Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32966
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. W takiej sytuacji te 11 dni to rzeczywiście wieczność:-(
  2. [quote name='kejciu']Przepraszam za off ale mam podbramkową sytuację - w dniu dzisiejszym 2h temu na spacerze znalazłam tego kotka - nie może u mnie zostać bo mam dwa psy i żółwia w bloku - nocuje dzisiaj w piwnicy - jesli nie znajde mu do jutra domku będę musiala odwieźć go do schroniska :-( proszę pomóżcie może ktoś z Waszych znajomych by go przygarnął?dowiozę w okolice Warszawy tel 792 330 240 do mnie do mojej koleżanki Marty 792 566 457 [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/337/201207251190.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3570/201207251190.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] O matko, ale bidulek. Też nie mam pomysłu...... Sama mam w dt koteczkę, na którą nie ma chętnych:-( Czy ten biduś da sobie radę w schronisku??????????????
  3. Dla mnie to taki słodki Misiaczek:loveu: Kto ma inne propozycje? Imię może nie jest w tej chwili priorytetem, ale niech nie będzie bezimiennym staruszkiem. Trzymaj się słodziaku, byle do 5 sierpnia, potem będziesz miał domek:multi:
  4. Przelałam skromnego piątaka dla słodkiego staruszka, czy on ma imię??? Jeśli nie, to trzeba go jakoś nazwać
  5. Tu jest link do Kundelkowej Skarbonki http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej!-POM%C3%93%C5%BB!?highlight=kundelkowa+skarbonka warto zapytać czy pomogą
  6. Proszę o nr konta, mogę tylko 5 zł, ale to zawsze coś
  7. [quote name='Beatkaa']kochani ...:loveu: ode mnie też mnóstwo głaskania i buziaków:*[/QUOTE] Przekazane, dzięki w imieniu futrzaczków:loveu:
  8. [quote name='iwonamaj']Perełka pojedzie już 1 sierpnia po południu, dostałam wiadomość od pani Moniki...[/QUOTE] Wspaniale, to już za tydzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. [quote name='Martika@Aischa']To po cichutku Gabi ich uściskaj tylko tak żeby urwisów nie zbudzić ;)[/QUOTE] Uściskałam ich przed chwilą, bo znowu sobie słodko śpią:iloveyou: Beznadziejna pogoda................
  10. [quote name='Martika@Aischa']Mysz dziś zameldowała że w niedziele wraca i zaraz ruszamy z bazarkiem :lol:[/QUOTE] [COLOR=#4b0082][B] Melduję, że wpłynęło dla Tolusi 20 zł. od cioteczki rudakacha.[/B][/COLOR] Bardzo serdecznie dziękujemy:Rose::Rose::Rose: Zapłaciłam za pakiet 130 ogłoszeń[B] 15 zł[/B] Zostało [B]45 zł[/B] (w tym 40 jest u Agusi na koncie) +drobniaki, jakie mi zostały z 20 zł, po zakupie karmy i żwirku, jak znajdę paragony to dokładnie napiszę jaką kwotę dotychczas wydałam i wstawię fotkę.
  11. Dzień Dobry kochana Laluniu!!!!!!!!!!:iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  12. [quote name='Martika@Aischa']a może Fart ;) w końcu miał farta że go nasza Marudka spotkała :)[/QUOTE] Farta miał ogromnego, to trzeba przyznać:loveu:
  13. [quote name='iwonamaj']Dzisiaj u weterynarza Zosi zapłaciła 70 zł za szczepienie i wyjęcie szwów, kupiła jej tez obrożę i obróżkę przeciwpchelną, łącznie wydała 96 zł.[/QUOTE] Zaglądam do cudnej Perełeczki.
  14. [quote name='Nikaragua']Imię dla koteczka wymyślmy... Bo smutno być bezimiennym[/QUOTE] Ja proponuję IRYSEK, a Wy jakie macie propozycje????
