Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32987
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by Gabi79

  1. Jak zamknęłam Karmelka w sypialni Leoś szczekał takim piskliwym głosem pod drzwiami, że szkoda słów. Dzisiaj Karmelek stacjonuje na stole w pokoju, ma tam kuwetę i posłanko, może to niezbyt higieniczne, ale konieczne. Karmelek też na szczęście ma apetyt i szaleje, jak pijany zając.
  2. U mnie sajgon, psy szaleją i niestety nie ze szczęścia. Karmelek stacjonuje na wyższych partiach, jak stół, czy łózko, oczywiste pod moim nadzorem. Ładnie je, zrobił siku do prowizorycznej kuwety. Muszę kupić porządną.Dziękuję Aśka7 za przywóz Karmelka. Miło było Cię poznać. Dziękuję fundacji ZEA za zapas jedzona, żwirek i zabaweczki. Jak Karmelek zaśnie na chwilę założę mu wątek. Przepraszam, że piszę chaotycznie, ale muszę mieć na oku całą trójkę.
  3. Serce mi podpowiedziało, że tego biorę:
  4. Melduję się u przystojniaka, cudny jest, wygląda jak mix moich psiaków Kajuni i Leosia
  5. Napisałam do Toli, oferuję DT dla dorosłej koteczki (pod warunkiem, że nie ma FIV ani białaczki), za zwrot karmy i weta, bo ostatnio u mnie krucho z kasą.
  6. Przelałam na konto Odisia 345 zł z bazarku: 345 zł dla Odisia. Rozliczam! Ciuszki i nie tylko z mojej szafy. Dla Odisia, który po ponad trzech latach traci DS.Do 10.04.22 godz.20.00
  7. Zaglądam do Odisia i proszę o nr konta. Czekam na ostatnią wpłatę z bazarku, jak tylko dotrze przeleję na Odisiowe konto.
  8. Dzisiaj bardzo niemiła baba z ZUSie zepsuła mi humor, ale powoli go odzyskuję czytając wieści o Odisiu. Mój Leoś też włazi pod kołdrę, tak niepostrzeżenie, że kiedyś wracając z łazienki nie mogłam go znaleźć. Marysiu, dzięki wielkie, że przyjęłaś Odisia.
  9. To prawda, już nie mogę się doczekać, aż Odiś będzie w DT
  10. Na pewno pierwsze dni będą dla Odisia stresujące.
  11. Zaglądam i trzymam kciuki, też się tym wszystkim denerwuję. Patrzę na moje psiaki, które właśnie bawią się pluszakami i rozmyślam o tym, jak Odiś zniesie nadchodzące zmiany. Bądź dzielny kochany maluszku.
  12. Piękne wieści i fotki, bądź już zawsze szczęśliwy przystojniaku!
  13. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Odisia: Ciuszki i nie tylko z mojej szafy. Dla Odisia, który po ponad trzech latach traci DS.Do 10.04.22 godz.20.00
  14. Jeszcze dłuższą chwilę potrwa robienie bazarku. Robię porządki w garderobie, bo mam mnóstwo ciuchów w których nie chodzę.
  15. Zmobilizowałam się i zaczęłam robić bazarek dla Odisia
  16. Dziękuję z całego serca Nie skomentuję z grzeczności...... Moim skromnym zdaniem trzeba Odisia stamtąd zabrać, pani już jest myślami przy świętach i wylocie do Anglii. Może liczy, że Odiś szybko znajdzie dom, a jak wiadomo różnie z tym bywa. Przy adopcji zamojskiego Reksia też miałam podobną sytuację. Oddają, nie oddają i tak przez kilka tygodni, w końcu go oddali. Ale na szczęście znalazł wspaniały dom.
  17. Od ponad 7 lat Kajunię i od ponad dwóch Leosia.
  18. Dziękuję Eluniu, jakoś muszę się trzymać przede wszystkim dla moich psiaków. Postaram się zrobić dla Odisia mały bazarek, jak już się znajdzie dla niego jakieś miejsce.
  19. Dziękuję Agatko, życie jest takie nieprzewidywalne i niesprawiedliwe.......
  20. Czytam wybiórczo i czasem bez zrozumienia, tydzień temu pożegnałam moją ukochaną mamę. Co z Odisiem, pojedzie do jakiegoś hotelu? Bardzo mi go żal
  21. Miałam wczoraj na koniec ciężkiego dnia miłą niespodziankę. Jadę do domu tramwajem, było ciemno, w tramwaju światła, więc niewiele widziałam. Nagle patrzę po drugiej stronie ulicy idzie jakiś mały, biały piesek z dwoma paniami i drugim pieskiem. I mnie olśniło, przecież to Feluś. Napisałam do Iwony sms, że chyba przed chwilą ich widziałam. Iwonka zadzwoniła i okazało się, że owszem. Mieszkamy w tej samej dzielnicy Sosnowca, jak zrobi się cieplej jesteśmy umówione na wspólny spacer. Ciekawe, czy Feluś i Leoś się poznają po tak długim czasie.
  22. Oglądam, czytam, wzruszam się. Oby wszystkie psiaki miały tak cudownych, mądrych ludzi.
×
×
  • Create New...