-
Posts
32988 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
[quote name='iwonamaj']Dzięki Gabrysiu, że jesteś... Nie znam szczegółów, nie znam tej pani osobiście, odpisałam na maila pytając o miasto, termin, sterylkę itp... Czekam na odpowiedź.[/QUOTE] W takim razie czekamy na jakieś szczegóły. Ze znalezieniem domu nie będzie łatwo, ale trzeba być dobrej myśli i próbować.
-
Jestem Iwonko!!! Kiedy państwo wyjeżdżają? Ile jest czasu na znalezienie suni jakiegoś lokum. Sunia jest prześliczna:loveu:
-
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']jednorazowo mogę dorzucić do hotelu 50 zł[/QUOTE] Jolu, dzięki serdeczne. Ustalenia są takie: Pan nie może czekać do weekendu/ lub nie chce???? Jutro ma przekazać Larę Myszy2 i AgusiP (dziewczyny jak zawsze jesteście niezawodne i można na Was liczyć - dzięki serdeczne!!!!!!!) P. Danusia też przy tym będzie. Myszka rozmawiała z p. Justyną z hoteliku w Sarnowie i awaryjnie jest miejsce dla Lary do soboty/niedzieli. Dziewczyny sunię zawiozą. Koszt ok. 20 zł doba. Żeby tylko udało się Larę przechwycić. Ma to nastąpić jutro około 18.30 -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']nie masz szansy zrobic tajnos agentos zdjęcie?[/QUOTE] Teraz nie bardzo, sciemnia się, a ja widzę ją z okna -
[quote name='kolejna kobietka']Ale tempo! :) oby trafił się jakiś fajny domek! :)[/QUOTE] Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!
-
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']pisałyście, że doba to 12 zł, tak (z karmą czy bez?)? czyli na JUŻ trzeba nam 360zł + transport + zapas na weta bo diabli wiedzą w jakim stanie jest suczka. ile km jest do Uli z DG? z 40? chyba mniej.[/QUOTE] Tak, doba 12 zł z karmą plus wet. Właśnie Lara jest z panią na dworze. Może pani wystraszyła się sytuacji i teraz chce pokazać, że o nią dba. Lara jest chuda, ale chyba nic jej nie dolega. Biega i chce się bawić. -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']To jakis koszmar ! Jesli pies jest zaniedbany i glodzony, to moze trzeba sprawe zglosic na policje ? No chyba, ze sie zrzekną dobrowolnie ?[/QUOTE] [quote name='Mysza2']Jestem Gabuniu, też oczywiście pomogę, damy radę. Daj znać jak będziesz coś wiedziała jutro.[/QUOTE] [quote name='Marycha35']Jestem na zaproszenie. Może jednak jak będą robić kwasy dać znać do Straży Miejskiej lub na Policję, dodać, że pies jest bity, bo pewnie jest! Skoro sunia jadła własne odchody na balkonie to babsko sobie może gadać, że pies ma dobrze, a Straż powinna swoje zrobić!!![/QUOTE] [quote name='zebrazebra']Do Straży i na policję trzeba zgłosić koniecznie. Jeśli będzie co ratować, deklaruję 5 zł miesięcznie - wiem, że to nic, ale w mojej sytuacji więcej nie wchodzi w grę.[/QUOTE] [quote name='Klementynkaa']problem w tym, że wcale zrzec sie nie muszą :( czyj formalnie jest pies? pani czy pana? kto jest w dokumentach wpisany (jakaś ksiązeczka zdrowia? na kogos musi byc zalogowana u weta). wtedy wystarczyłoby zrzeczenie tej konkretnej osoby.[/QUOTE] [quote name='Livka']Jestem na zaproszenie Gabi :) Czekam na dobre wieści - oby zrzekli się praw, to byłby ogromny krok naprzód i ogromna szansa dla suni.[/QUOTE] [quote name='Foxy2702']Jestem i ja, wspólnie damy radę ;)[/QUOTE] [quote name='iwonamaj']Jestem....[/QUOTE] [quote name='obiezyswiat75']i ja też. Może by TOZ powiadomić, jeżeli jest tam jakiś oddział?[/QUOTE] [quote name='halszka']Czytam,czytam i mam ciary,biedna sunia :( Jak tylko uda się Larę wyciągnąć a mam nadzieję,że tak będzie,jak zawsze chętnie pomogę w ogłoszeniach...niestety inaczej nie mogę pomóc.Trzymam kciuki za dziewczynkę![/QUOTE] [quote name='paula_t']Jestem na zaproszenie Gabi. Mam nadzieję, że wreszcie się ogarną i uda się uzyskać zrzeczenie suni, to jest teraz najważniejsze, potem sobie jakoś poradzimy, wspólnie damy radę. Z ust mi to wyjęłaś. Czy nie ma jakiejś fundacji/skarpety zajmującej się dobkami tak jak ON-kami?[/QUOTE] [quote name='Klementynkaa']jeste Nadzieja Dobermana i już wiemy o całej sytuacji, jesli tylko uda się sunię "odbić" to bierzemy ją pod nasze skrzydła z Waszą (mam nadzieję) pomocą.