Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='bela51']Gabi, a nie mogłabys zaproponowac tym dzwoniącym ludziom jakiejs naszej bidy ? Np. Maji ?[/QUOTE] Beluś, proponawłam. Jak Stefcia była "zarezerwowana" wzięłam od wszystkich adres mailowy, by dać znać, czy Stefcia pojechała do DS. Napisałam potem, że mogę pomóc poszukać psa i wysłałam kilka fotek. Niestety bez rezultatu:-( Wczoraj nawet nie zdążyłam nic więcej powiedzieć, oprócz tego, że Stefcia już ma dom, bo pani się rozłączyła
  2. [quote name='bela51']Znaleźc dom w ekspresowym tempie graniczy z cudem. Ale moze zbiórka jakiejs kasy na dt ??? Czy misieeek mogłaby ją odpłatnie zatrzymac ?[/QUOTE] Beluś w 2 # pod fotkami jest info, że sunia mogłaby zostać - koszt 12zł doba
  3. Podczytuję wieści z nowego domu i chce mi się żyć:loveu: Oby więcej było takich wspaniałych ludzi, jak Pani Natalia i Jej bliscy. Pozdrawiam serdecznie:lol:
  4. Fotki Czakusia z wycieczki rewelacyjne:loveu: Raczyna, jak dobrze, że on jest u Ciebie!!!!!!!!! Jeśli chodzi o strach przed burzą, grzmotami itp. itd. to chyba żaden psiak nie "przebije" w tej kwestii mojego Miśka. Misiu z roku na rok bał się grzmotów, burzy petard coraz bardziej. U weta kupowałam mu Kalm Aid. Przed Sylwestrem tabletki, po których spał.
  5. [quote name='halszka']na portalach gdzie była możliwość usunięcia ogłoszenia zrobiłam to;)[/QUOTE] Bardzo dziękuję:lol:
  6. Jaka ona śliczna!!! Uwielbiam takie owczarkowate psiaki!!! Tylko nie Olkusz, tam nic dobrego jej nie czeka:-( Cioteczki, pomóżcie, może jakiś bazarek????
  7. Bela, dziękuję serdecznie za wstawienie fotek!!! Dla mnie na drugim wygląda jakby coś kombinowała tzn. intensywnie nad czymś się zastanawiała Cioteczki Kochane, dzięki WAM Sati uniknęła schroniska w Olkuszu, a ta sunia ma tam wrócić:-(, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek w poniedziałek ma trafić do olkuskiej mordowni[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242995-Owczarkowata-Maja-ma-czas-do-poniedziałku-potem-mordownia-w-Olkuszu"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...wnia-w-Olkuszu[/URL]!!!
  8. [quote name='bela51']Mozesz przesłac mnie.:lol: 600358678.[/QUOTE] Bardzo dziękuję, właśnie wysłałam:loveu:
  9. [quote name='obiezyswiat75']Minęło 10 miesięcy :) Rany jak ja go kocham. Uwielbiam, ubóstwiam. Posiwiał Maksio i to widać. Więcej śpi i odpoczywa. Mój dziadziuś ukochany. Ale apetyt to mu dopisuje :lol:[/QUOTE] Życzę Maksikowi jeszcze wielu, wielu długich lat w tym raju u Ciebie, cioteczko:loveu:
  10. [quote name='Martika@Aischa']Gabi niestety guz okazał się złośliwy :( ale jesteśmy dobrej myśli bo dr Dziak wyciął bardzo głęboko to paskudztwo. Wczoraj widziałam się z Dolusiem nosek się pięknie goi a chłopak pełen energi goni kamyczek za kamyczkiem :) tak więc wierzę że wszystko będzie dobrze :) a nasza Deisy odwiedziła fryzjera fachowca i jest nie do poznania ;) śliczne krótkie futerko ....wygląda jak szczeniaczek :loveu:[/QUOTE] Ojej, miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze!!!! Daisy na pewno wygląda przesłodko!!!!!!!!
  11. Tofik jest jednym z wielu psów z dogo, które wyjątkowo zapadły mi w serce. Taka miłość od pierwszego spojrzenia na fotki:loveu:
  12. [quote name='Pysia']Ja przesyłałam zawsze Myszy2, ale ona wypoczywa . Do poniedziałku niedaleko ;) Przyjedzie to wstawi :) Mnie najbardziej cieszy to, że jest ok i państwo nie zrazaja sie normalnymi, psimi problemami :) Tfu tfu![/QUOTE] Ja też zawsze proszę Myszę, nawet do niej pisałam w poniedziałek, bo nie wiedziałam, że wyjechała Też się bardzo cieszę, że wszystko ok.
