-
Posts
32983 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
[quote name='andegawenka']Taka pogoda to pewnie spi.[/QUOTE] Czaki to bardzo radosny psiak, jak wróciłam z pracy to skakał z radości na 1,5 metra, w nocy spał na łóżku. Są takie momenty, że podchodzi, przytula się i wpatruje tymi swoimi ślicznymi oczkami. Zrobiłam mu parę zdjęć, ale nie są rewelacyjne, bo Czaki chyba trochę boi się aparatu
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
On jest taki słodki, wiadomo w jakim jest wieku? .....chyba że nie doczytałam. Wygląda na młodzieniaszka -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Może trzeba zwołać tu jakieś ciotki od astów? -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
Gabi79 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Niestety żadnych dobrych wiadomości , w piątek trzeba psa odebrać:(:(:([/QUOTE] Cholera, miałam nadzieję, że ta fundacja pomoże.............. -
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Gabi79 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Uwielbiam czytać o Maksiulku i jego rodzince:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='obiezyswiat75']Ja sobie obiecalam, ze to byla jego ostatnia zima w kojcu...[/QUOTE] Ja się strasznie wkurzam, gdy takie kochane psiaki jak Aramisek nie wzbudzają niczyjego zainteresowania Ale Aramisek ma wiele ciotek na dogo, które są nim zachwycone, to już coś na dobry początek
-
[quote name='AgusiaP']Ja pozwolę sobie jeszcze raz ślicznie podziękować:loveu::loveu::loveu: Kochana ja to tylko w domu muszę siedzieć:evil_lol: i mam to "szczęście" do tych bid, ale co zrobić ... tylko gdyby nie Wy co ja bym sama mogła... Aga, pewnie jakbyś siedziała w domu to by jakaś bida od czasu do czasu znalazła się na Twojej wycieraczce, od tego nie uciekniesz:evil_lol: Super Gabrysiu ;)[/QUOTE] Wolałam napisać, bo może ktoś dokładnie nie śledzi wątku, tylko czyta wyrywkowo i się wycofa z deklaracji, tak jak jedna z osób, która stwierdziła, że Czaki ma BDT, a przecież jeszcze nawet tam nie dojechał
-
[quote name='ivette3']tylko nadzieję ;) ? Pewność ! A jeszcze bardziej w porządku będzie, jak rozdzwonią się telefony i o Aramisa będą się bić dobre domki - bić w przenośni rzecz jasna :eviltong::lol:, bo do awanturników Aramisa nie oddamy :)[/QUOTE] Powinny się rozdzwonić, przecież z Aramiska taki słodziak:loveu:
-
[quote name='stepelkaa']Oj Czaki wiedział wiedział. I a jakim czasie też dobrze wyczuł ;)[/QUOTE] Czaki spi na fotelu, jest słodki. Dzisiaj do windy wsiadł mocno zawiany facet, Czaki szczeknął, ale się nie ruszył. Chyba się wystraszył i tyle. Z tego, co mi w którymś poscie mignęło transport w piątek lub sobotę. Czaki ma przyznane 100 zł z Kundelkowej Skarpety:loveu: Trzeba do obraczus87 wysłać pw z nr konta.
