Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='Mysza2']Gabuniu, najlepiej dać telefon Grażynki, a jako drugi kogoś z nas, może być Twój, mój. I tak na wielu portalach można podać tylko jeden[/QUOTE] Elunia, czy mogę podać Twój, nie to że chcę się wymigać, ale Ty lepiej potrafisz prześwietlić ludzi w rozmowie!!!!
  2. [quote name='Mysza2']też coś mi się kojarzy że znam to cudo :evil_lol: [URL]http://lh6.ggpht.com/_0ZcWZoaRBi8/TNsCV67XvcI/AAAAAAAACfY/YoodO5kAZ18/DSC08350.JPG[/URL][/QUOTE] Cudo właśnie leży na kanapie, a Czaki na fotelu. Nie mam siły szukać tego kołnierza, jutro rano poszukam Myszko, czy są jakieś wstępne ustalenia odnośnie transportu???
  3. [quote name='obiezyswiat75']Na pewno jest gdzieś dom dla Ciebie. Tylko jeszcze o Tobie nie wie, jeszcze Cię nie wypatrzył. Ale któregoś dnia przyjdzie ktos i powie- jesteś piękny, chodź ze mną. I zamienisz kojec na kanapę, może i na łóżko, kto wie? Tylko jeszcze Cię nie spotkał... Pokazuj się Piesku, a prędzej czy pózniej Twój człowiek Cię odnajdzie....[/QUOTE] O tak, niech się ludzie nie namyślają, tylko Aramiska do domu, na miękką kanapę zabierają
  4. [quote name='AgusiaP']Nie martw się Gabrysiu na pewno wrócą;)[/QUOTE] Oby, może spacerują z psami :painting::painting::painting: , albo już śpią
  5. [quote name='AgusiaP']Ja też go gdzieś widziałam :lol!:[/QUOTE] Może ciotki coś wiedzą, ale się ulotniły niestety
  6. [quote name='AgusiaP']Jak coś to jeszcze mamy od Biszkopcika ;) Gabrysiu a nie pisze na nim jaki to rozmiar? Oni mają tam bardzo drogo, wiem bo ten co ma teraz Czaki kupowałam u nich;)[/QUOTE] Zaraz obejrzę ten kołnierz. Psiaki po spacerze, jak wychodziłam z Czakim, to Kajtek tak przeraźliwie szczekał i szalał, że aż zwymiotował. Za to, gdy Czaki został sam wcale nie szczekał, a po naszym powrocie skakał z radości niemal pod sufit. Czakiemu zupełnie nie robi różnicy czy ma do czynienia z dorosłym, czy z dzieckiem, jeśli ktoś do niego zagada, on cieszy się jak szalony. W lecznicy tak, jak Agusia wspomniała kleił się do dziewczynki ok. 6cio letniej. Nie wiem, jaki jest jego stosunek do malutkich dzieci, ale sądzę, że też pozytywny
  7. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_0ZcWZoaRBi8/TNsCV67XvcI/AAAAAAAACfY/YoodO5kAZ18/DSC08350.JPG[/IMG] Skąd ja znam tego łobuza:hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm:
  8. [quote name='stepelkaa']oj oj ja też już wiem, że będę płakać rozstając się z nim do DS. Alee wiem też że u nas nie zostanie bo "zostawisz jednego, nie pomożesz następnemu" Co do skakania, najwyżej będziemy mu zabraniać, damy radę ;) A co do dzieci, to ja wiem że tak przyjacielski psiak nie będzie agresywny w stosunku do mojej siostry, tym bardziej, że ona nie męczy zwierząt, wie jak się z nimi obchodzić. Ale mama woli mieć pewność, w sumie nie dziwię się. Cioteczki, czy wiadomo może kiedy Czaki do nas trafi ? Czwartek, piątek, weekend? Wiem, że już któryś raz o to pytam, ale tak się niecierpliwię, jej . ;)[/QUOTE] Czaki jest taki kochany Stepelko, nie mam wątpliwości, że u Ciebie Czaki będzie miał raj na ziemi:lol: Oby tylko równie wspaniały DS mu się trafił, to mnie zawsze martwi przy adopcjach - jaki będzie dalszy los psiaka [quote name='stepelkaa']o tak tak, też jestem za ;)[/QUOTE] Agusia już wstawiła zdjęcia mojego skarbunia:loveu: Aguś, szkoda, że nie kupiłyśmy bardziej dopasowanego kołnierza. Doszłam do wniosku, że ten jest za szeroki. Wiem, że to znowu byłby wydatek, poszukam tego po Kajtuniu, ale obawiam się, że będzie za mały:-(
  9. [quote name='toyota']Pani zdecydowała się przyjechać już jutro o 14 :multi:.[/QUOTE] Wspaniale:loveu:
  10. [quote name='Mysza2']Gabi, a czy skacze jeszcze na Kajtka?[/QUOTE] Próbuje, ale Kajtuś ucieka z prędkością światła. Od czasu do czasu chce skakać na mnie i TZ-a, ale jak się go zdejmie z nogi i powie stanowczo, że nie wolno to się uspokaja
  11. [quote name='stepelkaa']Myślę, że to dobry pomysł. Potrzebne też przecież pieniążki na transport.. No nic w każdym razie to nie koniec wydatków ;)[/QUOTE] Witaj Stepelko!!! Czaki dzisiaj bardzo radosny, aż za bardzo bo przecież jest dopiero drugi dzień po zabiegu. Jak wróciłam z pracy cieszył się, jak szalony, dawał mi buziaki. Jak gotowałam dla psiaków wątróbkę Czaki kursował między kuchnią, a pokojem i "wołał" mnie do kuchni prosząc łapką.
