Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32983
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='andegawenka']Taka pogoda to pewnie spi.[/QUOTE] Czaki to bardzo radosny psiak, jak wróciłam z pracy to skakał z radości na 1,5 metra, w nocy spał na łóżku. Są takie momenty, że podchodzi, przytula się i wpatruje tymi swoimi ślicznymi oczkami. Zrobiłam mu parę zdjęć, ale nie są rewelacyjne, bo Czaki chyba trochę boi się aparatu
  2. On jest taki słodki, wiadomo w jakim jest wieku? .....chyba że nie doczytałam. Wygląda na młodzieniaszka
  3. Może trzeba zwołać tu jakieś ciotki od astów?
  4. [quote name='Mysza2']Niestety żadnych dobrych wiadomości , w piątek trzeba psa odebrać:(:(:([/QUOTE] Cholera, miałam nadzieję, że ta fundacja pomoże..............
  5. Uwielbiam czytać o Maksiulku i jego rodzince:loveu::loveu::loveu:
  6. Zaglądam do Zosieńki z nadzieją na dobre wieści
  7. [quote name='obiezyswiat75']Ja sobie obiecalam, ze to byla jego ostatnia zima w kojcu...[/QUOTE] Ja się strasznie wkurzam, gdy takie kochane psiaki jak Aramisek nie wzbudzają niczyjego zainteresowania Ale Aramisek ma wiele ciotek na dogo, które są nim zachwycone, to już coś na dobry początek
  8. Niestety, jest tak jak piszesz. Statystycznie niewiele takich psiaków znajduje DS Ale miejmy nadzieję Viktorkowi się poszczęści
  9. [quote name='AgusiaP']Ja pozwolę sobie jeszcze raz ślicznie podziękować:loveu::loveu::loveu: Kochana ja to tylko w domu muszę siedzieć:evil_lol: i mam to "szczęście" do tych bid, ale co zrobić ... tylko gdyby nie Wy co ja bym sama mogła... Aga, pewnie jakbyś siedziała w domu to by jakaś bida od czasu do czasu znalazła się na Twojej wycieraczce, od tego nie uciekniesz:evil_lol: Super Gabrysiu ;)[/QUOTE] Wolałam napisać, bo może ktoś dokładnie nie śledzi wątku, tylko czyta wyrywkowo i się wycofa z deklaracji, tak jak jedna z osób, która stwierdziła, że Czaki ma BDT, a przecież jeszcze nawet tam nie dojechał
  10. Chodźby na dogo jest wiele przypadków adopcji psa niewidomego, czy trzyłapka. Tak naprawdę to tylko my ludzie dostrzegamy różne ułomności. Psiaki potrafią dostosować się do sytuacji np. do utraty wzroku. Viktorek jest słodki i śliczny:loveu:
  11. [quote name='ivette3']tylko nadzieję ;) ? Pewność ! A jeszcze bardziej w porządku będzie, jak rozdzwonią się telefony i o Aramisa będą się bić dobre domki - bić w przenośni rzecz jasna :eviltong::lol:, bo do awanturników Aramisa nie oddamy :)[/QUOTE] Powinny się rozdzwonić, przecież z Aramiska taki słodziak:loveu:
  12. [quote name='stepelkaa']Oj Czaki wiedział wiedział. I a jakim czasie też dobrze wyczuł ;)[/QUOTE] Czaki spi na fotelu, jest słodki. Dzisiaj do windy wsiadł mocno zawiany facet, Czaki szczeknął, ale się nie ruszył. Chyba się wystraszył i tyle. Z tego, co mi w którymś poscie mignęło transport w piątek lub sobotę. Czaki ma przyznane 100 zł z Kundelkowej Skarpety:loveu: Trzeba do obraczus87 wysłać pw z nr konta.
