Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32970
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='AgusiaP']Tak Gabi:lol: zaraz potwierdzę:cool3:[/QUOTE] Ok. Ja kupiłam, na razie Toluni 4-pak saszetek i żwirek. Chyba zamówię ogłoszenia na miau, zaraz się zorientuję ile kosztują, bo nie pamiętam, tylko żeby się nie zdublowały tam, gdzie Beatka zamieściła
  2. [quote name='Marta72']choć wczoraj odbyałam pomyślnie wizyte przedadopcyjną pamietam o Macie i życze dziś udanego zabiegu pieskowi!!![/QUOTE] Ja też trzymam kciuki za Mata!!!!!!!! Marta który piesek ma tyle szczęścia, że został przez Ciebie wybrany???????????
  3. [quote name='AgusiaP']Chyba nici z tego domku...:-( Grażynka miała mi dac znac, gdyby państwo dzwonili Bałam się cieszyc, ale czułam, że to ten domek. ale mam intuicje niech to...:shake::shake::shake:[/QUOTE] Aga nie tylko Ty masz taką intuicję..... Szkoda, że państwo nie zadzwonili, żeby powiedzieć, że jednak nie przyjdą. Przynajmniej byłaby jasność sytuacji. Ech.......:-(
  4. [quote name='Beatkaa']Ja też już zaciskam kciuki z całych sił :thumbs::thumbs:[/QUOTE] Ja również:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  5. Ale byłoby cudownie, gdyby się Jankesikowi udało. Trzymam kciuki:thumbs::thumbs::thumbs:
  6. [quote name='bela51']A nie lepiej zadzwonic do nich i po prostu zapytac, czy sprawa adopcji jest aktualna ? Moze szkoda czasu i złudzen...[/QUOTE] Popieram, bo najgorsze jest to czekanie, można się wykończyć nerwowo Jeśli Państwo się rozmyślili, to trudno.....
  7. [quote name='Beatkaa']Cieszę się,że mogę pomóc :loveu::loveu:[/QUOTE] Beatko wielkie dzięki za ogłoszenia!!!!!!!!! Wczoraj miałam wkleić tekst i nagle mi laptop przestał działać. Na szczęście mój brat przyszedł mi z pomocą i udało mu się naprawić. Tola, jak to Tola oczywiście rozrabia, szaleje, jest kochana i słodka:loveu: Aga, czy Mysza przesłała Ci na konto 100 z bazarku dla Tolusi??????
  8. [quote name='Beatkaa']:loveu: Agusia a Tolusia ma zrobioną tablicę? Jakbym miała jakiś tekst do ogłaszania to wrzucę ją na parę stron w internecie :) I jeszcze potrzebuję dane do kontaktu jakby ktoś chciał adoptować koteczkę :)[/QUOTE] Agusia nie ma dzisiaj możliwości wejść na dogo, więc ja pozwolę sobie odpowiedzieć. Beatko, Tolunia jak na razie miała ogłoszenia w kilku gazetach, w internecie jeszcze nie. Bardzo dziękuję za propozycję ogłoszeń, będę dozgonnie wdzięczna!!!!!!!!!!! Zaraz wkleję tekst, który napisałam
  9. [quote name='caryca26']No i jak dla mnie idealny tekst! Dzięki kochana[/QUOTE] To ja dziękuję za zredagowanie. Czyli rozumiem, że mogę użyć tekstu bez poprawek. Zaraz zapłacę za ogłoszenia, bo właśnie dostałam nr konta:lol:
