Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32988
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. [quote name='Panna Marple']Jasiek, banerek w moim podpisie!!! Niestety, jak to na dogo bywa: są łzy szczęścia, ale i rozpaczy: Amor (zagłodzony) odszedł niespodziewanie. Tylko 2 miesiące miał swego ludzia[/QUOTE] O rany!!!!!!!! Jasiu KOCHANY:loveu::loveu::loveu: Co do Amorka, to bardzo przykro, że odszedł, ale dobrze, że chociaż te 2 miesiące był przez kogoś kochany. Ja po ogromnej euforii teraz popadłam z stan rozmyślania, czy wszystko się dobrze ułoży, czy sunieczki będą szczęśliwe, czy szybko się zaaklimatyzują.
  2. [quote name='Panna Marple']Wierzyć mi się nie chce:od wczoraj to już trzeci piesio z zapisanych u mnie wątków!!!Hurra!!! Lara, kochanie, bądź szczęśliwa![/QUOTE] Domyślam się, że drugim psiakiem jest Cindy, a trzecim???
  3. [quote name='Martika@Aischa']Oby to była cisza przed lawiną wspaniałych wiadomości ;) czekamy :lol:[/QUOTE] Ja już niemal oszalałam od tego czekania. Wstępne wieści są następujące: [B]DOMEK ZAAKCEPTOWANY, Państwo czekają na Larę[/B]:loveu: Szczegóły napisze Togaa:lol:
  4. [quote name='ULKA12']Lara doszła już do siebie po zabiegu tzn nawet patyczka próbowała przynieść ale jej nie pozwalam, musi się na razie oszczędzać. Wiadomo jak tam na wizycie, dajcie znać jak coś będzie wiadomo.[/QUOTE] Kochana sunieczka!!! Jeszcze nic nie wiadomo nt. przebiegu wizyty.
  5. [quote name='AgusiaP']Już po wizycie ;) Cindi będzie miała swój domek w Tarnowie :):):) Resztę napiszą dziewczyny :) ale się cieszę:multi:[/QUOTE] [quote name='yolanovi']Ja też sie cieszę:multi::multi: :multi:[/QUOTE] [quote name='Mysza2']Ja też :multi::multi::multi::multi: Z tego co Gabi mówiła po rozmowie z Sarunią, to bardzo dobrzy ludzie :multi:[/QUOTE] [quote name='Dancik']Hip, hip, hurra ! Bardzo się cieszę...i obeszło się bez sesji, ale nic straconego...Gabi jak jeszcze kogoś przygarniesz to się umówimy :)[/QUOTE] [quote name='Martika@Aischa']oj tak :) hura! hura! hura! :lol: Powodzenia sunieczko kochana :bye:[/QUOTE] Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków!!!!!!!!! [B] Wiem, że powinnam się cieszyć dopiero wtedy, gdy Cindy się zaaklimatyzuje w nowym domku, ale nie potrafię powstrzymać radości. [/B] Wizyta trwała długo, Panie pokazywały zdjęcia poprzednich psiaków, opowiadały o nich:loveu: Poprzednia sunia żyła 13 lat. Cała rodzina ma ogromne serce dla zwierząt. Wnuczki Pani uratowały kotka, zabrały go z ulicy. Oba psiaki zadbane i szczęśliwe. Kochana Panna Marple przyjedzie po nas w poniedziałek po 13tej i zawiezie nas do Tarnowa. Potem ja wrócę z Krakowa PKS-em lub pociągiem Mam nadzieję, że Sarunia sama coś napisze.
  6. [quote name='AgusiaP']Dokładnie Jolu ;) też tak myślę:)[/QUOTE] Ja się nie boję o przebieg wizyty, tylko stresuje mnie to wszystko, co jest później. To, jak psiak się odnajdzie w nowej sytuacji, czy będzie szczęśliwy itd.itp.
