Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32967
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Najgorsze jest to, że się "zakochał". Instynkt robi swoje i Cypis zrobi wszystko, by pilnować suczki.
  2. I co, są jakieś ustalenia do kogo pojedzie Gabryś, Agucha, jesteś mistrzynią świata w zbieraniu stałych deklaracji - naprawdę, w tak krótkim czasie prawie 300zł:lol:
  3. [quote name='agucha007']dostałam 20zł jednorazowej wpłaty od Anny Marszał, dziękuję :)[/QUOTE] agucha007 wysłałam Ci wczoraj pw. Napisz w sprawie pdt do Karmelci [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/203939-dt-okolice-opola[/url] i do i michelle04 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolno%C5%9Bl%C4%85skie[/url]
  4. [quote name='Maia']domek sprawdzony, państwo mają dwa przygarnięte psiaki, cudowni ludzie, kochający zwierzęta. Pani wynalazła Misia właśnie z dogomanii. Ja zawsze bardzo przeżywam jak wyadoptuje już komuś pieska, już dzwoniłam do nowych opiekunów- Miś poznaje nowy dom, pani mówiła,że trochę popiszczał jak poszłam, ale został uspokojony kiełbasą. Ogólnie Miś bardzo spokojny. Naprawdę szczęściarz z niego:-)[/QUOTE] Wspaniałe wieści!!! Wszystkiego dobrego dla Misia:lol:
  5. Cioteczki, napisałam do kilku osób w sprawie pdt. Odpisała mi[COLOR=#ff0000] ULKA12[/COLOR], mam nadzieję, że nie będzie na mnie zła, jeśli tu zacytuję jej słowa:[COLOR=#000080][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#ffa07a][B][SIZE=2][SIZE=1]"Gabrysia mogę przyjąć do tzw psiego pokoju, w tej chwili przebywają tam 4 psy, dwie maleńkie suczki, jedna troszkę większa ale bardzo łagodna oraz Zdziś psi, bezzębny staruszek. Żaden z psów nie jest agresywny więc myślę, że Gabryś miałby tam dobrze. Oczywiście psy większość dnia przebywają z ludźmi, uczone są czystości, podawanie leku to też nie problem. Jeśli chodzi o koszty to 10 zł za dobę z moją karmą, niestety płatne z góry, natomiast koszty weterynaryjne ponosicie Wy, oczywiście jeśli się zdecydujecie."[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR] Oto link do wątku informacyjnego o pdt u ULKA!12 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199145-DT-okolice-Częstochowy-i-Siewierza-WĄTEK-INFORMACYJNY"]http://www.dogomania.pl/threads/199145-DT-okolice-Częstochowy-i-Siewierza-WĄTEK-INFORMACYJNY[/URL] Cioteczki zadecydujcie. Na sam pobyt potrzebne 300zł + ewentualne koszty weterynaryjne, no i transport
  6. Napisałam do kilku osób w spr. pdt. Proszę,dajcie znać co tam w sprawie Gabrysia na fb.
  7. [quote name='AgusiaP']To już będzie spełnienie marzeń Grażynko jak Państwo zalogują się na Dogo:lol:;) Dzięki za zdjęcia:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Popieram, Agusia Ty o tej porze na dogo?????????
  8. [quote name='Beatkaa']Oj... :(:( Biedna ta jego łapka...ech A z karmą pewnie uczulenie jakieś. :shake: ps.jak wrócę po weekendzie to zrobię bazarek na Bostonka. trzymajcie kciuki żeby tylko jakieś zwierzątko mnie nie zjadło w lasach i górach,po których będę łazić:evil_lol:[/QUOTE] Beatko życzę udanego wypoczynku!!!!!!!!!!!!
