-
Posts
32974 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
25
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Gabi79 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula95']Koleżanka. :)[/QUOTE] Śliczna ta koleżanka!!!!! Parka z nich piękna, a Szołek odmłodniał:loveu: -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Gabi79 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Nie było mnie na wątku 2 tygodnie. Dzisiaj przeczytałam tytuł i nie mogłam uwierzyć. Szoł taki szczęśliwy i ma psiego ślicznego kolegę do towarzystwa. Ale się cieszę:loveu::loveu::loveu: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']podobno chętnie i jako pierwsza wystartowała do przywitania gości:)[/QUOTE] Kochana Lalunia, wyczuła o co chodzi:loveu: To mądra istotka, szybko zrozumie, że jest "u siebie" -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']z 30 letnią panią i jej mamą z tego co zrozumiałam[/QUOTE] Czyli na codzień będzie miała dwie pańcie do kochania. Ciekawe, co Lalunia teraz porabia i czy chętnie pojechała:lol: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Grażynka nie napisze bo nie jest przy kompie to ja napiszę:) Ludzie bardzo fajni, przyjechali całą rodziną z kompletną wyprawką dla Lali: smyczką, obróżką, posłaniem, szamponem itd. Po prostu byli zdecydowani na Lalę w 100 %. Poprzedni piesek odszedł im na nowotwór. Psiolubni, od razu się zintegrowali z całą psiarnią Michelle, uparpanie białych spodni przez któregoś nie stanowiło problemu. Grazia jest dobrej myśli, a jutro do nich i tak pojedzie bo zapomniała książeczki zabrać jak jechała do Michelle. Zapowiada się wszystko dobrze, więc myślę, że możemy odetchnąć:):)[/QUOTE] Wspaniała wiadomość, a z kim będzie mieszkała Lalunia. Tylko z tą panią, która dzwoniła, czy z liczniejszą rodzinką?????? Powodzenia w nowym domku KOCHANA LALECZKO:loveu: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Ja już świruję z nerwów:stupid::stupid::stupid: -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Beatkaa']Gabrysiu przelałam pieniążki z bazarku - 98,5zł na Tolę,potwierdź proszę na bazarku jak dojdą. :) Trzymam nieustannie kciuki za Tolę i Kajtunia!!!! ps.Burze podobno mają nas raczyć w najbliższym czasie często :shake:[/QUOTE] Dzięki Beatko, potwierdzę zaraz jak tylko dojdą!!!! Burze mi nie przeszkadzają, ale ich nie lubię ze względu na to, że wiele psiaków się boi. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/SERCA%20PARY/serca.gif[/IMG]scskamy serduszkowo za Kajtunia i Tolunie[/QUOTE] Dzięki Kochana Ewuniu -
Weszłam tu przez przypadek. Wspaniale, że Pokerek zostaje w dt na stałe. A z tą paniką u weterynarza u mojego Kajtka jest tak samo. Buziaczki dla Pokerka:loveu:
-
Weszłam tu z wątki Cypiska i Alfika. Jaki ten Misio śliczny, kurczę, gdyby ktoś dał mu dt byłoby wspaniale. Popytam
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AgusiaP']Dzieki Gabrysiu juto wszystko uzupełnię;) teraz nie mogę się skupic...[/QUOTE] Wiem nawet czemu.... Ja też się denerwuję jak diabli -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Agunia, nie martw się, poczekajmy spokojnie na wizytę.[/QUOTE] Czekamy, ale spokojnie się nie da:mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Ja z wrażenia przeczytałam, że to pan dzwonił, dopiero czytając drugi raz dla upewnienia się, że dobrze widzę zauważyłam, że chodzi o panią -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Telefon o Lalunię wreszcie zadzwonił, Pani ze Świdnicy. Ma podjechać dzisiaj między 16 a 17-tą. Trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Myszko, zawsze jak zobaczę Twój wpis od razu serce mi podchodzi do gardła, bo mam nadzieję, że ktoś zadzwonił w sprawie Laluni. A jakie pani wywarła na Tobie wrażenie, co mówiła, o co pytała??????? Kciuki zaciśnięte:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Znacie może kogoś kto robi ładne plakaciki? Może bym porozwieszała u wetów ;) Co o tym myslicie?[/QUOTE] To świetny pomysł Tolci też by się przydał plakacik, było by wspaniale, gdyby był taki bazarek, lub gdyby któraś z cioteczek wyczarowała -
Zaglądam do ślicznej Tinki i przesyłam buziaki!!!!!!!!!