  13. [quote name='Mysza2']Jak to wykurzyć, Paula, nawet tak nie mów:):)[/QUOTE] Paula, nawet tak nie żartuj:nono: [quote name='Panna Marple']Czaki, szczęściarzu, wiedziałeś komu i gdzie masz się napatoczyć...[/QUOTE] Oj, tak dokładnie wiedział, a Agusia wiedziała którędy i kiedy jechać, to po prostu przeznaczenie. Cioteczki, napisałam do osób proponujących stałe deklaracje pytanie, czy w związku z tym, że Czaki pojedzie do BDT wpłacą proponowane kwoty jednorazowo, bo potrzebujemy na transport, weta itp. Otrzymałam pozytywne odpowiedzi, a cioteczka tutajwkrakowie zaproponowała, że w zaistniałej sytuacji wpłaci 40 zł Bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:
  14. [quote name='kolejna kobietka']ta jasna? aktualnie jest w bdt: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234782-2-szczeniaki-chyba-amstaffowate-Leda-w-BDT-u-kkasiiiar-chłopczyk-szuka-DT-([/URL][/QUOTE] Ojej, nie poznałam, że to ona
  15. [quote name='malagos']To dziś ???!!! I co????[/QUOTE] Też jestem ciekawa
  16. [quote name='AgusiaP']Bardzo dziękujemy za wpłaty:loveu::loveu::loveu: Gabrysiu zrobisz dzisiaj zdjęcia Czakiemu?;)[/QUOTE] Jutro rano pstryknę [quote name='fona']Mam dwa kołnierze, jaki rozmiar jest potrzebny?[/QUOTE] Napisałam pw, niestety za małe [quote name='AniaGucio']Witajcie cioteczki! Przepraszam, że tak późno przybywam - dorzucę 10zł do transportu (P.S. całe szczęście, nie palę papierosów, fuj ;) )[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:loveu:
  17. A ta Reksiowata na 5 zdjęciu, druga z lewej, co to za cudo???
  18. [quote name='obiezyswiat75'][B]Aramis[/B] 1. [URL="http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/2eVGf/activate/"]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/co...eVGf/activate/[/URL] 2. [URL]http://ogloszenia.wp.pl/Zwierzeta_9275_/?S[/URL][w]=Aramis 3. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Aramis---grzeczny-i-wierny-id58798.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...y-id58798.html[/URL] 4. [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/srodmiescie/aramis-grzeczny-i-wierny-454040655?MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D454040655%26Guid%3D13caae5a-4f40-a20b-26f7-83b1fffe865c%26Location%3D3200017&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=72241610%3B454040655%3B72241610%3B3200017%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1360076844336&secev=AQAAATyf7WIAAM0AAAABACIxM2NhYWU1YWQzMC5hMjBiMjZjLjE2NWNlLmZmZmNlMzE0AAAAAQAAAAAbEBxPAHx0qJAea1EVgxkd4x%2BA8qvOd8q8&wmid=454040655"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczeni...wmid=454040655[/URL] 5. [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/149618/Aramis-8211-grzeczny-i-wierny/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/1...czny-i-wierny/[/URL] 6. [URL="http://warszawa.naszemiasto.pl/ogloszenie/aramis_amp8211_grzeczny_i_wierny,aramis%2B%26amp%3B%238211%3B%2Bgrzeczny%2Bi%2Bwierny,78425,21741679,t,s,fm,ido.html"]http://warszawa.naszemiasto.pl/oglos...,s,fm,ido.html[/URL] 7. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/149618/Aramis-8211-grzeczny-i-wierny/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/149...czny-i-wierny/[/URL] 8. [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/aramis-8211-grzeczny-i-wierny-21741679.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/arami...-21741679.html[/URL] 9. [URL="http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50759/aramis-----grzeczny-i-wierny/"]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszen...czny-i-wierny/[/URL] 10. [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/197325.html[/URL] 11. [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/URL] 12. [URL="http://adoptujemy.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=21&Itemid=119"]http://adoptujemy.pl/index.php?optio...=21&Itemid=119[/URL] 13. [URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/aramis-grzeczny-i-wierny-2827.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/ar...ierny-2827.htm[/URL] 14. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69212,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...9212,Lw==.html[/URL] 15. [URL="http://www.pupil.com.pl/user.php#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/5892-big-1-1360079016.jpeg"]http://www.pupil.com.pl/user.php#htt...360079016.jpeg[/URL] 16. [URL]http://warszawa.kokosy.pl/[/URL] 17. [URL]http://warszawa.olx.pl/posting_success.php[/URL] 18. [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] 19. [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] 20. [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/DodajZwierzakaDoBazy[/URL] 21. [URL="http://ogloszenia.com/post/thankyou/id/108670/hash/b8136dabf0fc534fd0c49ca0cbefa028"]http://ogloszenia.com/post/thankyou/...c49ca0cbefa028[/URL] 22. [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/279789-aramis-grzeczny-i-wierny-oferta-mazowieckie/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...a-mazowieckie/[/URL] 23. [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] 24. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/2491049[/URL] 25. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1235950682/Aramis-grzeczny-i-wierny.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...-i-wierny.html[/URL][/QUOTE] Musi ktoś odpowiedni wypatrzeć Aramiska, po prostu musi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. [quote name='kiyoshi']Pewnie na tablicy bo tam w ogóle nie można numerów w tekście... w taki razie podam numer do giselle i ogłoszenia będą na dolny śląsk... wrzucę teraz tekst jakbyście uważały, że coś warto dopisać to walcie śmiało:) poza tym, zawsze można zrobić inne ogłoszenia z innym tekstem...a taki na początek myślę, że będzie ok... oto tekst: [I]Stefa to młoda (ok. roczna) piękna i radosna sunia, która, pomimo tego co ją spotkało, nadal potrafi kochać ludzi. Los nie był dla niej łaskawy. Pewnego mroźnego dnia KTOŚ komu zapewne ufała, pozostawił ją zupełnie samą pośród śniegu i lodu skazując na prawie pewną śmierć. Sunia poznała czym jest bezdomność. Błąkała się od domu do domu głodna i zaniedbana. WSZYSCY JĄ PRZEGANIALI, NIKT NAWET NIE PODAŁ JEJ WODY. Gdyby dobre anioły nie czuwały nad Stefcią, odeszłaby cicho…bezimienna i zapomniana. Na szczęście dobrzy ludzie zauważyli sunię w porę i podarowali jej tymczasowe schronienie. Sunia rozkwitła. Jej sierść nabrała miękkości a oczy blasku. STEFCIA OKAZAŁA SIĘ BYĆ WYJĄTKOWO POJĘTNĄ, ODDANĄ I SPRAGNIONĄ KONTAKTU Z CZŁOWIEKIEM ISTOTĄ. Początkowo zupełnie zagubiona w domowych warunkach (czyżby była psem z budy?) szybko zrozumiała, że potrzeby załatwia się na zewnątrz. W domu niczego nie niszczy, ładnie chodzi na smyczy, doskonale dogaduje się z innymi psami. Jest niezwykle łagodna i zapatrzona w człowieka. Chwilowo Stefcia jest bezpieczna, jednak pilnie poszukuje tego jedynego domu, który wybierze ją, pokocha całym sercem i już nigdy nie opuści. Stefcia jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Adoptuj ją![/I][/QUOTE] Kioshi, jak dla mnie tekst bardzo ładny, chwytający za serce. Trzeba tylko dodać, że warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnei i podpisanie umowy adopcyjnej. I, że Stefa nie zostanie wydana na łańcuch. Możesz podać mój adres mailowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dziękujemy serdecznie w imieniu Stefuni:loveu: Na konto Stefci wpłynęły wpłaty od MoniaB 10,- Mysza2 20,- Bardzo dziękujemy:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  20. [quote name='agata51']Dostałam nr konta, ale wycofuję stała deklarację - Czaki ma [B]B[/B]DT.[/QUOTE] [COLOR=#ff0000][SIZE=4]Zgadza się, Czaki pojedzie do BDT ale będą potrzebne pieniążki na transport, szczepienia, odrobaczenie. Bardzo proszę osoby które deklarowały stałe wpłaty o odp. czy zgadzają się wpłacić jednorazowo na w/w cele[/SIZE][/COLOR]. Oczywiście stałe deklaracje nie będą potrzebne. Ale może dla pewności poczekajmy, aż Czaki trafi do Stepelki
  21. [quote name='Mysza2']podawaj Gabi:) prześwietlać nie potrafię, ale i tak wizyta ważniejsza niż rozmowa przez tel:)[/QUOTE] Ok. dziękuję Eluś:loveu:
  22. [quote name='AgusiaP']To może zmieścicie się w trójeczkę;)[/QUOTE] Teoretycznie tak, ale Kajtuś zapewne się ewakuuje ze strachu przed tym czarnym potworem:evil_lol:
  23. [quote name='AgusiaP']Czyli dzisiaj jest zmiana, ciekawe na jak długo:evil_lol: Jasne jutro poszukasz;)[/QUOTE] Pewnie dopóki ja się nie położę, ale dzisiaj większy luz, bo TZ w pracy;)
  24. [quote name='Mysza2']Gabuniu, najlepiej dać telefon Grażynki, a jako drugi kogoś z nas, może być Twój, mój. I tak na wielu portalach można podać tylko jeden[/QUOTE] Elunia, czy mogę podać Twój, nie to że chcę się wymigać, ale Ty lepiej potrafisz prześwietlić ludzi w rozmowie!!!!
×
×
  • Create New...