  9. Zaglądam do ślicznej Tinusi. Na pewno znajdzie wspaniały domek, potrzeba cierpliwości i dużo, dużo ogłoszeń. Ostatnio Lalunia, która była u mnie 2 dni po tym jak została zabrana z ulicy i czekała na transport do hoteliku znalazła domek, a też na wątku zadawałyśmy sobie pytanie, kiedy "ta" jedna jedyna osoba zadzwoni. I w końcu to nastąpiło. Mam nadzieję, że nikt mi nie będzie miał za złe jak wkleję link do wątku Laluni (tytuł jeszcze nie zmieniony) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227201-Laluni-brakuje-pieni%C4%85zk%C3%B3w-%28-prosz%C4%99-pom%C3%B3%C5%BCcie[/url] Tince też się poszczęści!!!!!!!! Czy Tinka ma ogłoszenia, przepraszam, ale nie pamiętam.
  10. [quote name='giselle4']Jest bardzo dobrze pani czasem wysle fotki i jakies info to my wkleimy ale poprosimy pania o zalogowanie sie na dogo i niech sama pisze o swojej krolewnie:) i juz sie nie martwic..... Lala to dama:)[/QUOTE] Jak miło czytać, że Lalunia szczęśliwa, można odetchnąć z ulgą. Żyj Laluniu jak w bajce długo i szczęśliwie:Cool!:
  11. [quote name='iwonamaj']Perełka w domku, Lalunia w domku, chyba czas na Tolusię...;)[/QUOTE] Oj byłoby wspaniale, gdyby super domek się trafił, może się ktoś odezwie, czekamy cierpliwie
  12. Już nie mogę się doczekać wieści i fotek z nowego domu:lol:
  13. Już wyczytałam, że u Moni89 koszt 7zł/dzień. Cena nie obejmuje karmy i kosztów weterynarza. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230311-Tani-PDT-Kraków[/url] Monia pisze też, że w miarę możliwości będzie organizować bazarki. Żeby tylko udało go się wyciągnąć ze schronu zanim zdarzy się tragedia:-(
  14. [quote name='agucha007']Gabryś nie będzie u mnie hotelował, tak pobieżnie oglądałam hoteliki, bo chciałam najpierw wiedzieć czy w ogóle będzie jakiś odzew w sprawie Gabrysia. 350zł - przynajmniej tyle musimy mieć miesięcznie... Banerek zadziała jeśli go podlinkujesz, ja tak zawsze robię :) wklejasz obrazek w sygnaturze, zaznaczasz go i klikasz w globus "link", wklejasz link z wątku i gotowe :)[/QUOTE] Przepraszam, miałam zamiar zacytować wpis Monia89, źle kliknęłam, jestem dzisiaj totalnie zakręcona. Dzięki za podpowiedź odnośnie banerka
  15. [quote name='agucha007']super bazarek... dzięki!!! :)[/QUOTE] Dobrze było by wiedzieć jakiej kwoty nam brakuje. A Gabryś śliczny - mój imiennik, tyle że w męskiej formie Czy ten banerek już jest gotowy, bo się poczęstowałam, ale po kliknięciu wątek się nie otwiera. Może źle wstawiłam????
  16. [quote name='asiuniab']no taki biedak, ktoś Go musiał tak wystraszyć i się teraz boi:([/QUOTE] Gacuś jest śliczny. Może on po prostu nie był uczony chodzenia na smyczy, dlatego się boi. Niestety znam przypadek, gdy mała sunia nie była nauczona chodzić na smyczy, nie znała nawet obroży. Gdy jej pani zmarła sąsiadom cudem udało się suni założyć obrożę, a ona stała bez ruchu jak posąg
  17. [quote name='cisowianka']Witamy na wątku ;) Jakiś czas temu wspominałam że w okresie zimowym mogłabym dać suni schronienie oczywiście bdt i oczywiście po sprawdzeniu przez Was moich warunków mieszkaniowych ;). Pisałam też że nigdy nie tymczasowałam żadnego psiaka a mam dwa sierściuszki starszego psa (ok.10 lat) i sunie(trójłapkę ok. 3 lat), pies czeka na zabieg kastracji i wiedząc że sunia nie ma sterylki nie wychylałam się już z propozycja, dopiero na fb dowiedziałam się że sunia miała zabieg ale nikt tego tutaj nie potwierdzał ;). Więc jeśli nie znajdziecie niczego lepszego to zapraszam. ps. Mieszkam nieopodal Falenicy ;)[/QUOTE] Dawno tu nie zaglądałam, ale widzę że u Misi wszystko idzie w dobrym kierunku. Cisowianko, bardzo się cieszę z Twojej propozycji bdt. Przekonasz się, że to cudowna sprawa, tylko potem trudno się rozstać. Ale jak psiak znajduje wspaniały domek, wtedy chce się skakać pod sufit z radości i nabiera się energii do dalszej pomocy futrzakom.
