Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Też zaglądam z nadzieją, że chłopak zmądrzał :)
  2. Też udostępniłam :)
  3. Ślicznoty :D Aiszunia- oby tak dalej, zdrowiej nam Kangurku!
  4. Też zaglądam z zapytaniem o Aiszę.
  5. Ależ błyskawiczna adopcja :D Gratulacje! Śliczna malizna :D
  6. Chyba nie wpisałam nicku w przelewie, ale Ryszard P. to ja :D
  7. Przelałam grosik na operację Aiszuni.
  8. Heniowi jest dobrze tak, jak jest a nie wie, że może być lepiej :) Dzielne jesteście, że się nie poddajecie!
  9. Zaglądam w oczekiwaniu na wieści.
  10. Cały czas myślę o Aiszuni i trzymam kciuki. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
  11. Trzymam kciuki za Aiszunię. Nie poddawaj się Kangurku!
  12. Jestem za tym, żeby walczyć. Jeżeli taka decyzja zapadnie, dorzucę się do kosztów operacji. Ważne, żeby nie cierpiała.
  13. Trzymaj się Aiszuniu, kiepskie te wiadomości :(
  14. Zaglądam do Misi- stróża obejścia :D Drżyjcie listonosze :)
  15. Heniek uczy wszystkich cierpliwości.
  16. Też zaglądam i kibicuję- w końcu chłopak się przełamie.
  17. Pięknie Misia wygląda- błyszcząca sierść i te miny :D
  18. Oj Aiszunia, kiepskie te wiadomości :( Ja oczywiście tez trzymam kciuki za dobre samopoczucie.
  19. Szafirka pisała, że Bleki już jest pozbawiony klejnotów.
  20. Bardzo smutna wiadomość. Biegaj szczęśliwa za TM Zosieńko. [*] Trzymaj się Kiyoshi, wiem jak to boli :(
  21. Zaglądam na spokojnie, w końcu się uda :)
  22. A co wet mówi o tej opuchliźnie? Od czego ona się pojawia?
×
×
  • Create New...