  10. [quote name='Ag_konin']Bardzo bym była wdzięczna gdyby ktoś za nas ułożył tekst do ogłoszeń, a my sprawdzimy i potwierdzimy czy jest ok...[/QUOTE] Bardzo przepraszam, że tak się rządzę, ale Caryca napisała, że macie dużo roboty w schronisku,więc zredagowałam trochę tekst i zamówiłam ogłoszenia. Jeszcze nie są gotowe, więc jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do tekstu proszę pisać, zmienię co będzie trzeba. Przepraszam, że nie wstawiłam tu wcześniej tekstu do zredagowania - WYBACZCIE!!!!! Oto tekst: [COLOR=#4b0082][FONT=Tahoma][SIZE=4][SIZE=2]Adaś ma około 5 lat,[/SIZE][/SIZE][/FONT][SIZE=2][FONT=Tahoma] około 55 cm w kłębie, jest wykastrowany.[/FONT][/SIZE][FONT=Tahoma][SIZE=4][SIZE=2] Jest psem łagodnym, bardzo wesołym i energicznym. Jednak nie zawsze tak było, kiedyś był [/SIZE][/SIZE][/FONT][SIZE=2][FONT=Tahoma]nieufny i zdystansowany[/FONT][FONT=Tahoma]. Dzięki pracy szkoleniowca zmienił się nie do poznania. Stał się bardzo towarzyski, sam domaga się kontaktu z człowiekiem, uwielbia zabawy.[/FONT] [FONT=Tahoma]W schronisku w Koninie spędził 2 lata. Dzięki ludziom o dobrym sercu trafił do hotelu w Bogatyni, gdzie przeszedł metamorfozę. To właśnie tam zapewniono mu należytą opiekę i szkolenie. Jednak nawet najlepszy hotel, to nie to samo co własny dom i kochający właściciele. [/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=Tahoma]Szukamy dla Adasia odpowiedzialnych właścicieli, którzy będą wiedzieć jak z nim postępować, by nie “zniszczyć” ciężkiej pracy szkoleniowca i by pies był szczęśliwy[/FONT][/SIZE]. [/COLOR][COLOR=#4b0082][SIZE=2][FONT=Tahoma]Adaś świetnie czułby się zarówno w bloku jak i w domu z ogrodem. Jak każdy psiak potrzebuje czasu, by zaaklimatyzować się w nowym domu.[/FONT][/SIZE] Toleruje inne psiaki, nie robi też krzywdy kociakom. [SIZE=2][FONT=Tahoma]Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej. [/FONT][/SIZE] Kontakt w sprawie adopcji: [/COLOR][SIZE=2][COLOR=#4b0082][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000080][FONT=Tahoma]Karolina-723 527 154[/FONT] [FONT=Tahoma]e-mail:[email protected] [/FONT][/COLOR][FONT=Tahoma]Link do bazarku ogloszeniowego [FONT=Tahoma][SIZE=2][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228785-Bazarek-ogłoszeniowy-dla-psów-z-Tomaszowa-!-d-o-20-07-GRATISY[/URL]-!!!![/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE]
  11. Wszystkiego dobrego Rasty dla Ciebie i Twojej Nowej Pani.:lol:
  12. [quote name='kabaja']Psiaki są śliczne .czy może ktoś wstawił chłopaków na wątek kudłaczy w potrzebie a po zrobieniu fot onkowi może go podesłać jakimś onkolubnym może by mu znależli jakiś dt[/QUOTE] Chyba nikt nie wstawił jeszcze na kudłacze.... Czy ktoś może wstawić:modla:, ja mam ostatnio problemy z netem, co chwila mnie wywala:mad:
  13. [quote name='iwonamaj']Ok, wobec tego czekamy na wynik wizyty. Będę w kontakcie telefonicznym- wyjeżdżam jutro rano, wracam 21 wieczorem...[/QUOTE] Wszystkim cioteczkom, które wyjeżdżają życzę udanego urlopu i wspaniałej pogody:lol:
  14. Wstrzymuję oddech i czekam na wieści:lol:
  15. [quote name='ceris']Spać nie mogę... okropnie ciążą mi te bezdomniaki. Żebym chociaż jakąś budę miała...[/QUOTE] A gdybyś miała budę to mogłabyś psiaka umieścić na swoim terenie? Jeśli tak, to może zbierajmy na budę?