-
[quote name='Mysza2']Jak to wykurzyć, Paula, nawet tak nie mów:):)[/QUOTE] Paula, nawet tak nie żartuj:nono: [quote name='Panna Marple']Czaki, szczęściarzu, wiedziałeś komu i gdzie masz się napatoczyć...[/QUOTE] Oj, tak dokładnie wiedział, a Agusia wiedziała którędy i kiedy jechać, to po prostu przeznaczenie. Cioteczki, napisałam do osób proponujących stałe deklaracje pytanie, czy w związku z tym, że Czaki pojedzie do BDT wpłacą proponowane kwoty jednorazowo, bo potrzebujemy na transport, weta itp. Otrzymałam pozytywne odpowiedzi, a cioteczka tutajwkrakowie zaproponowała, że w zaistniałej sytuacji wpłaci 40 zł Bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:
-
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']ta jasna? aktualnie jest w bdt: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234782-2-szczeniaki-chyba-amstaffowate-Leda-w-BDT-u-kkasiiiar-chłopczyk-szuka-DT-([/URL][/QUOTE] Ojej, nie poznałam, że to ona -
[quote name='malagos']To dziś ???!!! I co????[/QUOTE] Też jestem ciekawa
-
[quote name='AgusiaP']Bardzo dziękujemy za wpłaty:loveu::loveu::loveu: Gabrysiu zrobisz dzisiaj zdjęcia Czakiemu?;)[/QUOTE] Jutro rano pstryknę [quote name='fona']Mam dwa kołnierze, jaki rozmiar jest potrzebny?[/QUOTE] Napisałam pw, niestety za małe [quote name='AniaGucio']Witajcie cioteczki! Przepraszam, że tak późno przybywam - dorzucę 10zł do transportu (P.S. całe szczęście, nie palę papierosów, fuj ;) )[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:loveu:
-
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A ta Reksiowata na 5 zdjęciu, druga z lewej, co to za cudo??? -
[quote name='obiezyswiat75'][B]Aramis[/B] 1. [URL="http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/2eVGf/activate/"]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/co...eVGf/activate/[/URL] 2. [URL]http://ogloszenia.wp.pl/Zwierzeta_9275_/?S[/URL][w]=Aramis 3. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Aramis---grzeczny-i-wierny-id58798.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...y-id58798.html[/URL] 4. [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/srodmiescie/aramis-grzeczny-i-wierny-454040655?MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D454040655%26Guid%3D13caae5a-4f40-a20b-26f7-83b1fffe865c%26Location%3D3200017&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=72241610%3B454040655%3B72241610%3B3200017%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1360076844336&secev=AQAAATyf7WIAAM0AAAABACIxM2NhYWU1YWQzMC5hMjBiMjZjLjE2NWNlLmZmZmNlMzE0AAAAAQAAAAAbEBxPAHx0qJAea1EVgxkd4x%2BA8qvOd8q8&wmid=454040655"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczeni...wmid=454040655[/URL] 5. [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/149618/Aramis-8211-grzeczny-i-wierny/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/1...czny-i-wierny/[/URL] 6. [URL="http://warszawa.naszemiasto.pl/ogloszenie/aramis_amp8211_grzeczny_i_wierny,aramis%2B%26amp%3B%238211%3B%2Bgrzeczny%2Bi%2Bwierny,78425,21741679,t,s,fm,ido.html"]http://warszawa.naszemiasto.pl/oglos...,s,fm,ido.html[/URL] 7. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/149618/Aramis-8211-grzeczny-i-wierny/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/149...czny-i-wierny/[/URL] 8. [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/aramis-8211-grzeczny-i-wierny-21741679.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/arami...-21741679.html[/URL] 9. [URL="http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50759/aramis-----grzeczny-i-wierny/"]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszen...czny-i-wierny/[/URL] 10. [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/197325.html[/URL] 11. [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/URL] 12. [URL="http://adoptujemy.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=21&Itemid=119"]http://adoptujemy.pl/index.php?optio...=21&Itemid=119[/URL] 13. [URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/aramis-grzeczny-i-wierny-2827.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/ar...ierny-2827.htm[/URL] 14. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69212,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...9212,Lw==.html[/URL] 15. [URL="http://www.pupil.com.pl/user.php#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/5892-big-1-1360079016.jpeg"]http://www.pupil.com.pl/user.php#htt...360079016.jpeg[/URL] 16. [URL]http://warszawa.kokosy.pl/[/URL] 17. [URL]http://warszawa.olx.pl/posting_success.php[/URL] 18. [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] 19. [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] 20. [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/DodajZwierzakaDoBazy[/URL] 21. [URL="http://ogloszenia.com/post/thankyou/id/108670/hash/b8136dabf0fc534fd0c49ca0cbefa028"]http://ogloszenia.com/post/thankyou/...c49ca0cbefa028[/URL] 22. [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/279789-aramis-grzeczny-i-wierny-oferta-mazowieckie/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...a-mazowieckie/[/URL] 23. [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] 24. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/2491049[/URL] 25. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1235950682/Aramis-grzeczny-i-wierny.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...-i-wierny.html[/URL][/QUOTE] Musi ktoś odpowiedni wypatrzeć Aramiska, po prostu musi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiyoshi']Pewnie na tablicy bo tam w ogóle nie można numerów w tekście... w taki razie podam numer do giselle i ogłoszenia będą na dolny śląsk... wrzucę teraz tekst jakbyście uważały, że coś warto dopisać to walcie śmiało:) poza tym, zawsze można zrobić inne ogłoszenia z innym tekstem...a taki na początek myślę, że będzie ok... oto tekst: [I]Stefa to młoda (ok. roczna) piękna i radosna sunia, która, pomimo tego co ją spotkało, nadal potrafi kochać ludzi. Los nie był dla niej łaskawy. Pewnego mroźnego dnia KTOŚ komu zapewne ufała, pozostawił ją zupełnie samą pośród śniegu i lodu skazując na prawie pewną śmierć. Sunia poznała czym jest bezdomność. Błąkała się od domu do domu głodna i zaniedbana. WSZYSCY JĄ PRZEGANIALI, NIKT NAWET NIE PODAŁ JEJ WODY. Gdyby dobre anioły nie czuwały nad Stefcią, odeszłaby cicho…bezimienna i zapomniana. Na szczęście dobrzy ludzie zauważyli sunię w porę i podarowali jej tymczasowe schronienie. Sunia rozkwitła. Jej sierść nabrała miękkości a oczy blasku. STEFCIA OKAZAŁA SIĘ BYĆ WYJĄTKOWO POJĘTNĄ, ODDANĄ I SPRAGNIONĄ KONTAKTU Z CZŁOWIEKIEM ISTOTĄ. Początkowo zupełnie zagubiona w domowych warunkach (czyżby była psem z budy?) szybko zrozumiała, że potrzeby załatwia się na zewnątrz. W domu niczego nie niszczy, ładnie chodzi na smyczy, doskonale dogaduje się z innymi psami. Jest niezwykle łagodna i zapatrzona w człowieka. Chwilowo Stefcia jest bezpieczna, jednak pilnie poszukuje tego jedynego domu, który wybierze ją, pokocha całym sercem i już nigdy nie opuści. Stefcia jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Adoptuj ją![/I][/QUOTE] Kioshi, jak dla mnie tekst bardzo ładny, chwytający za serce. Trzeba tylko dodać, że warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnei i podpisanie umowy adopcyjnej. I, że Stefa nie zostanie wydana na łańcuch. Możesz podać mój adres mailowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dziękujemy serdecznie w imieniu Stefuni:loveu: Na konto Stefci wpłynęły wpłaty od MoniaB 10,- Mysza2 20,- Bardzo dziękujemy:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
[quote name='agata51']Dostałam nr konta, ale wycofuję stała deklarację - Czaki ma [B]B[/B]DT.[/QUOTE] [COLOR=#ff0000][SIZE=4]Zgadza się, Czaki pojedzie do BDT ale będą potrzebne pieniążki na transport, szczepienia, odrobaczenie. Bardzo proszę osoby które deklarowały stałe wpłaty o odp. czy zgadzają się wpłacić jednorazowo na w/w cele[/SIZE][/COLOR]. Oczywiście stałe deklaracje nie będą potrzebne. Ale może dla pewności poczekajmy, aż Czaki trafi do Stepelki
-
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']podawaj Gabi:) prześwietlać nie potrafię, ale i tak wizyta ważniejsza niż rozmowa przez tel:)[/QUOTE] Ok. dziękuję Eluś:loveu: -
Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Gabuniu, najlepiej dać telefon Grażynki, a jako drugi kogoś z nas, może być Twój, mój. I tak na wielu portalach można podać tylko jeden[/QUOTE] Elunia, czy mogę podać Twój, nie to że chcę się wymigać, ale Ty lepiej potrafisz prześwietlić ludzi w rozmowie!!!!