[/QUOTE] Bardzo dziękuję za obecność na wątku i wszelką oferowaną pomoc!!!!! P. Danusia do mnie przed chwilą dzwoniła. Sytuacja wygląda następująco: Pani Lary nie chce jej wydać, jest oburzona, że w ogóle ktoś wpadł na taki pomysł. Pan natomiast powiedział p. Danusi, że bez problemu napisze, że się suni zrzeka i nam ją przekaże. Nie mam pojęcia kto jest na papierze właścicielem Lary, czy ona ma książeczkę, szczepienia itd. Pan jutro rano będzie się kontaktował z p. Danusią, aby mieć 100% pewność, że Lara zostanie zabrana. Teraz trzeba znaleźć miejsce dla Lary i transport, no i oczywiście pozostaje kwestia finansowa. U Ulki12 trzeba zapłacić z góry za miesiąc. -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='teresaa118']Jak trza, to trza, powiedziala kaczka do kaczora. Oczywiscie, ze sprobujemy ratowac. W odpowiednim czasie doloze sie finansowo-stale.[/QUOTE] Bardzo dziękuję!!!!!!!! Dzwoniłam do p. Danusi. Facet chce jej się pozbyć i to już, a jego żona chce Larę zatrzymać i twierdzi, że wszystko jest ok. P. Danusia jeszcze jutro z nią porozmawia. Jeśli nie zgodzi się oddać Lary, to chyba nic nie poradzimy:-( -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']mogę dać 30zł stałej[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękuję:Rose::Rose::Rose: [quote name='madziak25']Tylko tyle mogę na razie zrobić:([/QUOTE] Nie pisz, że tylko tyle, to bardzo wiele. Ziarnko do ziarnka. -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Jestem już...Biedactwo...Co za podli ludzie! Musimy ją uratować[/QUOTE] [quote name='madziak25']Gabi jestem. Służę pomocą. Będę mieć 5 stałej deklaracji. jeśli ktoś byłby chętny to i rzeczy na bazarek się znajdą - bo ja czasowo nie wyrobię.[/QUOTE] Dzięki dziewczyny za przybycie!!!! Magda, bardzo dziękuję za deklarację, wstępnie wpiszę w 1szy post. Oby tylko nie było za późno -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwonamaj']Ale się denerwuję...[/QUOTE] Ja też. Właśnie dzwoniłam do p. Danusi, ale nie odbiera. Dlaczego ja nie potrafię w takich sytuacjach być spokojna, tylko tak strasznie wszystko przeżywam:angryy: Ze Stefą była inna sytuacja, bo miałyśmy kilka dni na działanie, a tu pomoc potrzebna na wczoraj -
[quote name='Martika@Aischa']Przekaż Gabi koniecznie :lol: i uściskaj od nas Panią Małgosię :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Ok. nie ma sprawy!!!!!
-
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']ok, dobrze, że Ula ma miejsce, my (ND) tez jesteśmy z nią w kontakcie. w drugim miejscu mi niestety odmówiono :( piszczie zaraz jak będą wieści.[/QUOTE] bardzo dziękuję za zaangażowanie i pomoc, jak tylko będą jakieś wieści zaraz napiszę -
[quote name='Martika@Aischa']Gabi kochana przepięknie dziękujemy w imieniu Fredzika oraz swoim :loveu::) jak tylko pieniążki dolecą zaraz uzupełnię rozliczenie :)[/QUOTE] To p. Małgosi należą się podziękowania - przekażę:lol:
-
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Gabi czekamy i trzymam kciuki aby wieści były jak najlepsze. Potem będziemy myślały jak dziewczynkę utrzymac w hoteliku. Tyle razy się udało więc i tym razem MUSI się udac !!![/QUOTE] [quote name='iwonamaj']Damy radę, działajcie cioteczki, ratujcie sunię...[/QUOTE] Czekam na wieści od p. Danusi, która chyba dopiero teraz wraca z pracy. Fakt, tyle razy się udawało i właśnie to pobudza do działania. Oby tylko się jej zrzekli!!! -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beatkaa']Jestem na zaproszenie Gabi.... oj kiepska sytuacja :( czemu jest takich ludzi coraz więcej??? jejku nie mogę już :shake:[/QUOTE] [quote name='iwonamaj']Jestem, Gabrysiu... Będziemy myśleć z Jusią... Kurcze, trzeba ją wyciągnąć z tego "domku"...[/QUOTE] Dziękuję, że jesteście!!!! Ulka12 mi odpisała, że koszt to 12 zł/ dobę plus wet. -
[quote name='Gabi79']Ja mam jeszcze 20 zł dla Fredzika od p. Małgosi, przepraszam zupełnie zapomniałam, jak znajdę nr konta Martiki zaraz zrobię przelew[/QUOTE] Zrobione!!!!!!!!