  7. [quote name='paula_t']Doczeka, doczeka :) Teraz niestety taki okres adopcyjny, ale wierzę w to, że po wakacjach ruszy.... Strasznie mnie denerwuje ta tablica, to wyświetlanie ile razy strony była odwiedzana i ile osób odsłoniło numer, bo Brenusia ma na tym wyróżnionym 5 odsłonięć telefonu i nikt nie dzwoni:([/QUOTE] Znam ten ból z tel. Wg. tego ile osób pobrało nr powinno w sprawie Cindy zadzwonić ponad 20 osób, a miałam tylko 1 tel. Dzisiaj się okaże, czy to ten właściwy. Brenusia jest śliczna i kochana, na pewno znajdzie cudowny domek!!!!
  8. [quote name='AgusiaP']Fajnie, że wizyta jest tak wcześnie ;) Trzymam mocno kciuki :)[/QUOTE] Dzięki Aguś!!!!!!!!!
  9. [quote name='AgusiaP']Ja tę mocno trzymam kciuki, ale przyznam się, że się troszeczkę denerwuję ;)[/QUOTE] [quote name='Mysza2']nie tylko Ty :):)[/QUOTE] Jak miło wiedzieć, że nie jest się osamotnionym. Ja mam podwójne nerwy.
  10. Od rana trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę!!!!!!!
  11. [quote name='tpzopoczno']I my trzymamy kciuki za Cindy! Niech jej się w końcu uda!! :)[/QUOTE] Oby się udało. Cindunia zasługuje na super domek, z resztą tak jak wszystkie psiaki [quote name='RUTA93']Ja wczoraj nie wchodziłam na Dogo, a dziś widzę, że Sarunia już prawie wszystko z PA blyskawicznie załatwiła :evil_lol:. Ale poczytałam wątek Cindy i jakby co - to ja też w tym Tarnowie jestem! No i czekam na wrażenia z wizyty.[/QUOTE] RUTA, witaj na wątku:loveu:
  12. [quote name='Livka']Laro wybacz ;) Potrzebujemy kogoś do wizyty pa w Siemianowicach Śląskich - znacie kogoś ?[/QUOTE] Wpisałam S. Śląskie do przeglądarki i znalazłam takich użytkowników: [TABLE="width: 65"] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/31457-Agnes-B"]Agnes B.[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/146750-BlaBla-%29"]BlaBla:)[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/111778-Blaze"]Blaze[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/98834-dotsa"]dotsa[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/106987-EwaWa"]EwaWa[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/86882-Ffrubka"]Ffrubka[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/114878-gibongibon"]gibongibon[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/110595-Hmmm"]Hmmm[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/76728-Ismena"]Ismena[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/97536-Izabela1972"]Izabela1972[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/96781-justynaw"]justynaw[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/19289-kama_i_ja"]kama_i_ja[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/11890-KasiaKlusia"]KasiaKlusia[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/82935-Klaudia-i-Bravo"]Klaudia i Bravo[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/112641-KorneliaZiulewska"]KorneliaZiulewska[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/123075-Krystiano20"]Krystiano20[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/124441-laula"]laula[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/12310-Marta77"]Marta77[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/95846-niebieska-pomarancza"]niebieska pomarancza[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/111972-odmi%C5%9Bki"]odmiśki[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/139169-Racek1987"]Racek1987[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/5156-resuruss"]resuruss[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/127976-sta95chu95"]sta95chu95[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/152377-Tina2000"]Tina2000[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/113742-WeronikaS"]WeronikaS.[/URL] [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/99508-_Aleksandra_"]_Aleksandra_[/URL] [/TD] [/TR] [/TABLE] osobiście z nikim nie miałam przyjemności spotkać się na jakimkolwiek wątku. Lara jest bogatsza o 40 zł, zaraz wpiszę w rozliczenie