  15. [quote name='Paula95']Dziś Szoł dostał udaru. Zaczął się przewracać, nie umiał utrzymać równowagi, oczopląs… Dostał leki rozszerzające naczynka, jutro będzie reszta leków. Na noc został w budynku, żeby miał chłodniej. Ale dzisiaj, jak zawsze gdy są upały, był prawie cały czas budynku, leżał na chłodnej podłodze… Nie był długo na dworze, wychodził tylko na chwileczkę… Jutro będę też w schronie, mam nadzieję, że mu się poprawi…[/QUOTE] Zaglądam do biedaków, a tu taka smutna informacja, też mam nadzieję, że Szoł dojdzie do siebie
  16. [quote name='Martika@Aischa']Ewunia urlop pracowity bo biegałam po ciotkach i kuzynkach ;) taka runda codzienna od rana do nocy ;) od stołu do stołu lub od sklepu do sklepu ;) Sklepy zrobiły na mnie naprawdę wrażenie .....ech gdybym tylko wzięła więcej kasy :eviltong: A bez Was jasne że smutno dlatego serducho zostawiłam w Wami moje śliczne, cudne ciotki :loveu:[/QUOTE] Dobrze Martunia, że już jesteś:lol:, Iwonka też już wróciła, tylko Mysza jeszcze na swoim ranczo;)
  17. [quote name='Martika@Aischa']Melduję się w końcu i ja ;) przybiegam od razu poczytać co nowego u naszej Tolci :loveu:[/QUOTE] O, cioteczka Martika wróciła, jak było na urlopie??????? U Toluni wszystko ok. tylko ds brak:-(
  18. Ewunia mnie zaprosiła. Biedny kicio..... Taki śliczny!!! A co ze świerzbem dostał coś, jakieś krople, leki???? Trzeba mu pomóc, u mnie finansowa klapa, niestety:-( Tolunia, która jest u mnie w dt też miała świerzbowca w uszach + koci katar:angryy:
  19. Cioteczki, zamówiłam u CatAngel 130 ogłoszeń za 15 złotych, jak będą gotowe wstawię tu linki. Tolusia jest wspaniała, szaleje na całego, zaczepia Kajtunia z czego on nnie zawsze jest zadowolony;)
  20. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/milosc1.gif[/IMG]odwiedzam i sciskuniam:iloveyou::iloveyou:Tolunie z Gabrynia i Kajtuniem:loveu:[/QUOTE] Dzięki Ewuś, my odwzajemniamy;)
  21. Agusia rozmawiała z panią Anetką. Mat/Bostonek jest radosny, zadowolony, grzeczny i uwielbia się bawić:loveu:
  22. [quote name='iwonamaj']Cały czas miałam nadzieję, ze Lalunia i Perełka znajdą domek w tym samym czasie...Co się odwlecze itd...będzie dobrze, cały czas zaglądam do Laluni, chociaż rzadko piszę... Urlop udany, bo z wnusią :lol:, pogoda 50%/50%, troszkę pozwiedzaliśmy.[/QUOTE] Ja jestem w szoku, że Laluni nikt nie chce, przecież ona jest taka wspaniała:loveu: Ale dla mnie wszystkie pieski i kotki są wspaniałe...................
  23. [quote name='iwonamaj']Właśnie wróciłam...W poniedziałek zadzwoniła do mnie Myszka, że wizyta przedadopcyjna ok :). Zaraz zadzwoniłam do pani Moniki i powiedziała mi, że Perełka pojedzie do domu 2 sierpnia z jej koleżanką :). Dzwoniłam 2 razy do DT, w poniedziałek Perełka będzie miała zdjęte szwy i szczepienie -wirusówki. 2 sierpnia pojadę do Sławkowa i będę przy przekazaniu malutkiej. Zosia pisze, że Perełka jest słodka i troszkę rozrabia :)...[/QUOTE] Wspaniale, że Perełka za niecałe 2 tyg. jedzie do domu!!!!!!!!!!!! Ostatnio zastój w adopcjach, w dodatku jak to w wakacje przybywa nowych biedaków bez domu, ja już ostatnio zaczynam popadać w depresję...........
  24. [quote name='iwonamaj']Wróciłam przed chwilką, byłam tylko tydzień...[/QUOTE] Wiem, że wyjechałaś na tydzień, ale coś mi się poknociło, że wracasz w niedzielę:stupid:
  25. [quote name='iwonamaj']Wróciłam z urlopu i zaglądam do Laluni...[/QUOTE] Jak tam urlop Iwonko udał się? A Lalunia nadal bez ds:-(
×
×
  • Create New...