Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Gosiu, jaki Bambo cudny:loveu: W wolnej chwili przeczytam cały wątek
  2. [quote name='gosiaczek1984']no to jest straszne,napisałam na wątku mojego Bambusia o Bobiku,może coś się zaradzi,boże to tylko na tydzień ,żeby go wziąć,myślę ,że może udałoby się go wziąć z tej kwarantanny,póki będzie zapóźno[/QUOTE] A co to za Bambuś, mogę prosić link do wątku?
  3. [quote name='gosiaczek1984']tacy ludzie nie powinni pracowac w schroniskach[/QUOTE] Oczywiście, że nie, ale bardzo często właśnie w schroniskach pracują bezduszni ludzie, którzy nie lubią zwierząt i one ich nie obchodzą. Na szczęście nie wszędzie tak jest. Nie wiem jak wygląda sytuacja w Stargardzie Sz.
  4. [quote name='gosiaczek1984']już widzę jest w Stargardzie Szeczecińskim,pomyślałam,że moja mama by go wzięła na tydzień,porozmawiałabym z nią,tylko,że mieszka na dolnym śląsku koło Kłodzka,to bardzo daleko z 700km[/QUOTE] Gosiu, nie wiem jak to jest, ale możliwe, że jak Bobik jest na kwarantannie, to wcześniej go zabrać nie można. Trzeba odczekać do końca kwarantanny:-( A czy Twoja mama nie wzięła by Bobika na tymczas np. za koszty weterynaryjne i na wyżywienie, może było by taniej niż w hotelu? Ja się o Bobika bardzo martwię:placz: Też mi się Węgielek przypomina i kilka psiaków, które już już miały opuścić schron, ale tego nie doczekały z powodu zagryzienia,depresji, czy śmierci głodowej. Oby Bobik miał więcej szczęścia. A jeśli chodzi o pracowników schronisk, to niejednokrotnie oni zwierzęta traktują przedmiotowo, mają w nosie co się z nimi dzieje
  5. [quote name='giselle4']tak ksiązeczka jest wwczoraj jak sie kulała po sniegu widzialam jej brzusio nawet glaskalam jezeli to nie są pierwsze tygodnie to nie jest w ciązy.... cycusie malutkie brzuszek plaski i tylko ten brak czlowieka aaaaa powiedziec jej ,,Stefia wejdz do ojca i poczekaj poczekaj zaraz bedziesz biegac,, to bedzie stała spokojnie koło kraty i poczeka Ona cos umie i lapki daje i czeka ....moze sie tylko zgubiła? juz sama nie wiem[/QUOTE] Cudna Stefcia!!!! Myślę jednak, że nie zgubiła się, tylko ktoś ją wywalił. P. Danusia mówiła, że jak Stefcia się do niej przybłąkała miała na szyi kawałek starego paska, czy coś takiego. Pewnie Stefcia szalała, bo chciała się bawić i jakiś cep ją uwiązał. A potem może po prostu się jej pozbył. Dzisiaj wpłynęły wpłaty od cioteczek: Lucyna 10,- yolanovi 15,- Madziak25 5,- Od p. Danusi otrzymałam 100,- też dla Stefci i mam obiecane fanty na bazarek:loveu: Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu Stefuni:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  6. [quote name='Nilsson']Rozmawiałam z Panią z Kielc jak ten problem rozwiązać.Myślałam ,żeby gdzieś w połowie drogi się spotkać to dla każdej z stron byłoby korzystniejsze ze względu na warunki na drogach.Ma rozmawiać z synem i da mi znać.[/QUOTE] A czy szukałaś na wątku transportowym, albo pisałaś jaka trasa Cię interesuję?
  7. [quote name='malagos']to fajny domowy piesek się okazał :) Cudne są te przemiany, z biedaka schroniskowego w tak piękną damę kanapową:)[/QUOTE] To prawda, ja ciągle oglądam fotki mojej byłej tymczasowiczki Nutki z DS. Po 6u latach w schroniskowym boksie wreszcie wyleguje się na kanapie:loveu:
  8. [quote name='omry']Nie zrobiłam, bo i tak nie było go widać. Jest w głębi boksu, nie dał się wyciągnąć i widziałam tylko pyszczek z daleka. Tak jak myślałam, naprawdę źle z nim jest..[/QUOTE] Cholera, myślisz omry, że on w ogóle coś je, czy inne psy dopuszczają go do miski?