  18. Wczoraj wpłynęło na konto Tolusi z bazarku Beatki 98,50:loveu: Mocz Toli zbadany - wszystko ok. Wyniki Kajtunia też w porządku, ma zaleconą w dalszym ciągu karmę EN Purina i przez kilka dni ranigast. Odetchnęłam z ulgą. Kupiłam ten spray, o nazwie adekwatnej do zastosowania - AKYSZEK. Tolunia i Kajtuś pozdrawiają wszystkie cioteczki:loveu:
  19. [quote name='Paula95']Koleżanka. :)[/QUOTE] Śliczna ta koleżanka!!!!! Parka z nich piękna, a Szołek odmłodniał:loveu:
  20. Nie było mnie na wątku 2 tygodnie. Dzisiaj przeczytałam tytuł i nie mogłam uwierzyć. Szoł taki szczęśliwy i ma psiego ślicznego kolegę do towarzystwa. Ale się cieszę:loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='Mysza2']podobno chętnie i jako pierwsza wystartowała do przywitania gości:)[/QUOTE] Kochana Lalunia, wyczuła o co chodzi:loveu: To mądra istotka, szybko zrozumie, że jest "u siebie"
  22. [quote name='Mysza2']z 30 letnią panią i jej mamą z tego co zrozumiałam[/QUOTE] Czyli na codzień będzie miała dwie pańcie do kochania. Ciekawe, co Lalunia teraz porabia i czy chętnie pojechała:lol:
  23. [quote name='Mysza2']Grażynka nie napisze bo nie jest przy kompie to ja napiszę:) Ludzie bardzo fajni, przyjechali całą rodziną z kompletną wyprawką dla Lali: smyczką, obróżką, posłaniem, szamponem itd. Po prostu byli zdecydowani na Lalę w 100 %. Poprzedni piesek odszedł im na nowotwór. Psiolubni, od razu się zintegrowali z całą psiarnią Michelle, uparpanie białych spodni przez któregoś nie stanowiło problemu. Grazia jest dobrej myśli, a jutro do nich i tak pojedzie bo zapomniała książeczki zabrać jak jechała do Michelle. Zapowiada się wszystko dobrze, więc myślę, że możemy odetchnąć:):)[/QUOTE] Wspaniała wiadomość, a z kim będzie mieszkała Lalunia. Tylko z tą panią, która dzwoniła, czy z liczniejszą rodzinką?????? Powodzenia w nowym domku KOCHANA LALECZKO:loveu:
  24. Ja już świruję z nerwów:stupid::stupid::stupid:
  25. [quote name='Beatkaa']Gabrysiu przelałam pieniążki z bazarku - 98,5zł na Tolę,potwierdź proszę na bazarku jak dojdą. :) Trzymam nieustannie kciuki za Tolę i Kajtunia!!!! ps.Burze podobno mają nas raczyć w najbliższym czasie często :shake:[/QUOTE] Dzięki Beatko, potwierdzę zaraz jak tylko dojdą!!!! Burze mi nie przeszkadzają, ale ich nie lubię ze względu na to, że wiele psiaków się boi. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/SERCA%20PARY/serca.gif[/IMG]scskamy serduszkowo za Kajtunia i Tolunie[/QUOTE] Dzięki Kochana Ewuniu
×
×
  • Create New...