-
Posts
32987 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gabi79
-
Jak zamknęłam Karmelka w sypialni Leoś szczekał takim piskliwym głosem pod drzwiami, że szkoda słów. Dzisiaj Karmelek stacjonuje na stole w pokoju, ma tam kuwetę i posłanko, może to niezbyt higieniczne, ale konieczne. Karmelek też na szczęście ma apetyt i szaleje, jak pijany zając.
-
U mnie sajgon, psy szaleją i niestety nie ze szczęścia. Karmelek stacjonuje na wyższych partiach, jak stół, czy łózko, oczywiste pod moim nadzorem. Ładnie je, zrobił siku do prowizorycznej kuwety. Muszę kupić porządną.Dziękuję Aśka7 za przywóz Karmelka. Miło było Cię poznać. Dziękuję fundacji ZEA za zapas jedzona, żwirek i zabaweczki. Jak Karmelek zaśnie na chwilę założę mu wątek. Przepraszam, że piszę chaotycznie, ale muszę mieć na oku całą trójkę.
-
Serce mi podpowiedziało, że tego biorę:
-
Napisałam do Toli, oferuję DT dla dorosłej koteczki (pod warunkiem, że nie ma FIV ani białaczki), za zwrot karmy i weta, bo ostatnio u mnie krucho z kasą.
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Gabi79 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Przelałam na konto Odisia 345 zł z bazarku: 345 zł dla Odisia. Rozliczam! Ciuszki i nie tylko z mojej szafy. Dla Odisia, który po ponad trzech latach traci DS.Do 10.04.22 godz.20.00 -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Gabi79 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Zaglądam do Odisia i proszę o nr konta. Czekam na ostatnią wpłatę z bazarku, jak tylko dotrze przeleję na Odisiowe konto. -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Gabi79 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Dzisiaj bardzo niemiła baba z ZUSie zepsuła mi humor, ale powoli go odzyskuję czytając wieści o Odisiu. Mój Leoś też włazi pod kołdrę, tak niepostrzeżenie, że kiedyś wracając z łazienki nie mogłam go znaleźć. Marysiu, dzięki wielkie, że przyjęłaś Odisia. -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Gabi79 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
To prawda, już nie mogę się doczekać, aż Odiś będzie w DT -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Gabi79 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Na pewno pierwsze dni będą dla Odisia stresujące. -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Gabi79 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Zaglądam i trzymam kciuki, też się tym wszystkim denerwuję. Patrzę na moje psiaki, które właśnie bawią się pluszakami i rozmyślam o tym, jak Odiś zniesie nadchodzące zmiany. Bądź dzielny kochany maluszku. -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Gabi79 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Bardzo proszę -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Gabi79 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Zapraszam serdecznie na bazarek dla Odisia: Ciuszki i nie tylko z mojej szafy. Dla Odisia, który po ponad trzech latach traci DS.Do 10.04.22 godz.20.00 -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Gabi79 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Jeszcze dłuższą chwilę potrwa robienie bazarku. Robię porządki w garderobie, bo mam mnóstwo ciuchów w których nie chodzę. -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Gabi79 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Zmobilizowałam się i zaczęłam robić bazarek dla Odisia -
Dziękuję z całego serca Nie skomentuję z grzeczności...... Moim skromnym zdaniem trzeba Odisia stamtąd zabrać, pani już jest myślami przy świętach i wylocie do Anglii. Może liczy, że Odiś szybko znajdzie dom, a jak wiadomo różnie z tym bywa. Przy adopcji zamojskiego Reksia też miałam podobną sytuację. Oddają, nie oddają i tak przez kilka tygodni, w końcu go oddali. Ale na szczęście znalazł wspaniały dom.
-
Od ponad 7 lat Kajunię i od ponad dwóch Leosia.
-
Dziękuję Eluniu, jakoś muszę się trzymać przede wszystkim dla moich psiaków. Postaram się zrobić dla Odisia mały bazarek, jak już się znajdzie dla niego jakieś miejsce.
-
Dziękuję Agatko, życie jest takie nieprzewidywalne i niesprawiedliwe.......
-
Czytam wybiórczo i czasem bez zrozumienia, tydzień temu pożegnałam moją ukochaną mamę. Co z Odisiem, pojedzie do jakiegoś hotelu? Bardzo mi go żal
-
Miałam wczoraj na koniec ciężkiego dnia miłą niespodziankę. Jadę do domu tramwajem, było ciemno, w tramwaju światła, więc niewiele widziałam. Nagle patrzę po drugiej stronie ulicy idzie jakiś mały, biały piesek z dwoma paniami i drugim pieskiem. I mnie olśniło, przecież to Feluś. Napisałam do Iwony sms, że chyba przed chwilą ich widziałam. Iwonka zadzwoniła i okazało się, że owszem. Mieszkamy w tej samej dzielnicy Sosnowca, jak zrobi się cieplej jesteśmy umówione na wspólny spacer. Ciekawe, czy Feluś i Leoś się poznają po tak długim czasie.