  9. [quote name='toyota']Ogromnie dziękuję ! Jesli chodzi o wiewiórkę, adopcja nie będzie taka prosta, bo to jest malutki, ale zadziorny psiak. Do psów jest o'k , ale nie znam jego stosunku np. do dzieci, chociaż całkiem niewykluczone, że je lubi. W każdy razie to nie jest słodka przytulanka, ale pies z charakterkiem.[/QUOTE] A może on tak się zachowuje tylko w schronie, a w domu będzie milutki. Mój Kajtuś dla "swoich" jest przytulanką dającą buzi, a jeśli chodzi o obcych i duże psy, to nie zawsze jest milutki:evil_lol:[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4783/3kk.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/3486/47035100.jpg[/IMG] Dziewczyny cudne te Wasze chłopaki:loveu:
  10. [quote name='omry']Byliśmy. Bobik siedzi w boksie z kilkoma psami, jest totalnie przerażony, nie dał się wyciągnąć z budy. Psy go dominują, ledwo nos wyciągnął z budy i nie chciał iść dalej. Te oczy takie same jak wtedy, kiedy znaleźliśmy go na stacji.. Pod koniec nas poznał, postawił uszka i oczka mu się od razu roześmiały, ale i tak nie odważył się wyjść. Jeszcze tylko trochę, malutki.. teresaa118, dziękujemy! :)[/QUOTE] [quote name='gosiaczek1984']boże ,żeby on dotrwał do tego czasu[/QUOTE] No właśnie, żeby dotrwał, to jeszcze ponad tydzień. Niby nie tak długo, ale każda minuta w schronie to horror, żeby tylko biduś był dopuszczany do jedzenia. Omry, zrobiłaś może jakieś fotki????
  11. [quote name='Nilsson']Mogę ją zabrać ,ale nie mogę na czas nieokreślony,bo planuję potem wyjechać i trzeba by na ten czas sunię gdzieś umieścić ,chyba ,że szybciutko znajdzie domek;))[/QUOTE] A kiedy planujesz wyjechać i na jak długo, jeśli to nie tajemnica;)
  12. [quote name='AgusiaP']Może warto założyć jej watek to taka malizna :-( Nie miała łatwego życia :-(:-(:-([/QUOTE] Ja też o niej zapomnieć nie mogę
  13. Czy pani radzi sobie z opieką nad całym stadem? Skoro to starsza osoba, to pewnie jej nieco trudno. Dwa psy i cztery koty, to spora gromadka.
  14. [quote name='AgusiaP']Laska Stefka:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='Mysza2']Cudo nie pies:):):)[/QUOTE] Popieram, ślicznota ze Stefci!!!!!!!!!!!!!
  15. [quote name='kolejna kobietka']super! :loveu: mysle, ze bedzie odzew na tak malenkiego, uroczego psinka :) uciekam, dobranoc[/QUOTE] Dobranoc, nie zapomnij ucałować ode mnie Igiełki i swojego psiunia:calus: A tak właściwie, to jak ten szczęściarz ma na imię i jak wygląda, bo chyba nie widziałam
  16. Dzięki, serdeczne w imieniu Wiewiórka:loveu: Skopiowałam pierwsze, drugie i to malutkie [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4001/wiewiorek2d.jpg[/IMG] Czekamy teraz cierpliwie na realizację ogłoszeń:lol:
  17. [quote name='kolejna kobietka']ja to zdjatko tak sobie scielam, zeby bylo lepiej widac maluszka: [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/5185/wiewiorek.jpg[/IMG][/QUOTE] Super!!!!!!!! A czy to drugie też byś mogła tak obrobić, bo na nim taki biedniutki, chwytający za serce
  18. [quote name='kolejna kobietka']ja zawsze pisze oba[/QUOTE] [quote name='Aimez_moi']Chyba trzeba o wizycie napisac.......[/QUOTE] Ok. ..............
  19. Nie wiem tylko czy pisać o wizycie przedadopcyjnej, czy tylko o umowie????
  20. [quote name='Mysza2']może zima tak na ludzi działa i na wiosnę zaczną myśleć o adopcjach:)[/QUOTE] Tylko, żeby nie było tak, że wiosną będą psiaki adoptować, a z początkiem zimy wyrzucać. Takim cwaniakom mówimy NIE:angryy:
  21. Znalazłam taki bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238586-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-do-24-01-r%C3%B3%C5%BCne-pakiety-do-wyboru-GRATISY%21%21/page5[/url] zaraz zamówię pakiet za 10zł
  22. [quote name='Aimez_moi']Ja moge zaplacic tylko poprosze o numer konta i kwote.....[/QUOTE] To ja poszukam na bazarku i zamówię, a ty kochana zapłacisz ok. Może być pakiet za 10 zł jeśli taki znajdę???
  23. [quote name='omry']Dzwonił do mnie facet z pytaniem co to za piesek, bo mu się zgubił. Niestety, szukał czarno białej suczki :evil_lol:[/QUOTE] Ojej, oby sunia się znalazła, albo trafiła do kogoś bardziej odpowiedzialnego
  24. Jak sobie słodko śpi. I jak tu się w niej nie zakochać??!! Tak samo jak w Nutusi:loveu:
  25. [quote name='Aimez_moi']Super tekst.....:) masz talent.....)[/QUOTE] Oj, nic takiego, tylko prawdę napisałam. Kto się podejmie zrobienia ogłoszeń, albo wykupienia pakietu na bazarku. Ja niestety nie wykupię, bo jestem spłukana do zera:placz:
×
×
  • Create New...