Jump to content
Dogomania

Yoana

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yoana

  1. Jestem na zaproszenie Gabi. Na razie mogę już tylko wspomóc dobrym słowem :D Będę zaglądać do Malutkiej. :)
  2. Tylko co to zmienia? Jak zwał tak zwał, a problem z sierścią/włosem/szatą .. pozostaje.
  3. Ale fajny Słodziak :wub: Zazdroszczę "kina" w wykonaniu tej Dwójeczki :D
  4. Przypełzłam za podpisem Gabi. Biedna Misia- stałej już nie dam rady, ale po pierwszym jakiś grosik podrzucę.
  5. Super wieści :D Tylko zdjęć do szczęścia nam trzeba!!! :D
  6. Wiadomo może co ze zdrowiem Aiszuni?
  7. Trzymam kciuki za Aiszunię. Nie choruj Kangurku!
  8. A czy moje stała dotarła- bo wysłałam 4 dni temu?
  9.     I ja też :D
  10. Ale fajne wieści :D Cieszę się ze wszystkimi i trzymam kciuki za jak najszybszą aklimatyzację cudnej Lunki :D
  11. Też zaglądam do Pięknoty :D
  12. Oj, skąd ja to znam :D Na pocieszenie napiszę, że w okolicy roku jest najgorzej- potem powinno być łatwiej. U mnie jako suplementy diety dobrze działają Efa olie, ewentualnie Gammolen. (Bo moja jajek nie tknie, jak i wielu innych rzeczy). Do natłuszczania np. Super cream, Vita oil lub Seabreeze oil ( dwa pierwsze to Biogroom, ostatni Plush Puppy). Z szamponów , ja sobie chwalę, Natural conditioning shampoo with evening primrose (PP) i tej samej firmy Natural silk protein conditioner. Z odżywek robię różne mieszanki i zawsze dodaję trochę oleju. Rozczesywanie zawsze na mokro z rozcieńczoną odżywką, do kołtunów OMG też z PP. Próbowałam wiele różnych firm, dla nas niezłe jeszcze były kosmetyki z Espree i inne z Biogroom'u. Ale to wszystko zależy od rodzaju włosa i chyba tylko metoda prób i błędów pozwala osiągnąć sukces. Znawcą nie jestem, ale wydaje mi się, że cotygodniowa kąpiel to trochę za często :D
  13. Aiszunia- trzymaj się psiaku i nie choruj. :( Trzymam kciuki, żeby było dobrze.
  14. Też trzymam kciuki, żeby to był TEN domek , brzmi bardzo fajnie. Dziewczyny jesteście wspaniałe :wub:
  15. Jestem na zaproszenie :D, na zdjęciach widać już olbrzymią zmianę u Elenki. Na razie mogę tylko ciepłe myśli wysyłać i trzymać kciuki za Dziewczynkę.
  16. Też Was pozdrawiam- mizianki dla Zosi :D
  17. Nie zmieniam zdania :D Przecudnej urody Dziewczynka :D
  18. Wyjątkowej urody dziewczynka :D Fajnie oglądać fotki bezpiecznego już psiaka- dziękuję :D
  19. Ależ się cieszę, że dziewczynka już bezpieczna i tylko dobre chwile przed nią :D Gabi, konto takie jak dla Aiszy czy coś mi się pomyliło? (Co jest całkiem możliwe :D )
  20. Dziękuję Gabi za zaproszenie. Śliczna dziewczynka, mam nadzieję że szybko znajdzie wspaniały domek. Niestety w tym momencie nie mogę wesprzeć stałą deklaracją, ale jak tylko coś mi wpadnie do będę o Lunce pamiętać :D Trzymam kciuki za jutrzejszy wielki dzień Lunki :D
  21. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
  22. Zaglądam do Aiszuni :D
×
×
  • Create New...