-
Posts
32988 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
ODSZEDŁ ZA TM !!!!!!!! Marley- Maksiu w kochajacym domku !!!!!
Gabi79 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Jutro minie rok... Dziękuję Ci Maksiu za ten rok wypełniony Tobą :) Za Twoje szczekanie, tupot łapek na podłodze, kopanie dołków. Dziękuję za każde Twoje spojrzenie pełne miłości i oddania. Za każdego przytulaczka jakiego mi sprezentowałeś w najmniej odpowiednim momencie :) Za każde pożegnanie i powitanie. Za wspólne zabawy, za całuski, za pogryzione kredki i wykopane róże :) Za to, że każdego dnia dajesz nam więcej, niż my możemy Ci dać. Za Twoją wieczną radość, za wolę życia, za to że jesteś taki, jaki jesteś. Za to, że jesteś... Dziękuję Ci Maksiu :loveu: :iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/QUOTE] Siedzę, czytam a łzy mi płyną potokiem. Maksiulku, życzę Ci jeszcze wielu, wielu lat w tym RAJU NA ZIEMI. A wszystkim psiakom takich cudownych ludzi, jak Obiezyswiat i Jej bliscy. Elu, może przeoczyłam, ale jak to się stało, że adoptowałaś Maksiulka. Szukałaś jakiegoś biedaka, czy tak przez przypadek wpadł Ci w oko? -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']wstawiam:) [URL]https://www.facebook.com/events/497270383629502/[/URL] edit sorki bardzo -akurat pomylilam zdjecia Stasia z podrozy ... [URL]https://www.facebook.com/events/450340695081917/[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękuję!!! Kochany Ludwiczek!!!! A Stasiu też słodziutki:loveu: Ludzie się bulwersują, że Ludwiś nie wychodził na spacery, tam żaden psiak nie wychodzi i nie da się walczyć z właścicielem schroniska. Już nieraz Toyota miała nieprzyjemności. Trzeba się skupić na pomocy konkretnym psiakom, ogłaszanie, szukanie DT -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']na fejsie wyczylam ze Ludwis juz w Warszawie bardzo sie ciesze!! :) ma fajne fotki w aucie jaki szczesliwy!:multi:[/QUOTE] Czy możesz wstawić link? -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Super Gabi, że udało Ci się to załatwić, bo jednak ludzie to wzrokowcy i pierwsze na co patrzą to wygląd psiaka. Ładne, profesjonalne zdjęcia potrafią zdziałać cuda :)[/QUOTE] Mam nadzieję, że zdziałają:lol: Ale upał, psiaki padły. Cindy nawet nie ma ochoty na zabawę. Przez chwilę tylko goniła muchę -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Ludwiś wczoraj pojechał :multi:. Dotarł do Wraszawy ok. 11 w nocy, więc nie wiem czy jest już w DT czy może przejściowo w hoteliku. W każdym razie cieszył się ogromnie po wyjściu na spacer z kojca :).[/QUOTE] Kochany słodziak, ale miał niespodziankę, po tylu latach wreszcie wolny:loveu: -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Zdjęcia cudne, pięknie Lara na nich wyszła:loveu: Bardzo się cieszę, że jest takie zainteresowanie Larą, miejmy nadzieję, że sunia trafi wreszcie do domu, na jaki zasługuje. Gabi, czemu piszesz o kilku tygodniach? Kiedy będzie można Larę wysterylizować? Państwo nie chcą/nie mogą tego zrobić we własnym zakresie?[/QUOTE] Jeszcze nie wiemy kiedy sterylka i szczepienie i co pierwsze. Państwo by chcieli adoptować Larę już po sterylce. Ja wczoraj pytałam panią, czy jeśli sterylka będzie pierwsza wykonana, to czy zaszczepią Larę już we własnym zakresie. Pani powiedziała, że nie ma problemu. Czekamy, co zadecyduje wet. No i czy pani dzisiaj zadzwoni. Internet mi dzisiaj wolno idzie i zdjęcia mi się nie chcą otworzyć -
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
Gabi79 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zaglądam w oczekiwaniu na newsy. Jestem ciekawa, czy Ludwiś już w DT? -
Wspaniali ludzie, zakochani w swoim psie, piszący na bieżąco maile z rewelacyjnymi newsami:loveu: WSPANIALE!!!!!!!!!
