Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32998
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Razem z Alaskan Malamutte, która podarowała i sfotografowała fanty zapraszamy na bazarek, 50% utargu dla Dużego Ciuszki i trochę różności na potrzeby niebieskookiego Szamanka i na razie bezimiennego pieska w tragicznym stanie. Do 15.03.2021. Godz. 20.00
  2. Jogus jest po prostu przesłodki
  3. Olenko, kolejna niespodzianka. Super, że Kodi szczęśliwy
  4. Przecudna sunieczka, umaszczeniem przypomina "moją" Tigrunię. Mam nadzieję, że znajdzie najlepszy DS
  5. U mnie Kajunia bała się bardzo mojego TZa ( teraz już byłego). On uwielbia psy i bardzo to przeżywał. Na szczęście dla Kajuni rozstaliśmy się i się wyprowadził. Oczywiście nie z jej powodu, a z wielu innych.
  6. Co za kur..... o. Olenko nie wiesz, czy tamten piesek wrócił do schronu, czy do hoteliku lub DT?
  7. Dobre wieści. Grzesiu, słodziaku bądź szczęśliwy. Co do tamtych ludzi, którzy kazali zabrać psa, bo się nie spodobał, to nic nie napiszę, bo byly by to wulgaryzmy.
  8. Niestety, jak większość z tych biedaków. Moje skarby mają około 9 lat i zachowują się chwilami, jak szczeniaki, a dla niektórych 5letnie, to już staruszki...
  9. Cudna sunieczka, jak dobrze, że już poza schroniskiem. A Krzywuś w nowym domu REWELACJA
  10. Jaki Grześ jest śliczny, aż dziw, że tak długo czekał na dom.
  11. Oglądam zdjęcia i płaczę. Widziałyście, jak ten czarny piesio patrzy, gdy Kubuś już jest po drugiej stronie ogrodzenia? Nie wiem, co jest silniejsze radość, że kolejne psiaki wychodzą, czy smutek na myśl o tych, które tam zostają?
  12. Bazarek transportowy już czeka, zapraszam Czy zdarzy się cud? Jest aż 1200 do pokonania. Na transport dla dwóch starych, chorych psów z zamojskiego schroniska. Proszę pozwólmy im na koniec życia odzyskać godność, zaznać spokoju i bezpieczeństwa, a może nawet radości.. Do 15.03.2021
  13. Chesterek jak na razie jest psem pt. "Przepraszam, że żyję" Mam nadzieję, że się trochę ośmieli. A Pongo tak bardzo pragnie głasków i przytulania. Obydwaj rozczulają mnie na maksa. Kochane psiaczki
×
×
  • Create New...