  13. [quote name='WiosnaA']Na niektóre rzeczy może jestem zbyt mocno przewrażliwiona , ale zapytałam Państwa o "wracanie" Dżamalka, a także ten parapet :razz:.Słodko Szkrab na nim wygląda, jest bardzo rezolutnym psiakiem, ale chyba lepiej niech kotki tam odpoczywają;)....poczuł się już pewnie w Domku,co mnie bardzo cieszy :). Pani Elzbieta mi odpisała, " Dzień dobry :) Może być Pani spokojna, nic złego mu się nie stanie ;) na spacery wychodzimy na smyczy, spuszczony biegał luzem tylko na tej łące podczas drogi nad wodę. Było nas 4-5 osób i pusta łąka. Dżamal nie oddalał się zbytnio i na każde zawołanie pędził, aż się kurzyło ;) nawet na plaży, gdzie było trochę osób i psy też się słuchał. Co innego na smyczy :P wtedy traci słuch i reaguje tylko na CHODŹ :D Co do tarzania się, to w domu na dywanie się tarzał oraz raz na spacerze w celu wyperfumowania się ;D co skutkowało tym, że musiał być nie raz, a dwa razy kąpany w wannie, bo tak śmierdział! Jednak kąpiel to dla niego raczej przyjemność, bo w wannie się wygodnie położył na 4 łapach i czekał, aż ktoś go będzie szorował i drapał. Co do parapetu, to jasne jest, że nikt go nie zachęcał, żeby tam wskoczył, bo to miejsce kotów. Sam się tam dostał pod naszą nieobecność w pokoju. [B]Nie oddamy go za nic w świecie, bo Dżamal jest już członkiem naszej rodziny, więc spokojnie może Pani ratować tą pogryzioną sierotkę :) [/B] Pozdrawiamy serdecznie i do usłyszenia! "[/QUOTE] I znowu się wzruszyłam. Oby jak najwięcej było takich adopcji:loveu:
  14. [quote name='Dancik']Gabi tylko się nie stresuj zbytnio...co będzie to będzie, do jutra nie daleko :)[/QUOTE] Wiem Danusiu, wiem. Jakoś się trzymam:lol:
  15. [quote name='Dancik']Ooo jakie obiecujące wieści :))) Gabi trzymam kciukasy ...oby to był ten domek :)... ale nie ma co się emocjonować , już jutro się okaże :)[/QUOTE] Dzięki Danusiu za trzymanie kciuków:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  16. [quote name='yolanovi']Może załapiesz się na urodzinowego kielicha:evil_lol:[/QUOTE] Może jutro jeszcze coś z urodzinowego przyjęcia zostanie;), kawałek tortu na przykład
  17. [quote name='WiosnaA']W sumie to mało ważne,czy to akurat ten sam,ale jeśli to on (wg.mnie podobny),to przy zdjęciu jest napisane,że kastrowany i jet rok w schronie. Toyota,jeśli jeszcze nie macie DT dla niego, to może przyjechać do mnie. Z Warszawy w sobotę byłby darmowy ew. transport. Mam tylko obawy (tak jak z Dżamalkiem), co do Amika,że będzie się stawiał na początku i oby się tylko chłopcy dogadali.[/QUOTE] WiosnaA:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  18. [quote name='Sarunia-Niunia']Ło Jesoo, Gabi... mniej emocji Kochana;) Wstępnie jesteśmy umówione między 12-tą, a 13-tą... Gdyby coś się zmieniło, wtedy popołudniu:) Jak tylko stamtąd wyjdę, zaraz do Ciebie zadzwonię Gabrysiu:)[/QUOTE] Ok. jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: [quote name='yolanovi']Gabi, zamiast się cieszyć, że Sarunia ostro zabrała się za sprawę, już się umówiła i działa jak burza, to Ty się denerwujesz wpisami. Przecież dobrze, że pisze, przekzauje na bieżąco informacje :)[/QUOTE] Ja się bardzo cieszę, że Sarunia działa tak ekspresowo i przekazuje informacje na bieżąco, jestem za to bardzo wdzięczna:loveu:
  19. [quote name='Sarunia-Niunia']Rozmawiałam z Panią, która chce dać domek Cindy - jutro jadę na wizytę p/a... I ja mam nadzieję, że to właśnie TEN domek... w razie gdyby zawsze jestem niedaleko... tfu, tfu, tfu...[/QUOTE] Miałam się nie emocjonować, ale jak zobaczyłam Twój wpis, to znowu mi serce podeszło do gardła. O której jutro wizyta?