  16. Iwonko, może skorzystać z oferty Jubu, czyli transport za zwrot kosztów? Czytałam wielokrotnie, że to solidna osoba. Oczywiście jeśli Państwo się nie rozmyślą, co do adopcji Perełki i jeśli wizyta wypadnie pozytywnie. Jeśli AgusiaP by się zgodziła podjechać do Sławkowa to mogłabym pojechać z nią do tej pani u której jest Perełka (zapomniałam imienia) i pomóc, jeśli ona nie czuje się na siłach, by wydać Perełkę. Ważne tylko, by ludzie byli na 100000% zdecydowani na małą. Z tego, co czytam w poście rozliczeniowym, to stan finansów jest na plus tzn. około 200 zł, plus jeszcze 51,50 z bazarku od cioteczki Kejciu (wielkie dzięki). Nie wiem, jakie jest zdanie innych, ale ja sądzę, że trzeba umówić się z dt Perełki, znaleźć kogoś kto tam pojedzie, a potem dogrywać transport. Jasne, że może się trafić darmowy, albo na spółkę z innym zwierzakiem, ale nie ma co czekać nie wiadomo ile. Co wy na to? Trzeba na początek zapytać Jubu o koszty.
  17. Mnie się zdjęcia nie chcą otworzyć.:-( Może spróbujmy zebrać deklaracje i chociaż jednego z tych biedaków umieścić w pdt, na pewno prędzej czy później się jakiś znajdzie. Jeśli Lalunia, na którą wpłacam jutro znajdzie domek (są na to spore szanse), wtedy deklaruję 10/miesiąc na jednego z nich. Niestety więcej nie dam rady, bo mam kilka stałych deklaracji.
  18. [quote name='iwonamaj']Tak właśnie o to chodzi...Chyba, ze znajdzie się jakiś okazyjny transport w innym terminie.[/QUOTE] Jeśli znajdzie się transport przed piątkiem, to Perełka będzie miała zdjęte szwy już w Warszawie? Z moich obliczeń wynika, że na płatny transport potrzebne jest około 150 zł w jedną stronę. Czyli potrzeba minimum 300 zł A czy p. Monika woli sama przyjechać, czy aby jej Perełkę dostarczono? I czy ewentualnie mogła by dołożyć do transportu?
  19. [quote name='iwonamaj']W niedzielę 16 raniutko, a wracam w sobotę 21- wieczorem...[/QUOTE] Czyli rozumiem, że pani Monika przyjechałaby w przyszły weekend i chodzi o to, żeby ktoś zaufany poszedł w przyszły piątek z Perełką na zdjęcie szwów, a potem dopilnował podpisania umowy i pomógł w wydaniu małej p. Monice?
  20. Iwonko, a kiedy Ty wyjeżdżasz?
  21. [quote name='Martika@Aischa']Pozostawię zachowanie babsztyla bez komentarza!!! :mad: Niech spada ;) Tolcia zasługuje na super domek :)[/QUOTE] Popieram w 100% Czekamy dalej na sensowne telefony. Zaraz zobaczę, czy są jakieś bazarki z ogłoszeniami to zamówię dla Tolci
  22. [quote name='madziak25']662085688 proszę bardzo:) podejdź pod expandera to taka firma z czerwonym napisem pracuję tam[/QUOTE] ok!!!!!!!!!!
  23. [quote name='madziak25']Pasuje mi nawet teraz:) ale myślę że na spokojnie koło 14 - może być? Gabi wiesz gdzie jest słowackiego 13?[/QUOTE] Mniej więcej wiem, myślę że znajdę. Czyli umawiamy się na 14tą na Słowackiego 13 tak? Muszę wcześniej wyjechać, bo zanim doczłapię z przystanku moją kontuzją to trochę potrwa. Madziu zapisz sobie proszę mój nr tel. na wszelki wypadek. Jeśli możesz to puść mi sygnał, żebym sobie Twój nr zapisała [B]667-386-515[/B]
  24. [quote name='AgusiaP']Gabi, ale z Ciebie uparciuszek;) Kochana jesteś:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Ja już taka jestem Aguś, jak sobie coś postanowię, to koniec. Chyba Cię nie dziwi, że chcę jechać. Pamiętasz, jak nie moglaś być na wizycie u Państwa Daffi :lol:
×
×
  • Create New...