Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. No i jak tam? Fanny już u Nutusi? Jak wrażenia?
  2. Zaglądam do pięknej Fanny. Bardzo się cieszę, że kolejna bieda będzie uratowana :D. Nie mogę już się doczekać zdjęć z roześmianymi oczami- bo na razie taki smutek z nich wyziera :(
  3. Też zaglądam , czytam i kciuki trzymam. Nie wątpię, że w końcu uda się Heńka złapać. Mały spryciarz radzi sobie już prawie rok sam to łatwo nie jest, ale w końcu uda się go przechytrzyć i wysłać do nowego życia :D
  4. Jestem na zaproszenie- dziękuję :) Zagłosowałam, ale to niesprawiedliwe że można oddać tylko 2 głosy, buuu.. One wszystkie są takie piękne :D
  5. Jestem na zaproszenie Anuli. Na razie niewielki grosik podrzucę- nad stałą dumam, bo nie powinnam :( Biedne są te kudłacze w schroniskowych warunkach, zawsze mi ich żal, jak te kołtuny muszą im przeszkadzać, ale za to po spa pojawi się Królewicz :D
  6. Aiszuniu korzystaj z życia- nie choruj :(
  7. Już ją można na metamorfozy dać :D Piękna i to spojrzenie już zupełnie inne- ciekawe i wesołe.
  8. Pewnie, że Zosia to szczęściara- kochana, zaopiekowana i rozpieszczana. Wszystkim psiakom życzę takiego domku. A poza tym naprawdę pięknie wygląda :D
  9. Dzięki :D Mam nadzieję, że Zosi dobrze minęła nocka. Starość jest kiepska :(
  10. Brzmi dobrze :D Ja zawsze miałam psy, teraz mam sunię i szokuje mnie jak jest "hormonozależna"- jeden dzień wariactwo a następny "dół". Może u Zirki też tak się zadziało.
  11. Gratulacje dla Młodego :D Jak Zirka czuje się dzisiaj?
  12. Mysza, a dla ludzi jak ten ostropest podawać ? (Zosia wybacz offa :D)
  13. Zaglądam do Pięknej i mam nadzieję, że z wiosną coś drgnie w adopcjach i Aiszunia znajdzie wreszcie swój domek.
  14. Zośka zdrowiej i nie martw swojej Pani i Dogociotek :D A poza tym , jak dziewczynka sobie radzi? Może jakaś foteczka :D ?
  15. Jaka szczęśliwa Dziewczynka :D
  16. Też zaglądam do Misieńki :D
  17. Też trzymam kciuki dalej i ślę dużo dobrych myśli dla Dzielnych Poławiaczek :D Heniek daj się złapać!
  18. Dołączam do kciukających za powodzenie jutrzejszej akcji. Będziemy czekać na informacje.
  19. Korzystaj z życia i słoneczka Nietoperku :D
  20. Jestem na zaproszenie. Biedny Psiaczek :( same niecenzuralne określenia mi się cisną na tego drania co go wyrzucił. Na razie nie dam rady wesprzeć finansowo, ale będę pamiętać i kibicować.
  21. Cudne czarne wszystkie trzy, ale Zmorka rozczula i powala :wub:
  22. Super wiadomość :) Bardzo się cieszę, że Mela już w swoim DS :D Gratuluję psiolubnej rodziny- bo jak sporo z nas wie, różnie z tym bywa. Liczę na informację od czasu do czasu co u Was słychać :D
×
×
  • Create New...