  12. [quote name='giselle4']podasj oba telefony moj-664 315 852 michelle- mozesz tez swoj podac i dajcie na dolny sląsk w przyszlym tygodniu wysle do naszych gazet teraz polecial Hrabal i Norka[/QUOTE] Giselle, dzięki, ale napisałaś tylko 1 nr Za Hrabalka i Norkę trzymamy kciuki A ile kosztują takie ogłoszenia w prasie???
  13. [quote name='omry']Pani Arlena mówi, że Bobik nie sprawia absolutnie żadnych problemów. Jest grzeczny, ciągle pychol mu się cieszy, zero agresji do psów. Aktualnie jest w fazie zakumplowywania się z jednym psiakiem, ktory jest trochę dominujący, a puszczany w stadzie będzie dopiero po odrobaczeniu i zaszczepieniu :)[/QUOTE] Kochany słodki Bobik i do tego ideał [quote name='obiezyswiat75']Nikt takiego slodziaka nie chce?[/QUOTE] Musi się ktoś zakochać, przecież on jest taki cudny [quote name='omry']On ma trochę siwy pyszczek, ale na pewno nie jest starszy niż te 4 lata. Biega jak głupi, ciągle zaczepia do zabawy i nadstawia się, żeby się z nim pobawić :lol: Jednocześnie jest bardzo grzeczny, wie co znaczy 'nie', wraca na wołanie i cieszy się jak szczeniaczek :)[/QUOTE] Kochany, grzeczny i do tego inteligentny:loveu: Tylko DS brakuje do szczęścia
  14. [quote name='kiyoshi']a jaki jest numer do Michelle??? chciałabym juz Stefi zrobić te ogłoszonka:D wyślijcie ten numer na priv i też na jakie województwo ją ogłosić??[/QUOTE] Ja nr do Michelle nie mam, tylko do Giselle, sama nie wiem do kogo podać nr w ogłoszeniach. Ja nawet Stefci na żywo nie widziała, więc nie wiem czy będę umiała odpowiedzieć na pytania zainteresowanych adopcją. A jeśli chodzi o województwo, to chyba najlepiej na dolnośląskie [B] Cioteczki Michelle i Giselle na kogo podać namiary do ogłoszeń??????[/B]
  15. [quote name='paula_t']Ciotki, zgłosiłam Czakiego do Kundelkowej Skarbonki, tylko tak właściwie to nie wiem czy pomoc jest potrzebna nadal i w jakiej wysokości... Poproszono mnie o podanie kwoty za szczepienia i kastrację, bo o to wnioskowałam. Jeśli ktoś może, to proszę, odezwijcie się na wątku i napiszcie ile co kosztuje, ile potrzeba albo że pomoc już nie jest potrzebna.[/QUOTE] Dzięki serdeczne, za zgłoszenie Czakiego do Kundelkowej Skarbonki. Kastracja kosztowała 170 zł, dzisiaj na wizycie kontrolnej zapłaciłyśmy 35, czyli w sumie 205. Są wpłaty jednorazowe na kastrację, ale myślę, że jeśli jest możliwość skorzystamy ze Skarbonki, a tamte pieniążki przeznaczymy na weta już w Starachowicach. Co o tym myślicie???? Trzeba będzie jeszcze Czakiego zaszczepić, odrobaczyć i wyczyścić ząbki, bo ma trochę kamienia. Oczywiście kwota która zostanie będzie przekazana na inną "bidę" Czaki na dworze to wulkan energii, wszystko musi obwąchać, z każdym się przywitać. Trochę się zmartwiłam, bo ma obrzęk i zaczerwienienie, a przecież cały czas chodzi w kołnierzu i pilnujemy, żeby tam nic nie kombinował. Dzisiaj nawet TZ zamienił się w pracy z kolegą, żeby mieś na noc i zostać z psiakami podczas mojej nieobecności. Jak Czakiego swędzi to zaczyna się czołgać i może stąd ten obrzęk. Dostał antybiotyk w zastrzyku i tabletki. U weta był bardzo grzeczny, ale jak dostał zastrzyk lamentował jakby go ze skóry obdzierali, biedaczek. Jest kochany, szkoda tylko, że Kajtuś nie podzila tego zdania W nocy Czaki spał w łóżku między nami.