-
[quote name='Martika@Aischa']uzupełnione rozliczenie.[/QUOTE] Ja mam jeszcze 20 zł dla Fredzika od p. Małgosi, przepraszam zupełnie zapomniałam, jak znajdę nr konta Martiki zaraz zrobię przelew
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beatkaa']Zazwyczaj prędzej da ten kto ma mniej niż ten kto ma "na zbyciu" i mógłby pomóc.....taka mentalność teraz:shake:[/QUOTE] To prawda, w dodatku, tacy, którzy mają dużo zawsze narzekają i są strasznie pazerni. Raz uczestniczyłam w rozmowie nt. pomocy poprzez wysyłanie sms-ów np. na fundację TVN i pewna osoba o wysokich dochodach stwierdziła, że nie wysyła, bo co tam te parę złotych, jak i tak dzieci potrzebują dużo. Istne pustogłowie. Ja już dzisiaj padam na przysłowiowy pysk, jakby mało było "rewelacji" kliknęłam na wirtualnej Polsce w fotkę szczeniaczka i mi się włączył filmik o jedzeniu psiego mięsa w Wietnamie. Pokazali transport psów w klatkach, a potem, jak jednego zabijali na oczach pozostałych. Mam dosyć, świat jest poj....y i tyle, a większość ludzi to potwory!!!!!! -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']GDZIE w Dąbrowie Górniczej? pytam o konkret ;) bez zrzeczenia sprawa jest beznadziejna bo wtedy w wkażdej chwili mogą zażyczyć sobie oddania suki i znając nasze prawo to są w stanie wygrać :/[/QUOTE] O przepraszam, precyzuję: Dąbrowa Reden -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']jestem ...historię suni znam z wcześniejszych opowieści ....szlag by trafił takich "właścicieli" Zapiszę sunieczkę oczywiście i pomyślimy zapewne z Iwonką jak możemy wspomóc dziewczynkę.[/QUOTE] Dzięki Marticzko, jeszcze nie zdążyłam wysłać do Ciebie pw [quote name='yolanovi']Właśnie, mnie się coś kojarzyło, że już gdzieś o tej suni słyszałam.... Dziady :([/QUOTE] Temat suni zaczął się jakiś czas temu, ale potem "właścicielka" mówiła ludziom, że u Lary nie odda. Teraz jej mąż wrócił na kilka dni z Anglii i widocznie doszedł do wniosku, że Lary trzeba się pozbyć. -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']jestem, dziękuję Jolu za info! po pierwsze - czy Ci ludzie oddadzą nam sukę? podpiszą zrzeczenie? gdzie to jest w DG? mamy do dyspozycji hotelik u Uli, ewentualnie jeszcze zapytam w jednym miejscu.[/QUOTE] Bardzo dziękuję za zainteresowanie. "Właściciel" ma dzisiaj zadzwonić do p. Danusi i dać ostateczną odp. Sunia jest w Dąbrowie Górniczej woj. śląskie. A co, jeśli zgodzą się oddać sunie bez podpisania zrzeczenia? [quote name='yolanovi']Dziękuje, że zajrzałaś :) Gabi, jesteś pewna, że "Państwo" podpiszą zrzeczenie suni? Gdzie, w Dabrowie G. dokłądnie znajduje sie Lara?[/QUOTE] -
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
W sprawie Cindy cisza, z tablicy znów kilka osób pobrało nr tel. Po co:mad: W dodatku na cito poszukuję pomocy dla Lary: Bezsilność mnie dobija [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245412-Pomocy%21%21%21-Chc%C4%85-si%C4%99-jej-pozby%C4%87-strach-pomy%C5%9Ble%C4%87-w-jaki-spos%C3%B3b-%21%21%21%21%21%21[/url] -
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
Gabi79 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']Gabi, a u Emis nie znalazłoby się miejsce dla Lary?[/QUOTE] [quote name='rzepek']Trzymam kciuki, zaglądam, jak będzie potrzebna jakaś kasa, to napiszcie[/QUOTE] Rzepek, dziękuję!!!! Ula mi odpisała, iż może będzie miała miejsce od soboty, nie znam jeszcze ceny [B][I]Jeśli ktoś może wspomóc finansowo to proszę piszcie!!!!!! Będę wdzięczna za każdą złotówkę!!!!!!!! [/I][/B] Będę miała rozeznanie, czy jest szansa uzbierać na hotel Ja jestem spłukana do zera, szlag mnie trafi!!!!!