  20. [quote name='AgusiaP']Ja wszystko wiem od wczoraj od Gabi ;) Gabrysiu trzymaj się ;) a ja trzymam kciuki, żeby to był ten domek :)[/QUOTE] [quote name='Marycha35']Gabrysiu, ale pycha wieści:):):) Oby to był TEN domek, fiknę kozła z radości:);)[/QUOTE] Chwilami bardzo się denerwuję, a chwilami ogarnia mnie spokój. Siedząc w pracy napisałam sms-a do Pani, że mam już osobę gotową przeprowadzić wizytę. Pani pasuje jutro. Sarunia ma zadzwonić i się konkretnie z Panią umówić. Niezależnie od tego, czy ten domek wypali chcę Cindy zaszczepić na wirusówki, bo jest zaszczepiona tylko przeciwko wściekliźnie. Mam nadzieję, że w piątek mi się uda dotrzeć ze Ślicznotą do weta
  21. [quote name='Mysza2']Lara jest umówiona na sterylkę na piatek. W czwartek wizyta PA, którą zrobi Togaa z koleżanką. Tak się porobiło, że nie możemy z Agusią pojechać, ale na szczęście Togaa się zgodziła za co bardzo dziękujemy:):). Trzymajcie kciuki za jedno i drugie. Ula mówi to samo co Justyna w hoteliku, że Lara jest szczęśliwa jak może biegać, szaleć z patykiem i być z człowiekiem. Jest najszybsza i najbardziej skoczna ze wszystkich psów.[/QUOTE] Trzymam kciuki. Jestem ciekawa, jak wypadnie wizyta.
  22. [quote name='Sarunia-Niunia']Zaglądam do Cindy:loveu:[/QUOTE] Witaj na wątku Królewny Cindusi:loveu: Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc, zaangażowanie i bardzo miłą rozmowę:loveu: Edit Już rano. Jeszcze nic nie jest przesądzone, a ja już przeżywam. Spałam chyba 3 godziny, ledwo żyję, a tu do roboty trzeba się zbierać:angryy:
  23. [quote name='paula_t']Gabi, w sprawach adopcji intuicja jest najważniejsza, bo wizyta przedadopcyjna, to zaledwie godzina, a człowiek, u którego się ją przeprowadza może wszystko powiedzieć byleby tylko zrobić wrażenie. Oby intuicja Cię nie zawiodła i okazało się, że Cindy wreszcie trafiła na swojego człowieka, bo brzmi naprawdę dobrze :) Też myślę, że _Aga_ pomoże :)[/QUOTE] Podczas rozmowy z córką tej Pani, słysząc, że dom z ogrodem, nie wiem czemu wypaliłam, że na podwórko Cindy się nie nadaje, a Pani mi na to, że szukają domowego psiaka, który będzie z Panią spał. I to był pierwszy ogromny plus. Pani się niczym nie zraziła, obiecała mi, że Cindy nie spotka nic złego, że przez długie, długie lata będzie szczęśliwym psiakiem. Powiecie, obiecanki, cacanki..... ale jakoś tym razem wierzę, że tak będzie.
  24. [quote name='Martika@Aischa']Gabi napisz koniecznie do _Aga_ :) jest z Tarnowa myślę że pomoże :) Link do profilu ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/4355-_Aga_[/URL][/QUOTE] Dzięki Marticzko, już wcześniej napisałam
  25. [quote name='Martika@Aischa']Gabi i niech te dobre przeczucia się spełnią ;) trzymam kciuki z całych sił :) gdzie ewentualnie mieszkała by Cindy ? Katowice ? Sosnowiec ? czy zupełnie nie nasze tereny ? ;)[/QUOTE] O rany, nie napisałam:oops:, dosyć daleko, bo w Tarnowie. Z Tarnowa jest bardzo mało osób. Napisałam w spr. wizyty do kilku. Większość wieki temu była na dogo.
×
×
  • Create New...