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Gabi tak grzmociło i trzepało gradem po parapetach że nie można było spać ...ależ Ci zazdroszczę takiego snu :-o ja wyłączałam alarm samochodu 6 razy bo wył jak opętany ![/QUOTE] Będąc rano na spacerze z Kajtkiem spotkałam taką znajomą panią od suni Diany. Sunia jest pełnoletnia i pani się bała, że nie przeżyje tego upału w dzień, a potem tej burzy w nocy. Ale Dianka była dzielna - nie dała się pokonać pogodzie;) Ja nic a nic nie słyszałam:evil_lol: -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Rozliczenie na bieżąco w poście trzecim[COLOR=#ff0000][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/COLOR] -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
Cioteczki, tak jak napisała Agusia, wyników jeszcze nie było. Kajtuś dostał 1 zastrzyk i niestety miał podwyższoną temperaturę Oddałam mocz Tolci do badania. Zdaniem weta mocz jest za jasny i trochę mętny. Zobaczymy, co się okaże, mam nadzieję, że Tolcia nie jest chora. Jej zachowanie na to nie wskazuje. Wczoraj nad ranem zrobiła ogromną kałużę na łóżko, w kuwecie miała czysto. Ja już mam jakąś obsesję z tą kuwetą, np. jak się przebudzę w nocy to idę sprawdzić, czy się nie załatwiła, żeby cały czas miała czysto. Wczoraj jeszcze przed wizytą u weta kupiłam za 20zł kuwetę, taką z nakładanymi brzegami, żeby Tolka nie rozsypywała żwirku. Dotychczas miała tą pożyczoną od naszej kochanej Iwonki, ale tak szalała, że żwirek był rozsypany po całym mieszkaniu i non stop musiałam odkurzać. Do nowej kuwety Tolka na dzień dobry walnęła ogromną qpę. Ja po wczorajszej wyprawie do weta autobusem i wcześniejszych trzech spacerach z Kajtkiem wieczorem zasnęłam jak zabita. Nie słyszałam burzy, uwierzycie??????????? Tak to jest, jak człowiek przez kilka tygodni jest unieruchomiony - totalny brak kondycji. Jutro czeka mnie wizyta u chirurga, a o 15.30 z Kajtkiem u weta. Nadal się martwię Kajtuniem i jeszcze Tolcią. Acha, jeśli chodzi o ten odstraszacz dla kotów, to pani w sklepie zamówiła i ma być na jutro. Cena około 11-12 zł [B][COLOR=#ff0000]Wczoraj na konto Toli wpłynęło 50zł od Dancik, Danusiu dzięki serdeczne[/COLOR][/B]:loveu: -
[quote name='ceris']Nie ma piesków :shake:[/QUOTE] A niech to...............
-
6 kg NIEWIDOMY dotkliwie POGRYZIONY głębokie rany na ciele:( MA DOM
Gabi79 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dancik']Aha ...to fajnie :) Komar na jedzenie jest jak przysłowiowy chłop na baby :) Gdy tylko wyczuje jakieś jedzenie natychmiast jest pierwszy i z całych sił śmiesznie wymachuje ogonkiem żeby się złapać na jakiś kąsek ;) W sumie jakby ktoś nie wiedział to wcale by nie załapał że on słabo widzi, świetnie sobie radzi :)[/QUOTE] Buziaczki dla Komarka i reszty słodziaków.:loveu: -
Kojot - na skraju śmierci głodowej, podrzucony pod drzwi
Gabi79 replied to Vlk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vlk']no i było srogo ;) Podobno gdzieniegdzie grad okna wybił. Ale Kojot chyba ze stoickim spokojem to zniósł :) Dobrze, że mieszka w solidnym domu i nie słyszał tak bardzo nawałnicy :)[/QUOTE] Ja nic nie słyszałam, taki mam twardy sen. Moje futrzaki chyba też;) Buziaczki dla Kojocika -
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Beatkaa']Też zaciskam mocno kciuki za Kajtusia i jego zdrówko :)[/QUOTE] Dzięki Beatko!!!!!!!! -
Mojego skromnego piątaka przeznacz proszę dla psiaków z punktu
-
Wchodzę tu sprawdzić co z wyjazdem pieska do dt, a tu taka wiadomość. Bobrze kkasiiiar, że był u Ciebie, przez te ostatnie dni. Żegnaj słodki staruszku:-(
-
Toleńka już w nowym domku ;)))))))))))))))))))
Gabi79 replied to AgusiaP's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='iwonamaj']Ja trzymam z całych sił, będzie dobrze, zobaczysz :)[/QUOTE] Dzięki Iwonko:loveu: