pycholek cudny rozesmiany :loveu:[/QUOTE] Cudny, szczęśliwy piesio! Jak dobrze Ewuniu, że to niedaleko Ciebie i możesz podejrzeć Jankesika.:loveu:
  21. [quote name='Pianka']hmmm nie spodziewałam sie az takiego wielkiego zainteresowania, kopiuje, to od wirtualnej opiekunki Cześć tu ja Patrycja Od roku chodziłam z mamą do schroniska opiekować się Gabrysiem .Ma się rozumieć że dołożymy dożywotnio na utrzymanie Gabrysia 15 zł miesięcznie .Dożywotnio dołoży też 15zł nasz znajomy i 10zł koleżanka ( też dożywotnio ). Deklarujemy też że dowieziemy Gabrysia w wyszukane przez Ciebie miejsce. Możemy też dojeżdżać od czasu do czasu zaglądać jak się miewa. Proszę o numer konta i tytuł do przelewu. Dzięki za tą akcję Patrycja to mamy dodatkowe deklaracje+ dwie oferty transportu :) fajnie, ze jest duzo deklaracji, tylko zazwyczaj po paru miesiacach połowa przestaje płacić, niestety, wiec lepiej mieć wiecej deklaracji niz mniej[/QUOTE] Wspaniałe wieści, nadkomplet deklaracji i dwie oferty transportu to rzadko spotykana sytuacja. Gabryś to jednak szczęściarz, miejmy nadzieję, że znajdzie wspaniały domek.
  22. [quote name='Beatkaa']No niestety, z kotkami to tak czasem jest,z małymi szczególnie.Za każdym razem kiedy Gabrysiu zauważysz,że Tolunia nasiusiała na łóżko,weź ją w to miejsce,powiedz NIE WOLNO i daj do kuwety. Z czasem powinno pomóc.[/QUOTE] Dzięki Beatko, tak kilka razy zrobiłam. Dzisiaj Tola nasikała 3 razy poza kuwetą, nad ranem 2 razy na kanapę, a potem do butów. Te 2 miejsca sobie upodobała. Kołdrę spryskałam Akyszkiem, to zrobiła na prześcieradło.... W kuwecie za każdym razem miała czysto. Jak jutro sytuacja się powtórzy może trzeba będzie jednak pójść z nią do weta? Sama nie wiem, może ona faktycznie tym sikaniem coś sygnalizuje. Przecież przez kilka dni był spokój. Beatko, jak było na wyjeździe?????????
  23. [quote name='iwonamaj']Czyli potrzebny piękny tekst do głoszeń Cypiska...A potem bazarek ogłoszeniowy :)[/QUOTE] Trzeba go ogłaszać i znaleźć mu super domek. Bo z adopcjami ze schroniska nie dość, że ciężko, to jeszcze najczęściej nie wiadomo do kogo psiak poszedł, jakie ma warunki, czy będzie miał dobrą opiekę itd. Kto się podejmie napisania tekstu do ogłoszeń???????
  24. Przeczytałam tytuł i zaczęłam się zastanawiać czy to chodzi o Dinka kolegę Laluni!!!!!!!! I znowu ryczę ze szczęścia!!!!!!!!!
  25. [quote name='AgusiaP']Tak jest;) Danusiu nie musisz się spieszyc ;) Jak będziesz miała więcej wolnego czasu możesz zrobic plakacik ;) Toleńka ma ogłoszenia w necie, więc spokojnie :lol: Tylko nikt nie dzwoni :placz: Gabi czt Tolunia jest grzeczna? Robi siusiu tylko do kuwety?:roll:[/QUOTE] Tolusia szaleje, ale jest przy tym mega słodka. Z sikaniem na łóżko był spokój, ale wczoraj wzięłam inną kołdrę i nie spryskałam jej Akyszkiem, no i nad ranem mokra niespodzianka. Nie mam niestety aparatu, tamte zdjęcia robiłam tel. dlatego są nieostre. Tolunia i Kajtuś pozdrawiają wszystkie cioteczki!!! Na konto Toluni wpłynęło 10,50 z bazarku Myszki, dzięki wielkie!!!
×
×
  • Create New...