  16. [quote name='kolejna kobietka']znowu sobie przypomnialam o tym kudlaczku ehhh :bigcry::bigcry::bigcry: Reksiuniu byle do srody :calus:[/QUOTE] To już pojutrze, odliczamy godziny
  17. Słoneczko smutne, oby teraz już nic złego go nie spotkało
  18. [quote name='toyota']Pani Małgosia przyjedzie po Reksia w środę :). Byłaby już jutro o 13, ale muszę sprawdzić czy ma komplet szczepień.[/QUOTE] Cudownie, byle do środy:loveu:
  19. [quote name='Karolcia_ko5']Dziś zapłaciłam za ogłoszenia: mazowieckie, dolnośląskie i chyba na wielkopolskę..[/QUOTE] Trzymamy kciuki, aby Adaś wreszcie trafił na swego "ludzia"
  20. [quote name='stepelkaa']Wiem wiem, hormony muszą się uspokoić. Dobrze, że to ustępuje. Ciekawa tylko jestem czy skoro ktoś go wyrzucił , czy to było dlatego.. Nawet się nie ma co wypowiadać, brak słów i tyle.[/QUOTE] Możliwe, że to był powód, zamiast poddać go kastracji wyrzucili jak śmiecia. A przecież to nie jego wina. Mogło też być tak, że właściciele puścili go samopas, a np. właściciel jakiejś suczki go wywiózł. Wolała bym, aby nikt go nie szukał, bo Czaki zasługuje na odpowiedzialnych ludzi, którzy nie narażą go na żadne niebezpieczeństwo, ani nic złego. Znam takie przypadki, gdy ludzie puszczają psa bez opieki na cały dzień, a tylko od święta idą z nim na spacer..................
  21. [quote name='stepelkaa']co do transportu wiem że najwcześniej w czwartek. w sumie dobrze byłoby połączyć z jakimś innym psem, faktycznie koszty na pół. A co do charakteru Czakusia, damy radę, nasza sunia charakterna a się udaje to tym bardziej z nim. Już nie mogę się doczekać ;)[/QUOTE] Stepelko, Czakuś jest bardzo grzeczny i spokojny, tylko czasami chce kopulować, ale z dnia na dzień będzie lepiej. Hormony przestaną szaleć. Najważniejsze, że jest przyjazny wobec wszystkich i nie ma w nim cienia agresji. Uwielbia się przytulać. Na zaczepki Kajtusia wcale nie reaguje. Teraz śpi grzecznie na posłaniu
  22. [quote name='Martika@Aischa']Gabi kochana czy otrzymałaś torebeczkę z bazarku ? ;) zostawiłam ją u Eli dla Ciebie :)[/QUOTE] Marticzko, dzięki serdeczne:loveu: Jeszcze nie dostałam, bo od czwartku nie widziałam się z Elą. Ale nie ma pośpiechu, poczekam cierpliwie.
  23. [quote name='Kamila Proc']wpadne do Czakusia[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za odwiedziny:loveu:
  24. [quote name='Martika@Aischa']Gdyby Stefcia wiedziała ile cioteczek ją odwiedza pewnie nieustannie machała by swoją kitą ;)[/QUOTE] Z całą pewnością i na pewno rozdawała by buziaki:loveu:
×
×
  • Create New...