-
Posts
2372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yoana
-
Jeżeli ona popełniła błąd, a popełniła bo psiak powinien mieć adresówkę, to nie mogłaś tego naprawić? Tak z samej sympatii do psów? Dobra, kończę dyskusję bo szkoda mi na to czasu. Powtórzę- masz dowody działaj i podaj konkretny wynik- bo na razie mamy tylko Twoje słowa.
-
Matkoo, jakie szczegóły Ty podałaś? Że znalazł się właściciel- co w tym lepszego w porównaniu z postem dotyczącym Spike'a?
-
Taak, najbardziej rozbawił mnie tekst o uświadamianiu Panu o konieczności noszenia przez psa adresówki :)
-
Molly jeśli choć trochę polubiłaś Miśka podczas tego krótkiego pobytu u Ciebie, to nie niszcz tego wątku. Robisz mu krzywdę- nie widzisz tego? Pisz na wątku założonym przez siebie, tam wylewaj swoją złość. Jak masz twarde dowody to działaj, nie tylko pisząc na dogo. Ja widziałam zaangażowanie Danavas w szukanie Miśka i jest to dla mnie najlepszą rekomendacją. Widziałam jak cała obolała i zmarznięta szukała uciekiniera, gdy wszyscy inni wracali do ciepłych mieszkań. nie wiem jakie to musiałyby byc pieniądze, żeby się tak poświęcać. Na pewno nie te mityczne 300 euro a kundelków, które mogłaby "przehandlować" jest pełne schronisko.
-
Super wiadomość, bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy. A "Spike" na Mikiego reaguje?
-
[quote name='waldi481']---------------------- [B]Opinia odnośnie strzelania tego czy owego proszę zachować dla siebie[/B],bo jedyne co powinnam zrobić to strzelić sobie w łeb z bezradności-niestety.Polaków nic nie nauczy i tyle. Szkoda psa-nic więcej,ale póki prawem nie są zakazane takie adopcje to takie coś kwitnie.Jak ktoś ma w podpisie?,,w nosie to mam,,..I to jest właśnie kwint esencja pewnych spraw...Normalnie ręce i nie tylko opadają...Przenosimy się do innej piaskownicy?A co mam zrobić?Ja nikogo nie zmuszę aby zaczął rozumieć pewne kwestie,ale nie muszę z pewnością uczestniczyć w pewnych sytuacjach,rozwiązaniach-więc stąd idę..Skoro wolno ludziom wywozić psy do Niemiec i nie dociera do nich,że Niemcy nie są z gumy,że płyną pełną parą psy z dawnych demoludów,że wywożąc kolejne psy zabierają nadzieje na domy psom,które już tam są-co ja powinnam zrobić?Ja mogę jedynie nie chcieć znać pewnych ludzi,pilnować swoich psów,aby nie trafiły tam-to wszystko co mogę...Już rozumiem,że jedyne co mogę to bronić swoich i to wszystko.. EOT Elżbieta[/QUOTE] Wyraziłaś swoje zdanie- masz prawo, ja wyraziłam swoje- też mam takie prawo, bo patrząc na to z boku tak to [B]dla mnie[/B] wygląda. Tylko powiedz co konkretnego, z takiego zachowania, dla Miśka wyniknie? Podaj konstruktywne pomysły, które w coś fajnego mogą się przerodzić i pomogą Miśkowi.
-
Też mi się to nie podoba, ale może zamiast strzelać focha i przenosić się do innej "piaskownicy" zróbmy wszystko, żeby znaleźć Miśkowi odpowiedni dom w PL.
-
[quote name='danavas']fajnie:) dziż jak sąsiadka przyszła na pierdoły i moje psy na nią zaszczekały to Spike razem z nimi:) jeść chce tylko wtedy gdy my jemy i podajemy mu pod stołem te najlepsze kąski, dziś zjadł mojej mamie całe mięcho z obiadu, ale [B]moich korzonków i kiełków się nie chciał złapać.[/B].;) rano podchodzi pod łóżko i patrzy takim wzrokiem , że [B]automatem ląduje pod kołderką[/B]:)[/QUOTE] Mądre psisko :evil_lol:
-
Jak Spike dzisiaj?
-
I ten kanarek też na balkonie? Trzeba do TOZu to zgłosić :cool3:
-
Oj nie, nie- Misiek potrzebuje odpowiednich warunków, no chyba że masz duuużyyy balkon :evil_lol:
-
[quote name='Wiola&Miłosz']Tiaaaa.. Ja nie wiem ale misiek musi chyba trafiic do Mnie bo Foka z lokami zaraz mi idzie do domu. Ja nie wiem ale u mnie tymczaski ida za sekunde... Jakis farcik mam[/QUOTE] No to co? Zbieramy na transport do Wiola&Miłosz? :evil_lol: A może poczarujesz na odległość i coś dla Miśka załatwisz? :Rose::modla:
-
Po przeczytaniu wpisu joaski8 na niespodziankę nie wchodzę- po pierwszych zdjęciach Spika o mało nie wjechałam w samochód przede mną bo miałam go cały czas przed oczami i łzy mi kapały. A co do wujka Adama- żądamy ujawnienia się :evil_lol: Co do kosztów- może kundelkowa skarbonka by pomogła? Danavas Ty masz duże doświadczenie- korzystałaś z ich pomocy? Ja ze swojej strony też coś dorzucę (po pierwszym jak mi pensja wpłynie na konto :oops:) i pamiętam o 5-ce za "walki psów" u Miśka, przeleję już wszystko razem.
-
No i jak tam Spike?
-
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
Yoana replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Sunie jeszcze nie jest po sterylce. Prawdopodobnie jutro pojedzie na ferie w góry. Sunia nauczyła się samodzielnie chodzić po schodach w obu kierunkach. Jest radosna i kochana. [/QUOTE] Bardzo się cieszę z takich wiadomości. Mała skradła mi serce :loveu: , a tych gór to sama jej zazdroszczę :evil_lol:. -
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
Yoana replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Co słychać u pięknej Myszki ? Już po sterylce? -
Cudny jest. Daj znać jakie ustalenia z wetem. Kiedy operacja i jaki koszt :shake: I co oprócz miednicy ma złamane?
-
Dziękujemy za bezpośrednie wieści. Czy Spike zostaje u Ciebie dłużej czy tylko do niedzieli ?
-
[quote name='piescofajnyjest']dobrze, ze nie-w kazdym porcie du** ;)[/QUOTE] Misiek wykastrowany więc ma inne zainteresowania :lol:, chociaż miałam dokładnie takie same skojarzenia :evil_lol:
-
Zaciskam kciuki z całych sił za tego malucha. Trzeba pozapraszać ludzi na wątek bo same nie damy rady. Posiedzę dziś wieczorkiem i popiszę. Musimy wszystkie podziałać.