  13. [quote name='gosia2313']ehhh miałam telefon o Korka :roll: Ale jakoś nie powalił mnie na kolana... Pan mówił głosem jakby był półżywy, pierwsze co zapytał czy to aktualne i czy jest jakaś opłata. Powiedziałam, że 50 zł to spytał czy nie można tak całkiem za darmo, bo on teraz nie ma i mógłby 8.05 przyjechać z 50 zł do mnie po psa. Jest z Siemianowic Śl. W ogóle nie pytał nic o psa, jaki jest, jaki charakter, nic nie powiedział co ma do zaoferowania, tylko czy kosztuje :/ Ma przesłać adres na wizytę ale liczę, że tego nie zrobi:diabloti:[/QUOTE] Cholera, żeby tylko nie chciał Korka na łańcuch, albo do kojca:placz:, ale na ewentualnej wizycie się wszystko wyjaśni
  14. Zaglądam do Aramiska!!! Do kitu z taką pogodą, nawet na porządny spacer wyjść nie można
  15. Wczoraj miałam kolejny tel. w sprawie Stefci. To chyba już ósmy. Pani powiedziała, że poszuka dalej. Mam nadzieję, że chociaż część z tych osób przygarnie innego psiaka w potrzebie. Ponawiam pytanie: [COLOR=#ff0000]KOMU MOGŁABYM PRZESŁAĆ MMS-y, by wstawił tutaj 2 fotki Sati???[/COLOR]
  16. [quote name='bela51']Z waszych opisów wyłania sie fajny, wesoły, figlarny psiak. Moze troche nieokrzesany, gdy rozkręci sie w zabawie, ale na pewno nie agresywny. Ktos doceni w koncu jego urok, na pewno :lol:[/QUOTE] Belu, bardzo trafnie to ujęłaś. Czaki nie jest agresywny, nie rzuca się z zębami, potrzebuje stanowczego człowieka, aby nim pokierował, popracował z nim. Tak jak Raczyna teraz. Raczyna, bardzo, bardzo Ci dziękuję za wszystko, co robisz dla Czakunia:Rose::Rose::Rose::Rose: Bardzo się cieszę, że tak wiele osób wierzy w Czakiego i mu kibicuje
  17. [quote name='halszka']aaaaa no to wspaniałego długiego weekendu:) świetnie :multi:[/QUOTE] Ciekawe jak tam Biszkopcik i jego dwie "siostrzyczki" Po powrocie Myszka na pewno zda szczegółowe relacje:loveu:
  18. Dawno nie zaglądałam do Uszatka, a tu takie wspaniałe wieści i foty. Popłakałam się ze wzruszenia - Uszatek trafił do raju na ziemi:loveu:
  19. [quote name='Martika@Aischa']dostałam wczoraj @ od rodzinki naszego Bostonka :) Chłopak bardzo GRZECZNY i sympatyczny :) Pan Mariusz chyba będzie musiał zakupić większe łóżko dla całej rodzinki bo Boston wyeksmitował Panią Marzenkę zajmując jej miejsce ;)[/QUOTE] Bostonek kochany!!!!!!!! Tak się cieszę, że jest szczęśliwy i ma swoich wspaniałych ludzi:loveu: Marticzko, a jak tam Dolarek Pani Anetki, wiesz może?
  20. [quote name='anett']Cały czas mam nadzieję, że to już, że w końcu teraz zadzwoni TEN człowiek! W przyszłym tygodniu Tofik będzie znowu w DZ[/QUOTE] Oby tym razem się udało!!!!!!!!!!!
  21. [quote name='margoth137']ja niestety finansowo nie mogę pomóc:([/QUOTE] Dziękuję za przybycie na wątek:loveu:
  22. [quote name='Kryzia']Już otwarte :)[/QUOTE] Zmykam na zakupy!!!!!
  23. [quote name='Hałabajówka']Jeżeli uda się nam uzbierać deklaracji to w sobotę byłaby możliwość zabrania psiaków...bardzo proszę o pomoc w rozsyłaniu wątku PLISSSSSS[/QUOTE] Hałabajówko, czy weźmiesz psiaki do siebie??? Jakiej kwoty brakuje????
  24. [quote name='anett']Gabi też nie rozumiem:shake: nawet nie ma głupich telefonów, po prostu totalna cisza, jakby ogłoszenia w ogóle nie istniały... kombinuję cały czas z tekstem i zmieniam regularnie i tytuł i nic Tofik ma co jakiś czas wyróżniane właśnie tablicę i moruska bo odzew największy, kilkanaście razy był w Dzienniku Zachodnim i nie było ani jednego telefonu:mad: Stefcia miała śliczne zdjęcia:lol: w ogóle jest ślicznym psiakiem, Tofik na pewno nie jest fotogeniczny:eviltong: ale te sztandarowe portrety ma przecież nie najgorsze... kurcze naprawdę ten pies ma pecha![/QUOTE] To ja tym bardziej nie rozumiem. Tofik jest śliczny i ani jednego telefonu???!!! Naprawdę zaczynam wierzyć, że niektóre psiaki mają pecha. Miejmy nadzieję, że wkrótce los się odmieni
×
×
  • Create New...