-
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Sunia już całkiem zadomowiona. Dzisiaj poznała Malawaszkę i nawet dała się pogłaskać. Wariuje z Maksem, na prostej rozwija zawrotne prędkości, Mars nie może za nią nadążyć. Po początkowych wpadkach teraz ładnie zachowuje czystość. Jedyny minus to taki, że nie chce zostawać sama w kojcu i bardzo szczeka.[/QUOTE] Cieszę się, że wszystko ok. Dzisiaj dzwoniła kolejna pani zainteresowana Larą. Z Goleszowa - miejscowość pomiędzy Ustroniem, a Cieszynem. Dom z ogrodem, państwo na emeryturze. Przez 10 lat mieli sunię z ulicy. Pani pytała, jak wygląda sytuacja ze sterylizacją, bo ona jest jak najbardziej ZA. Na wizytę predadopcyjną się zgadza, zapraszała bardzo serdecznie. Jest gotowa zwrócić za transport. Jutro ma do mnie dzwonić, potwierdzić, czy na 100% są zdecydowani. Jestem tylko ciekawa, czy państwo poczekają te kilka tygodni, bo przecież trzeba Larę zaszczepić i wysterylizować. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Czy dziś jest jakiś specjalny dzień? Od pół godziny już dwa razy była akcja z petardami:angryy:. Cholera mnie bierze, bo gorąco niemiłosiernie, okna otwarte, więc huk ogromny. Biedne futrzaki dyszą ze strachu mimo tego, że okna pozamykałam[/QUOTE] Byłam na dworze najpierw z Kajtuniem, komary tną niemiłosiernie. Jak na złość spotkałam sąsiadkę, straszną plotkarę, wracała do domu i mnie zatrzymała na jakieś 20minut. Potem wyszłam z Cindy. Ledwo wróciłyśmy znowu te cholerne petardy zaczęli odpalać. Kajtuś się boi, ale powolutku idzie do jakiejś kryjówki, a Cindy biegła do drzwi, potem po całym pokoju, jak w amoku, teraz siedzi za kanapą. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']ale jaki brak zainteresowania? zainteresowanie jest i to duże - uwierz mi :). A że ludzie są dziwni - no tacy są.[/QUOTE] Racja, jakieś tam zainteresowanie jest, ale ja czekam na ten jeden, jedyny tel. od fantastycznych ludzi. Czy zbyt wiele wymagam???? -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']I Cindy też znajdzie prędzej czy później[/QUOTE] Cindy jest młoda i śliczna zupełnie nie wiem, czemu brak nią zainteresowania???? Ja chcę dla niej taki dom i ludzi, jakich mają Maksiulek i Figunia :loveu: Wstępnie jestem umówiona z Danusią (dancik) na sesję zdjęciową z Cindunią w roli głównej. Może nowe, profesjonalne fotki odczarują złą passę. -
[quote name='ewu']Wiedziałam ,że tak będzie:):):):):)[/QUOTE] Ja też wiedziałam, więc nie wiem, czemu płaczę ze wzruszenia. [B]LEPSZEGO DOMKU CHYBA NIE MOGŁYŚMY SOBIE DLA MALUCHA WYMARZYĆ[/B]:loveu:
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']ale się zdarzają na szczęście :)[/QUOTE] O tak, np. pewien Maksiulek znalazł najlepszy dom na świecie i odmłodniał:loveu: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Dziewczyny, czytam Wasze posty i mysle, ze troche rozpusciły Was te błyskawiczne, udane adopcje.:lol: Zapraszam na wątki starych ONków, wtedy przekonacie sie co to znaczy czekac na telefon w sprawie adopcji. Telefon, ktory moze nigdy nie zadzwonic.:-([/QUOTE] Zdaję sobie sprawę, że starszym pieskom jest o wiele trudniej znaleźć dom:-( Na szczęście zdarzają się ludzie, którzy z premedytacją szukają psiaka starszego, czy schorowanego, po którego kolejka się nie ustawia. Szkoda tylko, że takie adopcje zdarzają się bardzo rzadko. [url]http://zoobazar24.pl/ads/cindy-nie-york-nie-pudelek-lecz-sliczny-kundelek/[/url] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Upalny weekend w miescie to koszmar. Chciałam spedzic pozytecznie sobote i zrobic bazar. Nie moge wstawic zadnego zdjecia !!! Hosting, z ktorego zawsze korzystam chyba dzisiaj sie wsciekł:mad:[/QUOTE] Tak zwana złośliwość rzeczy martwych:mad: Zamieściłam ogł. na jakimś nowym portalu zoobazar.24, przelałam 5 zł, a ogłoszenia nie widzę:angryy: -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']tak, ludzie są dziwni. Do mnie maile piszą z kolei w stylu: czy na pewno za darmo? a dostarczacie do domu? nie zgadzam się na PA, bo jeszcze coś ukradniecie (sic!)[/QUOTE] Ja do tej pory tylko 1ną wiadomość dostałam (w sprawie Cindy), od tej pani tydzień temu. A co do wizyty, to nie zdarzyło mi się na szczęście, żeby ktoś odmówił lub posądził ewentualnych wizytatorów o kradzież. Trzeba jednak przyznać, że nie odbyłam wielu rozmów, raptem kilkanaście ( w sprawie kilku psiaków) Na jakiegoś mega wariata na szczęście nie trafiłam. Cindy wyróżniona na ogłaszamy 24.pl [URL]http://katowice.oglaszamy24.pl/ogloszenie/431012342/katowice-Cindy-mloda-sliczna-sunia-kundelek-ktory-pokocha-calym-sercem.html[/URL] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Witamy w upalną sobotę:lol: Od kilkudziesięciu minut siedzę nad ogloszeniami na dwóch portalach i mnie wywala z internetu Cindunia szalała po całym pokoju, biegając za zabawką, aż tu nagle usłyszała huk petard. Bidulka schowała się w szafie. Przed chwilą wyszła, posiedziała u mnie na kolanach i poszła na fotel. Cały czas patrzy przestraszona w okno. Telefon niestety nadal milczy:-( -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']Przelew zrobiony :)[/QUOTE] Bardzo serdecznie w imieniu Lary dziękuję. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Gabi podaj mi proszę termin wyjazdu i na jaki czas dokładnie Cindusia potrzebuje DT ???[/QUOTE] Marticzko my wyjeżdżamy 23 sierpnia, a wracamy 7 września, bardzo proszę popytaj, czy by ktoś nie przygarnął Cinduni na te kilkanaście dni Znowu 3 razy ktoś pobrał nr tel. z tablicy i nikt nie dzwoni..... Miałam właśnie tel. Pan po długim namyśle powiedział: "Państwo się ogłaszają, że chcecie oddać psa" Zapytałam o którą sunię chodzi, bo ogłaszam dwie. Nastąpiła cisza i pan się rozłączył. Pomyślałam, że może stracił zasięg, albo coś takiego. Dzwonię, jest sygnał, potem cisza. Ludzie nie przestaną mnie nigdy zadziwiać. O nic nie zapytał tylko się przestraszył, że dwie ogłaszam:niewiem::niewiem::niewiem::niewiem: Cindy na gumtree prezentuje się na str.głównej na woj, śląskie i małopolskie, a na tablicy jest wyróżniona na Wrocław, Warszawę i Katowice: [URL="http://tablica.pl/oferta/mloda-piekna-idealna-sunia-czeka-na-najlepszych-ludzi-na-swiecie-ID3fifp.html"]http://tablica.pl/oferta/mloda-piekna-idealna-sunia-czeka-na-najlepszych-ludzi-na-swiecie-ID3fifp.html [/URL][URL]http://tablica.pl/oferta/sonia-ma-marzenie-pragnie-miec-swoich-ludzi-do-kochania-ID32HDz.html[/URL] [URL="http://tablica.pl/oferta/nie-york-nie-pudelek-lecz-sliczny-kundelek-kto-pokocha-cudna-sunie-ID2Wk4w.html"]http://tablica.pl/oferta/nie-york-nie-pudelek-lecz-sliczny-kundelek-kto-pokocha-cudna-sunie-ID2Wk4w.html [/URL] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Gabrysiu może już czas rozglądać się tak na wszelki wypadek za tymczasem dla Cinduni na czas Waszego wyjazdu ? ;) Został nie cały miesiąc ...[/QUOTE] Ja od kilku dni pytam, gdzie i kogo się da. Wczoraj nawet z Ulą rozmawiałam. Ale u Uli byłoby miejsce w kojcu. Nasza kochana Panna Marple zaoferowała pokrycie kosztów, tylko teraz trzeba znaleźć dobrą duszę, która Cindunię przyjmie. -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Poleciała kasiora dla malutkiej:lol:[/QUOTE] 300 zł doleciało na konto Cinduni:Rose::Rose::Rose::Rose: Wyróżniłam kilka ogłoszeń, jutro uzupełnię rozliczenie [quote name='AgusiaP']Czyli Gabrysiu Twoja intuicja dobrze Ci podpowiadała, że to nienie ten domek ... Ja się cieszę po wiadomości od tej babki, że Cindi tam nie trafiła ;)[/QUOTE] Tak, niby nie było zastrzeżeń (przynajmniej na początku), ale intuicja mi mówiła, że to nie ten jeden, jedyny najlepszy na świecie dom. -
Wspaniałe wieści z DS i przepiękne fotki szczęśliwego psa, czy można chcieć więcej?:loveu:
-
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Miałam obiecujący tel. w sprawie Lary. Pani z Wrocławia, opowiedziałam o Larze tyle, ile wiedziałam. Podałam nr do Uli. Pani ma 2 koty. Mieszka przez część roku w mieszkaniu w bloku, a część w domu. Zgadza się na wizytę przedadopcyjną. Jestem ciekawa, czy zadzwoni do Uli. Zapomniałam poruszyć kwestię sterylki, ale rozmawiałam z Ulą i poprosiłam, by o tym wspomniała. CZEKAMY NA ROZWÓJ SYTUACJI!!!!!!!!!! -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Gabi nie ma co roztrząsać ...domek nie był tego wart i tyle. Szukamy dalej dobrego człowieka dla kochanej Cindy :)[/QUOTE] Dokładnie tak!!!!